LiborGondek

homepage
Twitter: LiborGondek

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 22.2.2021  18:19

Když já si celou dobu tak přál, aby někdo té blonsce konečně šlápl do úsměvu... To, co dělala mě neskonale vytáčelo. A když už jsem ani nedoufal, tak... 75%

• 8.1.2020  16:05

Poslední půlhodina změnila hodnocení i dojem z celého filmu. 65%

• 30.11.2019  20:22
    Premiér (TV seriál) (2019)

Teď už víme, že je pan Soukup nejen špatný moderátor, ale také naprosto příšerný herec. Žádný jiný přínos tento "seriál" nemá.

• 3.9.2019  21:59

Tak ta část na disney.com je top, kde jinde se může Elza potkat s Iron Manem a hlídá je u toho stormtrooper?

• 25.6.2019  15:21
    Kursk (2018)

To je tak, když národní hrdost stojí zbytečně lidské životy. V SSSR celkem obvyklé...

• 5.6.2019  08:14
    Černobyl (TV seriál) (2019)

100%, dalšího komentáře netřeba.

• 20.5.2019  22:33
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Od začátku fandím Starkům. Od první série jsem měl však pocit, že tvůrci dělají schválně vše pro to, aby příslušníci tohoto rodu napříč celým seriálem pouze umírali nebo trpěli. V průběhu času jsem si oblíbil také další postavy, které postihl většinou stejný osud. Ke konce jsem se začal bát i o Tyriona, vývoj charakteru jeho postavy byl totiž ryzím protikladem dračí královny. Poslední díl osmé série ovšem překvapil. Vše je odpuštěno, bloncka pod drnem a Starkové jsou bez debaty nejmocnějším rodem Západozemí. Eddard by byl hrdý. Ne všechny díly a série si zasloužily plný počet hvězd, ale pokud mám nějak zhodnotit Hru o trůny jako celek, nejde jinak. 95%

• 9.12.2018  20:56

Prostě paráda, Queeni hráli i v autě celou cestu z kina zpět domů, to jinak nešlo... :D

• 17.5.2018  11:56
    Deadpool 2 (2018)

Kdo si dokáže udělat srandu sám ze sebe, může si dělat srandu ze všech i všeho ostatního. A přesně takový Deadpool 2 je. 95%

• 29.4.2018  19:16

Přesně jak se říká, s jídlem roste chuť... Co se filmu týče, jsem velmi spokojený, a dal bych i 5 hvězd. Nicméně ty jsem dal filmu Bídníci a ten byl, podle mého názoru, ještě o malinko lepší. Výsledné 4 hvězdy jsou tak naprosto zasloužené, rozhodně je mnoho důvodů proč si tento muzikál pustit a já do budoucna nevylučuji, že se na něho s chutí nepodívám znovu. 80%

• 29.4.2018  15:18

Věřím, že to má Marvel dobře vymyšlené, jak ostatně nyní předvedl... Je mi jasné, že ještě není konec, když se za rok dočkáme pokračování Infinity War. Jen nevím jestli to čekání tak dlouho vydržím. :D

• 16.2.2018  16:07

Film o deset minut trapností zkrátit a bylo by to na pět... I tak jsem se ale bavil. 70%

• 3.2.2018  21:12

Ono by to třeba mohlo být i zajímavé, ale 2 hodiny 20 minut je prostě moc. Film se vleče a je mnohdy doslova utrpením. V kině jsem si stihl prohlédnout všechny stěny, reproduktory i strop, protože dlouhé nudné dialogy mě fakt po hodině a půl už nebavily...

• 1.2.2018  18:26

To je vývoj. Od Iron Mana až k Mauglímu. Všechny tyto filmy mají nejen společného režiséra, ale i kvalitu. Jsem mile překvapen. Kiplingovu Knihu džunglí zná asi každý, natáčet film mi přišlo zbytečné. Mýlil jsem se, zcela výjimečně. ;)

• 26.1.2018  18:58
    Red Nose Day Actually (TV film) (2017)

Když vypustím červený nos, je to krásná, nostalgická vzpomínka na Love Actually. Škoda jen, že si tam již někteří herci zahrát nemohli... 75%

• 12.12.2017  16:21
    Mumie (2017)

Kterého koumáka mohlo napadnou, že spojení Dr. Jekylla, pana Hidea a mumie bude dobrý nápad??

