Rob Roy

Rob Roy

Martin Mrhálek

okres Praha
prácičky pro ručičky

homepage

651 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 22.4.2017
  Justin Kurzel
  (režisér)

  Filmový a divadlení režisér a výtvarník. Absolvoval výtvarný kurz na divadelní škole NIDA a filmovou režii na umělecké škole Victorian College of Arts. Jeho závěrečný film Blue Tongue (2005) získal řadu ocenění za nejlepší krátkometrážní film 2005 včetně Ceny za nejlepší australský krátkometrážní film. Ve stejném roce začal… (více)

  • 29.11.2015
  S. Craig Zahler
  (scenárista)

  Po vystudování newyorské filmové univerzity začal Craig Zahler svou kariéru jako kameraman. Po frustrující práci na několika špatných nízkorozpočtových filmech došel k názoru, že i když se ve své práci snaží jak nejlépe to jde, tak film se špatným scénářem bude vždy špatný. Rozhodl se tedy soustředit na psaní. Koncem 90. let… (více)

  • 28.1.2013
  Jim Mickle
  (režisér)

  Jim Mickle se začíná profilovat jako jeden z nejtalentovanějších amerických tvůrců nezávislého hororu/temných dramat. Filmové vzdělání získal na newyorské univerzitě, kde se při natáčení studentského filmu v roce 2001 spřátelil s Nickem Damicim, který se stal jeho významným tvůrčím kolegou. Podílel se na scénáři všech… (více)

  • 27.11.2011
  Pascal Laugier
  (režisér)

  Pascal Laugier vystudoval v Paříži vysokou školu audiovizuální tvorby ESRA. Mezi její nejznámější absolventy patří patří Pierre Morel, Florent Emilio Siri a Julien Maury. Poté natočil několik krátkometrážních filmů, které zaujaly režiséra Christophera Ganse natolik, že přišel s nabídkou na režírování dokumentů o natáčení jeho… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace