bubun

okres Praha

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 7.7.2018  00:32

Tato epizoda o hraní kanasty je celkem na nic, chtěla jsem dát dvě hvězdy, ale posledních dvacet vteřin to vytáhlo na pět.... Tedy, spíš to vytáhl Niles....

• 6.7.2018  14:15

Miss Boobcock :-)

• 28.6.2018  22:15

Trapný, ultra sentimentální díl, který od odpadu zachraňuje Punchy.

• 22.6.2018  10:21
    The Bold Type (TV seriál) (2017)

Dalo se na to koukat, ale asi jen proto, že už jsem viděla spoustu kravin. Je to dost schematické, předvídatelné, samozřejmě (podobně jako ten Sex ve městě) je to oslavou konzumu, a když jsem se sérií byla zhruba v půlce, došlo mi, že mi vlastně není ani jedna ze tří hlavních "hrdinek" sympatická. Hodně mi taky vadila neustále dunící rádoby emocemi nabitá hudba typu Evropa 2. Ty dvě hvězdy dávám hlavně za seriálovou šéfku časopisu, Jacqueline. Meloře Hardin tato role celkem sedla a proto je její Jacqueline docela uvěřitelná a rozhodně není na zabití jako ony tři již zmíněné slípky. U nich ani nevím, která byla nejhorší, mé největší antipatie se střídaly mezi Sutton a Kat. Ne že by na tom nějak záleželo.....

• 9.6.2018  10:42

Tak ten konec to zabil (ne že bych chtěla dát víc, než dvě). "Can I see the champagne menu?" Fuj, hnus. To, co mě na Sexu ve městě sralo téměř nejvíc, tady ještě znásobili, bohužel ale bez občasných vtipných komentářů a občasných pravd, kterýma Sex ve městě disponuje (fakt jen občasných, ale aspoň něco). Ale zpátky. Sutton objedná pro sebe a kámoše nějaký šáňo, neslyšíme otevírání lahve, nic, a během tří vteřin jim barman podává dvě skleničky už naplněné šampańskym (takže asi zvětralym po někom, co si to objednal a nevypil...). Jasně, je to detail, ale mám právo, aby mě sraly i detaily.

• 31.5.2018  21:39

Zatím nejvíc otravný díl s otravným a trapným Richardem Kindem.

• 31.5.2018  00:33

Jó, někdy je mi slečny Babcock až líto.

• 27.5.2018  13:55

"Let me fix you a cup of coffin, er, coffee...."

• 27.5.2018  13:54

Brighton: "This steak is a little tough." Niles: "So is life."

• 20.5.2018  22:42

Tak tuto epizodu bych charakterizovala jako těžce smutnou až depresivní, s cca dvěma velmi vtipnými scénami. Ale tím, že je to takové tragické ve svém pocitu osamělosti, může divák aspoň začít s hrdinkou trochu sympatizovat.

• 19.5.2018  01:23

Gajerová: "Já jsem se snažila! Hrozně jsem se snažila!" Jako v čem?! Navrátila nehájim, ten se choval často jako blbec, ale Gajerová a její postava se chovala příšerně už v první sérii. Stejně jako její manžel. Tuhle trojici pochopit, nebo se s ní jakkoli ztotožnit není moc možné. Jinak celkově k epizodě: jak se to všechno náramně vyřešilo! Zajímavé. Ale budiž, na druhou stranu oceňuji, že seriál má aspoň nějaký závěr, že to nevyzní do ztracena a není zde takový ten klasický otevřený konec, jako u spousty jiných seriálů.... Jo, a potěšilo mě, tedy pokud mě nešálil zrak, že ke konci epizody se mihne ve scéně s příjmacími zkouškami na medicínu i učitel z gymnázia Evropská, Pavel Novák. A třešnička na dortu, chyba ve filmu: ve 45 minutě za Bartoškou jdou ve dvou záběrech po sobě dvakrát ti stejní lidé dolů ze schodů. Je snadný si toho všimnout díky károvaným svetrům.

• 18.5.2018  23:09

Velice nepravděpodobná linie kolem Marthy Issové. Po tom všem, co prožila, by ji asi těžko mohl vydírat Mrkev něčím tak slabým, jako je zvukový záznam jejich telefonního rozhovoru. A pozor, Tesco má kamery všude! A zloduch má tričko s obrázkem Ježíše s trnovou korunou. A co měla být ta vyjížďka na člunu (záběry a hudební doprovod jak z Rosamundy Pilcher) a najednou tak žoviální bývalý kolega - doktor? Zatím asi úplně nejslabší díl.

