Nejkrásnější věk (1968)

Slizoun profesor a jeho debilní kecy o "ženské podstatě". Jasný, že to v té době bylo celkem běžný, ale stejně se mi z toho trochu zvedal kufr. Jinak takový předstupeň Homolkových, některé fóry fungovaly, chvílemi jsem se bavila slušně.

Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)

Koukám na to právě teď v televizi, a před chvílí zazněla věta (od jedné ze Suchařípových slečen): "A víte o tom, že jestli se dožijeme roku 2025, tak nás takovejch starejch, jako jste vy, bude dvakrát tolik co dnes?" Nikdy předtím jsem si toho nevšimla - asi to bylo tím, že rok 2025 byl dřív tak nějak...  daleko.

V bezpečí - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

Tak tohle byla chvílema docela sranda - hlavně když jde o Siu a její rodiče. Jinak, asi jako v každé Harlanovce Cobenovce, je zápletka v tom, že každej má nějaká svá tajemství, a že všichni jsou nějakým způsobem propojeni... Ale odsejpá to rozhodně víc (a i postavy jsou sympatičtější), než Stay Close. Jen doufám, že ta karma, kterou zmiňuje zesnulá manželka hlavního hrdiny v jednom z flashbacků, nebude zas v tom, že dělala někde striptérku, to totiž začíná být poněkud otřepané.

Vrah mé dcery (2022)

Krombachova dcera: "Pravda je, že můj otec neudělal nic špatného." Jako viděla to interview se svým otcem, kde se ho ptali na styk s šestnáctiletou pacientkou ve své vlastní ordinaci během vyšetření, a slyšela jak odpovídal?

Česko na drogách - Štěstí je krásná věc (2024) (epizoda)

"Prožít něco mimořádného, zprostředkovat si transcendentní zkušenost..." Psychiatr Kamil Kalina na konci prvního dílu. Potěšila také Uspořená libra na začátku.