Kopik

Kopik

Lukáš Kopeček

okres Jindřichův Hradec
Kdo jsem/ co jsem? Já Vám ani nevím...

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 13.6.2020  22:03
    Inferno (2016)

Absolutne nesnasim, kdyz se vuci predloze podstatne zmeni dej apod. A tady me konec vylozene nas...Koukatelne to bylo, ale i zde plati, ze predloha je mnohem lepsi.

• 27.11.2019  22:37

Boze, ty tu knizku doprznili. Jedina dobra byla Lisbeth, jinak za me obrovsky zklamani. Film je neskutecne jiny (a bohuzel smerem k horsimu).

• 28.12.2017  21:52

No to snad ne, toto byla naprosta tragedie. Toto si Vetrelec nezaslouzil, nezazivne postavy, priblble bitvy, absolutne nelogicka chovani postav. Ach jo...

• 11.2.2017  09:25
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

Tak po první sérii 4 hvězdičky. Bohužel vůči původnímu Top Gearu mi přijde, že některé vtipy jsou mnohem více nucené. Navíc mě neskutečně prudí Američan za volantem na závodním okruhu. Jinak stará dobrá trojice ale nezklamala, líbí se mi změna lokací i nový testovací okruh. Na pět hvězdiček ale bohužel Grand Tour nedosahuje.

• 10.1.2016  09:54

Zajimave a necekane zvraty, nadcasova pointa, prekvapive herecke vykony apod. - to od Burnt necekejte. Jedna se o klasicky romanticky film s pridavkem prijemneho prostredi michelinske kuchyne. Nicmene ve zbylych aspektech klasicka prumerna sed.

• 24.12.2015  21:59
    Tři bratři (2014)

Já se musím přiznat, že nevím jak dané dílko od dua Svěráků ve světle zdejšího hodnocení uchopit. Být to součástí Cimrmanových veseloher, asi bych se velice dobře zasmál, ale ve formě vánoční pohádky to je prostě výsměch, který pobaví, ale prostě to není pohádka. Navíc ta pedofilní vložka, jak říkám, prostě mi to více sedí k Cimrmanovi. Dávám průměr, ale rozhodně ne pro formu pohádky.

• 18.10.2015  10:25
    Pixely (2015)

Sendlerovky ja osobne mam hodne rad, ale tato "komedie" se absolutne minula ucinkem. Vtipy hodne povrchni a unyle, s vyjimkou zapletky arkadovych her nezajimave a vycpele. Ode mne pouze pul hvezdicky za film a jednu za Michelle, kterou mam vcelku v oblibe. Takze ve zdejsim hodnoceni pouze jedna...

• 1.10.2015  18:36

Video ujde, ještě lepší je ale jeho přednáška na cestovatelském festivalu Kolem světa.

• 27.6.2015  21:44

Spousta nelogičností a spousta doslova hloupostí se objevila v daném dílku, ale jinak prostě zábava od začátku až do konce se spoustou vtipných gagů. No i toto někdy stačí, za čtyři...

• 27.9.2014  08:54
    Sousedi (2014)

Hlavne v kazde vete rici alespon jednou slovicko fuck, to je nejvetsi podstatou teto komedie. Obsazeni velice slusne, jinak je to ale velika slabota. Vtipu, u kterych se da zasmat pramalo a spise se jen clovek divi, co to ma byt. Za me dve hvezdicky...

• 18.5.2014  15:47

Ale jo, bylo to dobrý. Nicméně já se prostě neubráním srovnáním s knihou, která je min. 10x lepší. Navíc vůči knize je zde řada nepřesností, které prostě byly jinak a bavily mě v knize mnohem více (lépe řečeno, to i vcelku změnilo charaktery postav). Každopádně řemeslně to bylo odvedené bravurně a film jako celek určitě pobavil.