• 18.5.2018  08:57

Ty emoce z toho jen prýštěj! "Ty nejsi mj otec! Nenávidim tě!" "Mně klidně nadávej, ale ji z toho vynech!" "Tak toto si povedal posledný ráz!" Syn vybíhá z domu ven, ukrajinská hospodyně řve na otce, ať jde za ním, ten vyběhne také .... a chudák Bartoška zůstane v koupelně. Jinak mě pobavilo, že firmě, do které má nastoupit Gajerová, šéfuje černovlasý chlápek, který je představen jako Libor Bouček.

• 17.5.2018  23:44

Ano, Kulovaná poměrně často v tomto seriálu ukazuje kozy, ale taky celkem nesnesitelně přehrává.

• 15.5.2018  00:04

"Já jsem taky vlastně odsud, z Poděbrad," říká Hartl, a přitom si sedá ke stolu k Preissovce a Maciuchové v bubenečské hospodě Na Urale (Puškinovo náměstí). Tak to mě celkem pobavilo.

• 14.5.2018  23:09

"I am your father!" Po stočtrnácté, a ještě trapně. To má někoho překvapit? "Copak nevypadám jako makedonská modelka?" "S těmahle fotkama mám jiný plány..." - Jó, taky mě napadlo, jaký by to asi mohly bejt... "To je šanghajskej drak... pro štěstí..." No, nejsem odborník, ale tohle tetování byl docela hnusný. A asi to tak přišlo i Hanákovi: "To ti poradil ten ze squatu, žejo? Ten TOTÁL - ANÁL!"

• 3.5.2018  20:07

Ling (Lucy Liu) mi rozhodně sympatická není, ale všechno lepší než Whipper (Metla). Ani by nevadilo, že je to celkem zrůda, ale její postava se chová jako některé ženy v jednom z dílů erotického trojfilmu Pyramida, např. v této epizodě v jednom momentě říká Whipper Richardovi: "I let you, I let you do it!", jenže ono to v tom předchozím díle bylo malinko jinak, že? On jí asi třikrát řekl, že nechce, že by neměl, ale ona sama ho přemlouvala a vedla mu ruku až ke svýmu voleti na krku. Cha. A jedna z nejhorších věcí na celém seriálu jsou flashbacky do Allyina dětství či dospívání, ty jsou tak příšerně patetický a přeslazený, až je to k zblití. Příšerný díl.

• 3.5.2018  18:51

Tento díl je o běhnách (Ally, Whipper) a o "Novém Billym". Ten je poměrně zábavný, ty běhny jsou celkem iritující.

• 1.5.2018  22:28

"Ally se nemůže zbavit svých živých snů, právě se jí zdálo, že se vyspala s cizincem přímo v mycí lince." - Cože? Zdálo? Celá epizoda je přeci o tom, že se to opravdu stalo, a to právě způsobí ony komplikace na svatbě!!! Kdo píše tyhle texty? Jinak tento díl celkem ušel, i když je přitažený za vlasy jako obvykle, ale bylo vtipné, jak svatební hosti bučeli na Ally. To jsem si celkem užívala.

• 27.4.2018  19:25

Dvě hvězdy za Barrryho Whitea. Jinak se v tomto díle objeví ještě pan Monk, ale za toho žádný hvězdičky nedávám.

• 25.4.2018  19:37

Na to už se opravdu nedá vůbec dívat. Nejen, že je to debilní, ono je to ještě ke všemu strašně nudný.

• 21.4.2018  17:17

Co to tam proboha ten Augusta na konci kuchtí?! Na talíři kus větve, a na ten věší šunku a slaninu....

• 16.4.2018  07:33

Víc než ubohé. Přijde mi, jako by to psaly děti z páté třídy, a myslely si, jak strašně nejsou vtipné. Proboha, ať už to tvůrci zabalej.

• 9.4.2018  21:39

Nečekala jsem od toho mnoho, ale že to bude na úrovni posledních filmů Marie Poledňákové mě opravdu nenapadlo. V průběhu jsem v duchu pouze ubírala pomyslné hvězdy, a co mě vždycky nejvíc ničí je, jak v kině diváci řičí smíchy nad vtipy svou úrovní jen o něco převyšující "žertíky" Zdeňka Trošky (vtípky o nadýmání apod.). Mimochodem, chybí informace ohledně původu: není to jen nizozemský film, jde o koprodukci s Litvou, Itálií a Kanadou.

