BMW12

BMW12

Michal Brezula

okres Česká Lípa
Milovník filmů a seriálů

25 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
  • 23.3.2018  19:36
  Trollové (2016)
  ****

  Dost jsem váhal, jestli se na toto podívat nebo ne a rozhodl jsem se, že tomu dám šanci. A udělal jsem dobře. Řekl bych, že jde o jeden z nejlepších animáků roku 2016! Trollové jsou hrozně fajn, líbilo se mi, že tam byly rozdílné povahy (Poppy, Větvík) a hudba mi naprosto sedla, fakt jsem se bavil. Dávám 4,5*.

  • 22.3.2018  20:03
  Příchozí (2016)
  ****

  Velmi povedený nápad a hlavně skvěle realizovaný. Během sledování filmu jsem měl malou výtku, a to, že místo těch scén odehrávajících se v jiném čase, tam mohli být nějaké akční scény, aby film dostal další náboj. Ale teď po zhlédnutí už vím, že tyto scény byly klíčové a nic bych na tom neměnil. Opravdu je to zpracováno velmi dobře, má to hlavu a patu od začátku až do konce. Byl bych moc rád, pokud by natočili pokračování.

  • 20.3.2018  15:18

  Příjemná akční komedie, s příjemným hereckým obsazením. Řekl bych, že oproti jiným akčním komediím, je tato trošku méně komediální a trošku méně akční. Ale určitě diváka zabaví, Zach Galifianakis se postará o tu zábavní stránku filmu, Jon Hamm s Gal Gadot o akční, a na Islu Fisher je radost koukat. Hodnotím 3,5*.

  • 18.3.2018  13:54

  Hrozná nuda, měl jsem to puštěné 20 minut a vlastně jsem sledoval jenom 5 minut, zbylý čas jsem nad něčím přemýšlel. Tenhle příběh prostě diváka vůbec nezaujme.

  • 17.3.2018  16:23

  Tahle série mě baví. Opět parádní příběh s velkým množstvím akce. Když se tak zamyslím, tak Tom Cruise ještě nehrál ve špatném filmu, všechny jeho filmy a role jsou skvělé. :-)

  • 16.3.2018  05:00

  Jason Biggs v další roli stydlivého nekňuby. Tyhle role hraje pořád a nutno podotknout, že on snad ani nestrárne, vypadá furt stejně jako v Prcičkách 1. Tato komedie není vůbec špatná, i se u filmu zasmějete, ale film je také dost zaměřen na erotiku, takže pánové budou potěšeni. V porovnání s jinými komedie je to ale průměr, a to znamená 3*.

  • 13.3.2018  20:33

  Velmi povedený počin. Líbil se mi netradiční hlavní hrdina Christian Wolff (Ben Affleck), který trpí autismem, přesto však dokáže žít plnohodnotný život. No plnohodnotný, je z něj zabiják a nesmí být moc na očích, ale je soběstačný. Oceňuji právě fakt, že tento film upozorňuje na autismus, s tím, že to je teda dáno do takovéhoto akčně dramatického krimi příběhu, který se mi ale hodně líbil. I když malinko jsem se v některých vysvětlovacích scénách ztrácel, ale jako celek je to opravdu povedené.

  • 11.3.2018  17:24

  Už dlouho před tím, než jsem film vůbec zhlédl, jsem věděl, že tohle bude pecka film. Tyhle fantasy filmy jsou přesně pro mě dělané. A potvrdilo se to. Příběh je naprosto skvělý, herecké obsazení nemohlo být lepší a hudba skvěle doplňuje atmosféru filmu. Všiml jsem si, že netvoři zde měli podobu jako Slender Man, kterého hráči počítačových her určitě znají, ale nevadilo mi to. Film jsem si vychutnal od začátku do konce a v budoucnu se na něj určitě ještě několikrát podívám.

  • 3.3.2018  17:53
  Dívka ve vlaku (2016)
  odpad!

