marrjaana

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 15.9.2017  00:35
    Khoobsurat (2014)

Můj první indický Disney :D. Ale jinak- láska na první pohled. Za mě osobně nejlepší zpracování Popelka! (Ať už se bavíme o klasických nebo moderních popelkách), vtipné a úžasné a jak Sonam tak Fawad si ihned získali moje srdíčko (je to můj druhý film se Sonam a Fawada jsem jako většina publika viděla poprvé), sice jim celkem trvalo, než mezi to mezi nimi začalo řádně fungovat (hlavně ze Sonaminy strany a to on byl ten studený čumák), ale i tak skvělá podívaná... Jen se jdu poprvé v životě pustit do titulků a mám strach, že si ten film tím strašně zprotivím :D

• 15.9.2017  00:30

Je to rozhodně milé a i takové sympatické, SHK je zde ve skvělé formě (jeho lhací scény jsou vážně super), jenže... Za prvé Anusku zrovna dvakrát nemusím (i když jsou filmy, ve kterých mi nevadí, ale vím, že do mé topky se nikdy nedostane) a v tomhle filmu je chvílemi opravdu nesnesitelné (chápu, že to měla být asi i ta postava, ale právě její postava je mi nejsympatičtější ve chvílích kdy se chová nejrozmazleněji a nejvíc na ranu). No a taky mi přišlo, že mezi Harrym a Sejal není žádná chemie, kdež to srovnám s RNDBJ (a to tento film taky nepatří k mým nej) a Jab TAk Hai Jaan (kde vlastně SHK tvoří pár s někým jiným) tak je to katastrofa. V předchozích dvou filmech mezi nimi něco bylo, tady ne. Teda hlavně z Anushčiny strany. Nevím na kolik je to její vina a na kolik scénáře, ale zatím co Shahrukh by na ní oči nechal ta jej celkem slušně celou dobu ignorovala (až na těch pár chvil, kdy mi přišlo, že se jí prostě jen nechce domů a tak si hraje na šťastné manžele a ho citově ničí). No a další vítku bych měla k tomu, jak on se jí na začátku snaží přemluvit jak je strašnej sukničkář a že proto s ní nikam nepujde a sotva se jednou vyspěj (teď nemyslím sex) tak je v tom až po uši. No a ještě jednu vítku bych měla (ano jsem hrozná já vím) a tím je závěrečné vyznání- sice bylo povedené to Jsem ten tip... (za to palec hore) ale jinak mi to stejně jako celý jejich vztah přišlo takové nematné a neslané.

• 30.5.2017  13:16

Takže.. začnu od začátku,.. přišli jsme, sedli jsme.. dobře tak když od začátku tak od začátku... sešli jsme se s Evženem na Čáře, šli jsme koupit lístky, do Rebia na jídlo, pak se k nám přidal Tomíšek, pak se k nám přidala Míša... ne počkat něco jsem přeskočila... Jo Tomíšek si koupil pivo v Cinemacity- třetinka ho stála 65 kaček. No a pak jsme si sedli a začaly reklamy. O minutu dřív než měl. A víte co? Byl to fakt nářez :D Akce, Akce a zase akce. Jo a děj dával hlavu a patu. A ten soundtrack byl Ku*va dobrej! A vo čem že to bylo? No přece na Artušovy! Ptáte se o jakým Artušovy? O králi Artušovy! A taky o Excaliberu. Ne nemyslím to kasíno na Hatích, myslím ten Meč!

• 26.5.2017  18:21
    High Rise (2015)

Tak jsem to nakonec skoukla :D, Na podruhý... Je to vážně divnej film... Mohou se chytnout se Zardosem za ruce :D oba jsou svým způsobem pošahaný, divný, nesmyslný, ale zároveň úžasný a ve finále okouzlující (Neon Demon se snaží o něco podobného, ale u něj s toho vzešla jen neskutečná kokotina), hvězdičky stejně jako u Zardozu nedávám, nevim jak to ohodnotit...

• 14.5.2017  20:54
    Dabangg 2 (2012)

Je to taková nedomrlá jednička.... vlastně jediný co je na tom dobrý jsou hudební čísla. A ten "letící" chlápek s telefonem. A to je vše.

• 11.4.2017  23:07

Tak je ve srovnání s ostatními(i zahraničnými, protože u nás toho moc není) romantickými komediemi, kde to komedie je možná i na prvním místě a v porovnáním s tím jak "vysokou" latku česká kinematografie poslední roky nastavuje si myslím, že to bylo opravdu povedený.

• 30.3.2017  08:11
    Lucy (2014)

Budeme li brat padesat odstinu jako uplne filmarske dno, tak tohle se vznasi tesne nad nim.

• 22.3.2017  21:29

Já ho prostě miluji. A tento film mě jen utvrzuje v tom, že je naprosto úžasněj a dokonalej. A že prostě musí hrát hajzlíky. Jasně, že mluvím o Lukovy, co jste si mysleli?

• 24.2.2017  21:54
    Devdas (2002)

Měla jsem náladu na film u kterého si pobrečím, proto jsem zvolila Devdase, protože Bollyěood ty srdceryvný filmy umí. Navíc Devdas je jeden z nejopěvovanějších Indických filmů. Vizuálně je ten film dokonalý, pěvecká a taneční čísla jsou dokonalá. Všechny herečky jsou úžasné. NÁSLEDUJE SPOILER Jenže.... zaprvé jsem nebrečela, za druhé dějově mě to vůbec neoslovilo a měla jsem co dělat, aby vydržela první půlku filmu, ta druhá se už dala, ale i tak mi víceméně bylo jedno co se s kým stane a jakmile Devdas umřel, tak jsem si snad i oddychla, že už to máme za sebou(taky to mohlo skončit cca o deset minut dřív, když došel k názoru, že u s tou kurtyzánou nebude tak zle). No a konečně za třetí mě neoslovila ani jedna mužská postava, ani jeden z otců, milenců, manželů, zeťů či synů. Jak byly ženské role dokonalé, tak mě ti chlapi s*rali. Ženy byly milujicí, oddané, odhodlané, intrikánky, obětavé, poslušné i hádavé. Naproti tomu muži byli bud prostě nijací a nerozhodní, tiší podpantofláci, prostě bezdůvodně zlý anebo jen tak to počtu. Jo a ještě tam byl jeden alkoholik. Prostě celý film byl v režii žen, závisel na tom co která z nich udělala, či jak se rozhodla a chlapi se jen tak nechali táhnout prodem. Což není někdy úplně naškodu, kdyby to nebylo v první řadě o Devdasovi, který vlastně v tomfilmu nemá žádnou akci na kterou by nepřišel sám. Teda pokud nepočítáte mlácení slabšího pohlaví náhrdelníkem.

• 21.2.2017  23:10

Neříkám, že jsem to ani ne od půlky nečekala, ale i tak se mi to líbilo a jsem uchvácena____Někdy se to vyvine docela legračně. Ne legračně typu ha, ha, ale neočekávaně legračně.

• 15.2.2017  10:59

Poprve v zivote jsem odesla z kina behem promitani filmu. Ani ne v pulce. A to jsem skoro celou tu dobu bojovala s nutkanim spat.

• 12.1.2017  16:50

Jako ono to nebylo tak úplně špatné, ale... Ale něco tomu chybělo. Přišlo mi to celkem nedotažené a strašně mě sr.lo to jak každou akční scénu z minulosti v tom nejlepším ukončili drastickým návratem do současnosti. Navíc je to Assasin´s Cread a všichni od toho čekáme úžasně akční minulost, která tam sice je( a ta honička je naprosto dokonala) ale jak jsem již psala je nevkusně ukončována, přerušována či prolínáná se současností a navíc zabere jen cca polovinu filmu. Možná ani tolik ne. No a ještě jedna věc- film je plný vysvětlovaní a mluvení, ale vlastně vám nic nevysvětlí...PS: taky Vám ta doktorka přišla strašně neiteligentní?..Pravě jsem to viděla podruhé a vím co je na tom filmu (nejvíc) spatne je to ta doktorka-spatne napsana a spatne zahrana a tim uplne nici zbytek filmu....