• 4.5.2014  09:30
    Pompeje (2014)

Největším plusem Pompejí jsou digitální efekty, které dosahují asi nejvyšší úrovně z kvalit celého filmu. Herecké obsazení vcelku ujde (slizká postava Kiefera Sutherlanda, jakožto senátora už mi ale přijde vcelku vyčpělá), nicméně příběh je až moc prostinký (slizka potká slizku a odejdou spolu, android ztratí slizku, chameleona i androida) a to navíc pomíjím klasické pasáže, kdy Pompeje jdou do kopru a hlavní hrdinové se s naprostou grácií vypovídají i ze svých nejniternějších problémů. Jedná se o vcelku dost nepovedenou a výbuchem sopky dramatizovanou kopii Gladiátora. Nicméně film alespoň nenudí a na klasické odpočinkové vypnutí se to dá, proto ode mě průměrné tři hvězdičky. Ale bych rád podotkl, že na více hvězdiček nemá ani náhodou...

• 5.4.2014  18:18

Vzhledem k místnímu hodnocení pro mě vcelku nezáživná záležitost. Příběh žádný zázrak, prostě se to podělalo a z toho vyšel scénář a film. Jako žádnou poctu či oslavu amerických vojáku bych to nepředkládal. Co mi na filmu přišlo pro scénář a děj nejdůležitější, bylo za každou větou říct kouzelné slovíčko fuck. Prostě toto je slabší průměr, nicméně řemeslně slušně udělané s pěknými záběry.

• 6.3.2014  22:21

Čekal jsme klasickou komedii ve stylu Vince Vaughna, dostal jsem přesně odměřený výborný film o nevšedním problému. Skvělá myšlenka, dobré zpracování, pro mě obrovské překvapení. Nicméně neočekávejte od daného dílka typickou komedii, jedná se spíše o romantické drama s lehce komediálními prvky (SPOILER: nejvíce komediální byla asi scéna při skoku do bazénu a s popelářema, kdo viděl, ví). Ale mohu s čistým svědomím konstatovat, že jako oddychovka s velice příjemným obsazením to lze více než doporučit. Toto se vážně povedlo.

• 7.2.2014  09:21

Rozvláčně nádherně příjemný romantický film. Krásně vyspělý příběh, skvělé zpracování. Morgan Freeman jakožto moudře "přiopilý" spisovatel naprosto dokonalý. Nicméně absolutním top pro mě v daném snímku byl výkon Virginie Madsen, krásně čistě zahraná role matky tří dcer, která prochází rozvodovým řízením a postupně se jakožto celá rodina sbližuje s hlavním hrdinou. Musím říct, že jsem se usmíval (ne smál, ale opravdu usmíval) po celou dobu daného filmu a zůstal v hlavě ještě nějakou tu chvíli poté. Netřeba velkých vizuálních kreací, stačí krásný příběh a velice příjemné obsazení a funguje to nádherně. Ode mě myslím zasloužené 4 hvězdičky (jedna hvězdička dolů za trochu až moc předvídatelný konec, nicméně to Vás v žádném případě nesmí od daného dílka odradit).

• 2.2.2014  14:25

Spíše taková velice příjemná pohádka s lehce komediálními prvky. Nicméně musím s čistým svědomím říci, že námět a provedení bylo zpracováno parádně, herecké obsazení bylo taktéž velice příjemné. Každopádně daný film malinko sráží až přílišná naivita. Ale mohu opravdu konstatovat, že pro "vypnutí" a odpočinek lze dané dílko jen doporučit. Nicméně pokud vybíráte film dle žánrových označení zde na ČSFD, tak tím bych se příliš neřídil.

• 16.1.2014  00:03

Tento film nedostává do svých výšin ani příběh, ani což musím uznat řemeslně skvěle odvedená práce, ale především neuvěřitelně krásné a poutavé exteriéry. Musí se nechat, že Ben Stiller jak hlavní roli, tak režii zvládl naprosto bravurně, humoru a napětí je zde tak přesně akorát. Prostě velice příjemné překvapení, peněz investovaných za vstupenku do kina absolutně nelituji a daný snímek mě jen utvrdil ve faktu, že se jednou chci podívat na Island (pozn. splněno léta páně 2015). Uděluji krásné čtyři plus hvězdičky.

