Ledová archa (2013)

Jeden z najzaujímavejších počinov čo som za posledné rok dva, videl. V poslednom čase oceňujem, plnokrát na filme (alebo hocijakom inom umeleckom diele) viac tú atmosféru a tie pocity, čo to vo mne vyvolá, ako kvalitu prevedenia. Keď sa teraz pozriem spätne, tak som si náramne užil ten premenný pocit, sľubného začiatku, neskoršieho sklamanie (že co to kurva?) a následného chápania o čo tu vlastne ide. Ku koncu vlaku som bol priam nadšený a s so strachom aby to teraz neposrali, som očakával posledný vagón. Žiadne sklamanie nebolo, veľa zaujímavých podnetov a celkové zakončenie a zaobalenie príbehu vo mne odstránilo skoro všetky predošlé nedokonalosti deju. V tejto dobe, keď sa filmy robia ako na bežiacom páse podla predom určených schémat, mi dobre padol takýto úlet. A velké plus za morálnu nedokonalosť hlavných postáv.

Houbičky (2007)

Vitajte v Írsku. V krajine prekrásnych lesov, jasnovideckých halucinogénnych hubičiek (Pozor, pozor, účinkuje do piatich sekúnd a stavy prichádzajú v pravidelných intervaloch ešte minimálne ďalších 48 hodín), zvrátených úchylákov, naivných ludí a bla bla bla. Mohol by som pokračovať. Vysvetlí mi už niekto, prečo sa v tejto dobe, ešte konajú takéto omyly?

Transformers 3 (2011) odpad!

Ako čo najstručnejšie opísať túto smrtelnú agóniu? Asi nie je dobré, keď človek zaspáva (nie metaforicky) pri filme ako je transformeters 3. Neviem, či to bolo účinkami, každému známej rastliny, alebo absenciou akéjkoľvek logiky vo filme. Každopádne, jeden z najhorších filmových zážitkov.

Style Wars (1983)

Je úplne úžasné, že sa niekto odhodlal urobiť v tom čase takýto dokument a tým priblížiť hip-hopovú kultúru. Ale, čo je ešte lepšie, že takto vznikli pamätné zábery a dokument o kultúre, ktoré by sa časom nezaznamenané zabudli. Každopádne silný dokument pre každého hip-hopového fajnšmekra!

Náhradníci (2009)

Čo sa stane keď skrížite ,,I,robot,, a ,,Gamer,,?

Rychlí a zběsilí (2009)

Nič moc som nečakal a dostal som ešte menej......tie 2 * su s prizmurenym ockom.

The Christmas Blessing (2005) (TV film)

Jasne, že takýto ludia neexistuju a ked ano tak ich je určite veľmi málo,ale hrdinovia ako napriklad Rambo tiež určite neexistujú a ludia to žerú. Týmto nechcem povedať, že to je nejaký prelomový snímok, ale celkom sa mi to páčilo a normálne ma to dojalo. Dávam tomu také slušné 3*

Vertical Limit (2000)

To nie je akčný, dobrodružný a ani thriller ale sci-fi.

Ong-bak (2003)

Veľmi dobrý film. Povedal by som, že jeden z najlepšich takého druhu aký som kedy videl(veľmi veľa som ich nevidel). Má to zmysluplný dej a tie akčné scénu sú proste úžasné. Tony Jaa je sympaťák a má potenciál do budúcnosti. Musím podotknúť, že v origináli je to zaujímavé.

SOS (2004) (pořad)

Na začiatku sa mi to strašne páčilo.No ako pribúdal čas, tak ubúdala originalita. Neviem čím to bolo, či tým že to bolo stále trapnejšie a trapnejšie, alebo tým že sa mi to proste ohralo. Aj teraz si to niekedy pozriem a sú tam nejaké tie srandy, ale vačšinou iba tupým pohľadom pozerám do telky. Tie 3* si to určite zaslúži za tie začiatočné haluze.