Hanys_

okres Karviná

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 88 117
    • 15.12.2018  10:24
    Miss Hanoi (2018)

Hodně slabá detektivka, sice obohacená tou vietnamskou komunitou, ale i tenhle potenciál byl docela nevyužitý. Dost mi vadil přehrávající Novotný, zápletka taky taková pofiderná.. Tak nějak to drží kvalitu tuzemských televizních (nova, prima) kriminálek.

• 15.12.2018  10:09

Čínské peníze nesmrdí, že jo Slyi? První Escape plan byl docela fain akčňákem, tohle je ale ultimátní kravina, která jak to tak vypadá, se bude ještě pár dílů asi dojit.

• 14.12.2018  08:51

Další z řady neveselých westernů, které se na nás v poslední době vyvalily. Sweet country má jednoduchou premisu, pár postav a docela jasný vzkaz. Ale prostě mě to nedokázalo tak úplně vtáhnout.

• 14.12.2018  08:41
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Ani ne tak kvalitní detektivka (tak nějak mi bylo docela jedno kdo to nakonec dělal), jako spíš parádní dusné drama. Vallée je fakt mistr ve tvoření těch nepříjemných rodinných atmosfér. Herecky nepřekvapivě perfektní.

• 8.12.2018  05:43
    Peppermint (2018)

Nic co by tady už nebylo, navíc mi během filmu dost často hlavou šrotovalo proč, zas, a to jako fakt? Jako jednohubka určitě ok, ale na takové zaměnitelné béčka je Morela prostě škoda.

• 8.12.2018  05:36

Ten původně zamýšlený seriál by tomu asi slušel víc, ale i tak si asi krom jedné povídky (Neeson) nemůžu říct, že by to prostě nebylo super. Mít zbytek tu údernost prvních dvou příběhů, které jsou asi nejlepší, tak je to špička.

• 6.12.2018  14:08
    Pobav mě (2017)

Vlastně příjemné překvápko. Spisovatele opustí žena a on se musí nastěhovat ke svému otci, se kterým nemá moc dobrý vztah a který žije v luxusním rezortu pro seniory. Z toho vzniká docela dost humorných situací, navíc se musí vypořádat s těžkou rodinnou minulostí. Těch 51 co tady svítí je docela krutých. Spíš by tomu slušelo nějakých 65.

• 6.12.2018  14:00

Tuzemská tragikomedie evropských parametrů, kterou bych z fleku zabalil a poslal americké akademii. Nevím jestli to je jen Formánkovou předlohou, nebo jestli Dan Svátek tak vyzrál...ale fakt se mu to tady sešlo. Btw další na tělo role pro Jardu Duška.

• 6.12.2018  13:52
    Nepřátelé (2017)

Zádumčivý Bale na výpravě, která změní jeho pohled na vše. Asi první film od Coopera, který byl té čtyřhvězdě dost blízko, jenže zaprvé ta stopáž je docela vražedná a místy to je fakt poznat a za druhé ta proměna hlavního hrdiny je úpřímně dost nepravděpodobná. Škoda, vizuálně i herecky totiž zase lahůdka (jak už bývá u Scotta dobrým zvykem).

• 3.12.2018  17:19

Sympatické retro o dvojici detektivů, kteří si došlápnou na místní organizaci Ku klux klanu. Další z nenápadných ale o to víc bizarních "true story", ve které se v první velké filmové roli objevuje JD Washington (megasympaťák z Ballers), no a chválit Drivera, je už nošením toho dříví...Fakt lahůdka.

• 2.12.2018  16:14

Tahání kostlivců ze skříně po dvoustépáté. Vysoké hodnocení, relativně pochvalné recenze...a výsledek je stejně zase takový mdlý. Vždycky při sledování takových filmů si říkám, že vůbec někoho ještě baví tenhle "žánr" pořád dokola točit.

• 30.11.2018  12:00
    Venom (2018)

Zhruba ve čtvrtině jsem si říkal, že tohle je prostě další nová Fantastic Four, která taky doplatila na to divoké sestřihání. Ale se vstupem Venoma do Hardyho film přepl do módu "nahláškovaná marvelovka bez marvelu" a jediné co mi pak chybělo k větší spokojenosti, byl rating R.

• 30.11.2018  10:59

Black se snaží, akce je fain, vtípky i chemie mezi skupinou vojáků fungují na jedničku. Hollbrook, víceméně známý jen divákům Narcos, taky parádní, ale přesto asi nebudu mít někdy chuť nebo důvod vidět tohle znovu. Dost za to může překombinovaná zápletka, i linie s tím malým dítětem. V tomhle prostě zlaté Predators.

• 30.11.2018  10:41
    Daredevil - Série 1 (série) (2015)

Fain rozjezd. Teď po s3 už můžu říct že k jednomu z nejlepších komiksových seriálů. Casting na jedničku. Coxe mám rád už od Stardust a takhle charismatického záporáka jako je Fisk, můžou závidět i filmové marvelovky..

• 30.11.2018  10:36
    Daredevil - Série 2 (série) (2016)

Takhle zpětně na S2 vzpomínám mnohem líp, než hned po zhlédnutí, a v té konkurenci ostatních Netfilix marvelovek je tahle série prostě špička. Daredevil, Elektra, Punisher - tohle kombo prostě nebylo schopné trumfnout ani první setkání Defenders.

• 30.11.2018  10:11
    Daredevil - Série 3 (série) (2018)

Nebýt posledního záběru, vypadalo to jako uzavření Daredevila na Netflixu. Ale podařené. Návrat Kingpina rozhodně prospěl (v S3 je z něj padouch Escobarova formátu), budoucí Bullseye těžký protivník a hlavně parádní postava Nadeema. Tak nějak celkově z toho jde cítit, že právě tenhle seriál je jednou z výkladních skříní Netflixu.

• 30.11.2018  10:03
    Sestra (2018)

Technicky parádní, ale jinak klasická bída, která tyhle Wanovy spin-offy provází. Na horror ospalé, příběhově krutě nezajímavé. Ale chápu, že když to sype, tak se to podojit musí.

• 30.11.2018  10:01
    Searching (2018)

Trošku to napálím, protože i přes veliká očekávání mě tohle Pátrání dostalo. To provedení už jsem párkrát viděl (Modern Family, Semestr), ale u celovečeráku je to asi poprvé. Ta pátá je hlavně za to, že jsem si celou dobu myslel, že vím, kdo to udělal, ale pěkně (asi nejen se mnou) tvůrci vyběhli.

• 28.11.2018  17:06
    Knuckleball (2018)

Sám doma se sousedem psychopatem. Nějaké velké pasti a úrazy se boužel nekonají, celé to je dost nelogické (např kluk drží velký nůž a místo toho aby chlápka zapíchl tak ho jenom lehce škrábne po tváři a zdrhne se zase schovat jinam a tak pořád dokola) a vysloveně na nervy mi lezl dědův duch. Asi když uz si tvůrci zaplatili toho Ironsidea, tak aby byl na plátně co nejvíc...

• 28.11.2018  16:58
    Galveston (2018)

Kriminálník a prostitutka na útěku před big bossem. Po stopadesátepáté. Boužel tentokrát bez atmosféry a bez nějaké chemie mezi Fosterem a Fanning (a to mám oba fakt rád). Věřím, že Pizzolattova předloha bude asi jiný level, tohle se Melanie moc nepovedlo.

• 28.11.2018  07:36

Ferrellův Řezník, hořící Renner a nesmí taky chybět trochu divný policista. Jako oddychovka parádní, asi už se ani víc z toho jednoduchého nápadu vytřískat nedalo.

