bubun

okres Praha

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 19.9.2018  21:36

Pohled na zděšeného Steva, jakmile si uvědomí, že s Brandonem omylem vstoupili do gay baru, je celkem zábavný. A druhá hvězda za závěrečnou scénu - focení kalendáře pro charitativní účely.

• 2.9.2018  11:03

"Antropoložka" Lucinda (Dina Meyer) zas blábolí o Guatemale, vaří Dylanovi guatemalskou večeři, zapaluje svíčky ("for water, animals and universe") a pouští mu svůj "film" o Guatemale. Už mě fakt začíná vytáčet, doufám, že ji Brandon vezme přes hlavu krumpáčem.

• 1.9.2018  23:36

Nesympatická Lucinda (Dina Meyer) zas útočí.... Tentokrát na Dylana. A David předstírá, že hraje Měsíční sonátu (a na konci ještě bonus s Donnou). Konec epizody = všichni se chovaj jak magoři.

• 1.9.2018  22:46

Andrea má asi ten úplně nepříšernější svatební outfit, co jsem kdy viděla (včetně bílých kozaček). A zvláštní věc: její babičku tady najednou hraje úplně jiná bába. Epizoda končí svatební párty - kde jinde než v Peach Pitu. Celkem bizarní podívaná na latinoameričany a italoameričany, jak v kole tančí na Hava Nagila.

• 1.9.2018  19:32

David: "Droguju už několik týdnů..." Kvůli jeho kodeinovému dobrodružství se ztratí jeho a Kellyina sestra Erin. Jinak ta Erin je nějaká připitomělá, nemluví a neprojevuje žádný emoce, přitom ta holčička je už celkem velká. Andrea se dozví, že její "jednodenní bacil" je ve skutečnosti "devítiměsíční". Docela zábavnej díl.

• 31.8.2018  18:40

Tisíc odpadů. Dojemné až k zblití.

• 31.8.2018  13:40

Připadá mi fakt divný, jak se všichni z bandy BH nechají vmanipulovat do riskantních, nebo nemorálních jednání, o kterých nejsou sami přesvědčeni. Člověk by si řekl, že na vejšce už snad .... Jinak pyromanka a stalkerka Emily je najednou nějak podezřele "normání" (na poměry seriálu). S "I love you" se v tomhle dílu taky vůbec nešetří.

• 30.8.2018  23:09

Nevím, jak by to vnímali heterosexuální muži, ale mně to neustálý flirtování promiskuitní Diny Meyer (manželka učitele sociologie) s Brandonem přijde spíš odpuzující. Spíš to vypadá, jako když si něco kompenzuje, než že je nějaká dračice. A taky nechápu, proč jí udělali tak příšernej účes, když pozvou Brandona k nim na večeři. Jinak Dylan je jako obvykle drsoň, když John Sears ukáže svou pravou tvář a nutí Kelly k sexu. A Brandona vydírá černoch basketbalista, kterýho doučuje. Vypadá to, že se zas v příštích dílech objeví příšerná Brandonova stalkerka Emily Valentine. Laura, holka, která se chtěla pomstít Stevovi za to, že se s ní vyspal, a už jí nezavolal, tím, žeho obviní ze znásilnění, pak vysvětluje: " I didnt say yes. But I never said no." Jasně, jenom, když spolu byli v posteli, vytáhla z kabelky kondom, tak to vůbec není "yes".... Jó, ty devadesátky!

• 30.8.2018  21:50

Tuto epizodu režíroval dokonce sám Jason Priestley! Elvis v letadle lehce pobavil, striptýz byl taky docela vtipnej, ale nejlepší byl oddávající..... Jinak bohužel trapnej předvídatelnej konec.

• 30.8.2018  20:32

Brandon si chce začít se sedmadvacítkou, ale zjistí, že je vdaná za jeho učitele sociologie, a je to vzorňák, takže po předehře opustí její dům. Brenda je zklamaná, protože její snoubenec by byl rád, kdyby podepsala předmanželskou smlouvu. Později Dylan promlouvá Brendě do duše ohledně svatby se Stuartem, a ta se jako správná emancipovaná tygřice naježí, a nechá ho sedět v kavárně. A matka Kelly Jackie se chce soudit s otcem Davida, protože zanedbává péči o jejich společnou dceru Erin, což způsobí nelogicky zlou krev mezi Kelly a Davidem = uměle vyvolané drama, očekávám, že se vše brzy zas vrátí do normálu. Steva jeho kamarádi "nutí" podvádět Celeste, a vyjít si s jinou holkou, což on udělá.

