Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Rozhodně zajímavá verze možného, i když nepravděpodobného, důvodu války Severu proti Jihu. Průměrný film, se zcela normálním obsazením, kde vás nic nepřekvapí, ale ani neurazí. Nejvíc se mi líbil nestárnoucí a zásadový upír Henry. Neumím najít racionální důvod, proč se na tenhle film někdy do budoucna podívat znovu, ale té zkušenosti nelituji. 60%

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Jim Carrey nepřestává udivovat čeho všeho je chopen. Rozhodně je to komik s velkým "K", i když ne každému se jeho humor bude vždy líbit. Podle mě se u téhle komedie nejde nezasmát, pro někoho to může být nehorázná kravina. Ať si každý udělá svůj vlastní názor. Hodnocení: 75%

Aeon Flux (2005)

Trochu nezvyklé, že má scifi takhle nízké hodnocení. Navíc, když hlavní roli ztvární Charlize Theron. Mě se film líbil, měl zajímavý příběh, očekavaně šťastný konec a taková maličkost, jako je nereálnost, se u scifi spíše vyžaduje, než že by byla na škodu. Netradiční film s hlavním hrdinou s bondovskými vlastnostmi, pouze v ženském pohlaví. 60%

Agent bez minulosti (2002)

Jason Bourne je kříženec agenta 007 a Terminátora. Je to skvělý agent, nebo stroj na smrt. Ani nevím, co je jeho charakteristice blíž. Každopádně je to výborný akční snímek v hlavní roli s Mattem Damonem, od kterého jsem do té doby nic tak brilantního nečekal. Myslím, že role právě Jasona Bournea z něho udělalo mezinárodní super hvězdu a hereckou kapacitu, jakou je dnes. 90%

Agent Cody Banks 2 (2004)

Ještě horší, než už tak dost špatná jednička... Mělo to vůbec cenu točit?

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Propojení a odkazy na ostatní plnohodnotné celovečerní filmy Marvelu jsou dokonalé! Vlastně je to celé výborné. Proč ne, alespoň je na co se dívat, když zrovna v kině není premiéra Avengers, aj. 85%

Ahoj Pipi! (1969) odpad!

Západní Německo společně se Švédskem a rok 1969... No to musí být přece velkofilm! Není. Jediné, co by se na filmu dalo trochu ocenit je, že je natočen po vzoru moderního světa, sice zatím pouze ve 2D, ale barevně! A to je masakr... Odpad!!

Ajťáci (2006) (seriál)

The IT Crowd se pro mě stal legendou. Zkoušeli jste to vypnout a zapnout? Máte to v elektrice? Tohle jsou doslova rady nad zlato, které sám denně používám... Když o tom přemýšlím, ten jejich robotický záznamník by se mi také dost hodil. Hodnotím po zhlédnutí všech sérií a mohu vyjádřit pouze svůj zármutek nad tím, že skončili, dle mého názoru, až příliš brzy. Když si pomyslím kolik se už natočilo jiného braku (např. Ulice), a na který se pořád někdo dívá, tak je Ajťáků prostě škoda.

Akta X (1993) (seriál)

Je to něco nového, neotřelého. Spousta lidí o tom mluví, ale nikdo to neviděl. Nevyřešené případy Akt X mě opravdu baví, ale nebudu zastírat, že nic netrvá věčně. První série jsou prostě dokonalé, potom je to už horší. Každopádně měnit kvůli tomu hodnocení celého seriálu nehodlám. Je skvělí a i když to nejsou jejich jediné filmové, popřípadě seriálové role, Gillian Anderson a David Duchovny pro mě budou navždy jen Special Agents FBI Dana Scully a Fox Mulder.