bubun

okres Praha

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 14.11.2018  00:49

Každej s každym - Beverly Hills s Rodenem a Vlasákovou. Poselství filmu: vykašlete se na vztahy (stejně byste ve vztahu museli komunikovat s tím druhým a spolupracovat, pch, kdo o to stojí) a žijte pouze prací! Jen tak se z vás stanou alfa samice (to je termín někoho ze zde komentujících). Paradoxně mi Vlasáková po její "proměně" přišla ještě mnohem víc na pěst, než předtím, když měla deprese. Když měla utrženej knoflík u bundy a zaschlou zubní pastu ve vlasech, tak mi byla mnohem bližší. Jedna hvězdička za ty snové sekvence, ty byly nejzábavnější.

• 13.11.2018  06:28
    Brimstone (2016)

"No solid food, no blowjobs."

• 11.11.2018  14:00

Edward Norton coby basák skupiny Spandau Ballet.... To se musí vidět.

• 10.11.2018  15:21

Jedna hvězdička za Jamese Deana: "You're tearing me apart!" ... .Lisa! Vždycky si ráda vzpomenu na The Room.

• 10.11.2018  15:19

Kryton: "Mhhm mhhm hmm mhmm...." Rimmer: "Listere, co je s tím dementním kastrólem teď ?!"

• 7.11.2018  00:44
    Prázdniny (2006)

Totálně ožralý Jack Black (kterýmu to v tomhle filmu až překvapivě sluší, akorát by nemusel zpívat) nasedá do auta, aby odjel domů - nad jeho ožralostí se nikdo nepozastavuje. Nebo byl jen přežranej? Ne, určitě jsem viděla, že v baráku s Kate Winslet chlastal víno. Slovy Karla Gotta: Jak to je možný?? Když přišly na řadu ty dvě extra roztomilý přeslazený holčičky s úsměvy typu Macaulay Culkin, tak mě to trochu začlo srát. A pak Mladý papež: "I am a full time dad." Aha, takže full time dad jde po práci místo domů do hospody, kde se zleje, a pak jde domů ke své sestře, a děti má na starosti kdo? No, ale pak je tam ještě několik vcelku vtipných momentů, co to téměř vyvažují... Je to celé dost přeslazené a dojemné, anglický venkov, vdovec, nevěra, Vánoce, zapomenutý filmař apod. Ale jak píše Necrotongue, židovský Calvera potěšil.

• 4.11.2018  18:39

"No matter what, no boy will ever come between us again." Tak to jsem teda zvědavá... Úplně to nejhorší na tomto seriálu jsou (zatím) hudební čísla.

• 4.11.2018  13:12

Nyní již máte dostatek informací, abyste mohli vydedukovat, jak to bylo doopravdy. / Ne, jsou to silnější tři, váhala jsem nad čtyřmi, ale prostě to se mnou neudělalo tolik, kolik bych očekávala, a několik dokumentů o Queenech či Freddiem, které jsem viděla, mělo ten emocionální náboj silnejší, a fakta nebyla zkreslená kvůli tomu, aby se lépe vystavěl příběh (ale to tady celkem chápu). Mohla bych se zlobit, že chronologie se podřizuje příběhu (např.dle filmu vymýšlejí Queeni intro k We will rock you v roce 1980, ačkoliv už pár let předtím vyšla skladba na albu News of the world), toho si každý fanoušek všimne, no, ale není to prostě dokument, tak mi to tolik nevadí. Co mi trochu vadí byla určitá míra povrchnosti, plochosti. A taky dojemná scéna s tatínkem./ Pobavil mě Bob Geldof :-)

• 2.11.2018  22:42
    King Skate (2018)

Úderný soundtrack, bez něj by to nebylo ono. Například Moimir Papalescu and The Nihilists & Markéta Muchová a její Superden. A pak taky hláška: "No, nemám moc rád, když holky jezděj na skejtu. Fakt to moc nemusim. Radši jsem, když tam stojej kolem a koukaj na nás." Rozhodně skvělý autentický záběry. Můj táta sice na skateboardu asi nikdy nestál, ale na tenhle film bych ho klidně vzala (Papalescu!).

