Ashnobe

Ashnobe


5 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Hardcore Henry (2015)

  Splněnej sen. Už když jsem před několika lety viděl původní video Bad Motherfucker, říkal jsem si, jak by z toho byl naprosto parádní film. Stejně tak u nepříliš povedenýho DOOMa mi bylo líto, že kulervoucí first person scéna trvá jen chvíli. Hustokrutopřísný jatka, některý "akční" filmy proti Hardcore Henrymu působí jako plácání báboviček na pískovišti. EZ.

 • poster

  Zachraňte vojína Ryana (1998)

  Film má výbornou úvodní scénu vylodění, která je místy až dechberoucí a pokud máte to štěstí, vychutnat si ji v kině či u domácího kina, atmosféra této scény je až neuvěřitelná a velmi na mě zapůsobila. Zbytek filmu také válečnou atmosféru podával velmi věrně, "oddechovější" momenty se střídají opět s výbornou akcí. Pro mě jeden z nejoblíbenějších filmů a to i díky hereckému obsazení.

 • poster

  Bourneovo ultimátum (2007)

 • poster

  Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

 • poster

  Forrest Gump (1994)

 • poster

  Interstate 60 (2002)

  Tento film jsem shlédl poměrně náhodou jednou v noci na ČT2 a musím řici, že jsem byl velmi mile překvapen. Velmi zajímavý příběh a výborné herecké výkony. Nejsem žádný fanoušek Jamese Marsdena, ale v tomto filmu je výborný, i když ho dle mého Gary Oldman jednoznačně převyšuje. Film si udržuje po celou dobu nápaditost a nenudí - navíc je zde i mnoho momentů k hlubšímu zamyšlení.

 • poster

  Černý jestřáb sestřelen (2001)

 • poster

  Pán prstenů: Návrat krále (2003)

 • poster

  Ratatouille (2007)

  Pro mě bezkonkurenčně nejlepší animovaný film všech dob - vtipné hlášky, úžasný příběh a dokonalá postava Antona Ega coby kritika. Bohužel, teď když si po sobě po několika letech čtu tenhle komentář, tak mě napadá, že právě díky Ratatouille a obrovskému úspěchu Remyho a spol. se (ještě více) roztrhnul pytel s mizernými animáky "pro celou rodinu", které jedou všechny v podstatě podle jedné šablony. Což mě vážně mrzí, protože jsem velkým fanouškem tohohle žánru.

 • poster

  Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

  Jedna z mých nejoblíbenějších komediíí a filmů vůbec, na který se rád kouknu kdykoliv - výborné vtipy - Chocholoušek, STS Chvojkovice Brod, výstava miniatur... Luděk Sobota mi sice moc sympatický není, ale v tomto filmu mi vůbec nevadí, spíše naopak. "Slezte z toho lustru Donalde, vidím vás!"

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace