Equalizer (2014)

Equalizer, další Washingtonův úspěch. Už jej známe jako pilota, strojvůdce, federálního agenta,... A nikde ještě nezklamal. No, jak to jenom dělá? Nebudu zbytečně plácat slovy na něco, co se dá říct zkrátka takto - líbilo se. Dobrá podívaná a ani trocha nudy. Snad jen, trochu víc reálu by asi taky neuškodilo. Připomínalo mi to trochu nesmrtelnost Johna McClanea se sílou Rockyho a mazaností Sherlocka Holmese.

Grace, kněžna monacká (2014)

Pro životopisné filmy mám slabost. Grace, kněžna monacká je další z mnoha výborných. Velmi dobře zahraný film, vhodně obsazený, se zajímavým scénářem. Dozvěděl jsem se zase něco nového a navíc mě to bavilo. Asi proto mě filmy tohoto druhu tak lákají. 75%

Kobylky nesou smrt (2005) (TV film) odpad!

Komentář by byl jen zbytečným plýtváním slov. Odpad!

Top Gear: Nejhorší auto všech dob (2012) (TV film)

Osobně bych si představil na postu nejhoršího auta všech dob něco úplně jiného než Lexus, ale dobrá. Normální díl TopGearu je asi pořád lepší alternativou, nicméně Jeremyho vtip a osobitá Jamesova osvěta nechybí ani zde. Dobrý

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Tak a zcela vážně. Tohle byla píč-ovina! To ani nejde říct jiným slovem. Komedie? To jako opravdu? A může mi někdo vysvětlit proč jsem za celých 106 minut nenašel ani jednu vtipnější scénu?? Dokonce i Babovřesky 2 měli marihuanové koláčky a člověk se jednu minutu z filmu zasmál, ale tohle?! Polívku jsem neměl rád ani dřív, ale co předvádí teď, to je přímo humus. Zřejmě na něho přišla krize, jednak středního věku, jednak finanční. Přišel o farmu, přišel o slávu. Ze zoufalství si zřejmě napsal scénář k filmu, ve kterém se chtěl zvěčnit. Koukejte - vrtulník, koukejte - Gott, koukejte - farma plná zvířat,... Nic jiného, než trapná Polívkovic přehlídka, to nebylo! Doufám, že zároveň i poslední.

TGM: Talkshow Geni a Míši (2014) (pořad)

Mr. GS byl zkrátka lepší. Vadí mi vstupy Ondry Sokola, v podstatě i celý koncept nové show. Co se vtipnosti týče, logicky, mění se s hosty. První díl s Klausem mě prostě nenadchl vůbec. Další už tak špatné nebyly. Uvidíme co a jak dál... Partička taky ze začátku oblíbená nebyla.

Jedna za všechny (2014)

Jedním slovem dobrá pomsta. :D Ona stačí jedna zhrzená ženská a je to boj s ďáblem... Co teprve když jde proti vám celé peklo? Zákonitě pak padnete na čenich, není jiná možnost. Už to ví i Mark... :D

Dovolená za trest (2014)

Nic, co by člověk od tohoto filmu nečekal. Komedie po americku, více trapná než vtipná, dobrá když nevíte co jiného dělat, jinak zcela zbytečná. 50%

The Divide (2011)

Vlastně nechápu co se tam stalo, bouchla bomba? Fajn, ale co to tam dělali za pokusy? Proč má domovník v obytném domě protiatomovej kryt? Kde na to vzal prachy? Zásoby nakupoval kolik let? Jak měl vyřešenou ventilaci vzduchu a kde bral elektřinu? Ten film je sprostý až běda a zoufale nedomyšlený, ale má i lepší stránku. To, že se by se lidi v podobné situaci začali chovat jako zvířata je pravda stoprocentní. Civilizace je jen tak silná, jako její nejslabší článek. Bohužel tím článkem jsou lidé samotní. Herecké výkony přesvědčivé, film celkově dobrý, škoda jen, že mohl být i podstatně lepší. 65%

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Jsem zklamán. Po Millenium trilogy jsem od Švédů čekal něco podobně excelentního a ono prd. Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel mi připadá jako nezdařený pokus o remake Forresta Gumpa, který není ani tak dobře zahraný, a ani zdaleka ne tak vtipný. Není to vyloženě špatný film, mnohé scény jsou opravdu zábavné, především svou bizarností, nicméně není to nic převratného. a bohužel ani nadprůměrného. 60%