• 23.10.2018  23:47

V 54.minutě 55 vteřině si všimněte, že jeden ze Suarianů vypadá jako Zdeněk Řehoř, kdyby mu dali na hlavu prostěradlo. I grimasy hází stejný. A taky je v této epizodě možný asi na jednu a půl vteřiny zahlídnout Jeffa Goldbluma v úplně poslední scéně s protestujícími studenty.

• 20.10.2018  22:49

"Poručíku, vy jste jako malý chundelatý foxteriér!"

• 18.10.2018  14:33
    Columbo - Série 3 (série) (1973)

Řekla bych, že třetí série je snad ještě o kousek lepší, než druhá. Ale v obou případech se jedná o skvělou (v případě epizody s Johnny Cashem i napínavou) podívanou s charismatickými či slizkými vrahouny. Dabing na dobré úrovni, potěšil mě např. Županič . A Columbo je pořád stejně sympatický, jako když jsem na to v devadesátkách koukala v televizi coby malý capart. Jen si to možná dnes o něco víc vychutnávám.

• 15.10.2018  21:30

Vrah tentokrát vypadá jako Phil Collins. Jinak opravdu zábavný díl, zvlášť druhá polovina.

• 14.10.2018  10:25

Škoda, že ten nájemnej vrah nedostal víc prostoru, vypadal totiž jako kombinace Steva Buscemiho a Tima Rotha (a dělal stejný škleby).

• 13.10.2018  11:46

"Pane Claytone, obávám se, že je to šach mat, pane." "Co?!" Columbo: "Jen hloupá nepozornost, to se může stát..." Za tuhle vtipnou scénu zvedám o hvězdičku. Jinak taky dobré usvědčení vraha na konci.

• 19.9.2018  21:36

Pohled na zděšeného Steva, jakmile si uvědomí, že s Brandonem omylem vstoupili do gay baru, je celkem zábavný. A druhá hvězda za závěrečnou scénu - focení kalendáře pro charitativní účely.

• 2.9.2018  11:03

"Antropoložka" Lucinda (Dina Meyer) zas blábolí o Guatemale, vaří Dylanovi guatemalskou večeři, zapaluje svíčky ("for water, animals and universe") a pouští mu svůj "film" o Guatemale. Už mě fakt začíná vytáčet, doufám, že ji Brandon vezme přes hlavu krumpáčem.

• 1.9.2018  23:36

Nesympatická Lucinda (Dina Meyer) zas útočí.... Tentokrát na Dylana. A David předstírá, že hraje Měsíční sonátu (a na konci ještě bonus s Donnou). Konec epizody = všichni se chovaj jak magoři.

• 1.9.2018  22:46

Andrea má asi ten úplně nepříšernější svatební outfit, co jsem kdy viděla (včetně bílých kozaček). A zvláštní věc: její babičku tady najednou hraje úplně jiná bába. Epizoda končí svatební párty - kde jinde než v Peach Pitu. Celkem bizarní podívaná na latinoameričany a italoameričany, jak v kole tančí na Hava Nagila.

• 1.9.2018  19:32

David: "Droguju už několik týdnů..." Kvůli jeho kodeinovému dobrodružství se ztratí jeho a Kellyina sestra Erin. Jinak ta Erin je nějaká připitomělá, nemluví a neprojevuje žádný emoce, přitom ta holčička je už celkem velká. Andrea se dozví, že její "jednodenní bacil" je ve skutečnosti "devítiměsíční". Docela zábavnej díl.

• 31.8.2018  18:40

Tisíc odpadů. Dojemné až k zblití.

• 31.8.2018  13:40

Připadá mi fakt divný, jak se všichni z bandy BH nechají vmanipulovat do riskantních, nebo nemorálních jednání, o kterých nejsou sami přesvědčeni. Člověk by si řekl, že na vejšce už snad .... Jinak pyromanka a stalkerka Emily je najednou nějak podezřele "normání" (na poměry seriálu). S "I love you" se v tomhle dílu taky vůbec nešetří.

