marrjaana

Česko

Instagram: mariazmagdaly

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 10.4.2021  17:31

Na Troskovych filmech ne bavilo vzdy to, ze at to bylo dejovw jakkoliv slabe, tak vizualne to byla pastva pro oci s uzasnymy kostymy. No a touhle pohadkou ukazal, ze uz nezvladne ani toto. Pac kastymy byly opavdu slabe (a to se radeji nezminuji o parukach- to i nejlevnejsi z ciny vypadaji daleko lepe)

• 13.2.2021  17:06
    Sky Sharks (2020)

Upřímně je to blbý az to boli. A nevim jestli to bylo alkoholem, ale nejak jsem nepostrehla jak to cele vlastne vyresili. Jako ano vim kdo vyhral, ale jak jako? Jinak naprosta silenost! Digi triky dle ocekavani slabé (ale titulky vizuálně dokonale vymazlene), nekolik hodne povedech vsuvek, hlasek a odkazu a hlavne soundtrack, ktery me od zacatku az do konce neskutecne dostaval. Ne vazne ten byl naprosto dokonaly. Klidne si ten film pustim znovu. Jako pozadi k praci a jen jej budu poslouchat. Neskutecna uletarna, ale neskutecne sem se bavila.

• 22.1.2021  01:01
    Chirutha (2007)

Tak jo, film je to místy hodně pitomej a koukat se na něj v jiném rozpoložení, asi bych mu tolik hvězdiček nedala. Jenže já sem přesně s něčím takovým počítala (a asi i v to doufala) a tedy jsem nebyla ani v nejmenším zklamána. Hlavně první romanticko/komediální půlka mě i neskutečně bavila a to včetně akčních scén a i přes neskutečné (i na Indii) množství písniček, které hudebně byly relativně povedené, ovšem choreografové se celkem flákali a tak kromě toho, že vypadají všechny skoro stejně, tak jsou plné postávání a kroucenení se na místě nebo opravdu divných pohybů. No a pak nám příjde až extrémně násilný zvrat, který se nám během třiceti sekund snaží vysvětlit, že to co jsme do teď viděli, je vlastně jinak (i když nám k tomu nedali ani jedno vodítko, tak jak nás to mohlo napadanou, že?) jen proto, aby nám mohli naservírovat honičku po lese alá Rambo. Ale i tak se mi to líbilo, protože první část se vezla v příjemném duchu, kde se vyvarovali i v podobných filmech velmi oblíbených extrémně trapných (a nejspíš vtipných) postav a konec naštěstí nenatahovali a dali nám to všechno rychle a pěkně zabaleno. PS: po zhlédnutí tohoto filmu jsem došla k názoru, že v Indii bych se jako křoví tanečnice mohla živit i já- jsem bílá a to co tam ty holky předváděli zvládnu taky a myslím si že i lépe (a to moje pohybové nadání není moc velké)

• 30.12.2020  22:22
    Sen Çal Kapımı (TV seriál) (2020)

Proč dobré seriály začnou vždy natahovat až do té doby, kdy se stanou skoro až nesnesitelnými?

• 27.12.2020  12:34
    The Perfect Kiss (2018)

Uz sem par filmu, co se mi nelibily a byly hrozne videla. A davala jsem jim odpad. Ovsem to bylo pred timto filmem. Tento film je synonymem pro lobotomii.

• 16.12.2020  00:22

Miluji, když si jdu pustit nějaký film a zjistítm, že jsem jej už viděla předělaný v nějakém z dílů Simpsonových :D,

• 14.12.2020  23:44
    Maari 2 (2018)

Na YT na mě tolikrát vyskočila písnička Rowdy Baby, že nešlo si film nepustit. Už jen kvůli Sai Pallavi, která je neskutečně sympatická. Bohužel v tomto filmu nedostane moc prostoru a její postava sklouzává místy skoro až ke komičnosti. Muži se o lásku smí rvát, však ženám je hanba muže dobývat. To věděl už Will. Naštěstí zde věděli, kdy je potřeba toto ukončit. Jinak hlavní dějová linka zaměřená na pomstu byla sice zajímavá i když mi přišla trochu natahovaná. Ovšem co mě okouzlilo (kromě již zmiňované Rowdy Baby) tak byla choreografie a vizualizace akčních scén. Byly opravdu vymazlené a například scéna v kostele, která je celá natáčena na jeden záběr a skoro celou dobu vidíme jen spodní polovinu těla všech aktérů mi přišla naprosto úžasná.