• 28.8.2018  16:55

Proboha, těm lidem má bejt osmnáct/devatenáct a pořád soutěžej, kdo umí líp tancovat (na párty u bazénu, oficiální soutěž s týpkem, který chodí mezi nima a posílá pryč ty, kdo podle něj neuměj = něco podobnýho se dělalo na školách v přírodě a letních táborech, ovšem to nám bylo devět). Andreu pozval na večeři učitel z univerzity, kterej vypadá mladší než ona. A Kelly podvede Dylana.

• 28.8.2018  08:36

Půlku času vůbec nevim, o čem to sakra Brandon mluví?! A nechápu, proč musí pořád na všechny lidi okolo sebe šahat.... Už jsme v seriálu měli rasové otázky, anorexii, rozvody rodičů a alkohol, tak teď tam ještě museli narvat antisemitismus.

• 26.8.2018  16:06

Ona je to vlastně dost strašná epizoda, hlavně kvůli finálnímu Brandonovu projevu, a těch studentů tam taky nebylo pět set, spíš bych to tipla tak na sedmdesát, ale dávám jednu hvězdu z nostalgie (protože hlášku "pusťte Donnu k maturitě" jsem si jako jedinou věc ohledně Beverly Hills ze střípků zachycených v televizi pamatovala) a jednu hvězdu za Stevovu hlášku: "I've got a great idea, let's all get drunk!" poté, co studenti s úspěchem opustí soudní síň.....

• 26.8.2018  13:10

Toto byl hodně nepovedený pokus o vtipnou epizodu. Dylan a Steve coby bakterie v reklamě na ústní vodu? A proč k tomu proboha hraje Ej, uchněm?!

• 26.8.2018  09:11

Kelly oslaví osmnáctiny poněkud netradičně. JInak v této epizodě se nejedná o bulimii, ale o anorexii. Pobavil indický doktor Dr.Tarica v podání Shishira Kurupa a také televizní seznamka Love at the first sight (podobná našemu pozdějšímu pořadu Rande), které se zúčastní Brandon a Steve.

• 25.8.2018  16:26

Souhlasím, je to trochu nijaký díl, až na ty super Dylanovy představy, jaký by to bylo, kdyby byl ženatej s Brendou a měli děti. Šedivej Dylan s dýmkou mě fakt pobavil. A sekretářka od otce Walshe, Dottie, trochu straší matku Walshovou. Extrémně vtipnej je otec Walsh a jeho představy o Dottie. Nakonec ale Jim Walsh není tím, kdo doopravdy podvádí manželku.

• 25.8.2018  15:01

Zpočátku dost nudná epizoda o závodění v autech, ale potěšil Seth Green v roli mladíčka z Princetonské základky. Na konci opět trocha dojetí ("You guys are all pretty lucky you've got each other" "Yeah, we are" a dlouhé významné pohledy jeden na druhýho) a na úplném konci se NEdozvíme, jestli si Dylan vybral Brendu, nebo Kelly.

• 25.8.2018  13:57

Pro zábavu a oživení jsem si tento díl pustila s dabingem. A je to tedy fakt síla. Vypraveči jsou tentokrát dvě hvězdy na nebi, Miriam A Clarence (!!), a prvních deset minut Miriam Clarencovi vysvětluje, kdo jsou Walshovi, kdo je Dylan, Steve apod. (V originále Clarence mluví Robert Constanzo, který hraje v Přátelích otce Joeyho.) Padají hlášky jako: "Že se ti Walshovi líbí? Sympatická rodina, čestní lidé." "Jo, jo, jo.... řekni mi o té blondýně. Má něco s tím mladíkem s kotletami?" nebo Kelly Dylanovi, který se obává, že mu nebudou děti věřit přestrojení za Santu: " V šesti jsem viděla Santa Clause. A byla jsem šťastná. A byl to Číňan." Naštvaná Brenda, když si Dylan zkouší Santův plášť: "Proč? Aby sis nás posadil na klín a zeptal se nás, co si přejeme do punčochy?" Tam se to hláškama fakt hemží. No ale pointa je naprosto debilní. Opilý řidič - no aby to bylo ještě víc doslovné, tak si musí zrovna lokat z lahve v papírovém pytlíku, a ten záběr, úplně stejný, je tam třikrát, i když má být řidič už dávno jinde.... A pak patnáctkrát záběr na pneumatiky... Hodně příšerný vánoční díl.

• 25.8.2018  09:31

Ha ha, bývalého boyfrienda nynější Brandonovy přítelkyně hraje David Arquette, ale to není to nejvtipnější. Hraje úlisného klávesáka v kapele, která zní jako horší Scorpions. A zazní hláška: "Axl Rose is a sellout!" Dylan je pak ukázkou ctnosti, a Steve? Z něj se stal taky výkvět pokory. Opravdu hodně moralizující epizoda.

