Mr Inbetween (2018) (seriál)

I. séria - 84 %, II. séria - 93 %

Tenkrát podruhé (2019)

Príjemná jednohubka, ktorá je stvorená do kina, na rande. V divákovi vzbudí pocit a zvedavosť, aké by to bolo, prežiť ešte raz niektorú z minulých, dôležitých udalostí svojho života. Hlavnému hrdinovi tohto filmu to bolo dopriate. Celkovo originálny, utáraný - ako sa na francúzov patrí - snímok, ktorý neurazí. 75 %

Ramy (2019) (seriál)

taká arabská verzia Master of None

Mr. Iglesias - Děti, které necháváme za sebou (2019) (epizoda)

žiaľ, toto sa veľmi nevydarilo, síce mám Gaba rád, ale toto je formát, kde síce využije svoje milé schopnosti, avšak tento formát, ktorý bol zvolený - možno ak by to bol prvý sitcom v živote, ktorý som videl - už nie je veľmi IN, postavy a scénar je plný klišé, smiech v pozadí, ani herci nie sú bohvieako sympatický/charizmatický, aby utiahli tento seriál. Gabe by si zaslúžil niečo originálnejšie, možno časom...

Jak vyrobit vraha (2015) (seriál)

Ak prvá séria nastolila akési mierne znepokojenie v tvári (polo)slepej spravodlivosti, tak séria druhá s famóznou Kathleen Zellner na čele dala taký kopanec tete s miskami spravodlivosti, že taký mackovitý ken k., slizký len k. či bezcharakterný andrew c. musia mať po odvysielaný druhej série skutočne bezsenné noci. Po prvej sérii si tak človek musel klásť otázku, aký motív mohol mať Steve na to, aby zabil a znásilnil Teressu? Pár dní predtým, ako sa bude súdiť o 36 mil. $? Ako nie je to žiaden lumen, ale motív? Za to taký jeho švagor a jeho synovec, to už je iná pesnička...po druhej sérii vyznieva, že oni ten motív mať mohli. Jasné, že je mne, asi väčšine súcitných ľudí ľúto rodiny obete Hallbachových, avšak takisto je mi neskutočne ľúto najmä rodičov Steva, ktorý je dosť možné, že sa slobody svojho syna už nedočkajú, kiežby áno. Najradšej by som bol, keby netflix už ďalšiu sériu riešiť nemusel a táto bola posledná, žiaľ, pravdepodobne sa ešte minimálne jednej dočkáme, ale to už dúfam, že bude posledná a s dobrým a hlavne spravodlivým koncom, pre všetkých, čo si to zaslúžia. Oni určite vedia, ktorí sú to. Dokument samotný je spracovaný fantasticky, ťažko tomu niečo vytknúť. Myslím, že je zbytočné riešiť nejaké technické veci, dôležitý je obsah a jeho spracovanie.

Deadpool 2 (2018)

And the Oscar Goes To...Brad Pitt for best supporting actor

Přízrak (2017)

odchod po prvej tretine filmu, ak máte radi pomalé statické zábery, kde sa nič nedeje a ste fanatický cinefil, tak je film určený pre vás