• 28.11.2018  05:57
    Papillon (2017)

Dobrý film, ale určitě ne lepší než originál. Hunman, Malek výborní, ale zase ne lepší než duo McQueen-Hoffman. Asi nejvíc mi tady chyběl nějaký pocit bezmocnosti, který jsem měl u originálu skoro pořád. Na druhou stranu už to bude taky pár let, co jsem ho viděl naposledy, takže ideální čas to napravit.

• 25.11.2018  13:37
    Černovik (2018)

Tím jak si o filmech předem zas tak moc nezjišťuju, jsem čekal něco jako Síť se Sandrou Bullock. Tohle se po tom očekávaném úvodu docela překvapivě změní na takovou moderní pohádkovou fantasy, sice originální, ale ne extra záživnou.

• 25.11.2018  13:31
    Alfa (2018)

Tuctový předvídatelný příběh, ospalý děj a protivná nerealistická omalovánková příroda. Na tomhle filmu fakt není nic, co bych chtěl pochválit. Že je v jedné z hlavních rolí pes, mě na zadek neposadí.

• 24.11.2018  13:11

Banda mladých zlodějíčků se nechá zaměstnat jako jednorázová výpomoc na oslavě u pracháčů, kterým chtěj v nestřežené chvíli vybílit sejf. Jenže oslava to není ledajaká, co host to magor s vražednými choutky. Premisa fakt zajímavá a zábavná, ale dost jsem se tím filmem protrpěl.

• 24.11.2018  12:37

Takhle nějak vypadá nestárnoucí klasika. Ten film jsem měl v dětství dost rád, ale až včera jsem ho viděl poprvé jako dospělý. A tak nějak to dostalo nový rozměr. Ten příběh je fakt parádní (člověk si v těch 7 letech různých detailů moc nevšímal a hltal hlavně akci), výprava nezestárla a Falca bych chtěl pořád. A ten song je nesmrtelný.

• 24.11.2018  12:17
    Castle Rock (TV seriál) (2018)

Tak nějak nevím, co si o Castle Rock myslet. Určitě originální, chvilkama i atmosférické psychodrama. Jenže mi zhruba tak od třetího dílu bylo vlastně úplně jedno, jak to všechno dopadne. Příběh se stával čím dál víc překombinovanějším, nezáživnějším. Zklamání.

• 22.11.2018  15:32
    Iron Fist - Série 1 (série) (2017)

Mytologie kolem Dannyho funguje, Meachumovci správně šáhlí a nevyzpytatelní, Colleen nádherná a tajemná Ruka dost zajímavá. Když Iron Fist vyšel, tak jsem četl hodně kritiky na slaboučké souboje..no myslím, že to je to poslední, co by mi tady vadilo. Snad jen ten soundtrack mi mnohem víc sedl u Luka Cage.

• 22.11.2018  15:22
    Iron Fist - Série 2 (série) (2018)

Z těch pokračování Marvel Netflix sérií mě tohle bavilo asi nejvíc. Dost tomu pomohl ten seskok z 13 dílů na 10, a ikdyž mám docela výhrady k Davosovi (chápu jeho pohnutky, ale ten chlap to odehrál s jedním nasraným výrazem a to je v konkurenci Bushmastera, Cottonmouthe a Kingpina sakra málo), tak ty vedlejší postavy to v pohodě vyrovnávají. Alice Eve aka Mary Walker perfektní, no a Colleen klasicky k sežrání.

• 22.11.2018  14:24

Tichý skladník bez papírů na ještěrku, ukecaná doplňovačka zboží a životem protřelý mentor Bruno. Celkově se tam sešla dost zvláštní skvadra zaměstnanců, ale tak to prostě někdy bývá. Dýchly na mě (hlavně v první půlce) vzpomínky na mládí, pak už mě ten podivný vztah/nevztah moc nebral, ikdyž chápu, že to nebylo jen primárně o něm. Svým způsobem taková noční pohodovka, rozhodně zajímavá, ale určitě ne pro každého.

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 88 117