• 13.12.2020  19:44
    Manželství po indicku (TV pořad) (2020)

Sriál dává nahlédnout do jiné kultury, na jiné zvyku. Představí nám 7 mladých lidí, kteří z různých důvodů (nátlak rodiny, očekávání okolí, vlastní samota) začkou hledat protějšek vhodný k manželství. Někdo je vám sympatický od začátku, na někoho si musíte zvykat a na někoho si nikdy nezvyknete. Co mě mrzí je to, že jen u třech z těch sedmi se dozvíme jak to dopadlo- jedna, která tam byla nejméně si najde partnera bez dohazovačky, jedna se rozhodně, že je pro ni aktuálně důležitější kariéra a manžela nechce a ani nepotřebuje (dohazovačka ji následně doporučí live qoachku, která ji ukáže jak se mít ráda, to se mi moc líbilo), no a ten nejhorší kluk splní sen své matky a najde se milou slečku. Ovšem u osatních 4, jejich osudy sledujeme nejvíc nám neřeknou jak to dopadlo, prostě se dozvíme, že s aktuálním potencionálním partnerem pro budoucnost se cítí dobře a chtějí jej více poznat, ale jak to dopadlo se nedozvíme. Je na nás jestli tedy budeme předpokládat, že tedy jo, nebo ne. Přitom proto se na to koukáme, ne? Abysme zjistili , jak to dopadne. Ale nezjistíme to. Ani pomocí krátké věty, kdy by nám někdo řekl, že např Vyasar a Nadia jsou stále spolu, Aparna si do konce natáčení nenašla manžela...

• 17.11.2020  02:08

Ma to stejne mezery jako predchozi serie... A mimo jine zase to, ze mame 5 krimi pribehu a k tomu jednu ducharinu. Navic jeden dil jsem uplne preskocila. Ovsem zbylych pet me zaujalo vic nez pulka predchozi serie. A souhlasím, ze by bylo dobre udelat v ramci treti serie (jestli bude) alespon jeden dil zamereny na ty pripady, co jsme videli a jestli se v nich udelal nejaky posun, jestli na to nekdo reagoval, proroze minimalne u dvou pribehu z teto serie bych si to i prala, aby skoncili dobre.

• 16.11.2020  01:12

Upřímně, takhle nesympatického hrdinu jsem už dlouho v ničem neviděla. Je na něm pozitivní to, že to neni Rambo, co pohledem zneškodní dvacet chlapů. Ovšem po celou dobu se ukazuje jako nešikovné pako, co má strašné štěstí v neštěstí. Ano sice ho občas napadne spásná myšlenka ale jinak mě strasne štval a i přes režii S. S. Rajamouliho a přes zajimavou zápletku, kdy hlavní hrdina nesmí opustit dům svého hostitele, jinak ho zabijí, mě strašně nudil a těšila jsem se na konec. Naštěstí to ma jen asi dvě hodinky a hrdina v poslednich minutách ukáže, že ma přeci jen koule... A vlastně jen kvůli tomu dávám hodnocení jaké dávám.

• 31.10.2020  13:29
    Černovláska (TV film) (1988)

Jako upřímě, námět nebyl špatné, jen to zpracování hodně pokulhává. rozhodně by neuškodilo zapracovat na kulisách i na scénáři, kterému by ani potom neuškodilo pár minut navíc.

• 15.10.2020  23:18

Chtěla jsem se bát a být posrána až za ušima stejně jako u první serie. No strašení se moc nedělo, bylo tam, ale spíš jen tak aby se neřeklo. Ale celá serie si s námi hraje jako kotě s klubíčkem, jen proto, aby nám na závěr naservírovala emotivní rozuzlení. Za mě osobně asi i lepší než řada první...

• 3.10.2020  23:24

Vijaye mám vážně ráda a tento film byl opravdu pěkný a měl svoje kouzlo )ok u Pařížského příběhu mohli trochu ubrat), ale už by mohl šáhnout po jiném tipu filmu, protože ti jeho zamilovaní, rozzlobení a opuštění hrdinové mi začínají pomalu splývat, ještě, že Govindam byl v tomhle trochu výjimkou.

• 30.8.2020  17:30
    Psychiatr - Série 1 (série) (2018)

Komentář bude obsahovat spoiler.____ Tak jsem to konečně dokoukala! Trvalo mi to nějaký ten měsíc, jenže když mi zabili Marry, kterou jsem si neskutečně oblíbila a fandila ji, ať už konečně zbalí doktora, tak jsem ztratila do seriálu veškerou chuŤ a to i přes to, že mi do konce zbývali jen dva díly! Jenže oni mi ji prostě zabili! Hajzli! Nakonec jsem ovšem sebrala zbytek chutě do dokoukání (a nebudu říkat, že za to nemůže Luke) a zjistila kdo je vrah. Což pro mě nebylo nějak velké Wow... Navíc mě celkem zklamal konec toho zrzavýho policajta (nevím jak se jmenuje)+ jsem u několika vedlejších postav vůbec nechápala proč dělají to co tam dělají, nebo proč tam vůbec jsou. Naštěstí mi už nezabili žádnou oblíbenou postavu. (PS myslíte, že ten kluk šel zase šlapat nebo se jej John ujal?)