• 25.12.2016  22:00
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Já jsem naprosto spokojená, zasmála sem se a oproti štědrovečerní pohádce sto a jedna. Princezna měla koule, na prince e dá koukat, a rozhodně to má děj co dává smysl- aspon trochu, je to plné humoru a navíc steampunkovými kostými jsem byla naprosto nadšená a unešená :D. PS.:Asi bych dala jen čtyři *, ale na truc těm konzervám tady dávám 5*

• 12.12.2016  22:44
    Fanaa (2006)

Přišlo mi to strašně zdlouhavý, ale to je možná tím, že jsem se na to koukala opravdu unavená. ovšem co mi na tom všem vadilo, tak bylo veškeré to Rehanovo nelogické chování. Po celý tři hodiny! Ne vážně, ten člověk se chová úplně jinak než jaká byla jeho teoretická povaha. Vždyť se to dalo tolikrát obrátit v úplně jiný konce a stačilo aby on udělal jednu věc jinak( mimo jiné jak sám řekl nechal ji tím vlakem odjet). Ale vážně ten kluk dělal celej film samá špatná rozhodnutí a to i ve chvíli, kdy si uvědomil, že by chtěl aby bylo vše jinak, tak jde a udělá to nejhorší z těch hrozných co celou dobu dělá!( dokonce i ta divná teroristka v Dil Se se chovala rozuměni) Vážně tenhle film mě nijak neoslovil a to ani první a ni druhou půlkou, takže místo slz přišlo jen takové to WTF? BACHA NÁSLEDUJE SPOILER A proč ho sakra netrefila do noh kráva blbá vypatlaná a co to mělo znamenat ta její otázka Proč? vždyť to ona střelila jeho! No a ta jeho odpověď stála taky za to.... No nic zatím nejlepším indickým teroristickým(Kašmír) filmem pro mě stále zůstává Mission Kasmir

• 4.12.2016  20:47

Takový promrhaný potenciál! Když si vezmu co všechno do toho mohli dát a nedali! Komedie u které čekáte jen hromadu trapných a zábavných momentů a ony tam nejsou!

• 6.11.2016  20:06
    2 States (2014)

Hlavní motiv filmu, je určitě zajímavý, herci mi do svých rolí taky sedli, je to i takové milé a pěkně se na to kouká, ale přijde mi to strááášně zdlouhavé. Má to celkem dost hluchých míst a některé scény, se mi zdáli dvakrát delší než by měli být a spousta věcí zbytečných. Cca první půlka byla zábavná, ale celá druhá polovina mi již přišla opravdu navíc a jen jsem čekala na to až to skončí a bylo mi i skoro jedno jak.

• 3.10.2016  22:58

Konečně! Burton po osmi letech natočil opravdu dobrej film!

• 18.9.2016  20:53

Tak tu zase jednou máme indický remake amerického filmu. A tentokráte to je A co když je to pravda, což je jeden z mých nejoblíbenějších amerických filmů a právě i proto jsem se na tohle chtěla tolik kouknout. No je to celkem milé, přidaná akční dějová linka taky nijak nepřekáží a dokonce zvládli zrecyklovat i HIMYM( stejné scéna je i v Dilwale) a A zase jedna popelka a zvládnou i dost divnou reklamu na Coca-colu v plechovce, ale celé mně to nějak extrémně nenadchlo...

