BMW12

okres Česká Lípa
Milovník filmů a seriálů

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 17.2.2019  18:45

Tyhle sci-fi filmy mám rád. Tohle je příběh z roku 2563, kdy Ido nalezne zbytek Ality a vdechne jí život. A už sledujeme to úžasné dobrodružství, které Alita prožívá. Alita je hrozně roztomilá a určitě nejlepší postava filmu. Dobrej je i ten její kluk. Digitální efekty jsou parádní, stejně tak i režie a scénář. Doufám, že tenhle film vydělá dost peněz a že se dočkáme pokračování, když to skončilo tak otevřeně. Viděno v Cinema City Liberec 2D.

• 10.2.2019  10:09
    Hrbáč (1959)

Celkem zajímavý a poutavý příběh z dob vlády Ludvíka XIV. Musím pochválit dobré herecké výkony zúčastněných. V průběhu filmu jsem si říkal, proč se to vlastně jmenuje Hrbáč, ale tak od poloviny filmu jsem to pochopil. Z počátku jsem ani já nepoznal, kdo ten Hrbáč je, ale pak mi to došlo. :-) Jinak přišlo mi trochu ujeté, že Aurore se zamilovala prakticky do svého otce. Sice nebyli příbuzní, ale on ji vychoval, a tak je to trochu ujeté.

• 8.2.2019  17:46

Pro děti perfektní animán, dozví se o narození Ježíše. Ale mě to z pohledu dospělého diváka až tolik nebavilo. Ale pro děti fakt super příběh i animace.

• 4.2.2019  14:09

První film pod režijní taktovkou George Clooneyho, který se mi líbí. Ty ostatní stály za prd. Každopádně tohle je hodně zajímavý snímek, máme zde ideální, klidné, rodinné městečko, které se však změní v násilné a krvelačné město. A stačí k tomu to, že se jeden chlápek rozhodne zabít ženu a shrábnout pojistku a také nastěhování černošské rodiny. Ve filmu vás asi nic nepřekvapí, tak nějak čekáte, co se stane. Ale i tak je to zajímavé sledovat, ten film má svojskou atmosféru a příběh vás prostě baví. A poslední scéna filmu je zvláštní, čekal jsem, že kluk bude volat policii a on si jde házet se sousedovic děckem.

• 3.2.2019  14:54

Velmi dobrý námět na zfilmování. Tedy ve skutečnosti se nikdy nedozvíme jak to je, až po smrti, ale i tak je fajn o tom vidět film. Studenti medicíny se pokusí zjistit, jestli existuje posmrtný život. Avšak dostihnou je jejich hříchy. A začíná boj o život. Mě se film líbil, bylo to napínavé a chválím i herecké obsazení.

• 2.2.2019  17:32

Parádní komedie, u které jsem se po celou dobu hrozně smál. Opravdu výborně natočeno, skvělý poučný příběh a i všichni herci mi sedli.

• 1.2.2019  16:51

Dobrý příběh o známém detektivovi Poirotovi. Tento příběh je o vraždě ve vlaku a náš detektiv musí přijít na to, kdo je vrahem. Tyhle příběhy mám rád, je to ve vlaku, takže se odtud nedá uniknout a je jasné, že vrah je mezi nimi a může to být kdokoliv. Film má extra hvězdné obsazení a na konci nás čeká velké překvapení.

• 31.1.2019  19:40

Máme tu další právnický snímek, který však moc nenudí, naopak je celkem zajímavý. Respektive postava Romana J. Israele je zajímavá. Je to čestný muž, ale i on se nechá zlákat a udělá jednu chybu, a to ho stojí život. Na tom, že byl film dobrý, má velkou zásluhu Denzel Washington a Colin Farrell, kteří odvedli dobrou práci. Líbila se mi také Carmen Ejogo. Mrzí mě jen, že jsme se na konci nedozvěděli, jak dopadla ta žaloba, kterou na konci podával George Pierce.

• 27.1.2019  17:17

Začnu pozitivně. Příběh je celkem dobrý, nebo alespoň ta hlavní dějová linka. Líbil se mi záporák, ten se jim povedl. Ve filmu nade všemi vyčnívala Wonder Woman, která je prostě úžasná. A teď k negativům. Ostatní postavy mě tolik nezaujaly. Batman v podání Bena Afflecka se mi nelíbí, Superman v podání Henryho Cavilla se mi nelíbí. Ke Kyborgovi nějak extra vztah nemám. A Flash v podání Ezry Millera nebyl špatný, ale nijak výrazně nevyčníval. Od Aquamana jsem čekal trochu jiné chování, ne že to bude buran, který jen chlastá. Celkově ale mám z toho takový nemastný neslaný dojem. Prostě není to jako týmovky od Marvelu no.

• 26.1.2019  17:37
    47 metrů (2017)

Začátek nic moc, hlavní hrdinky mi také nebyly moc sympatické. A prvních 50 minut dějově žádné překvapení, prostě tradiční příběh a hrozně mi lezlo na nervy, jak Lisa panikařila. Ale od 50. minuty to začalo být fakt napínavé a konec se také povedl, příjemné překvapení s těmi halucinacemi.

