pools

homepage
Twitter: PavelKlimunda

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 13.12.2014  19:39

K Flaxik bych jen doplnil, že pitím mléka se dopouštíte genocidy! A opravil bych nepřesnost - nejedná se pouze o včelí zvratky, ale ke všemu jsou to zvratky které projdou trávícím ústrojím několika včel po sobě!

• 15.12.2010  15:18
    12 opic (1995)

Rozhodně nejlepší co kdy Terry Gilliam natočil a také jedno z nejlepších sci-fi které jsem kdy viděl. Gilliamův rukopis z tohohle filmu přímo teče. Bruce Willis hraje jako nikdy a Brad Pitt je šílený až až. 5+ ;-)

• 20.10.2011  19:53

Začátek super, ale po tom se to začalo strašlivě táhnout a na konci sem se jen díval když už to skončí. Hudba je tam ale famózní...

• 4.7.2012  22:42
    2012 (2009)

Naprosto tupoučká špatně natočená slátanina. Kde na to berou peníze? P. S. Proč to točili foťákem od mobilu?

• 5.5.2012  19:16
    30 dní dlouhá noc (2007)

Tak jestli tahle zrůdnost byla "efektní", tak Blade měl dostat oskara. Opravdu dneska ještě někoho bere parta upírů vybíjejích vesnici?!

• 12.2.2013  15:32

Na konci Ramba 3 stojí: "Věnováno hrdému Afgánskému lidu." To bylo v době kdy byli Afgánci hrdinové utlačovaní Ruským hegemonem. A kde jsme dnes, že?

• 5.2.2011  15:28

Člověk ten film musí brát jako procházku galerií a pak se mu bude líbit. Nesmí si v průběhu uvědomit, že by to mělo mít příběh nebo tak něco...

• 29.3.2014  01:25

Člověk dostane přesně to za co si zaplatí - krev!

• 18.4.2010  23:06

Milé, nenudí, pobaví. Co víc si od filmu přát. Tvůrci avizují klasické romantické drama/komedii a to je přesně to, co divák dostane. Žánrově film září, v globálním měřítku je to příjemný biják na večer s přítelkyní. Když k tomu připočteme Zooey a dobrou hudbu - nemůžu jinak než 80%

• 29.1.2012  14:32
    96 hodin (2008)

Stupidní thtiller o neprůstřelném borci (jaktože není na světě všudypřítomný mír, když by stačil na každý kontinent jeden takový, aby ho udržoval?), který rozmašíruje čímkoliv má v kapse jakýkoliv počet nepřátel,podkreslen dramatickou hudbou, pln zběsiilých honiček, drog a hromady záporáků. PROBOHA PŘOČ ZASE???

• 19.6.2011  20:40
    Absurdistán (2006)

A to je ta cesta. A tomu ver.

• 16.5.2011  08:43

Zajímavý nápad pro mě zpracovaný naprosto neschůdnou cestou. Ty tři hvězdičky jsou za kameru. Herectví hodnotit nemůžu, protože tam nikdo nehrál...

• 18.4.2014  16:31
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Po Captain Amerika a Thorovi konečně něco, na co se dá dívat!

• 6.4.2011  13:36

Klaus Kinski je neuvěřitelně skvělý herec. A Herzog je neuvěřitelný magor ;-)

• 18.4.2010  23:03

Hučkař fixluje! A stejný pocit sem měl z Burtona. Zkusil převézt nás diváky, ale to se mu jen tak nepovede. Chtěl udělat "jinou" Alenku, ale jediné co udělal je "barevnější" Alenka. A barvičky film nezachrání... I na rodinný film mi to přišlo velmi ploché, přímočaré, všichni dělali co se od nich čekalo a nespravila to ani Helena s výjevy ve stylu "prasátko". Bílá královna měla být něco jako krásná, milá, doplň, ale jediné co ve mě evokovala bylo to, kdy vytáhne zuby a začne z okolních postav sát krev... Disney prostě z tohoto dílka teče po galonech a je to velká škoda, určitě to mohlo dopadnout lépe. 60%

• 3.10.2011  14:18
    Alois Nebel (2011)

