Boris18

Boris18

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 13.4.2014  13:29
    Alfred Hitchcock uvádí (TV seriál) (1985)

Viděno: 1,2,29

• 29.1.2010  19:54
    VIP Poker Show (TV pořad) (2009)

Tohle nemá s pokerem nic společného!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jako by někdo chtěl srovnávat fotbal s hokejem.

• 8.2.2009  20:27

Přesně tenhle film tu chybel od nejlepších filmů Martina Scorseseho. Bylo to naprosto perfektní, skvelí herci, režie, proste všechno. Už se tešim na dvojku. Jo a nejlepší byla přestřelka ve věznici. Skvělá práce.

• 8.11.2008  21:00
    Pterodaktyl (2005)

Nechapu jak sem se na toten šrot mohl dodívat až do konce.

• 8.11.2008  19:32
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

Existuje snad větší žumpa než je tady to?

• 7.11.2008  17:29
    Ratatouille (2007)

Věta pana Ega na závěr "Překvap mě". Tuhle větu jsem očekával od filmu Ratatouille a to se vyplnilo do poslední sekundy, podle mě nejlepšího animovaného filmu všech dob.

• 8.10.2008  10:46
    21 gramů (2003)

Skvělý filmový zážitek. Skvělá atmosféra doplněná užasnými hereckými výkony. Naomi Watts nemá chybu.

• 7.10.2008  14:56

I když jsem fanouškem Realu Madrid dokument se mi velice líbil a dozvěděl jsem mnoho nových věcí.

• 25.9.2008  08:28

Komedie pro děti, u které se pobaví nejen oni, ale i ledajaký dospělý. Mě se nejvíce líbíl Lubomír Lipský st. a Tomáš Holý. Nezapomentulná hláška "Posázaví, podle vzoru stavení, Jouzo" a samozřejmě písničky, bez kterých by film možná nebyl takový jaký je.

• 25.9.2008  08:21
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Las Vegas? Miami? New York? Ne jen slabý odvárek!!!!

• 11.9.2008  08:45
    Auta (2006)

Bravo. Bravo. A ještě jednou Bravo. Tenhle film nemá snad jedinou chybičku. A ten konec je prostě nepopsatelný. Jeden z nejlepších animáků co sem viděl. Nejlepší postava: Burák.

• 28.8.2008  19:46
    Armageddon (1998)

Někteří Armageddon shazují a někteří ho vyzdvihují. Mě osobně se velmi líbil. Dalo by se mu leccos vytknout, ale já k tomu prostě nemám důvod. Ve filmu se sešlo mnoho hvězd hollywoodského plátna, který filmu dodali tu pravou jiskru. Já musím dát 5*.

• 17.4.2008  10:04
    Kluci v akci (TV pořad) (2005)

Rád se na to podívám. Podle mě normální pořad o vaření a všichni tady na něho nadávají. A kuchař-moderátoři jsou docela v poho.

• 10.4.2008  10:33

Zdálo se mi jako by chtěl Pierce Brosnan pokračovat v roli Jamese Bonda.Občas sranda občas nuda. 3* za film a ještě jednu za výkon Salmy Hayek.

• 10.4.2008  10:31

Skvělá gangsterka se skvělým hereckými výkony se skvělým vyvrcholením, ale na Tarantina prostě nemá.

• 10.4.2008  10:22
    Pokání (2007)

Tak to bylo naprosto úžasné. Keira Knightely i James McAvoy jsou naprosto geniální. Prostě něuvěřitelně nádherný příběh se vším co má být, tak tam je. Film vás neustále v něčem překvapuje a nevíte co se stane. Krásné a suprové.

• 10.4.2008  10:02

Dobrá komedie kde se dá docela dobře pobavit. Je to spíše černá komedie a je skvělý scénář.

• 3.4.2008  10:56
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

Další stupidita s produkce TV Prima. Je to naprostý šit, kokotina, hovadina atd. Viděl sem 5 minut a mysles sem že se půjdu vyblít. Oni už neví po čem by se opičili po těch mexikánech atd. No a ta Kateřina Janečková je pěkná kráva že vezme takovou roli.Jasný ODPAD

• 3.4.2008  10:49
    Gangsteři (2007)

Film jsem si vypůjčil, protože na obalu bylo napsáno "Nejbrutálnější film desetiletí". Nevím jestli si dělali srandu, ale tohlo bylo o brutality vzdáleno jako my od severního pólu. Ale zase to nebylo tak špatné a je to takový průměr. Mohlo to být určitě lepší. A sou tam dobré šukačky, tak jak to má v takových typech filmů být.

• 3.4.2008  10:42
    Ghost Rider (2007)

Takový fantast magorist. Nebylo to špatné ale někdy už toho na mě bylo moc.Chtěl sem dát 3*** ale skvělý herecký výkon Evy Mendes mě přesvědčil přidat ještě jednu.

• 3.4.2008  10:30
    Bílé peklo (2001)

Tak tento film byla naprostá pohádka. To bylo něco neuvěřitelného, prostě skvělý herecký výkon Bernharda Bettermanna. Já německé filmy zrovna nemusím, ale tento byl jeden z nejlepší co sem viděl. Film trval 2 a půl hodiny, ale ty uteklty jak voda. Prostě film byl parádní. Jediné co mi tak trochu vadilo byl ten konec, to mi připadalo jako by konec natočil nějaký americký režisér co se specializuje na romantické filmy.

• 3.4.2008  10:24
    Vesnice (2004)

Nevím co k tomuto filmu mám napsat. Jedni ho tady vyzdvihujou a druzí schazujou. Podle mě byl film podprůměrných. Chtěl sem dát 2** ale velmi se mi líbil konec tak sem se rozhodl přidat ještě jednul. Chvílemi mě opravdu nudil a chtěl sem ho vypnout, ale nakonec sem se přemohl a kvůli tomu konci sem udělal dobře. Myslel sem si že je to horor, ale tam nic hororového není. Prostě střed.

• 3.4.2008  10:16
    Leon (1994)

Nejlepší film s Jeanem Renem jaký jsem kdy viděl. To bylo naprosto něco úžasného. Skvělý scénář, kamera i režie. Jeden z nejlepší akčních filmů všech dob.Prostě naprostá špička.Tento film už nejde dál vyjádřit slovy. Kdo neviděl, tak až se urychleně podívá.

• 3.4.2008  10:11
    Terminál (2004)

Tom Hanks v další ze skvělých rolí. K tomu se přidává pan Spielberg a Catherine Zeta-Jones. I když nevím jak může někdo žít na letišti 10 měsíců, ale ten nápad mě naprosto fascinoval. Dobrý vtip a opravdu nenudil.Opravdu skvělý film s pěti *****.

• 3.4.2008  10:05

Opravdu nevim. Jeden z těch lepších hororů, na které se dalo dívat. Ale kdybych věděl co se nakonec stane tak film 15 minut před koncem vypnu. Protože to co jsem viděl mi naprosto nedávalo smysl.Za to strhám 1* a pak za ten scénář, který se mi moc nelíbil další 1*. Podle mě takový průměr.

• 13.3.2008  10:55
    Království (2007)

Podle mě toto byla opravdu pecka. Film byl naprosto úžasný a Jamie Foxx je prostě borec. A nejlepší na tom je ten konec a vlastně vůbec celý film. A skvělá režie Berga.5*

• 7.3.2008  13:00

Já mám gangsterky rád, takže se mi film líbil. Opět výtečný Robert De Niro a i Billy Crystal. Podle mě skvělá komedie kde se docela dobře pobavíte.

• 21.2.2008  09:58
    Da Ali G Show (TV seriál) (2003)

Sacha Baron Cohen je prostě borec!! Nemám co bych více dodal.5*

• 21.2.2008  09:57
    Akta X (TV seriál) (1993)

První série byla jednoznačně nejlepší, ale další postupně slábly a slábly. Ale Mulder a Sculyová jsou prostě machři a musím dát 5*.

• 21.2.2008  09:52
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Každý díl je naprosto úžasný. Rowan Atkinson je v téhle roli úplně neskutečně vynikájící, hrát to někdo jiný, tak by to stálo za prd.

<< předchozí 1 2