Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 586)

plakát

Loki - For All Time. Always. (2021) (epizoda)

Premýšľam, čo si o otvorenom konci seriálu myslieť. Bavil ma a bol som veľmi zvedavý, ako skončí, no zároveň ma mrzí, že miesto zodpovedania otázok z predošlých častí naopak predostrel ďalšie.

plakát

Loki - Journey into Mystery (2021) (epizoda)

Stále to ma hluché miesta a naťahované dialógy, ale zápletka je celkom napínavá a chémia medzi Sylviou a Lokim čoraz lepšia. Teším sa na finále.

Chuckyho nevěsta (1998)

Desivé? Kdeže. Zábavné? Viac-menej áno. Miestami je to vata, inokedy som sa úprimne pobavil.

Podfukáři (2013)

Zábavné a svieže, ale mnohokrát príliš mätúce a nelogické. Triky iluzionistov nie sú navyše zväčša vôbec objasnené, pričom je každému jasné, že ide o CGI, ktoré by nemali ako racionálne podložiť.

plakát

Loki - The Nexus Event (2021) (epizoda)

Po slabej predošlej časti tu máme návrat ku kvalitnej akcii a napätiu. Niektoré scény som veru neočakával. Dej sa konečne pohol poriadne vpred.

Black Widow (2021)

O.K. priemer, ale nič viac. Na ruský prízvuk Florence Pugh a Davida Harboura som si musel síce dlho zvykať, no akcia bola dobrá a niektoré rodinné vtípky celkom zábavné. Občas to však s nimi filmári preháňali. Určite jedna zo slabších marveloviek.

plakát

Jak se stát tyranem (2021) (TV seriál)

Napriek tomu, že dokumentu chýbajú celkom dôležité detaily, svoj účel splnil, a preto mu dávam sedem a pol bodu z desiatich. How to Become a Tyrant  poukázal na praktiky tyranov a donútil ma zamyslieť sa nad tým, ako ľahko a pomerne nenápadne sa môžeme dostať pod nadvládu diktatúry, a že v žiadnom prípade nejde iba o záležitosť histórie. Viac v recenzii.

plakát

Katla - Větry ze severu (2021) (epizoda)

Zatiaľ najslabšia časť. Chabé dialógy a zápletka sa stále viac zauzluje.