Hanys_

Jan Ogrodzký

okres Karviná

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114
    • 14.10.2018  19:32

Cohen je sice průměrák, ale vizuál si pohlídat pořád umí. Takže tohle vypadá fakt "filmově", a hlavně v záplavě těch mizerných béček tohle bylo aspoň trochu na úrovni. Mít Hurricane Heist trošku vyladěnější scénář, mohl z něj být sedmičkový akčňák.

• 13.10.2018  11:21
    Show Dogs (2018)

Slečna rotvajler. Obyčejná kopírka známého filmu, vsazená do psího prostředí. Sem tam je tady dobrý joke, utíká to docela svižně a v Gosnellově biografii to mezi ty průměrné rodinné filmy pěkně zapadne.

• 12.10.2018  16:58
    Nástroj zkázy (TV film) (2017)

Absolutní bejkovina. Potomci samurajů, agenti fbi, čarodějnice, miliardář s choutkama na zničení světa a hlavně magický kámen ukrytý v krabičce, jenž na povel zničí cokoliv člověk chce. Tohle jsem fakt ještě nežral.

• 12.10.2018  16:38

Ha. Galvin Belson točí filmy. A rozhodně ne tuctové. Pohodovka, která mě sice po zhlédnutí úplně nepoložila, ale zraje to jako víno. Ta jejich ideologie mě sice až tak nebrala, ale musím nechat že Vigo měl parádní výsledky (test listiny práv) a jeho bezprostřednost, kdy odpoví své nejmladší dceři na jakoukoliv otázku, je odzbrojující i inspirativní..

• 12.10.2018  16:05

Hodně zvláštní heist. Banda břídilů vycítí šanci, ale protože nulové zkušenosti a absolutní amatérismus hrají prim, je z toho bizarní krimi jako šité pro Coeny. Herecky pecka (pořád ještě tak trochu nedoceněný Peters a hlavně Keoghan, kterého žeru už od Posvátného jelena).

• 12.10.2018  15:59

Clair Forlani tu kdysi slibně rozjetou kariéru pohřbívá v další pitchovině, která je ale nabita tolika nesmysly, že se do paměti zaryje skoro tak pevně jako biják od Nolana. U mě vede jízda na výtahovém laně a chvíle, kdy jeden z malých harantů poznal, že "ta fotka" je podvrh.

• 10.10.2018  11:12
    Beze stop (2018)

Ben Foster žije s dcerou v lese, protože .. vlastně ani nevím proč. No a pak musí začít žít ve společnosti, ale moc jim to nejde. Film takříkajíc o ničem, naštěstí herecky je to težká paráda. Hlavně mladá Thomasin McKanzie má asi před sebou velkou budoucnost.

• 6.10.2018  18:47

První půlka strašně nezáživná, druhá zase nabitá akcí a neuvěřitelnými nápady (dost často ovšem z ranku wtf). Bayona by si měl ale zase někdy střihnout "barákový" horror, protože naháněčka v sídle má fakt grády. Efekty za jedna, ale s tím už tak nějak člověk počítá, když jde na film za 4 miliardy.

• 6.10.2018  18:24
    Ozark (TV seriál) (2017)

S1 4/5. Palec nahoru za 10 dílů, už tak je to na hraně a neumím si představit další 3 vatové díly. Herecky za jedna, atmosféra vtahující. Potenciál růstu tady je obrovský.

• 6.10.2018  18:23
    Ozark - Série 1 (série) (2017)

Pilot jsem viděl cca před rokem, od té doby jsem se Ozarku docela vyhýbal. Ale úplně zbytečně, protože Netflix i v tom svém kvantu ještě pořád umí vytvořit výborný seriál. Palec nahoru za 10 dílů, už tak je to na hraně a neumím si představit další 3 vatové díly. Herecky za jedna, atmosféra vtahující. Potenciál růstu tady je obrovský.

• 5.10.2018  10:01

S tou scénou ve vojenském táboře, dynamitem atd jsem měl vždycky docela problémy a asi i kvůli tomu nemůžu napálit tu pátou. Jinak ale další parádní Leonovka, navíc po Harmonice možná nejlepší Morricone. A Eastwood je největší tichý drsňák divokého západu.

• 5.10.2018  09:57

Pár dnů po nejnovější Vegově pecce mi přišel první Pitbul jako lehčí zklamání. Pořád ale dobrá žánrovka, jen už ne o parník před těmi tuzemskými.

• 30.9.2018  19:20

Asi bych si uměl představit svižnější tempo, ale jinak paráda. Peckinpah se s tím posvém klasicky nemazal, přestřelky mají fakt sílu (nejen ten závěrečný masakr), líbí se mi i tady ten všudypřítomný pocit, že doba desperádů už pomalu odeznívá (samopaly, auta a hlavním hrdinům důchod klepe na dveře).

• 30.9.2018  18:54

Dinklage jako poslední člověk na zemi, který svůj čas tráví v knihovně ukládáním knih anebo navštěvuje domy mrtvých a uklízí tam. A pak přijde Elle...a dělají to samé. Fakt podivnost, ale docela atmosférická. Navíc úchylný Giamatti potěší vždycky.

