Blazis34

Blazis34

Lukáš Bláža

okres Příbram


3 body

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

 • poster

  Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

  Opravdu povedený bláznivý seriál. Každý herec zde má svoji tvář, kterou si drží celou dobu po všechny díly. Začněme u Earla. Pohodový chlápek, který byl dříve pěkný kousek a všem dělal jen naschvály a nepříjemné věci. Po setření losu, kde byla výhra 100 000 dolarů ho ihned srazilo auto a Earl začal věřit na jiné síly, kterého ovládají. Na karmu. Po celou dobu seriálu se snaží být rozumný, ale i vyjímečně se utrhne a vzpomene si na mládí, ale vše s myšlenkou na karmu, která ho nenechá dělat další špatné věci. Je stále chytřejší než jeho bratr Randy, který se mi na filmu líbí snad nejvíc. Infantilní dospělý člověk, který neustále něco nechápe či by si chtěl všechno učuchat a olízat se snaží pomáhat Earlovi s jeho seznamem špatných věcí, které napsal během pobytu v nemocnici, poté co ho srazilo auto. Bývalá manželka Earla Joy je zase trochu namyšlená a ví že je hezká a podle toho se taky chová. Snaží se mít vždy pravdu, ačkoliv se jí to moc nedaří. Zprvu chce Earlovi sebrat peníze z šeku, ale moc se jí to nedaří. Pozdější manžel Joy Darnell nebo-li Krabák je zase hodný a poslušný manžel a prodavač v Krabí boudě. Je až moc pod pantoflem Joy, ale nedivme se. Samožrejmě se ve filmu objeví i další skvělé role jako je role Cataliny či policajta a jeho přítele. Sečteno podtrženo, každá role má něco do sebe a je něčím vtipná. Když se k tomu přidá podařený díl, vznikne z toho parádní vtipná podívaná, která mi kolikrát zvedla náladu. Moc povedený seriál.

 • poster

  Spartacus: Blood and Sand - The Motion Comic (TV seriál) (2009)

 • poster

  Borci z Blue Mountain State (TV seriál) (2010)

 • poster

  The Pacific (TV seriál) (2010)

  Tento miniseriál se opravdu povedl. Každý díl Pacifiku jsem si vychůtnával jeho vyjímečnou atmosféru, skvělou hudbu a k tomu všemu výborné herce. Opravdu tento seriál, který mapoval různé bitvy 2. světové války byl trefou do černého. Líbil se mi sled událostí v každém díle, kde nejprve byly originální záběry, výpovědi vojáků, kteří ty bitvy podstoupili a poté celou akci udělanou do velice uvěřitelné story. Asi jediné mínus pro mě bylo, že jsem čekal nějaké významější bitvy, jako třeba vylodění v Normandii apod. Jinak klobouk dolů před režiséry a herci za toto úchvatné dílo. Dávám 85%.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace