Hanys_

Jan Ogrodzký

okres Karviná

<< předchozí 1 2 3 4 29 57 85 113
    • 9.8.2018  18:13

Uvnitř thajské věznice, pěkně bez příkras. Smůla pro mě, protože jsem si o Billym něco zjišťoval, a takové "neviňátko" to zase nebylo.

• 9.8.2018  11:34
    The Heretics (2017)

Celkem fain twist v půlce, a asi dvě solidní leknutí. Jenže od horroru o démonech člověk čeká přece jen trochu víc, než jen půl filmu v chatrči se dvěma herci, kteří vedou nudné dialogy.

• 9.8.2018  11:29

Zhruba do půlky docela v pohodě kravinka, jenže pak prostě začlo být až moc vidět, jak ten scénář vaří z vody a nemá kde brát. Závěrečné prozření (jsi krásná jaká jsi) je z těch nejklasičtějších. Asi to prostě víc ocení ženské.

• 5.8.2018  18:11

Cruise nenahraditelný, to už došlo asi i tvůrcům, kteří tady Rennera hodně upozadili, Becca Ferguson objev sezóny, celkově to zase šlape hodně dobře. Narozdíl od posledních Bourneovek zraje tahle špionážní série jako víno. Nebo spíš jako Tom.

• 3.8.2018  19:50

Teď se mi GP líbil asi o chlup víc než napoprvé. Kreml boží, Dubaj to samé, pak přijde fainová Indie a nakonec závěr. Tempo je fakt vražedné, Cruise pořád ve formě a ikdyž má Hunt zase jiný tým, tak chemie tady funguje zase na jedna. Navíc mě pokaždé rozseká scéna kdy jsou vedle sebe Sawyer a básník Šafránek.

• 3.8.2018  19:45

Debut, kterým se JJ přihlásil do top režisérské ligy, a značka MI dostala do té doby jednoznačně nejlepší díl. Šlape tady vlastně všechno, Hoffmanův záporák patří k těm nejlepším z celé série, docela se mi tady líbil i ten Tomův tým (Maggie Q, JR Meyers).

• 2.8.2018  10:39

Nejhůř hodnocená mise. Za mě ale o dost lepší zábava než špiónská jednička. Thandie Newton překrásná, dějově hodně podařené (tyhle překombinované podrazy jsou prostě fain) a ten Woo je tady celkově fakt hodně cítit. Protože jsem si teď znovu (před MI Fallout) dával všechny díly pěkně za sebou, tak nechápu jak jsem kdysi tomuhle dílu mohl napálit jen 2 hvězdy.

• 2.8.2018  10:33

První tomova mise. Asi nejvíc špionážní (trošku to už zavání le Carrém), ale imho pořád nejmíň zábavná. Praha samozřejmě v každém takovém filmu potěší, celkově to ale nemá ještě ten draj, který naštěstí novějším dílům vůbec nechybí.

• 31.7.2018  15:45

Tak koho nenalákal plakát, ať hodí kamenem. Příjemné drama o návratu domů a otvírání starých ran (lásky). Holky hodně dobré, fain vidět zas Rachel v něčem herecky ambicióznějším.

• 31.7.2018  15:42

Kdysi jsem to musel vidět, pár scén mi povědomých bylo. Hodně zamotaná taškařice, chvilkama fakt trefná a vtipná, jenže to použití tolika alter eg na mě bylo too much.

• 28.7.2018  00:16

Z nepříjemné duchařiny (noční hlídač je top příběh, u kterého jsem měl docela nahnáno) se stává hodně zvláštní psycho, které končí ne zrovna tradičně. Takhle vystavěný horror se už moc nevidí, a nejen za to teda palec nahoru.

• 28.7.2018  00:12
    C.B. Strike (TV seriál) (2017)

Volání kukačky parádní, pak už to jde jenom dolů.. Možná i škoda, že ty zbylé 2 knížky jsou nahnané jen do dvou dílů. Každopádně úvodní song nemůžu dostat z hlavy, oba představitelé parádní - jen prostě škoda, že to nejlepší je hned na začátku..

• 28.7.2018  00:10

Dobrá role pro Kudlu, klidně mohl dostávat víc prostoru od začátku. Jinak asi rozumné prozatimní ukončení celého cyklu, kdy tahle třetí série je kvalitativně aspoň lepší než Hedvábník, u kterého si už teď nemůžu vzpomenout, kdo a proč vraždil.

• 25.7.2018  16:53
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Nebylo to boužel tak špatné, aby se tomu dalo smát. Ziering s motorovkou na konci stylový, celkově to má pár funny momentů, ale fakt jsem doufal, že to bude ještě víc šílené. Snad další díly..

