Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Animovaný
  • Dokumentární

Recenze (833)

plakát

Columbo - Její příležitost (1971) (epizoda) 

Řekla bych, že tohle je jen z případů, kde si to ten parchant zasloužil (dle prvních minut epizody).

plakát

A jak to bylo dál... - Tragically Hip (2021) (epizoda) 

Čtyři, ale jen  za ty vtipné pasáže, které tu díkybohu byly. Konec s Travisem byl debilní (co má proti Emmettovi? ), a nejhorší byly ty Carriiny výčitky na Mirandinu adresu. Carrie, prvotřídní sobec, a to skrze všechny série původního seriálu, si dovolí soudit jeden z mála Mirandiných "přešlapů"?

plakát

A jak to bylo dál... - When in Rome (2021) (epizoda) 

Tak mám za sebou třetí díl, a kromě toho, že se to od první epizody trochu zlepšilo, tak potřebuji jen napsat, že už ale v oné první  - dost příšerné - epizodě byly načrtnuty, ehm, linie dalšího směřování; tak například už tam bylo jasné, že Miranda bude mít problém s pitím. A ten chlápek v rozhlasu z toho podcastu? Ten za sklem? Božský byl sice ještě naživu, ale vsadím boty, že ten týpek ve věku asi jako Carrie (jaká náhoda) s ní bude mít něco do činění. Stejně tak od Božského skonu všichni čekali, až Carrie půjde zpět do svého starého bytu, a ejhle, je to tu... A poslední věc, aspoň pro tuto chvíli: Charlotte má pusu jako kačer Donald. Vlastně ne, není to poslední věc; ještě bych se ráda dozvěděla, jak si mám vysvětlit něco, co tady píše uživatel AlfaNumerO, a sice, že "předchozí dva díly byly slabé, zbytečně explicitní směrem k Samantě". S první částí souvětí lze souhlasit, ale ta druhá mi nějak nedává smysl. Explicitní epizoda směrem k Samantě? Tím je myšleno to, že bylo v první epizodě zmíněno, že teď žije v Londýně, a v druhé epizodě zaslala Samantha Carrie na pohřeb Božského kytky? A jak je v tom kontextu myšleno "zbytečně"? Jakože se o ní neměl nikdo zmiňovat vůbec, a měli tvůrci raději dělat, že nikdy neexistovala?

plakát

Jistě, pane ministře - Rovnoprávnost (1982) (epizoda) 

Jim Hacker: "Místo toho, aby nám tady vládla řada mladých, schopných a energických lidí, řídí tuhle zemi unavení, cyničtí pětapadesátníci, kterým jde jen o klid!"  Humphrey: "Máte na mysli někoho konkrétního?!"

plakát

Nejšťastnější holka pod sluncem (2022) 

Nemůžu jinak, než naprosto souhlasit s hatifnat a s -bad-mad-wolf- . A co mě ještě tak během sledování filmu napadalo? - Pejsek s kočičkou vařili dort. Bléééééur. Škoda, no. Taky mohli zrušit ty vnitřní monology, aspoň v první třetině, tam byly absolutně nadbytečné, a kvůli nim hlavní hrdinka působí arogantně (ale samozřejmě to není vůbec to hlavní). Slušná scéna je, když Kunis mluví s Deanem po jeho autogramiádě.

plakát

Girls5Eva - Albový režim (2022) (epizoda) 

"And we're hungry to get back at it. Right, ladies?" "We're the best band in the world, and anyone that says otherwise is jealous and senile and not getting enough fucking meat pies." "Okay..." "Why is Gloria acting all Liam Gallagher-cocky??" - "Everytime I look in the mirror, God looks back."

plakát

Girls5Eva - Vlastní cestou (2021) (epizoda) 

"I wanna do Jingle Ball!" - "Yeah, and I wanna be hand-fed by Gillian Anderson like a complicated rescue horse, but we don't all get our ultimate dream."