B-Boy1

Michal Baran

okres Bratislava

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63
    • 24.5.2017  21:51

70-75% ... Vôbec nie zlé. Ale originál som nevidel, takže nemôžem porovnávať. Zaujímavé postavy, slušná rezba (síce málo krvi na to, koľko sa tam masakrovalo) a fajn soundtrack.

• 10.5.2017  20:38

90% ... Stále svieže a vtipné, stále vizuálne krásne a hudobne vypeckované.

• 2.5.2017  13:29

Lepšie ako pôvodný film, teda zábavnejšie a akčnejšie, ale stále ide len o bezmozgovú jednohubku

• 1.5.2017  15:29
    Interview (2014)

75% ... Ujebané ale zasmial som sa veľmi. Duo Rogen a Goldberg vedia robiť tieto ujeté komédie.

• 29.4.2017  21:01

Do piče! ... Napíšem iba čo sa mi páčilo, bude to kratšie - Jamieho úsmev; scéna keď Dakotu preprstoval vo výťahu a ako inak soundtrack. Ďakujem, dovi dopo, opona padla.

• 29.4.2017  20:53
    Roucho (1953)

60-70% ... Tento historický film si asi nezapamätám, pretože v tej dobe sa točili oveľa lepšie kúsky. A to prehnané teatrálne herectvo mi liezlo na nervy. Taký lepší ale stále len priemer.

• 27.4.2017  20:14

70% ... Bolo vopred jasné, že tento film bude za každú cenu útočiť na ľudské emócie, ale čo ma potom, keď to väčšinou fungovalo. Nie je to žiadny majstrštyk ale dušu zaručene pohladí. A som rád, že škandál s týraním na natáčaní bol vyvrátený.

• 25.4.2017  14:06

70% ... Takúto párty potrebujem aspoň raz za život zažiť (#dreamjob). Bateman je charizmatický a Aniston je dokonalá. Zvyšok castu tiež hviezdil.

• 25.4.2017  14:01
    Král Kobra (2016)

50% ... Zákulisie gay porno priemyslu. Okrem pekných tiel to obsahovo veľa vody nenámutilo.

• 23.4.2017  18:59

60% ... Malo to veľký potenciál, no ostal nezúročený. Navyše dať takémuto filmu rating PG12 je fakt hriech.

• 23.4.2017  16:58

70% ... Kontrast každodennej reality obyvateľov ostrova Lampedusa pri Sicílii, konkrétne malého chlapca Samueleho, a imigrantov utekajúcich pred biedou a konfliktmi z Afriky. Chlapec bojuje so strachom, že by mi mu niečo mohlo byť, zatiaľ čo imigranti na mori umierajú v desiatkách. Relatívnosť každodenných problémov je až zarážajúca.

• 22.4.2017  13:35
    Dheepan (2015)

75% ... Príbeh srílanského imigranta, ktorý sa snaží utiecť pred občianskou vojnou a ocitá sa na predmestí Paríža, no po chvíli zisťuje, že tak úplne pred konfliktmi a pred svojou minulosťou neutiekol.

• 22.4.2017  11:46
    Rozpolcený (2016)

80% ... Po mizériách v podobe Posledného vládca vetrov a After Earth je Shyamalan späť v plnej sile. Bolo to výborné, zaujalo aj tematicky a dalo sa nad tým zamyslieť, uvažovať o takejto dissociatívnej poruche identity. McAvoy bol brilantný. Odkaz na Unbreakable malým prekvapením.

• 20.4.2017  22:28
    Zaměření (2015)

70% ... Išiel by som ešte viac do hĺbky. No veľmi sa mi páčila jedna z myšlienok, a to, že západné médiá sa tak urputne snažia zobraziť život arabských gayov žijúcich v Izraeli ako mizériu a pritom, aj keď určite nie bez akýchkoľvek problémov, sa títo ľudia snažia žiť rovnako ako v akejkoľvek inej liberálnejšej krajine.

• 15.4.2017  17:14

60-70% ... Pekná premisa a príbeh, no spracovanie trošku povrchné a často patetické. Navyše, nemôžem si pomôcť ale výkon Jennifer Connelly bol hlboko nepresvedčivý.

• 15.4.2017  17:11
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

70% ... Najslabšia marvelovka od Netflixu. Opakujúca sa šablóna hrdinu s mysterióznou minulosťou po štvrtýkrát už zákonite nemôže ohúriť aj keď sa snaží byť aspoň na niektorých frontoch originálna.