• 24.8.2018  16:19
    Tři vzpomínky (2015)

Tak tohle bylo prostě strašný. Nudný, nesympatický hlavní postavy v čele s afektovanou běhnou, která tancuje, jako kdyby byla na LSD. A asi se to divákovi má líbit, protože hlavní "hrdina", ten kretén, na ni čumí jako na řeckou bohyni. Pretentious bastards. a ještě ke všemu nuda. Někdo tady psal, že je to rádoby intelektuální blábol, s tím mohu plně souhlasit. Politická linie našroubovaná až běda, dementní milostná linie získala bohužel tři čtvrtiny obsahu, škoda, protože i když tam ta politika, železná opona apod. moc neseděla, bylo to z toho to nejzábavnější! A všichni se tam chovaj jak hovada. Ptákovina.

• 24.8.2018  15:48
    Dotek motýla (TV film) (1972)

Krásný podzim, silný hudební motiv (i přes Vondráčkovou). Bohužel pointa není úplně jasná. Nebo jinak: jestli je, tak je ten příběh opravdu hodně chabý. Ale když to budu brát jen jako takovou hříčku, hlavně o těch obrazech, výpravě, atmosféře, tak ok.

• 24.8.2018  15:43

Jsem dnes poněkud unavená, ale cítím potřebu se k tomuhle škváru vyjádřit, takže se v komentáři omezím na poznámky, které jsem byla vztekem nucena během filmu škrábat na kus papíru. Takže: moc nefunguje to vykreslení vztahů v rodině. Binoche, jindy sympatická, tady tedy opravdu není. A riskuje životy, kráva. Člověk jí ty problémy až přeje. nevadí jí, že se její dcera o ni bojí, dál si fotí mrtvoly, i to, jak jsou stříleni lidi. Vlastně nikdo v tomhle filmu není sympatický + laciný sentiment a sladkobolná hudba. Bejt tim manželem, normálně bych jí nafackovala, on byl ještě mírnej. Nakonec se ještě úplně zcvokne a chce unést vlastní dcery. Debilní film + na konci ještě šíleně patetický, jak má dcera referát, to jako má bejt dojemný? A k tomu pokusy o umění. A strašně dlouhý.

• 24.8.2018  14:00

"Jewish people are great with money! It was a compliment, Brandon!" A David zpívá naživo na pláži, což bylo teda dost krutý pro moje uši a oči (on tam i tancuje).

• 24.8.2018  13:58

Brenda se snaží mluvit anglicky s francouzskym přízvukem - týpek z Wisconsinu, co po ní jede, jí to žere.

• 24.8.2018  13:56

Co se Donne s Brendou nelíbilo v Paříži na tom jídle? Brandon ostře vyjíždí po Andree. Kelly zas po Dylanovi. Ale vtipná párty v Paříži, rozhodně lepší, než všechny párty v Beverly Hills, aspoň zatim.

• 24.8.2018  13:51

Jen doplním: Kelly se seznámí s Dylanovým kamarádem Jakem. Když ho poprvé uvidí, zazní tak slizce rádoby sexy saxofon, že jsem se začala nahlas smát. Plus si on, Jake, neustále prohrabuje vlasy, nebo aspoň pohazuje hlavou, aby mu vlály, když s ní mluví, to jsou taky vtipný momenty.

• 24.8.2018  13:47

Celkem vtipná zápletka se striptérkou, něco takového by fungovalo určitě ještě líp v nějakym sitcomu, ale i tady to bylo zábavný. Ta druhá linie s kapelou byla celkem na nic, a jejich a cappella vystoupení v Peach Pitu bylo až trapný. Jo, a poznámka: on to totiž není Bryan Adams, ale Bryan Abrams.

• 24.8.2018  13:36

AA meeting, Dylan se tady potká se starou známou (která po něm samozřejmě jede). Brendu zas balí týpek z aerobiku, dokonce si i zjistí její telefonní číslo. Dylan pokušení nezvládne, ale zarazí to. Ale ne kvůli Brendě (!), ale kvůli tomu, že AA má svoje pravidla... Brenda nakonec taky ulítne. Jo a malá rada: když jste opilí, nesnažte se rvát, dostanete nakládačku. Jinak v Peach Pitu je nová atrakce: karaoke. Bohužel asi jen jeden song, Doo Wah Diddy Diddy. Jim Walsh je nadšen. Ne tak zbytek tlupy. Steve: "It's either karaoke, or it's us."

• 24.8.2018  13:31

Nudná linka o sázení na koně, Andrea je v tom dobrá, tak všichni sázejí dle jejích tipů.

• 24.8.2018  13:29

Chyba! Tento díl není o karaoke, ani o Dylanovi a Brendě a jejich pokušení, to je až 23. díl. Tady jde o steroidy. Bere je Steve?

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17