• 20.1.2019  16:36

Povedený filmek o tvůrci Wonder Woman. Profesor Marston je vzdělaný člověk a vyučuje psychologii na Harvardu. Což je unikát, protože takovýto vzdělaný člověk většinou komiksy nepíše. Ale osud tomu chce, že se z profesora stane spisovatel. Zajímavější ale je důvod, jak se tomu stane. A tak nám snímek sklouzává k pornografii. Tedy ve filmu se nemusíte bát tvrdých erotických scén, ale přeci jen tam lehké erotické scény jsou. Profesor totiž žije se svou manželkou a jejich milenkou. Je to takový bisexuální vztah švédské trojky. A to vše promítne do komiksu Wonder Woman. A tak už víme, jak Wonder Woman vznikla. Mně se film tuze líbil, ten příběh je velice zajímavý a i ty erotičné scény, např. s BDSM tomu dodávají náboj.

• 19.1.2019  13:15

Zajímavá detektivka s dobrý příběhem, kdy postupně odhalujeme další a další indície, až se nakonec dobereme toho, kdo je vrah. V současnosti je však znát to, že film byl natočen v roce 1959 a není to tak „moderní“ jako současné filmy. Proto dávám 3*, ale kdybych se na to díval v tom roce 1959, tak bych dal o 1* více.

• 18.1.2019  18:18
    Wind River (2017)

Velmi příjemný thriller, který se odehrává v nehostinném prostředí v indiánské rezervaci Wind River. Líbilo se mi, že film si drží tempo tak akorát, že zde není přehršel akčních scén, ale zároveň to vůbec není nudné. Já jsem byl zažranej do filmu po celou dobu, příběh se mi líbil, jak to pátrání, tak i konec.

• 13.1.2019  17:02
    matka! (2017)

Komentář píšu ihned po zhlédnutí filmu a ještě jsem v šoku, že ani nevím jak začít. Zhodnotím nejdříve prvních 75 minut – máme zde zajímavý příběh, kdy básník a jeho žena bydlí ve velkém domě na samotě. A tu se tam objeví host, pak hosté a básník je vesele ubytuje a je mu jedno, že jeho žena je tam nechce. No já být na místě Jennifer Lawrence, tak bych je vykopl z domu, co si tam vůbec dovolovali bejt. Tak jak postava Jennifer Lawrence byla totálně vystresovaná, tak i já měl po celou dobu hrozný nervy, úplně jsem s ní soucítil. No a po těch 75 minutách přijde totální šílenství, to jsem jenom čuměl, co se to děje. Já jsem asi dosud nikdy nic tak šíleného neviděl. Ještě pořád mám udivený výraz a říkám si WTF?

• 13.1.2019  13:43

Vydržel jsem prvních 30 minut, ale dál už jsem to nedal. Pro mě těžká nuda tenhle film, čekal jsem úplně něco jiného. V obsahu se píše, že si kluk vytvoří kouzelný svět Medvídka Pú, přitom je ten film o válce. Pořád se tam mluvilo jenom o válce, no vůbec se mi to nelíbilo.

• 12.1.2019  15:46

Tohle je bombový sci-fi katastrofický film. Příběhově se mi to dost líbilo, castingové oddělení odvedlo také výbornou práci a efekty ve vesmíru také super. Líbila se mi i hudba ve filmu, která mi trošku připomínala hudbu z Transformers.

• 11.1.2019  20:28

Ty krávo, tak to je pořádná blbina. Ale fakt zábavná blbina. Je to komedie, u které se dost nasmějete, má to dostatek wtf momentů. Např. když Maurice kopne toho psa do bazénu, to jsem se řechtal na celé kolo. :-D Jako fakt povedená komeška, u které zrelaxujete a dostatečně se nasmějete.

• 6.1.2019  15:27

Tak tohle mě hodně bavilo. Skvělý příběh, kdy se dva neznámí lidé zřítí někde daleko v horách a musí sami přežít bez pomoci. Ve filmu exceluje dvojice Kate Winslet a Idris Elba, jejich pocity jsem jim věřil, jako kdyby opravdu mezi nimi i ve skutečnosti byla nějaká chemie. Film navíc provází velice povedená hudba, takže sledování je o to příjemnější.

• 5.1.2019  15:16

Daleko, daleko, daleko lepší než jednička. Tady už se ten příběh povedlo daleko lépe zpracovat. Ryan Gosling v hlavní roli je výborný a jeho filmová přítelkyně Ana de Armas je jako vždy luxusní. Negativem filmu je přepálená stopáž, některé filozofické scény by se daly výrazně zkrátit a film by tak měl o půl hodiny méně. Ale v souhrnu jde o dobré sci-fi a jsem rád, že jsem si konečně mohl Balde Runnera trochu užít, páč jak už jsem zmiňoval, první díl se mi nelíbil.

• 4.1.2019  11:31
    Blade Runner (1982)

Zajímavý námět s nenaplněným potenciálem. Začátek filmu mě zaujal, ovšem čím čas ubíhal, tím mě to méně a méně bavilo. Až jsem se nakonec nudil a bylo mi jedno, jak to vůbec dopadne. Na tom filmu bych změnil hrozně moc věcí, aby se z toho stal dobrý film. Ani hudba a atmosféra filmu se mi nelíbila. Je to takové malé zklamání, že Ridley Scott natočil takhle nepovedenou sci-fi.

• 3.1.2019  15:06

Velmi dobrý akční film, má to spád, dobrý příběh, skvělou akci a Dylan O'Brien v hlavní roli je sympaťák.

• 16.12.2018  13:58

Komentář uživatele ben666 to vystihl naprosto přesně.

• 15.12.2018  16:10
    Silnější (2017)

Jake Gyllenhaal i Tatiana Maslany jsou ve svých rolích fajn, ale co se týče samotného filmu, tak to je tisíckrát ohraný příběh. Prostě se stane neštěstí, chlap přijde o nohy a sledujeme, jak se s tím vyrovnává. Mě to už prostě nebaví.

• 14.12.2018  20:34

Nebylo to špatné, ale seriál je daleko lepší. Tím, že seriál má už tolik sérií, tak tvůrci asi nevěděli, co za nový příběh vymyslet, a tak vymysleli tohle. Tedy ta hlavní kostra příběhu není zlá, ale je tam spousta scén, které bych úplně vynechal, resp. je nahradil daleko jinými a lepšími scénami. Každopádně minimálně děti to bude bavit.

• 13.12.2018  20:46

Asi o trošku horší díl než jednička, ale i tak parádní jízda. Musím říci, že film se postupem času zlepšoval a zlepšoval, hezky pěkně to vyvrcholovalo (jestli to slovo vůbec existuje). Opět kopa známých osobností, také princezna co to má ráda do zadku, a spousta akce i džentlmenského humoru. Možná se tam mohl více objevit Channing Tatum místo Eltona Johna, který byl v záběru až moc. Každopádně Kingsman je série, kde spousta postav odchází a spousta postav (v podobě hereckých es) přichází. A pořád vše funguje, to je na tom super. Jinak nejlepší scéna filmu určitě ta, jak Merlin (Mark Strong) vstoupí na minu a začne zpívat „Take Me Home, Country Roads“.

• 3.12.2018  20:03

Dobrá akční komedie, hlavně ta akce je parádní. Dvojice Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson má dobrou chemii a vtípky jsou celkem dobré, i když některé ty hlášky mohly bejt ještě lepší. Ale je to fajn podívaná, člověk u toho vypne a užívá si tu komediálně-akční jízdu.

• 30.11.2018  14:25
    To (2017)

No mělo to obrovský úspěch, a tak jsem si řekl, že to tedy i já zkouknu. Začalo to dobře, do doby, než se stala ta hrozná věc tomu hodnému malému klukovi. To mě naštvalo. Ale po celý film se to drželo celkem v normálu, mám na mysli to, že je to takový mírnější horor a spíše se to podobá thrilleru. Sral mě ten týpek, co tam šikanoval ty děti a tomu „Nováčkovi“ jak začal řezat do břicha, to jsem čuměl jak blázen. No celkově mě ten film pohltil, celou dobu jsem udržel pozornost a byl zvědavý, jak se to bude vyvíjet. Líbilo se mi, že hlavní protagonisté byly děti a ta atmosféra letních prázdnin. Na druhou stranu kdyby tam nebyl ten zkurvenej klaun a udělal by se z toho čistokrevný thriller, líbilo by se mi to ještě víc. Jinak zarazili mě věci jako, že ani jedno z těch děcek nešlo na policii, nebo jak někteří tam zabijí svého rodiče a nic se neděje, jako kdyby se nic nestalo. Vždyť ta těla přece museli najít...

• 29.11.2018  19:39
    Temná věž (2017)

Nevím co se kritkům a divákům nelíbilo. Za mě se jedná o parádní fantasy film. Příběh se mi líbil a má to skvělé herecké obsazení. Ve filmu se pořád něco děje, ze začátku to tajemno, proč má Jake ty temné sny a pak už jenom akce a boj s mužem v černém. Mrzí mě tedy, že film neuspěl a doufám, že se alespoň natočí seriál se stejnými herci.

• 29.11.2018  13:48

Celkem dobrá krimi komedie s dobrým hereckým obsazením. Chyběl mi tam sice trošku větší drive a dotažení některých scén, ale samotná loupež byla dobrá a překvápko nakonec také bylo.

• 28.11.2018  16:32

Kvůli zdejšímu hodnocení filmu jsem se toho trošku bál, ale film měl naprosto překvapil. Nejde totiž o klasickou romantickou komedii plnou klišé, je to naopak něco nového, alespoň do doby, než se objeví Michael Sheen, tam už jisté klišé najdeme. Avšak celkově jde o nový příběh, který se mi hrozně moc líbil. Všichni zúčastnění byli fajn (herci i charaktery postav) a já si ten film opravdu užíval, bylo to takové hezké, ale zároveň ze života. Za mě hezké 4,5*.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29