• 28.9.2018  09:27
    Tully (2018)

Reitmanovi ty hořkosladké balancování o životě fakt žeru. S Charlize už podruhé trefa do černého, tady v tandemu s Mackenzie Davis byla zase oscarová (ale zase bude samozřejmě bez nominace).

• 26.9.2018  09:31

Staré originály s Bronsonem jsem neviděl, Wanovku s Baconem si už moc nepamatuju, takže asi i proto jsem si tenhle remake fakt užil. Willis se očividně cítil jako ryba ve vodě, smrti jsou libové, docela se tomu přerodu ve válečníka dá věřit a až na třeskutě nevyužitou postavu D´Onofria fakt spokojenost. Za mě asi stejně dobré jak např Equalizer s Denzelem.

• 26.9.2018  09:19

Žánru horror se to asi nejvíc blíží v poslední dvacetiminutovce, do té doby jen prostě "divná škola pro divné děti". To čekání na to, co se z toho vlastně vyklube, je ale fakt až moc zdlouhavé a ne moc záživné. Nějakých 85 minut by tomu asi sedlo víc.

• 26.9.2018  08:49

Zbytečné dvě dějové linie, docela bych oželel tu detektivní s Brodym. Protože ten příběh Reevese je natolik nosný, že žádnou berličku ve skákání v čase nepotřebuje. Btw Affleck, Diane Lane, Superman - osud má rozhodně smysl pro ironii.

• 25.9.2018  20:18

Připomnělo mi to ne tak starý horrůrek "Neutečeš". Zase banda teenegrů, zase podivná hra...zase docela tupé jednání všech zůčastněných.Tohle ale asi bylo ještě o něco horší. Vyvolání démona, který si rád hraje - co přijde příště? Pivní satan? Kterýkoliv díl Nezvratného osudu tohle lehce strčí do kapsy.

• 25.9.2018  19:27
    Pepa (2018)

Celoživotní looser Pepa v tuzemské variaci na Americkou krásu. Novák docela překvapil (na to pod jakýma srajdama je podepsaný), Noidova hudba hodně dobrá a Suchoš možná v životní (nedětské) roli. Sám sobě se divím, jak mi tahle absurdita vlastně sedla.

• 25.9.2018  18:56

Nekompromisní, emocemi nabitý thriller zámořských parametrů, který z tuzemských žánrovek posledních let dělá hodně chudé bříbuzné. Bardzo dobrze, pane Vega.

• 25.9.2018  18:43

• 25.9.2018  18:42
    Tom Clancy's Jack Ryan (TV seriál) (2018)

S1 4/5. Kdo po Branaghově Ryanovi už nad tímhle agentem lámal hůl, bude asi mile překvapen. Současný thriller Homelandovského stříhu s přesným obsazením, skvěle vykreslenými charaktery..no prostě S1 šlape od prvního dílu skoro bezchybně..

• 23.9.2018  11:38
    Taxi, taxi (2000)

Naceri stylově v Zidanově dresu, Marion tentokrát boužel jenom oblečená a s telefonním sluchátkem u ucha, ale celkově asi ještě šílenější než jednička. Nindžá, Ňá.

• 23.9.2018  11:34
    The Ritual (2017)

Trochu Blair Witch, trochu Vesnice.Celkově docela fain počin, hlavně díky za normální obsazení (vřískající omladiny už bylo dost) a fakt parádní atmosféru. Dolů to zase zhazuje haprující logika v jednání chlapů a vlastně celkově ten "hmm tak jo" závěr..

• 22.9.2018  20:33
    Taxi (1998)

První Taxi byla svého času událost, o které mluvil snad každý. Tenkrát mě to moc nebralo, teď po letech to byla ale slušná jízda. Krásná mladičká Marion je tady jen na postelové scény, díky příjemné stopáži je tempo vraždnější než v Rychle, a bezstarostný kukuč Samy Naceriho dává tušit, že si to natáčení asi fakt užíval.

• 22.9.2018  20:14

Klasický celovečerák bych uvítal asi víc. Tohle je zase jako u minulého "pat a mat ve filmu" pouze sbírka příhod (naštěstí tentokrát nových). A zase jako minule, tu prostě některé příhody baví a některé zase ne. Takže fain (navíc první kino se synem se nezapomíná), ale boužel nic víc. PS. Mluvené části kupodivu dopohody.

• 21.9.2018  21:02

Zatímco první díl nabízel co pár minut nějakou nezapomenutelnou scénu, tady se už pracuje s jinačím materiálem (scénářem). Pořád ale dost dobrý akčňák, dostatečně syrový, navíc takovéhle chlapské thrillery se už fakt moc nevidí.

• 21.9.2018  20:59
    Mrakodrap (2018)

The Rock jako ex-FBI zvíře, toho času invalida pojišťovák. Katastrofák ve stylu např Skleněného pekla se rozhodně nekoná, už jen z toho důvodu že mrakodrap je skoro neobydlený. Tohle je prostě jen takový akční béčkový výplach, kterých Rock začíná boužel chrlit nějak moc.

• 17.9.2018  14:07
    Rudé horko (1988)

To nejlepší je na začátku v Rusku, pak už to s příchodem Belushiho začne být zbytečně moc ukecané - ale boužel ne tak vtipné. A to jsem si to fakt užít chtěl.

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114