Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

1. séria -80%, 2-90%,3-80%,4-90%,5. séria ma úplne sklamala. Rozťahané, nudné, a taký rýchly záver som ešte nevidel. Posledná časť mohla byť kľudne o polovicu kratšia.

Big Lebowski (1998)

„I'm the Dude. So that's what you call me. You know, that or His Dudeness, or Duder, or El Duderino"

Chappie (2015)

Dobrý film, hoci mi prišiel trochu nevyvážený, prvá polka skoro až pre deti do 12r, a následne akcia v niektorých scénach 15r.+

John Wick (2014)

Konecne po dlhej dobe poriadny akcny film. Najlepsie akcne sceny boli v bare v doprovode skevej hudby pri bazene :-).

Interstellar (2014)

Geniálny film, perfektná hudba. Pre mňa zatiaľ najlepší sci-fi, aký som videl. Musím nesúhlasiť s poslednou tretinou komentáru grogodil - a, nakoľko to režisér myslel tak, že čo sa týka vedy, tak sme ešte " v plienkach", a že sem-tam môže niečo fungovať inak, ako si my myslíme. No a predsa len je to iba film.

V oku tornáda (2014)

Efektovo pekný film, no mohlo ich tam byť viac. Ale príbeh o ničom, no a niektoré tie scény mi prišli pritiahnuté za vlasy. Iracionálne konanie viacerych ľudí.....pozor SPOILER: Jeden z kameramanov by chcel skončiť s takou prácou, akou je točenie tornád, lebo má z nich strach, a následne uteká s kamerou do tesnej blizkosti ohnivého tornáda. To je už čo? Ďalšia nepochopiteľná vec a ďalší SPOILER: Teeneger s kamarátkou sú odrezaný od sveta v nejakej pivnici a zaplavuje ich to tam, no hlavne, že sa stará o kameru a o to, aby ich snímala...no ja neviem, možno, že sú taký motivátory, ktorý majú na nás vplyv, že prestaneme mať strach už o 5 minút, ba čo viac, sme o mnoho odvážnejší ako oni sami a že možno sú aj takí ľudia, ktorím viac záleži napr. na tej kamere ako na vlastnom živote. No mňa tento film zaujal iba po tej vizuálnej stránke.

Zůstaň se mnou (2014)

Idea dobrá, no movie nič moc. Nezáživné, nudné. Občas sa zdá, že to človeka usadí do kresla, ale potom zasa veľa slabých momentov.

Úsvit planety opic (2014)

Podľa mňa perfektný efektami nadupaný film, aj keď mu chýba niečo, čo by planétu opíc posunulo dejevo trochu ďalej.

Minority Report (2002)

Minority Report je jednoducho vynikajuci film. Kriminalny pribeh posadeny do blizkej buducnosti, plny peknych vizualnych efektov (aspon na tu dobu), ktory vas usadi a ponecha v napeti az do sameho konca.

Newyorská romance (2013)

New York, New York, New York! K tomuto filmu nemam ziadne vyhrady. Vynikajuco vyobrazene mesto, velmi dobre prepojenie minulosti s pritomnostou, kvalitny scenar.

Ovládací panel
6 bodů