V hlavě (2015)

Animák roku. A postava Smutku dokonalá.

Darwinovy ceny (2013) (pořad)

Přehlídka kreténů, jejichž stupidita nezná hranic. Nejednou jsem si přál, aby dotyčný/á natáhl/a bačkory. Takových lidí by nebylo škoda.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Zkrátka se neumím oprostit od toho, že tento (jinak výborný akční film) má jmenovku Fast & Furious. Začalo to už dílem č.5 a teď je to dovedeno k dokonalosti. Kromě postav už to nemá s F&F nic společného. Navíc, nejpoužívanější slovo ve filmu (místo boobs nebo třeba cars) je family. FAMILY! FAMILY! Rozlučka s Paulem je důstojná a svým způsobem jsem byl za ni vděčný, protože to mohlo dopadnout mnohem hůř.

Justýna (1995) (seriál)

Je mi líto tvůrců, protože to musí být naprostí imbecilové.

Interstellar (2014)

84 % a 65. nejoblíbenější film tady na csfd. No to si snad ze mě děláte prdel, ne? Už i supernudná Gravitace byla mnohem akčnější než tohle. Nevím, asi jsem očekával hodně po tom enormním hypu, který kolem Interstellaru kroužil.. a dostal jsem úplné hovno. Jestli se na to budu někdy dívat podruhé, tak jedině s basou piv v žíle, jinak těch hlavně posledních cca 30 minut prostě nepřežiju. Nolanové se asi drželi hesla - "Čím víc dimenzí, tím lépe.." Jednoznačně největší filmové zklamání za posledních (minimálně) 5 let.

Jurský svět (2015)

K absolutní spokojenosti mi stačily 2 věci - původní hudba a T-Rex. Obé jsem dostal, takže nejde jinak. 3D kino.

V oku tornáda (2014)

Absolutní sračka v perfektním audiovizuálu.