• 12.9.2016  23:17

OK je to taková směska filmů, které tu už dávno byly( Koska, Nepřítel státu, Oko dravce) a děj je i relativně předpokládatelný- seznámení s postavami, zábava a, sranda, první mráčky a tajuplnosti, velký zlom a velké odhalení a konec. Ale je to vážně dobře zpracované, vizuálně pěkné, obsazení taky dobrý a v ději sem si ani nějakých chyb nevšimla. Mně jako (pravděpodobně) cílové skupině se to líbilo.

• 6.9.2016  23:14

Podle mě nejlepší díl serie( a dost možná i celého seriálu) a rozhodně můj nejoblíbenější

• 21.8.2016  21:06
    Heropanti (2014)

Poprvé mohu srovnávat Boll film s původní Tollywoodskou verzí. No s velkým náskokem vyhrává Parugu. Heropanti má sice o trošičku pěknější lidi a čistější kameru a celkově je to dokonaleji natočeno, ale Parugu je takový lidštější, nevím jak jinak to říci. Jednání všech lidí tam dává více smysl a jejich reakce nejsou zahnány do takových extrémů, dokonce i taneční čísla tam byly zajmavější( jo to v té stáji v Parugu bylo opravdu hodně divný). A hlavní hrdina působil více jako normální člověk a jeho proměna z sobeckého floutka v zodpovědného muže byla daleko lepší a uvěřitelnější. I když Tiger( a navíc bez košile) je daleko koukatelnější.

• 20.8.2016  00:42
    Baaghi (2016)

Indických filmů na podobné téma jsem už pár viděla- chlápek chce holku, ona jej nechce protože miluje někoho jiného( občas se stane, že nikoho jinýho nemá a chlápka nechce jen z principu, ale cca do deseti minut si stejně někoho najde). Ten odvržený se rozhodne, že tu holku prostě musí mít za každou cenu a to i přes mrtvoly. Jo a abych nezapomněla, ten nešťastně zamilovaný je ta největší a nejmocnější svině v okolí. Ale mně tyto filmy baví, navíc většinou jsou i dobře zahraný a akční scény jsou povedený. A přesně toto platí i u Baaghi. Navíc mě úplně okouzlil Sudheer- velkou část filmu jsem mu i fandila, byl to v podstatě takový hodný chlapec co poslouchal tatínka a ani nebyl úplně zlej. Teda během první půlky filmu. Pak ten hajzl zabil svého otce( ano SPOILER) a to tím nejvíc zbabělým způsobem, hajzl. Tím si to u mně pěkně posral, sem čekala, že zvolí nějakou přímější cestu( zabití ve spánku, kudlu do zad) ale on né, on ho musí otrávit. Vážně tímhle mně hodně rozladil. Ale i potom mi byl sympatickej. Jinak film je pěkně natočený, taneční čísla jsou povedený, soundtrack se povedl, akční scény mají pěknou choreošku a nepovedené záběry alá J. CH. u titulků potěší. I když dvě ale tam mám- v několika záběrech je vidět jak se při střetech ruce a nohy o několik centimetrů míjí svůj cíl i když ten se pak skácí k zemi a co vlastně bylo konkrétně tomu klukovi a proč tam pak na konci není, přežil to? Zachránili ho? Co se s ním stalo?

• 15.7.2016  23:13
    Hai lai de ji zai ai ni (TV seriál) (2015)

Když nepočítám filmy s Jackiem Chanem tak je tohle můj první Hokongský televizní či filmový zážitek, takže nemohu soudit, jak si to stojí v porovnání s ostatní tamní kinematografií( počítám do toho i Čínu, Japonsko, Koreii, Filipíny atd.), takže jdeme srovnávat s televizní produkcí západu a samozřejmě se stmíváním. Takže je to méně drastické a krvavější než Upíří deníky, ale zase je to daleko zábavnější a vtipnější než celé Stmívání( a ve finále i o hodinu kratší). Postavy jsou tak nějak mezi Stmíváním a deníkama. Pokud budete čekat něco od triků, tak upřímně, ty jsou horší než v pohádkách od ČT, ne vážně ty triky jsou opravdu otřesné. Místama mi to přijde až extrémně sluníčkové, ale alespoň je to sranda a překvapivě opravdu zábavné:D

• 9.7.2016  18:55

Jako ono to nebylo až tak špatný, ale kéž by to nebylo ták dlouhýýý0( Vážně ubrat tomu téměř hodinu tak je super film). Navíc nechápu ty kraťasy s Aquamanem, Flashem a Cyborgem, to tam vážně nemusely dávat.