• 30.7.2020  00:08
    Baaghi 3 (2020)

Jak mám Tigera ráda, tak toto byla neskutečná chujovina. A nezachání to ani on, ani Shraddha. Jednička Baaghiho patří mezi moje srdcovky, dvojka se dá, ale toto... Nejsmutnější na tom je, že je to akční film, kde vás ta akce neskutečně zklame. V první cca půlce mi přijde nudná a v druhé... v druhé je prostě nesmyslná a taková... nevím, prostě přebíhá bez ladu a skladu mezi různými exteriéry, lidé se tam objevů zničeho nic a dokonce tam bez jakékoliv příčiny padají vrtulníky. A co je nejhorší tak je straně odbytá a odfláklá. Jako ano je tam pár "epických" záběrů, ale úhly kamer jsou tak odfláklé, že u každé rány je naprosto zřejmé, že minula protivníka dobře o půl metru a všechno je to takové strašně nedotažené... což je opravdu neskutečná škoda, protože akce je to jediné, co od tohoto filmu někdo čeká.O ději (od kterého jsem čekala volné pokračování na jedničku, ale nedostala jsem jej) zaměřeném na vztah cool bratra a bratra, co v některých scénách působí, jako by trpěl aspergerem a všech těch mezerách v něm se raději ani vyjadřovat nebudu.

• 18.7.2020  00:15
    Nevyjasněné záhady (TV seriál) (2020)

Vadí mi nesourodost příběhu. A tak to, že ne všechno není nevyjasněno. Dostaneme 6 příběhů. 5 z nich je o ne zrovna pěkných zločinech. 1 je o UFU. Nemám nic proti ufu, ale mezi příběhy o vraždách působí trochu prapodivně. Spíš měly vybrat nějakou 6 vraždu a pak udělat serii o nadpřirozenu a nevysvětlitelných jevech a dát to tam (nebo jen o mimozemšťanech. Z ostatních pěti případů je jeden opravdu záhadou, druhý nám vraha tak trochu podsune i když i zde to není naprosto jasné. No a u dvou z nich nám vlastně i řeknou, kdo je vrah, jen prostě není usvědčený z důvodu zmizení nebo nedostatku důkazů. Což zase není úplně nevyjasněné. Ale beru to. Jen prostě ten ufo díl to celé narušuje. A ano, některé ty díly by mohli být klidně i o dost kratší.

• 14.7.2020  20:17
    Race Gurram (2014)

To byla strašná kokotina... Ale v tom dobrém slova smyslu. Celou dobu jsem se u toho neskutečně bavila, hlavně v druhé půlce, kdy už nám to přestane rozdávat karty a vysvětlovat, kdo je hodnej, kdo je zlej a kdo má všechny ty odstíny šedi mezi tím. I když na druhou stranu Lucky se mi víc líbil na začátku, kdy to byl budižkničemu a sígr a neměl svého dokonalého bratříčka rád a nedělal nic jiného než problémy. Na druhou stranu ta druhá půlka byla strašnej úlet.

• 21.6.2020  21:17

Kupodivu lepsi nez jsem cekala...

• 20.6.2020  22:55
    Dear Comrade (2019)

Celé to začíná naprosto klasicky. Kluk potká holku a zamilují si. Ovšem chlapec je velmi výbušný, s dívkou se pohádá a rozejdou se. O tři roky později se potkají znovu. Ovšem dívka přišla o všechny své sny a je zlomená. Je tedy na chlapci, aby dívce dodal odvahu bojovat s démony. Nádherný příběh na vážné a stále aktuální téma. A to nejen v Indii.

• 15.5.2020  22:56

To dobarvování, políčko po políčku musela být strašná mrdačka, to klobou dolů. Na druhou stranu jsem ráda, že od toho postupně,upustili a nedělali to poté i u celovečerních filmů.

• 5.5.2020  21:18

Za mě zajímavá zápletka, i když místy trochu přitažená za vlasy a Jacqueline tady hrála! To je kombinace, která mi ke spokojenosti stačí (teda mohli vynechat ty asi dva rádoby umělecké záběry a trochu víc si pohrát s atmosférou na konci, ale i tak...)

• 13.4.2020  00:56
    Darling (2010)

První "vymyšlená" půlka je opravdu hodně slabá. Naštěstí druhá půlka je neskutečně zábavná a taky daleko příjemnější, takže vám na tu první dá zapomenout (i když musí se nechat, že ač má druhá půlka lepší dějovou linku a je zábavnější, tak první má zase lepší taneční čísla).