• 14.1.2014  10:14

Taková mnohem slabší verze Dannyho parťáku. Co danému snímku chybí, je především spád a schopnost vyloženě vtáhnout do děje. Samotný princip podvodů v online casinech není zlý, nicméně je vcelku nedotažený a postrádá větší preciznost. Největším plusem bylo asi herecké obsazení, kde to musím uznat Gemmě Arterton neuvěřitelně sekne. Nicméně se jedná veskrze o velice průměrné dílko, kde prostě nejde dát nic jiného než tři hvězdičky bez jakéhokoliv náznaku pochybností.

• 12.1.2014  10:47
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Musím se přiznat, že první série mě zase až tak moc nechytla. Nicméně druhou sérií se to začalo zlepšovat a musím říct, že jde o velice "příjemný" seriál. Dané dílko umí především skvěle vykreslit hutnou a ponurou atmosféru, malinko ho akorát sráží možná někdy až přílišná rozvleklost. Ale dané negativní pocity nepatří všem dílům, pouze několika. Také bych trochu podotkl, že se dle mého nejedná o typické zombie dílko, jako je například Resident Evil, jelikož zombie zde hrají až trochu sekundární roli po vztahových a celkově lidských problémech. Nicméně mě seriál příjemně překvapil a těším se na nové díly.

• 30.12.2013  10:53
    Don Jon (2013)

Průměrné komediální dílko, které s výjimkou prvotního námětu závislosti na pornu nijak nevybočuje. Klasická zápletka právě okořeněná sledováním porna se po nějaké chvilce okouká, nicméně Don Jon má i řadu světlých chvil. Veskrze mě bavily Jonovi zpovědi a rozhovory s Julianne Moore. Každopádně 90min uteklo rychle, ale nic zásadního jsem si od filmu neodnesl. Prostě klasický průměr, bez problému koukatelné.

• 26.12.2013  13:00
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Tak jsem právě dokoukal všechny natočené díly. Seriál je dobrý, vtipný, nicméně mu velice škodí častá obměna hereckého kolektivu. U hodnocení tohoto seriálu si z mého pohledu trošku započítáme, viděl bych to následovně: 1.série - 5 hvězdiček, 2.série - 4.hvězdičky, 3.série - 3 hvězdičky, 4.série - 3. hvězdičky, 5.série - čtyři hvězdičky. Takže v průměru nám to dává hezké čtyři hvězdičky. Nutné je ode mne též podotknout, že celý seriál dost drží nad vodou v prvních sériích Nathan, v dalších pak Rudy. Bez nich by dané dílko šlo o stupeň níže.

• 20.12.2013  17:08
    Drive (2011)

No, bohužel nemohu souhlasit s hodnocením většiny zde na ČSFD. První půlhodina filmu je absolutní nuda, nic se neděje. Pokud by nebyla scéna s úvodní honičkou, která by měla napovědět žánr, spíše bych dané dílko tipl na romantický film s lehce retardovaným hlavním hrdinou. Poté se začne film zvrtávat do akčního děje, kde se ale vlastně zase opět nic moc neděje. Jen se objeví pár mrtvých mafiánů, příběh prakticky žádný. Tomuto filmu by stačila s přehledem 70 minutová stopáž a to je ještě možná moc. Nicméně jediná a jediné, co bylo pro mě v tomto dílku vyloženým pozitivem, byla Carey Mulligan. Jinak na tom prostě nic moc pozitivního nevidím. Když to vezmu z hlediska žánrů jež jsou zde uváděny, tak jak drama, thriller, krimi jsem zaručeně viděl o 100% lepší. Dle mě se toto prostě nepovedlo, nicméně jak to tak bývá, vše člověku sednout nemusí. Každopádně ode mě bohužel pouze dvě hvězdičky.