• 11.11.2017  23:43

Hercule Poirot Agathy Christie pro mne není žádnou neznámou. Dokonce toto není ani první Vražda v Orient expresu, kterou jsem viděl. Velmi pravděpodobně je to však nejdražší filmové provedení tohoto příběhu. Dlužno dodat, je to vidět v každé minutě. Film je dobře natočený, kvalitní, detaily jsou velmi propracované, zkrátka, dívá se na to dobře. Produkce si dala záležet také na výběru herců. Tedy až na jednoho, toho nejdůležitějšího. Kenneth Branagh a jeho podání legendárního belgického detektiva se absolutně neshoduje s mojí představou o něm. Američtí tvůrci Poirota ztvárnili dosti svérázným způsobem, nazval bych to "po americku". Nejen, že vypadá divně (ne snad proto, že to není David Suchet), on se ani jako Poirot nechová. Pochybuji, že by kdy tento podivín (který se nechce ani ušpinit) honil podezřelého a skákal při tom z patra do patra jak ninja. (Povinné) zastoupení alespoň jednoho afroameričana ve vlaku bylo jistě také náhodné. Shrnutí. Film velmi dobrý, Hercule Poirot spíše slabý. 70%

• 22.8.2017  16:41

Měli skončit se šestkou. Pořád se na to sice dá dívat, ale u žádného filmu, sebelepšího, nemůžete udělat sedm jeho kopií a čekat, že to někoho ještě překvapí nebo že to bude diváky ještě bavit. Vždyť je to stále to samé, podávané nám již po osmé.

• 20.8.2017  19:25

Absolutně bez připomínek. Zaslouženě plný počet. Super

• 30.7.2017  00:43

Prostě taková nablýskaná scifi pohádka na jedno použití. Nic víc, nic míň. Bez přehnaného očekávání divák zklamán asi nebude. 60%

• 30.7.2017  00:39
    Baby Driver (2017)

Kdyby se z toho nesnažili udělat romantický cajdák bylo by mé hodnocení lepší. Takhle 70%

• 27.6.2017  16:07

Padesát odstínů temnoty mají na rozdíl od předchůdce alespoň nějaký příběh. K filmu mám stále mnoho výtek, tento žánr není nic, co bych vyhledával, za lístek do kina bych zcela jistě neplatil. Nakonec jsem se ale odhodlal a k mému překvapení to bylo dokonce o kousek lepší, než jsem čekal. A když už nic jiného, mají tam hezká auta. 55%

• 22.6.2017  16:57

Trochu nezvyk, když Dr. Sheldon Cooper není nejchytřejším člověkem v místnosti... Ale jinak pěkné a podle skutečnosti, to mám rád. 75%

• 21.6.2017  09:35

Hačikó - příběh psa II. Velmi dobrá práce pane Hallströme. Opět

• 4.6.2017  17:40
    Komici s.r.o. v Lucerně (divadelní záznam) (2016)

První polovina slabé 2*, druhá polovina (zejména pak pár posledních čísel) zasloužené 4*. Richard Nedvěd super!

• 31.5.2017  22:39
    Monstrum (TV film) (2017)

Takové práce, zničených životů i prohospodařených peněz a kvůli čemu? Kvůli sedmi letům, než tu hrůzu odstřelili... Film se mi líbil, ale při pohledu na automobil StB, který byl sice dobový, ale s novou středočeskou SPZ s vlajkou EU mi přišlo, že by to šlo udělat asi i o trochu líp. 60%

• 14.5.2017  21:28

Yondu mi bude v dalších Strážcích chybět. Měl jsem ho radši, než některé z hlavních představitelů... Ale alespoň rozlučka s ním stála za to, pokud mám i na tomto najít něco pozitivního. Ostatní hodnocení bych shrnul do dvou slov, prostě Marvel. 90%

• 23.4.2017  22:49

Výborné obsazení, zajímavý scénář a navzdory tomu, že jde o film s válečnou tematikou, neustálé, až absurdní byrokratické a politické rozhodování z něj dělá, alespoň pro mne, skoro komedii. Jeden nebo osmdesát životů? Snadné rozhodování, když v té situaci nejste zrovna vy. Dokonalý příklad nerozhodnosti, když si tento případ britští komisaři, právníci, ministři i premiér přehazovali jako horký brambor a nikdo nechtěl být za nic zodpovědný. Závěrem dodám pouze, Alan Rickman mi bude chybět.

• 22.4.2017  23:06
    Billy Elliot Muzikál (divadelní záznam) (2014)

EJ hudbu umí, to je fakt. Ale klobouk dolů před hlavním protagonistou. Nechápu jak to mohl v deseti letech zvládat. Během jednoho představení bych já osobně nejméně 50x umřel...

• 5.4.2017  16:16
    Pasažéři (2016)

Dobrej film, dokonce se mi dnes stalo něco podobného se serverem u mě v práci. Když je těch chyb moc, prostě to klekne. Zatracená technika... :D Trochu zamrzel nedořešený konec: Jak umřeli? Určitě ne oba ve stejný okamžik, co pak dělal ten druhý? Jakto, že neměli děti? Jak se robotický vysavač pohyboval po trávníku? apod. Ale jinak to bylo pěkné a zajímavé. 75%

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29