  Mrzí mě to, že musím dát filmu s mou oblíbenkyní Emily Blunt odpad, ale tady to jinak nejde, to bylo děsný. V tomhle snímku mě nezaujalo vůbec nic, už od začátku jsem si říkal, proč tohle vůbec točili, že to nemá pořádný příběh, je to hrozně nudné a takové o ničem. Divím se, že někteří mí oblíbení uživatelé tomu dali 5 hvězd, to tedy nevím za co, podle mě to bylo příšerný.

  • 28.2.2018  18:15
  Zilionáři (2016)
  ****

  Zach Galifianakis tady vypadá jako pošuk. Ten jeho sestřih je fakt děsnej. :D Naopak Kristen Wiig moc sluší ty blond vlasy, škoda, že je ve většině filmů za brunetu. Jinak Zilionáři jsou taková zvláštní komedie, je to taková blbost, u které se ale celkem dost zasmějete, hlavně na tom, jakej je David (Zach Galifianakis) blb. Přemýšlel jsem jestli dát 3 nebo 4 hvězdičky, ale zhodnotil jsem to tak, že film mě bavil, vůbec jsem se nenudil, nasmál jsem se, a tak dávám 4*.

  • 27.2.2018  10:09
  Co na to Češi (TV pořad) (2016)
  *

  Nova zase musí kopírovat soutěže z Primy, asi si neumí vymyslet vlastní. Tohle je okopírované od původních 5 proti 5, které bylo daleko lepší. Navíc Matonoha se sem jako moderátor moc nehodí.

  • 24.2.2018  15:30

  Hodně dobře natočeno! Hlavně od té chvíle, co se děj filmu odehrává na ropné plošině, to vypadá opravdu realisticky. Fakt celý příběh perfektně zpracován do posledního detailu. A s blížícím se koncem jsem měl i já problém zadržet slzy, tato tragédie ve vás prostě vyvolá emoce. Hudba od Steva Jablonskeho se do filmu skvěle hodila. Peter Berg si to zkušeně režisérsky pohlídal a Mark Wahlberg s Kurtem Russellem odvedli skvělé výkony, plus třešnička na dortu v podobě Kate Hudson.

  • 22.2.2018  16:50

  Animace se mi moc nelíbila, u jiných animáků bývá mnohem lepší. Příběh byl však velmi hezký a bavil mě, tedy až do doby, než tam nastoupily ty dvě čarodejnice, pak už to tak zajímavé nebylo. Ale byly tam fajn scény, např. jak Kubo dokázal tou „kytarou“ ovládat papír, vytvářet origami a k tomu vyprávět hezké příběhy. Ale byly tam i nesmyslné scény, např. když jedli syrové ryby nebo měli loď z listí.

  • 21.2.2018  14:00

  Některé Woodyho filmy se mi líbí, některé naopak tolik ne. Poslední roky už točí jenom čistě romantické slaďárny a přijde mi, že to je všechno na stejné brdo. I když v každém filmu dokáže příběh zasadit do nového prostředí a každý jeho film má své kouzlo. Navíc má vždy skvělé obsazení. To platí i pro tento film, není to vůbec špatné. Ale je to prostě chvílema nudné, ta zápletka je pořád stejná. Škoda, že Blake Lively nedostala více prostoru, prakticky byla ve filmu jenom 5 minut...

  • 20.2.2018  15:19

  Určitě znáte ty Výzvy, kam se přihlásíte a musíte plnit jeden úkol za druhým. Pokud ho nesplníte, vypadáváte ze hry. Fakt, proč jsou tyto výzvy tak sledované je ten, že čím dál se dostáváte, tím jsou úkoly nebězpečnější. Film přesně na toto téma pojednává a nutno říci, že film je opravdu zábavný a dost se mi líbil. Navíc má i skvělé obsazení ve formě Dave Franca a Emmy Roberts. Co se mi však líbí ještě více, že film zároveň upozorňuje na to, že by se lidi takovýchto Výzev účastnit neměli, že to může skončit i smrtí.