• 30.8.2018  23:09

Nevím, jak by to vnímali heterosexuální muži, ale mně to neustálý flirtování promiskuitní Diny Meyer (manželka učitele sociologie) s Brandonem přijde spíš odpuzující. Spíš to vypadá, jako když si něco kompenzuje, než že je nějaká dračice. A taky nechápu, proč jí udělali tak příšernej účes, když pozvou Brandona k nim na večeři. Jinak Dylan je jako obvykle drsoň, když John Sears ukáže svou pravou tvář a nutí Kelly k sexu. A Brandona vydírá černoch basketbalista, kterýho doučuje. Vypadá to, že se zas v příštích dílech objeví příšerná Brandonova stalkerka Emily Valentine. Laura, holka, která se chtěla pomstít Stevovi za to, že se s ní vyspal, a už jí nezavolal, tím, žeho obviní ze znásilnění, pak vysvětluje: " I didnt say yes. But I never said no." Jasně, jenom, když spolu byli v posteli, vytáhla z kabelky kondom, tak to vůbec není "yes".... Jó, ty devadesátky!

• 30.8.2018  21:50

Tuto epizodu režíroval dokonce sám Jason Priestley! Elvis v letadle lehce pobavil, striptýz byl taky docela vtipnej, ale nejlepší byl oddávající..... Jinak bohužel trapnej předvídatelnej konec.

• 30.8.2018  20:32

Brandon si chce začít se sedmadvacítkou, ale zjistí, že je vdaná za jeho učitele sociologie, a je to vzorňák, takže po předehře opustí její dům. Brenda je zklamaná, protože její snoubenec by byl rád, kdyby podepsala předmanželskou smlouvu. Později Dylan promlouvá Brendě do duše ohledně svatby se Stuartem, a ta se jako správná emancipovaná tygřice naježí, a nechá ho sedět v kavárně. A matka Kelly Jackie se chce soudit s otcem Davida, protože zanedbává péči o jejich společnou dceru Erin, což způsobí nelogicky zlou krev mezi Kelly a Davidem = uměle vyvolané drama, očekávám, že se vše brzy zas vrátí do normálu. Steva jeho kamarádi "nutí" podvádět Celeste, a vyjít si s jinou holkou, což on udělá.

• 28.8.2018  16:55

Proboha, těm lidem má bejt osmnáct/devatenáct a pořád soutěžej, kdo umí líp tancovat (na párty u bazénu, oficiální soutěž s týpkem, který chodí mezi nima a posílá pryč ty, kdo podle něj neuměj = něco podobnýho se dělalo na školách v přírodě a letních táborech, ovšem to nám bylo devět). Andreu pozval na večeři učitel z univerzity, kterej vypadá mladší než ona. A Kelly podvede Dylana.

• 28.8.2018  08:36

Půlku času vůbec nevim, o čem to sakra Brandon mluví?! A nechápu, proč musí pořád na všechny lidi okolo sebe šahat.... Už jsme v seriálu měli rasové otázky, anorexii, rozvody rodičů a alkohol, tak teď tam ještě museli narvat antisemitismus.

• 26.8.2018  16:06

Ona je to vlastně dost strašná epizoda, hlavně kvůli finálnímu Brandonovu projevu, a těch studentů tam taky nebylo pět set, spíš bych to tipla tak na sedmdesát, ale dávám jednu hvězdu z nostalgie (protože hlášku "pusťte Donnu k maturitě" jsem si jako jedinou věc ohledně Beverly Hills ze střípků zachycených v televizi pamatovala) a jednu hvězdu za Stevovu hlášku: "I've got a great idea, let's all get drunk!" poté, co studenti s úspěchem opustí soudní síň.....

• 26.8.2018  13:10

Toto byl hodně nepovedený pokus o vtipnou epizodu. Dylan a Steve coby bakterie v reklamě na ústní vodu? A proč k tomu proboha hraje Ej, uchněm?!

• 26.8.2018  09:11

Kelly oslaví osmnáctiny poněkud netradičně. JInak v této epizodě se nejedná o bulimii, ale o anorexii. Pobavil indický doktor Dr.Tarica v podání Shishira Kurupa a také televizní seznamka Love at the first sight (podobná našemu pozdějšímu pořadu Rande), které se zúčastní Brandon a Steve.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17