Na horách plyne čas prostě jinak, a přesně takový pocit mi navodil tento film. Příběh měl a silný, to že ho lidi zvyklý na šílené dějové zvraty s hromadou akčních scén a emocí nenašli je věc druhá. Film není ani tak o Aloisovy jako o poválečné situaci na Jesenicku, kde po válce nezbylo nic (lidi už vůbec ne) a čas tam neexistoval. Na tomto pozadí se rozehrává příběh "odvrženého" syna mstícího se jeho otci. Alois je jen pojítko díky svým vzpomínkám s mládí a jeho postava tak prochází dějem velmi pozvolna a jen spojuje jeho jednotlivé části. Kresba je skvělá, hudba mi taky seděla a děj hezky plynul, jako mlha ze Skřítku 5+

• 25.5.2012  15:59

Chudáci děcka...

• 21.10.2012  01:00
    Amazing Spider-Man (2012)

Nechápu smysl tohoto dílka. Točit remake něčeho co má sotva deset roků a nebylo to nijak špatné mi příjde opravdu divné. Natočit ho pro především pro třináctileté slečny mi příjde velmi vypočítavé. Otázka je - co nového to do spidermana přineslo? Odpověď je Bing a Xperii ;-)

• 14.1.2011  20:13

Další film u kterého jsem usnul.

• 29.3.2012  23:12
    Andromeda (TV seriál) (2000)

To máte za neustálou snahu pomáhat!

• 25.5.2014  10:22

Tři hvězdičky + jednu za posednutí! ;-)

• 22.11.2014  14:06

Není každý den posvícení. Přišlo mi to strašně utahané, chování jednotlivých postav moc nedávalo smysl. Zvlášť tu zlost té uklízečky tam jsem vůbec nechápal. Celkově jsem měl problém to vůbec dokoukat, a povedlo se mi to až napodruhé.

• 1.6.2013  13:06

Čistá Dada od začátku do konce! A ten dabing!

• 1.5.2012  17:32

Takové novodobé Salo, točené ve stylu Záhady Blair Witch. Celý film je jen sled "nechutných" scén. Kdyby ho někdo udělal před třiceti lety tak možná zapůsobí, ale v roce ve kterém vyšel by člověk našel horší věci ve večerních zprávách na Nově...

• 2.5.2012  22:14
    Avengers (2012)

Nejvtipnější a nejnahláškovanější akční film za posledních deset let. Narozdíl od Thora nebo Kapitána Ameriku ani chvíli nenudil, měl spád, ke konci byl až zběsilý. U mě překonal i Iron Mana, v což jsem před promítáním ani nedoufal... PS: Marigold je *** a *** a taky ***! ;-)

• 19.9.2010  09:29

Konečně po čase jeden upírský film, na který se dá dívat od začátku do konce. Skvělá kamera a atmosféra.

• 31.10.2015  08:12

Umění které musíte zažít dříve, než přijede nějaký maník s dodávkou a šlohne to do galerie...

• 11.7.2011  17:23

Cannes... is a nice place ;-) Tenhle film mě hodně pobavil. Člověk celou tu dobu netuší co se děje, a nejhorší na tom je, že to nezjistí ani po skončení. Jestli je to jen mystifikace se asi jen tak nedozvíme, ale rozhodně si můžeme koupit super obraz od Mr. Brainwash za krásných 50 000 $, a to se vyplatí!

• 20.7.2012  22:31
    Barva kouzel (TV film) (2008)

Když si vzpomenu, jak vypadají české televizní produkce, které jdou mnohdy do kinodistribuce, tak se mi otevírá kudla v kapse...

• 21.8.2008  22:34
    Bathory (2008)

Bez děje, bez nápadu, strašlivě levné scenérie, kostýmy vyprané pravděpodobně v Tixu, strašlivý Mádl s Polívkou, odporné "bitevní" scény a nezachránil to ani Turzo v podání Karla Rodena... A takhle bych mohl pokračovat na několik A4, popravdě kdyby mě na ten film nevytáhla přítelkyně tak po úvodní půlhodince odejdu zhnusen z kina a třeba mu dám i jednu hvězdu. Holt k tomu aby člověk natočil kvalitní film není nejdůležitější rozpočet, jak si asi myslel pan Jakubisko, ale chce to nápad, trochu toho děje a umět to prodat. Pro mě jednoznačně nejhorší "áčkový" film roku, ke kterému můžu říci jen jedno - ODPAD!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11