  • 17.2.2018  22:18

  Tohle se Francouzům povedlo. Velmi příjemná romantická komedie o tom, jak se Diane zamiluje do „trpaslíka“. Film nám ukázal, jak je těžké chodit s člověkem tak malého vzrůstu. Zároveň bylo ve filmu i dostatek vtipných situací. Virginie Efira (Diane) a Jean Dujardin (Alexandre) zahráli na jedničku, jejich postavy byly velmi milé, příjemné a sympatické. Alexandra obdivuji, jak se s tím dokázal vyrovnat. A charakter Diane byl úžasný, byla velice milá a zároveň si na nic nehrála a prostě vyjádřila vždy své pocity.

  • 15.2.2018  20:19

  Fuqua je jeden z nejlepších režisérů současnosti, ale do tohoto remaku se neměl pouštět. Původní film Sedm statečných je nejlepším westernem všech dob, a tak je jasné, že by se na něj „šahat“ nemělo. Já tento remake posoudím ze dvou pohledů. Když si odmyslím, že to je remake a budu to brát jako samostatný film, tak je to celkem dobrý western, i když třeba soundtrack nebo úvodní scény mi tolik nesedly. No a když to srovnám s původním filmem, tak je tento remake daleko, daleko horší. A v čem přesně? Ve všem! Takže filmu dám 3*, protože jistou kvalitu to mělo a nenudilo to, ale stojím si za názorem, že se to točit nemělo a dokazuje to i fakt, že film na sebe ani nevydělal...

  • 13.2.2018  14:59

  Akce dobrá, ale příběh průměrný. Mel Gibson táhl celý film, ovšem ta jeho dcera (Erin Moriarty), ta se mi vůbec nelíbila.

  • 12.2.2018  16:03

  Velmi dobře natočeno. Kapitán Sully zaslouží obdiv, že dokázal správně vyhodnotit situaci, a to během pár vteřin a dokázal přistát s letadlem na řece Hudson a zachránit tak 155 pasažérů. Smutné pak je, že vyšetřovací komise, která by měla být nestranná, tak se snaží všemožně dokázat, že se měl kapitán zachovat jinak. V závěru se ale ukáže, kdo měl pravdu.

  • 11.2.2018  14:42
  Obr Dobr (2016)
  ****

  Takový příjemný, pohodový, rodinný filmek na nedělení odpoledne. Jak se příběh rozvíjel, tak mě to přestávalo trošku bavit, tak jsem chtěl dát 3*, ale nakopla mě skvělá scéna u královny a nakonec ty 4* dám.

  • 9.2.2018  17:56

  Dvě hvězdičky za Blake Lively, ale jinak reklama otřesná, nemám rád tyhle reklamy na parfémy.

  • 9.2.2018  17:45
  Mělčiny (2016)
  *****

  Olalá, tohle je dramatický thriller jak má být! Skvělá Blake Lively v roli surfařky, která uvízne na moři a musí se ubránit obrovskému žralokovi. Film mě tak zaujal, že jsem byl myslí přímo na té skalce s Nancy. A při každém objevení či kroužení žraloka jsem měl fakt strach. Takže opravdu hodně povedený film, diváka to úplně vtáhne do děje.

  • 8.2.2018  15:53

  Podle mě rozhodně lepší než jednička, i když ta také nebyla špatná. Tady se mi však brutálně líbila akce, potěšila scéna z vězeňského prostředí a scéna s bazénem ji dokonce překonala. Statham prostě válí. A filmu hodně pomohlo obsazení Jessicy Alba, ta nám ten film hezky zpříjemnila.

  • 6.2.2018  14:45

  Tohle je snad první animák pro dospělé! Bylo to fakt mega sprosté! A je to pecka, že to konečně někoho napadlo natočit! Na druhou stranu jsem trošku zklamaný, já mám sprosté filmy rád, ale tady jsem se zas tolik nesmál. Ale za tu závěrečnou scénu přeci jen ty 4* dám.