• 8.12.2013  23:05
    Insidious 2 (2013)

Po tom, jakým byl pro mě první díl zklamání, tak musím říci, že toto se povedlo lépe. Atmosféra byla mnohem hutnější, scéna v nemocnici a při první návštěvě Parkerova domu byla absolutně výborná. Je dobré, že se vysvětlilo spousta věcí z dílu prvního, nicméně pořád mám pocit, že jsem viděl mnohem lepší horory. Každopádně ale třetí díl zhlédnu taktéž, konec opět navnadil. Dávám tři hvězdičky, ale berte to jako tři plus.

• 6.12.2013  17:36
    Šmoulové 2 (2013)

Tak každopádně jsou mnohem kvalitnější animáky. Ale jinak dobrý, já jsem se při cestě autobusem u tohoto docela i zasmál, líbilo se mi to asi i více než první díl. Ale je to takový ten klasický průměr, pár potěšujících okamžiků, ale tím to hasne...

• 28.11.2013  10:43
    Insidious (2010)

No tak Vám nevím, mám z toho děsně rozporuplné pocity. Atmosféra naprosto parádní, napětí se dalo prakticky krájet a pak......nic?! Jak se zde už párkrát skloňovalo, druhá polovina film děj vcelku zkazila. Hlavní záporák, který vypadal jako kdyby ho někdo vymodeloval z plastu, ostatní postavy také dvakrát děsivé nebyly. Akorát foto babička dle mého dosahovala hororových kvalit. Ale každopádně druhá polovina mi přišla ohromně zmatená, nepřehledná a prostě slabá. Inu co jsem koukal na hodnocení Insidious 2, tak druhému dílu nejspíše šanci dám, jelikož se musím přiznat, že na jedničku mě nalákal právě trailer na díl druhý. Tak doufám, že přijde výrazné zlepšení, jelikož toto byla opravdu slabota...

• 26.11.2013  09:33
    Red 2 (2013)

Vtipné? Ano. Napínavé? Ani ne. Akční? Sakra ano. Nudící? Chvílemi. Red 2 dosahuje obdobných kvalit jako díl první, nicméně stejný koncept už mě nedostal tak jako právě v díle v prvním. Herecká plejáda opět šlape jak má, jako oddychový akční film s komediálními prvky na pohodový večer potěší. Ale zase na druhou stranu, vyloženě nenadchne...

• 17.11.2013  17:16
    Lásky čas (2013)

Inu, Richard Curtis to opět dokázal. Romantická "komedie", dle mého spíše dramatický počin. Už první co mě po dokoukání daného dílka trklo, byla následující věc: absolutně dokonale zvolené herecké obsazení a perfektní hlas pro vyprávění příběhu Domhalla Gleesona. Originální zápletka, člověk stále čeká, co mu děj přinese. Prostě krásně zpracované dílko se vším všudy a naprosto výbornými dialogy. Z kina jsem odcházel nadšený a nedokázal jsem najít věc, proč bych tomuto snímku neměl dát plný počet. Jestli přemýšlíte, za jaký filmeček zaplatit v kině a nestahovat si ho, tak tento se rozhodně vyplatí. Ode mě prostě plný počet a klobouk dolů před Richardem Curtisem. Jeden z TOP10 nejlepších romantických filmů, co jsem měl možnost vidět.

• 3.11.2013  17:38

Taková klasická průměrná česká komedie. Člověk se u ní vyloženě nenudí, párkrát se zasměje. I když to tak celkově vezmu, nebýt skvělé Evy Holubové, tak bych nejspíše hodnotil méně shovívavěji.

• 21.10.2013  12:37

Bohužel, oproti skvělé jedničce posun trošku směrem dolů. Přišlo mi, že daný díl je cílený na publikum nižší kategorie, bohužel ani zápletka nebyla tak dobrá jako v dílu prvním. Co vcelku potěší je větší prostor pro mimoně, nicméně i ti mi i přes menší prostor přišli malinko vtipnější v díle prvním. Jinak dílko bylo řemeslně odvedeno bravurně, děj nenudí, ale kvalit dílu prvního bohužel nedosahuje. Takže ode mě "pouhé" tři průměrné hvězdičky.

• 3.9.2013  23:26
    Podfukáři (2013)

Omlouvám se jen za strohý komentář: Tak tohle byla jízda!!!

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10