• 9.4.2018  15:27

"Your brother needs help." - "I will fly again!" ... Za tuhle konverzaci, nebo lépe řečeno, za vzpomínku na tuto konverzaci v Charlieho hlavě, přidávám jednu hvězdičku.

• 6.4.2018  22:28

Tak tohle je hodně slabý díl. Zabřednutý v "machistických" klišé a schémata vyhnaná úplně na maximum, šovinistické vtípky nevyznívají vůbec vtipně.

• 2.4.2018  20:01
    Bílé noci (1985)

Tak na ten muzikál nebo co to je, kde ten černoch stepuje, na to bych teda nešla, protože bych se musela potrhat smíchy... A když mluví rusky, tak je to taky sranda. Nojo, ti podlí, zlí Rusové! Ale nejsou blbí, co? (Aspoň pár z nich.) Baryšnikova lehce odhalili. Helen Mirren člověk vidí vždycky rád. Ale co měla být ta scéna předtím, než se tam Helen objeví, ta "taneční scéna"? Asi bylo těžký přizpůsobit příběh přání tvůrců a herců, a to sice: ať se tam hodně tančí, proboha, ať se tam hlavně hodně tančí a stepuje!! A taky ať se u toho všichni tvářej co nejvíc vážně! Na můj vkus se tam stepuje pravdu hodně. Dívat se, jak dvacet minut černoch stepuje do rytmu diska 80.tých let s občasnými prostřihy na Baryšnikova, jak leze z okna - nic moc. Součástí je bohužel i pětiminutový, velmi dramatický! strečink. A je to taky trochu víc patetický, než by bylo potřeba (a to i Helen Mirren a černoch, kteří nejsou rusáci, a člověk má pocit, že tam neustále bulej...). Ach bože, a nemůže chybět Phil Collins. Trochu zamrzí, že z plánovaných dvou hvězd to vytáhl až úplný konec (resp.posledních asi dvacet pět minut). Ten je poměrně napínavý. U tohoto filmu se vyplatí počkat do konce.

• 1.4.2018  19:20

Celkem dobré až do té chvíle, kdy Juliette Binoche udělá naprosto nelogickou pitomost, která - jak divák ví hned - vyústí k něčemu velmi nepříjemnému a nežádoucímu. Vysoce nepravděpodobné, že by takovou lehkomyslnost udělala - a to i když jde o bezdomovkyni. Od toho momentu začne celý film být hodně nepravděpodobný a iritující ve svém "přitažení za vlasy" v kombinaci s pokusem zas o nějaký art podivného typu. Škoda, atmosféru to mělo zajímavou. Škoda, že se tam zas všichni chovají jako kreténi. Poznámka: ten vzkaz, co tam Alexovi nechala na mostě, ten mu tedy psát nemusela, vyzněl poměrně chladnokrevně.

• 1.4.2018  19:09

Dost velká ptákovina. Myslím, že (pokud to tedy viděl) si Bradley Cooper rve vlasy, že v takovýhle slátanině hrál... Sentimentální, předvídatelné, trapné. Škoda, že tady Coper hraje takovýho sobeckýho kreténa. "Papa wanted you to have his knives..." Jak dojemné! Strašná kastrátská hudba v druhé polovině filmu tomu vážně nepomáhá. Na to jídlo se celkem pěkně kouká, ale to je tak asi všechno. A proč proboha to má hodinu čtyřicet? A, jako obvykle, nejdementnější byla ta malá přechytralá holčička, kterou samozřejmě zanedbává její matka, která pracuje pro Coopera a chce mu pomoct k tý třetí mišelinský hvězdičce, a, to by nikdo nečekal, si s nim začne!! Bože můj....

• 28.3.2018  08:53

Nesympatická káča Mooreová, protivná v prvních minutách. Prodejná běhna. Redforda nevinim, ale Demi i Woody mohli tušit, že jim to asi trochu zahejbe s manželstvím. A co měl proboha znamenat ten konec?! Tak ten to úplně zazdil. Taková Rosamunde Pilcher s Redfordem, tak by se tento film dal charakterizovat. Nicméně koukat se na to dá (až na ten úplnej konec), a to i když víte, co se stane v dalších pěti minutách - což není u filmů vždycky, tak si to ty dvě hvězdičky zaslouží.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15