  • 5.2.2018  15:41

  Výborný ruský životopisný snímek o Ljudmile Pavličenkové, dívce, která zabila 309 fašistů. Název je trochu zavádějící, i já jsem čekal válečný film, ale jde hlavně o příběh Pavličenkové. Ale akce je tam dostatek. Musím říci, že Julija Peresild podala excelentní výkon. Jen jsem žasl, kolik toho Ljudmila stačila zažít a to jí nebylo ani 25 let. Jo hold při válce jde všechno rychle.

  • 4.2.2018  18:17
  Ben Hur (2016)
  ****

  Původní film jsem neviděl, takže nemohu srovnávat. Hned úvodní scéna mě zaujala, jak tam střihali zatáčky na těch koních, jako bych sledoval závod Formule 1. Celkově se mi příběh líbil, zaujal mě, ale bylo tam podle mě až moc střihů. Sledujeme nějaký děj a pak najednou střih a jsme o 3 roky dále. Tam zase chvíli sledujeme děj a střih a jsme o 5 let dále. Ale chápu, že tvůrci se chtěli vejít do 2 hodin. Podle mě však film mohl být daleko delší. Ty 2 hodiny uběhly hrozně rychle, klidně bych tu stopáž prodloužil na 3 hodiny. Jinak nepochopil jsem tu píseň při závěrečných titulcích, to koho napadlo dát takovouhle moderní píseň do historického filmu? Abych se vyjádřil ještě k příběhu, tak mě překvapilo, jak Messala odsoudil celou svou rodinu, že se jim ani nesnažil nějak pomoci. Jasně, Juda udělal chybu, ale tak každý děláme chyby. V konečném důsledky byl Juda moudřejší. Nejlepší postavou však byla Ester v podání Nazanin Boniadi, ta byla luxusní! Chytrá a krásná zároveň.

  • 1.2.2018  16:27

  Opravdu hodně dobré drama! Sledujeme operaci britské armády v Keni, kdy se chystají poslat raketu z dronu na několik teroristů, kteří chtějí provést sebevražedné útoky. Ovšem před barákem s teroristy se objeví dívka. Co teď? Odpálit raketu a zabít i dítě anebo zrušit celou akci? Je zajímavé, jak si to skoro nikdo nechtěl vzít na triko a každý se odvolával výš a výš. Ani já sám nevím jak bych se rozhodl, na jednu stranu to dítě za nic nemůže, tak proč má umřít, na druhou stranu je to první příležitost po 6 letech ty teroristy zlikvidovat. A když se to nepovede, pravděpodobně umře daleko více lidí při sebevražedných útocích.

  • 1.2.2018  16:22
  Ajťáci (TV seriál) (2006)
  *****

  Od seriálu jsem vůbec nic nečekal, ale hned, když jsem si pustil první epizodu a začala hrát úvodní znělka, jsem věděl, že tohle bude mega hustej seriál! Jde o jeden z nejvtipnějších seriálů jaké jsem kdy viděl. Opravdu každou epizodu jsem se musel smát.

  • 31.1.2018  17:39

  Tenhle fantasy snímek je spíše pro nedělní rodinné odpoledne, není to až tak pro milovníky akce. Každopádně příběh zaujme, začátek je sice moc hrr a kluk nestačí ani obrečet ztrátu rodičů a už peláší do lesa, ale pak už to postupuje mírnějším tempem. Zápletka je taková ta klasická, tvůrci nic nového nevymysleli, ale drak Elliot je sympaťák a tak se na ten film dobře kouká. :)

  • 31.1.2018  13:44

  Jde o zajímavý thriller, od kterého bychom možná čekali trochu více, ale i tak se jedná o kvalitní počin. Příběh je určitě zajímavý a dokáže udržet divákovu pozornost. Aby také ne, při takovém hvězdném obsazení!

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace