MATADOR

Obchodník a fanoušek WWII

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55
    • 14.1.2019  22:15

Přívětivý humor pro malé i velké. Francouzům to i po letech jde a Asterix je vždy sázka na jistotu.

• 14.1.2019  22:14
    Samotáři (2000)

V dnešní době již taková "česká klasika" s úžasným Trojanem a Macháčkem.

• 8.1.2019  23:28

Čína občas překvapí a tenhle příběh stojí za to znát. Vskutku tíživý film.

• 6.1.2019  01:03
    9. duben (2015)

Poctivá filmařina o napadení Dánska Německem, která více než dobře vypovídá o začátku 2. světové války

• 5.1.2019  23:19

Rockwell a jeho výkon se mi líbil již po několikáté, ale to je tak jediné u tohoto filmu.

• 3.1.2019  23:09

Sympatický film o tom, co je v životě důležité.

• 3.1.2019  19:04
    Mu ji zhe (2017)

Z popisu je jasné, že pravda je nebezpečná a v tomhle případě se i můžete ukousat nudou, než se k ní dostanete. Ten potenciál tam ale byl, je tam cítit.

• 2.1.2019  23:06
    Mercury (1998)

VHSková klasika s Brucem, kdy mu to ještě šlo slušně od ruky.

• 1.1.2019  21:35
    Narcos: Mexico - Série 1 (série) (2018)

Narcos: Mexico jde kvalitativně ve šlépějích svého staršího bratříčka. Příběhová provázanost tu svým způsobem je a v daný moment udělá milý úsměv na tváři každého fanouška.

• 31.12.2018  00:31

Při sledování Présumé coupable se nesčetněkrát přistihnete, jak chcete nějak pomoci a ono to nejde. Při té představě mi pořád jde mráz po zádech.

• 30.12.2018  22:37

Transylvánie si jede ve stylu předchozích dílů - příjemné vtípky, ale příběh nic extra. Ve výsledku ovšem vůbec neurazí.

• 30.12.2018  21:43
    Lupiči (2015)

Leclercq mi dalším svým počinem dokazuje, že jeho akční tvorba je založená na jednoduchosti a to se mi líbí.

• 30.12.2018  20:18
    Bird Box (2018)

Sandra mi po letech zase udělala radost a zdatně běží cílovou rovinku společně s A Quiet Place. Žánrovka dle mého gusta.

• 30.12.2018  20:18

Ponorky, Butler, potencionální válka mezi Ruskem a Amerikou. Ano, trocha ohraných slov, ale ve výsledku se na to dobře kouká.

• 30.12.2018  20:16
    Lukas (2018)

Akční jednohubka hodná jména Jean-Claude Van Damme.

• 30.12.2018  20:15

Velmi křehké vztahy posedlého Neilla Armstronga, ale za tu legendární větu na Měsíci mu to jistě stálo.

• 30.12.2018  20:13

Rodince Úžasňáků za těch 14 let trochu utekla zajímavost, ale pořád je to kvalitní Pixarovka pro dospěláky.

• 30.12.2018  11:46

Věřím, že si Rami jde pro Oscara, protože jsem díky němu byl na skvělém koncertě Live Aid.

• 4.6.2018  00:19
    The Terror (TV seriál) (2018)

První polovina je skvělá - nejistota, napětí a nervy, co bude v dalším záběru. Bohužel v druhé polovině jde všechno úplně pryč a kvalita se hodně propadá. Stala se z toho slátanina bez špetky zajímavosti a tudíž dokoukání byla pouze povinnost, jak to asi dopadne. Je to velké zklamaní, ta první polovina byla totiž vážně skvělá.

• 2.4.2018  18:51
    47 metrů (2016)

Vždycky mě baví, co dokáží tvůrci z tak jednoduchého scénáře vykřesat. Takže se úplně nejedná o další Shallows, ale i tak to úplně nenudí a na sobotní večer to úplně postačí.

• 14.1.2018  13:45
    7 životů (2017)

Velké překvapení o budoucnosti, která bohužel není tak úplně nereálná. Tohle já rád.

• 14.1.2018  13:44
    Jigsaw (2017)

Jeden by si myslel, že ho tvůrci dokáží po těch průjmech před sedmi lety překvapit, ale kde že. Tohle je stále dle té samé šablony a ve finále si máte říkat asi "wow, tak to jsem fakt nečekal." Vysoká škola scénáristická po americku aneb po osmé stále to samé.

• 7.12.2017  23:09
    Dunkerk (2017)

Technicky velká paráda a ještě parádnější je zde Hans Zimmer, kterého jsem v takovéto formě už dlouho neslyšel. Dunkirk je svůj, ostatně jako každý Nolanův film, ale především v první polovině značně nudil. Až střihačské inferno v druhé půli zlepšilo můj názor. V celku je ale Dunkirk pro mě docela zklamání.

• 23.11.2017  22:42

Všichni dobře vědí, že parta s Armageddonu je prostě parta z Armageddonu. Geostorm je aktualizovaná verze po 20ti letech s hromadou efektů. Kouká se na to poměrně obstojně, ale v hromadě dnešních vesmírných filmů rychle zapadne, i když všichni jsou tu tak sympatičtí. Parta z Armageddonu je ale jen jedna.

• 24.10.2017  18:11

Tam, kde se objeví Tom, tak je to sázka na jistotu. V poslední době mě překvapuje i Liman svými filmy, takže životopisný film o Barry Sealovi byla jasná volba a to, na co jsem se už delší dobu těšil. Takřka až neuvěřitelný příběh a tolik štěstí, kolik měl Barry by si snad přál každý. Pro mě zbytečně odlehčené pojetí, které s notnou dávkou napětí mohlo gradovat do lepšího výsledku. Takhle vím, že jsem to viděl, líbilo se mi to, ale jdu raději na třetí sérii Narcos.

• 22.10.2017  23:56
    Focus (2015)

Sympatický film, který stojí především na ústřední dvojici, mezi kterou to v první polovině neuvěřitelně vře a já se bavil. To bylo ovšem do momentu na fotbalovém stadionu, kde film mohl bez pointy skončit. Ovšem přišla druhá polovina filmu, kterou jako by dělal někdo jiný, už to nebylo ono a celkově pocit z nadšení vyhasl, což je škoda, fakt škoda.

• 16.10.2017  23:00

Akční jednohubka s perfektní kamerou, akcí a neotřelým dobovým zasazením - ženská verze Johna Wicka.

• 9.10.2017  22:42

Auta, holky a slunečná Francie. Scénář není úplně nejpitomější a nějaké známé tváře mi v tomto případě taky vůbec nechyběly. Na tři hvězdy, téhle francouzské variaci na Rychle a zběsile, stále něco schází. Možná případná dvojka na to mít bude :)

• 8.10.2017  23:49
    Wind River (2017)

Mrazivé drama, které chytne od samotného začátku a nepustí až do závěrečných titulků.

• 8.10.2017  20:01

Jedna za těch pár scén s Arnoldem, jinak ostudně nudné!

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55