• 22.6.2016  20:55
    Karan Arjun (1995)

Matka má děti- Karana a Anjura, ti jsou zabiti mužem, který zabil jejich otce. Matka se modlí ke Kálí a ta zařídí, že její synové se znovu narodí, a když jim je cca dvacet vzpomenou si na svůj předchozí život, vrátí se za matkou a pustí se do krvavé pomsty. Přišlo mi to trochu jako kombinace Sholay a Om Shanty Om( vím že Om je mladšího data), ale kvalit obou děl to nedosahuje. Jinak nevim proč pořád se mi zdálo, že tam něco nesedí, mělo to pár zbytečností, pár divností a pár děr, několik autistických replik a hrál tam můj neoblíbený Salman Khan, Na druhou stranu tam hraje i King Khan( i když tady je dost divnej) a je v mé oblíbené kombinaci s Kajol. Vážně netuším proč ale film se mi ve finále vlastně i líbil a to i přes hromadu ale a negativ...

• 19.6.2016  21:33

Nejméně sympatický hrdina všech dob, kterému celou dobu budete přát kastraci a následné zneuctění zadních dvířek, ale zároveň budete strašně zvědaví jestli to tomu parchantovy projde a někde v hloubi duše mu to i bude přát a chvílemi, když jeho jednání přijde vniveč Vám ho asi bude i líto. Jinak Nicholase mám strašně ráda a tenhle hajzlík se mu Vážně povedl. A některých jeho "přátel" mi i bylo líto...

• 12.6.2016  16:10

Vím, že to bude znít hrozně, ale upřímně i Need for Speed mně bavilo víc a i Bollywoodský akčňáky jsou uvěřitelnější a fyzikálně realnější. Ale rozloučení to bylo pěkné.

• 15.5.2016  22:39

Film má jedno velké plus( dobře těch plus je tu hodně plus, ale většina z nich je shodná s plusy minulých dílů) a to je záporák... od dob Lokyho konečně chlápek, kterýho budete chápat a kterýho si možná i zapamatuje.

• 8.5.2016  18:33

První půlka je taková indická verze Plaváčka zkříženého s Herkulesem. I když trochu epičtější a velkolepě zpracována a vlastně je to takové hezky koukatelné a zajímavé fantasy. Ovšem poté se dostaneme do druhé půlky, kdy je vyprávěna minulost a film dostane pořádný koule. Na první půlku rázem zapomenete a necháte se unášet jednou z nejepičtějších filmových bitev, která opravdu zabere skoro celou půlku filmu. Jasně občas jim tam něco ujede, ale celkový dojem z filmu( hlavně z druhé půlky) je WOW! Upřímně mně po zhlédnutí filmů Jodhaa Akbar, Magadheera a (hlavně) Baahubali mrzí, že se Indové do výpravných filmů nepouštějí častěji, protože jim to zjevně pravdu jde. PS: velmi mně zaujalo upozornění na začátku filmu, že pády zvířat jsou výsledkem CGI a upozornění, které běželo při těchto pádech v spodní liště obrazovky.

• 21.4.2016  22:36

Jo mělo to sice pár mušek ( tam sem jim utekl dialog a i ty digitriky či kamera) ale jako celek to bylo kouzelné a snad každá postava k zamilování a zulíbání( a to i Igor). Jen drakona mohli mít víc propracovat, protože i draci v Ledovým drakovy od ČT se mi líbil více.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10