Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Horor
  • Komedie
  • Drama
  • Dobrodružný

Recenze (816)

plakát

Insidious (2010) 

Duchařina jak má být ! Se vším všudy !!!

plakát

Zhoubné zlo (2021) 

Film má skvělou atmosféru, na to byl Wan vždycky machr. Bohužel, ač originální nápad, mně přišel spíš k smíchu a ten závěr opravdu hodně ubere na intenzitě. Takže za finální rozuzlení dávám hvězdu dolů.

plakát

Mortal Kombat (2021) 

Tři hvězdy, ale s odřenou zadnicí. Tohle měl být akční film ( minimálně ) roku ! Místo toho je to slepená šaškárna, která funguje, ani ne, napůl. Pár pěkných soubojů to drží nad vodou, zbytek je vážně nedotažený a hloupý. Škoda.

plakát

Poslední žoldák (2021) 

Čekal jsem akční návrat JCVD ve stylu a podporou Netflixu, který umí produkovat akční pecky, dostal jsem ale průměrnou akční komedii, kde sice Jean ukazuje, že nepatří do starého železa, ale film hraje značně víc na tu komediální linku, která je ze 60% spíš trapná, než vtipná. Bojové vsuvky jsou fajn, ale mohlo by jich být víc. Nakonec to ale, se svou nepřehnanou stopáží, byla vcelku koukatelná jednohubka, která fanoušky JCVD rozhodně nenadchne, ale ani tolik neurazí.

plakát

Rozhněvaný muž (2021) 

Guy sesmolil akční jednohubku, se známkami svého rukopisu, ale určitě ne tak, jak jsme u něj zvyklí. A je to temný, ponurý, pomalý, krvavý a zábavný.

plakát

Princezna zakletá v čase (2020) 

Příjemné překvapení od celkem neznámých tvůrců. Pěkně natočená pohádka, která je místy dost temná, má skvělé kulisy, triky i herecké obsazení. A ačkoli je filmů na toto téma mraky, takže se nedá říct, že by první nápad byl v něčem tak originální, tvůrci si pěkně vyhráli s detaily a celý ten koncept funguje moc dobře. Jsem rád, že se u nás pořád točí fajnové pohádky.

Reklama

Reklama