• Pohádka

Devátý život Louise Draxe (2016)

Neříkám, že jsem to ani ne od půlky nečekala, ale i tak se mi to líbilo a jsem uchvácena____Někdy se to vyvine docela legračně. Ne legračně typu ha, ha, ale neočekávaně legračně.

Padesát odstínů temnoty (2017) odpad!

Poprve v zivote jsem odesla z kina behem promitani filmu. Ani ne v pulce. A to jsem skoro celou tu dobu bojovala s nutkanim spat.

Assassin’s Creed (2016)

Jako ono to nebylo tak úplně špatné, ale... Ale něco tomu chybělo. Přišlo mi to celkem nedotažené a strašně mě sr.lo to jak každou akční scénu z minulosti v tom nejlepším ukončili drastickým návratem do současnosti. Navíc je to Assasin´s Cread a všichni od toho čekáme úžasně akční minulost, která tam sice je( a ta honička je naprosto dokonala) ale jak jsem již psala je nevkusně ukončována, přerušována či prolínáná se současností a navíc zabere jen cca polovinu filmu. Možná ani tolik ne. No a ještě jedna věc- film je plný vysvětlovaní a mluvení, ale vlastně vám nic nevysvětlí...PS: taky Vám ta doktorka přišla strašně neiteligentní?..Pravě jsem to viděla podruhé a vím co je na tom filmu (nejvíc) spatne je to ta doktorka-spatne napsana a spatne zahrana a tim uplne nici zbytek filmu....

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Já jsem naprosto spokojená, zasmála sem se a oproti štědrovečerní pohádce sto a jedna. Princezna měla koule, na prince e dá koukat, a rozhodně to má děj co dává smysl- aspon trochu, je to plné humoru a navíc steampunkovými kostými jsem byla naprosto nadšená a unešená :D. PS.: těch pět hvězd je prostě jen z trucu- vím, že to na ně nemá, ale rozhodně si to zaslouří víc než jen 20%

Fanaa (2006)

Přišlo mi to strašně zdlouhavý, ale to je možná tím, že jsem se na to koukala opravdu unavená. ovšem co mi na tom všem vadilo, tak bylo veškeré to Rehanovo nelogické chování. Po celý tři hodiny! Ne vážně, ten člověk se chová úplně jinak než jaká byla jeho teoretická povaha. Vždyť se to dalo tolikrát obrátit v úplně jiný konce a stačilo aby on udělal jednu věc jinak( mimo jiné jak sám řekl nechal ji tím vlakem odjet). Ale vážně ten kluk dělal celej film samá špatná rozhodnutí a to i ve chvíli, kdy si uvědomil, že by chtěl aby bylo vše jinak, tak jde a udělá to nejhorší z těch hrozných co celou dobu dělá!( dokonce i ta divná teroristka v Dil Se se chovala rozuměni) Vážně tenhle film mě nijak neoslovil a to ani první a ni druhou půlkou, takže místo slz přišlo jen takové to WTF? BACHA NÁSLEDUJE SPOILER A proč ho sakra netrefila do noh kráva blbá vypatlaná a co to mělo znamenat ta její otázka Proč? vždyť to ona střelila jeho! No a ta jeho odpověď stála taky za to.... No nic zatím nejlepším indickým teroristickým(Kašmír) filmem pro mě stále zůstává Mission Kasmir

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Takový promrhaný potenciál! Když si vezmu co všechno do toho mohli dát a nedali! Komedie u které čekáte jen hromadu trapných a zábavných momentů a ony tam nejsou!

2 States (2014)

Hlavní motiv filmu, je určitě zajímavý, herci mi do svých rolí taky sedli, je to i takové milé a pěkně se na to kouká, ale přijde mi to strááášně zdlouhavé. Má to celkem dost hluchých míst a některé scény, se mi zdáli dvakrát delší než by měli být a spousta věcí zbytečných. Cca první půlka byla zábavná, ale celá druhá polovina mi již přišla opravdu navíc a jen jsem čekala na to až to skončí a bylo mi i skoro jedno jak.

Endukante Premanta (2012)

Tak tu zase jednou máme indický remake amerického filmu. A tentokráte to je A co když je to pravda, což je jeden z mých nejoblíbenějších amerických filmů a právě i proto jsem se na tohle chtěla tolik kouknout. No je to celkem milé, přidaná akční dějová linka taky nijak nepřekáží a dokonce zvládli zrecyklovat i HIMYM( stejné scéna je i v Dilwale) a A zase jedna popelka a zvládnou i dost divnou reklamu na Coca-colu v plechovce, ale celé mně to nějak extrémně nenadchlo...

Nerve: Hra o život (2016)

OK je to taková směska filmů, které tu už dávno byly( Koska, Nepřítel státu, Oko dravce) a děj je i relativně předpokládatelný- seznámení s postavami, zábava a, sranda, první mráčky a tajuplnosti, velký zlom a velké odhalení a konec. Ale je to vážně dobře zpracované, vizuálně pěkné, obsazení taky dobrý a v ději sem si ani nějakých chyb nevšimla. Mně jako (pravděpodobně) cílové skupině se to líbilo.