• 15.4.2017  12:28
    Nocturama (2016)

70% ... Neviem čo tým chcel autor povedať? Že teroristom môže byť hocikto a nielen islamista? Alebo chcel zobraziť vnútorné myšlienkové pochody jednotlivých aktérov tejto "rebélie"? Alebo chcel jednoducho vyjadriť nespokojnosť mladých naprieč sociálnymi vrstvami so súčasným stavom spoločnosti a spravovania štátu? Nezabudnuteľné to nebolo, ale určite to nejaké pocity vyvolalo.

• 14.4.2017  21:30

75% ... Nejaké prekvapenia + snaha o nové nápady sa im nemôže zaprieť, i keď miestami je to už cez hranice chápania a ľudských možností. Ako oddychová, akčná popcornovka s ešte väčším náporom humorných hlášok to však postačilo a zabavilo.

• 12.4.2017  15:29
    Spojenci (2016)

60-70% ... Samotný námet bol veľmi zaujímavý, ale štýl rozprávania nemastný-neslaný. Miestami dosť ťažkopádne a nudné. Herci kvalitní, ale tiež ich výkony boli nezapamätateľné.

• 11.4.2017  19:56
    V sedmnácti (2016)

75% Strasti a slasti bytia sedemnásťročným a vývoj vzťahu dvoch spolužiakov. Niektoré momenty krásne; bolo to milé a nenásilné, prirodzené a úprimné.

• 8.4.2017  12:59

65% ... Zaujímavý príbeh, ale podaný trošku násilnou a sentimentálnou formou.

• 7.4.2017  14:15

60-70% ... Rumunsko spred tridsiatich rokov ešte za vlády komunizmu a Ceausescua. Verím, že viac by tento film ocenili asi tí, ktorí niečo podobné z týchto mestských legiend zažili. Aj keď boli mnohé pasáže vtipné, viacero scén na mňa pôsobilo strnulo.

• 4.4.2017  10:13
    Zpívej (2016)

65-70% ... Trošku klišé, šablónovité a dejovo nezaujímavé ale čo sa týka muzikálnej stránky tak všetko bolo hunky-dory.

• 31.3.2017  21:24

80% ... Potreboval som niečo takéto krásne a emocionálne. Ide v podstate len o príbeh obyčajného 12-ročného chlapca a o to ako sa vyrovnáva so svojím životom, a teda hlavne so smrteľne chorou matkou, prostredníctvom utiekania sa do fantázie.

• 30.3.2017  14:01
    Luke Cage (TV seriál) (2016)

80% ... Nebol som v kolenách ako pri Daredevilovi či Jessice Jones, ale stále kvalitná komiksovka od Netflixu.

• 25.3.2017  20:46
    Paterson (2016)

80% ... Poetické. Jednoduché ale podmanivé. Nie je to jednoliaty film, ktorý smeruje z bodu A do bodu B, ale skôr súbor rôznych, individuálnych scén, z ktorých si divák sám vyskladá nejaký ten ucelený obraz či myšlienku. Toto bol môj prvý Jarmusch a očaril ma, pretože mám rád režisérov, ktorých štýl je jedinečný a rozpoznateľný.

• 22.3.2017  21:00

75% ... Miestami možno trošku príliš prekombinované ale inak veľmi príjemne pozerateľný film o podvodníkoch, kde by každý chcel podraziť každého, no všetkým sa to podariť nemôže.

• 22.3.2017  20:49

60% ... Po boku 1 a 3 sa môže zaradiť k tým lepším z tejto série (narozdiel od zmagorených troch ostatných), no stále ide len o béčkový film s prihlúplym scenárom, kde chcú diváka presvedčiť o neskutočných veciach len vďaka chladnému a seriózne vážnemu odvrknutiu Milly. Avšak vizuálne dobrý, len škoda, že sa viac toho neodohrávalo znova v tých spustnutých púštnych oblastiach (ako 3), ktoré tak veľmi pasujú postapo filmom. All in all, dúfam, že sa už neuvidíme RE.

• 21.3.2017  16:43

Až moc popúšťajú uzdu fantázii. A neviem kto im povedal, že akčné scény treba zakaždým tak neefektne natočiť v slow-mo. Rúhanie.

• 20.3.2017  13:06

70% ... Príbeh imigranta z východnej Európy, ktorý je súčasťou imigrantského gangu a často si privyrába prostitúciou, a dobre situovaného podnikateľa, ktorého sexuálna túžba sa pomaly mení na potrebu chrániť a usmerňovať mladého chlapca. Išiel by som ešte hlbšie, z tohto sa dalo veľa emócií vytrieskať. Na druhej strane, dobre zahrané.

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63