Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Animovaný

Recenze (4 047)

Rodina na baterky (2021)

Asi jsem čekal po těch ohlasech až moc. Jo, bylo to fain, animace povedená, ale jinak je to zase od každého něco (trochu Croodsovi - nejsme normální, trochu Next Gen - stroje proti lidem, a samozřejmě zase ten výchovný vzkaz že rodina má držet při sobě). 6.5/10

Nikdo (2021)

Jasně, je to trochu John Wick a v závěru i těžká parodie na Equalizéra (celkově scénář moc neoslní), ale je to tak krásně 80-90kové...a ve všech rovinách tak zábavné, že je těžké druhému Najšulerovi vytýkat neoriginalitu. Scéna v buse absolutní nářez. 7.5/10

Valan (2019)

Severská detektivka z Maďarska. Temný depresivní thriller, který mi tím vystavením a depresivní atmosférou chtě nechtě připomínal první díl Larssonovy trilogie. Závěr mohl být vymazlenější, ale jinak dost dobrý. 7/10

plakát

F1: Touha po vítězství - Série 3 (2021) (série)

I s3 si drží tu vysokou laťku, je tady zase všechno. Adrenalin, emoce, zvraty. Tentokrát už boužel navíc Covid a Grosjean. Zase hodně silné. A samozřejmě zase ta nejlepší reklama na sledování závodů F1. U mě to tvůrcům vyšlo. 8/10

Cesta zpátky (2020)

Marná sláva, Gavin tyhle sportovní depkou nasáklé dramata umí jako málokdo. Navíc Affleck tady překvapivě zahrál fakt skvěle.

Vidím tě (2019)

Zase jednou trošku víc překombinované než muselo být. A nejvíc "scary" na tomhle filmu byla jednoznačně Helen Hunt. 6/10

Králové videa (2020)

Na rychlodabingu jsem vyrostl. Ale že by mi tady ukápla slza, to asi ne. Prostě jen zajímavý dokument o tom, jak banda nadšenců po večerech, víkendech dabovala v obýváku vhsky, a z toho pak vyplývaly vtipné situace, kdy jde slyšet třeba manželku. 6.5/10

Tajemná zahrada (2020)

Ta zahrada byla hezká, ale jinak mě to vlastně zas tak moc nebavilo. Jakoby to v těch otázkách (smrt, přátelství) jen tak klouzalo po povrchu. 5/10

plakát

Why Women Kill (2019) (TV seriál)

Jeden dům, 3 ženy, 3 různé dekády ve kterých se jejich životy odehrávají a 3 důvody k vraždě. Každá dekáda má své kouzlo, ale asi nejvíc mi sedly ty 60ky (jak atmosférou, tak dějově). 8/10

plakát

Španělská chřipka (2021) (TV film)

Takový ten polohraný dokument, jakých na různých history stanicích sice běží mraky (ale od čt tohle člověk prostě nečeká). Možná to až moc řeší toho Kafku a jeho sestru, jinak to má dost informativní hodnotu. 7/10