• 25.7.2018  16:50

Z jedné strany škoda, že tahle pohodovka končí. Na druhou stranu končí v dobré formě a není to žádný trapas aka HIMYM třeba. Stýskat se mi rozhodně bude, teda mininálně do doby než najdu dostatečnou náhradu.

• 22.7.2018  20:38

Do půlky fakt paráda, pak se zase začlo nabíhat na Carryiny stavy a to už po tolikáté prostě neba. Takže výsledkem je asi nejslabší série, ale pořád za pohodové 4. Kolik seriálů tohle u sedmé série může říct.

• 22.7.2018  20:35
    Escobar (2017)

Narcos v kostce. Bardem skvělý, ale na Mouru nemá, celkově to i přes název Loving Pablo je až moc o Escobarovi a ne o tom vztahu..vlastně zbytečný film.

• 20.7.2018  19:07
    Seal Team 6 - Série 1 (série) (2017)

S01 má těch dílů možná až zbytečně moc, protože dobrou půlku série řešíme ne moc zajímavé (a ani originální) soukromí a problémy vojáků. Scény v džungli mají spád, celkově mi tam Goggins dost seděl, ale k druhé sérce se budu těžko dokopávat.

• 20.7.2018  19:07
    Seal Team 6 (TV seriál) (2017)

• 20.7.2018  19:03

Český název spíš odrazoval, naštěstí to obsazení nezklamalo. Dost šáhlá komedie s nasraným Ice Cubem a vystrašeným Dayem. Vysloveně na potěchu jsou parádní postavičky ve vedlejších rolích.

• 15.7.2018  22:57
    Svědomí (1948)

Na tu dobu dost odvážné drama, jenže právě proto, že to je z tak dávné doby, se to nevyhnulo klasicky naivním chybkám. Jak scénaristickým, tak herecky přehrávajícím. Mladá Kačírková hot.

• 15.7.2018  22:40

Chvilku "po" jsem si říkal, že to byl fakt zážitek srovnatelný s prvním Cloverfieldem. Plno nápadů, atmosféra, originalita (do jisté míry samo..), po skoro 2 týdnech už si pětihvězdou jistý nejsem, takže jen za 4. Každopádně Krasinski za kamerou ukázal talent, ženušku dokopal k životnímu výkonu, a celkově tenhle film šlape jako tiché hodinky.

• 9.7.2018  07:21

Ve srovnání s novějším Death of Sup, který je vlastně o tom samém s drobnými změnami (např tady chybí Justice League, Lois má vztah se Supem a ne s Clarkem, atd) je Soudný den o chlup slabší. Obsahuje sice i tu část, která vyjde příští rok a věnuje se situaci po Supově smrti, ale tak nějak mi víc sedlo to novější pojetí (které se údajně víc drží předlohy).

• 9.7.2018  07:04

Úplně jiný level než filmový Úsvit spravedlnosti, který Doomsdaye taky využil. Akce přehledná, emoce na maximu. Navíc potěší i lehké vtípky (jako když se Justice League baví o dalším mítinku a Batman se přihlásí, že v ten den nemůže, protože jde na třídní schůzky.)

• 6.7.2018  11:23

Stará Police Story mi moc nesedla, tohle bylo o dost lepší. Parádní kaskadérské kousky, skvěle napsaný příběh. Fakt skvělá akční podívaná. Čert pak vem i tu čínskou potřebu cpát emoce nebo humor tam, kam se vůbec nehodí.

• 5.7.2018  22:24

Reed se co pár minut vytasí s nějakou cool scénou, Peňa zase hláškuje jako o život, takže nakonec vlastně spokojenost. Holt po osudové Infinity přišla taková rodinnější marvelovka, nic jiného než lehký upgrade jedničky se asi ani čekat nedalo.

• 5.7.2018  07:32

Výborný Voight a ještě lepší Hoffman, slavná píseň, ponurá depresivní atmosféra a nečekaný závěr. Silný zážitek. A věřím, že ve své době tohle zobrazení NY jako města plného podivínů, úchylů a nadržených paniček, muselo být pro hodně lidí hodně drsné.

• 5.7.2018  07:08
    Pračlověk (2018)

Neviděl jsem posledních 10 minut, ale do té doby jen spousta spousta nápadů, boužel v ne moc vtipném animáku. Tahle Parkovina se prostě nepovedla.

• 5.7.2018  07:04

Sedlo mi to asi víc než minulá řada, ale i tady jsem měl pocit (stejně jako poslední 3-4 série), že by tenhle seroš už úplně v pohodě utáhla jen Philova rodinka.

• 1.7.2018  19:41

Až moc uspávající thriller. I přes to přitažlivé téma se to ne a ne pořádně rozjet a navíc to má fakt vražednou stopáž. Závěr určitě patří k tomu lepšímu z celého filmu (počínaje tou řezací scénou).

<< předchozí 1 2 3 4 29 57 85 113