anthraxCZ

Česko

1 2 následující >>
    • 7.8.2008  11:43
    Naqoyqatsi (2002)

Po první půlhodině Naqoyqatsi ztrácí dech, naštěstí ho zase v té poslední nabírá a velmi působivým provedením tak prezentuje hlavní myšlenku filmu. Myslim si ale, že minimálně o třetinu kratší stopáž by prospěla - takhle to někdy byla docela nuda - zvlášť ten prostředek s uspávající hudbou. Tři hvězdy ***

• 5.8.2008  12:02
    Plán 9 (1959)

Zhovadilost největšího kalibru. A zařazení do hororu to má právem - vždycky jsem se totiž bál, jaká scéna / debilní dialog / stupidní trik / absurdní příběhovej posun či zvrat / trystní hereckej výkon / nebo cokoliv dalšího edovskýho / bude. O zábavu ale máte postaráno prakticky v průběhu celého filmu, protože něco takhle špatného jste ještě neviděli ****

• 3.8.2008  18:49

Poslední půlhodinka má sice grády - závěrečný souboj za doprovodu perfektní Duel of the Fates nemá chybu - ale jinak se to předchozí hodinu a půl tak strašně táhne, že to na víc jak ** hvězdy rozhodně nestačí. Nejslabší díl ságy +

• 27.7.2008  19:10
    Superbad (2007)

Jedna hvězda dolů za nesympatickýho Setha v hlavní roli a druhá za přesládlej konec. Jinak to docela ujde, pár dobrých vtipů, ale taky několik pěkně trapných. Prostě tříhvězdičkovej průměr.

• 12.7.2008  17:00

Famózní zakončení kultovní série! 5*

• 9.7.2008  16:44
    Kouř (1991)

"Je to fajn, fajn fajn, je to fajn, fajnový! .. Ale, ale.. co to nevidí oko mé modravé, ahoj kočko.." Osobitý humor divadla Sklep mi sedl, vyobrazení doby je dokonalý... Herecký výkony moc sympatický - za zmínku stojí povedený hlášky Čtvrtníčka - a boží Arnoštek. Celkově moc hezkej film a jeden z nejlepších českých hudebních ****

• 5.7.2008  18:35
    Hancock (2008)

Průměrný průměr... První zhruba polovina je nářezová one-man show Willa Smithe aka Hancocka, totiž pobudy odmítajícího všechno a trousící jednu hrubou poznámku za druhou. "Abych ti nepřejel ksicht, ženská.." Druhá část filmu je trochu vláčnější - svěžest a skvělé tempo nasazené úvodními třemi desítkami minut se tak trochu vytrácí. Trošku mě zamrzely i efekty, neboť některý z nich působily dost lacině a nepřirozeně. Nicméně furt nejde o nic, co by bylo nekoukatelné a tak vám Hancocka jako průměrný a místy docela vtipný popkorňák můžu doporučit. Hodnocení 3+

• 18.5.2008  17:43
    Smrt on-line (2008)

Zajímavý nápad naštěstí neztroskotal na realizaci, a tak je Smrt on-line hodně povedeným thrillerem / krimi - tím chci říci, že ani po technický stránce nejde o nic, co by urazilo. Sumasumárum, čtyři z pěti. http://www.killwithme.com/

• 3.5.2008  21:42

Kotek s dredama, Mádl bubeník a hlavní zápletkou "příběhu" čokl? Tak to už je opravdu moc.

• 22.4.2008  17:59

Zajímavé. Odlišný pohled na otázku konečného řešení, zachycující tentokráte dopad hrůz na lidskou psychiku. Film se povedl a kupodivu ani česko-německá účast a spolupráce nedopadla tak špatně. Víc než férové čtyři z pěti

• 19.4.2008  19:25
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

Tinky Winky byl tak trochu gay, což vysvětluje, to že nosil červenou kabelu. Po všech stránkách revoluce

• 19.4.2008  19:13
    Jsi můj život (TV seriál) (2006)

Jeden z TOP seriálů mého žebříčku. Tolik nečekaných zvratů, akce a napětí ve více než 200 dílech jsem ještě neviděl! A hlavně, Facundo Arana je k sežrání!!!!! *BRAVO*

• 13.4.2008  14:05
    Skeletoni (2007)

í.

• 1.4.2008  20:03
    Kameňák (2003)

Původně jsem chtěl dát dvě hvězdy, ale když jsem viděl ten cover..

• 27.3.2008  17:18
    Monstrum (2008)

Monstrum je o first-person pohledu a ten se povedl maximálně. Efekty a ozvučení neméně. Ostatní šlo tak trochu stranou

• 23.3.2008  16:40
    Komando (1985)

"Nedošla ti pára, Benete" nebo skok z letadla do půlmetrové kaluže bez úhony! Klasika klasik s neodolatelným Arniem(ať to zní sebedivněji), u které nelze jinak než za 5.

• 23.3.2008  12:06
    Šílení (2005)

Kontroverzní a neobvyklý námět, podtržený famózním hereckým výkonem Jana Třísky, tradičně idiotským Pavlem Liškou a výtvarným zpracováním pana Švankmajera, vyšvihuje Šílené na špici nejzajímavějších filmů ČR posledních let.

• 22.3.2008  13:37

Je až k nevíře, jak špatný Svatý Grál oproti například Brianovu životu, který pochází ze stejné dílny, je. A i přesto že má svých několik světlých chvilek, u mě se vůbec nechytá.

• 19.3.2008  10:47
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Spolu s třetí sérií přidávám jednu hvězdičku a pasuju Ajťáky na momentálně nejlepší komediální sitcom vůbec.

• 19.3.2008  10:45
    Transformers (2007)

Čekal jsem seriózní akční film, dočkal jsem se komedie s hloupými vtipy.

• 19.3.2008  10:38
    Dexter (TV seriál) (2006)

Nejlepší seriál. Tak nashle v roce 2009 se čtvrtou sérií.

1 2 následující >>