• 4.4.2020  00:25
    Happy (2006)

Příběh byl vážně pěkný a místy i hodně vtipný. Hudební čísla povedená i když vyloženě taneční bylo jen jedno a Allu jako vždy okouzlují. Ovšem postava Madhu byla hrozná. Rozmazlená sobecká holka, která celej film afektovaně prokřičela a probrečela. Ona vážně nekřičí snad jen v jediný scéně v celým filmu (když nepočítám ty scény, kdy brečí nebo jen nešťastně koulí očima jak je ten svět nespravedlivý). Vůbec nechápu, co na ni milý i když lehkovážný a trochu provokatér Bunny, který na rozdíl od ní nevyrostl se zlatou lžičkou v hubě viděl. Já osobně bych s ní nejspíš nevydržela více jak týden. A ač sem si celý film jinak užila, ona mě v poslední hodině opravdu strašně lezla na nervy (možná za to mohlo i to jak extrémně místy Genalia přehrává?) a bohužel mi celý film zkazila.

• 28.1.2020  22:29
    TY - Série 1 (série) (2018)

Joy je sympoš a vážně sem mu fandila. Ježe je to tak trochu debil. A tedy mě někdy od třetího dílu začal odrazovat od koukání. A celé to dokonal v půlce šestého. Takže nevím koho všeho zabije a je mi to úplně šumák...

• 25.1.2020  23:48

Dostanete od toho přesně to, co čekáte. Tedy kromě holky která je po přestěhování až extrémně nepříjemná a protivná. Tahle je jen zoufalá. A občas trochu protivná.

• 5.1.2020  01:35

Omlouvám se za slovník... Pi.a to byla taková Moffatovina, že to svět neviděl. Kam se na to doprd.le hrabou i ty nejvíc nejhorší díly Doctora Who! Jestli tam vám sere Moffatovo scénaristické umění tak tady.... zabite se, vážně, raději se nechte probodnou kůlem než se koukat na tento příšerný díl, který absolutně podkope atmosféru předchozích dvou super dílů (a to jsem přežila i přegenderování Van Helsinga). První půlka filmu je spíš taková šílená parodie na současnost a veškerá Drákulovská a upírská klišé, která vám připomene jednu moc povedenou písničku a pak dostanete konec ještě blbější než v Drakulovy 2000 a kdykoliv se tam nějakým hodně velkým omylem dostala nějaká vážně dobrá a silná scéna, tak ji hned zabili nějakým trapným vtipem... PS: Co se musí celému seriálu nechat je neskutečná podoba Claese Banga s Belou Lugosim.

• 25.12.2019  21:23
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Nečetla jsem knihy (jednu- dvě kapitoly nepočítám za přečtení knihy), nehrála jsem hru (asi deset minut u kamarádky na návštěvě opět nepočítám) a z polského seriálu jsem viděla asi dva díly. Přesto jsem se na seriál neskutečně těšila. A jako neznalec předlohy jsem byla nadšena. I když jak je několikrát zmíněno časově jsem v tom měla hokej. To že se to odehrává v různých časových linkách mi došlo až někdy u čtvrtého dílu. A i tak mě mrzí, že úplně nevim, jak moc velké skoky tam časově proběhli, protože, když jsem se poté snažila zaměřit na to, co se po čem odehrává a hlavně na to, jak velké jsou tam časové prodlevy, tak jsem byla ztracena. Ovšem první čtyři díly mě to netrápilo a pak jsem se snažila to nějak moc nevnímat, nebo si tím nenechat zkazit zážitek. A musím říci, že jsem nadmíru spokojena. Sice mi celá série přišla tak nějak málo ukončená, ale to bude nejspíše pocit čistě subjektivní.

• 25.12.2019  21:14
    Drive (2019)

Snažím se na filmu najít alespoň jedno pozitivum... A to jediné, které mě napadá tak jsou Sushant Singh Rahpur a Bonami Irani a to jen proto, že je mám ráda. protože třeba BI v tomto filmu vůbec nevyužil svůj potenciál. A třeba Jacqueline více než jinde ukázala, že její herecké přednosti jsou o dost menší než ty fyzické (přitom holka je to milá a já ji věřím, že najdu ještě alespoň jednu roli, ve které mi sedne). Celkem škoda proměrněného potenciálu, protože ten nápad, sic tuctovej, nebyl úplně špatnej, jenže zpracování je naprosto katastrofální a to jak dialogově tak i digitálně (teda jestli se to, co bylo v rámci filmu užito dá vůbec za CGI považovat)

• 11.12.2019  19:33

Sloni... To je jedine pozitivum celeho filmu.

• 5.11.2019  23:40
    Saaho (2019)

Neptejte se mě proč. Nevim. Jediné, co vím, je to, že na první dobrou mě to moc nenadchlo a dokonce asi i zklamalo.Jenže cosi mi říkalo ať tomu dám ještě jednu šanci... A na podruhý mě to vážně chytlo a začalo dost bavit...

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13