BMW12

okres Česká Lípa
Milovník filmů a seriálů

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 21.10.2018  18:33

Elizabeth Taylor je fakt fešná ženská, už chápu, proč byla sexsymbolem tehdejší doby. Jinak film je naprosto vynikající, scénář i režie na výbornou. A ty herecké výkony, no paráda. Samozřejmě Liz Taylor, Paul Newman a Burl Ives. U filmu jsem se hodně nasmál, hlavně Velkej Šéf to zabíjel, jeho hlášky byly perfektní. Řeknu vám, že takto skvělé drama (s dávkou humoru) a s takto skvělými hereckými výkony dnes těžko někdo natočí. Tohle je prostě jasných 5*.

• 21.10.2018  15:19

Je pravda, že Transformers: Poslední rytíř je scenáristicky zajímavý. Ano, použiju slovo zajímavý, a nikoliv špatný. Inu ten příběh smysl dává, i když souhlasím s ostatními, že předchozí díly na tom byly lépe. Každopádně opět tu máme mega supr trůpr akční nálož a na to se prostě vždycky dobře kouká. Mě osobně moc nesedli některé pasáže s vtípky, ale tak proti gustu žádný dišputát. Oceňuji, že opět byla použita tradiční hudba Transformers od Stevea Jablonskyho, to se prostě skvěle poslouchá. Jinak Laura Haddock mi hodně připomínala Megan Fox (z Transformers 1 a 2).

• 20.10.2018  14:10
    Smrtihlav (2017)

První polovina filmu byla velmi dobrá, rád jsem se dozvěděl něco o životě Reinharda Heydricha. Tato část mě bavila. Druhá polovina filmu se však stočila k vyprávění o odboji a o přípravě atentátu na Heydricha, a to už nebylo moc záživné. Každopádně musím říci, že Jason Clarke byl v roli Heydricha velmi dobrý.

• 19.10.2018  18:11

To byla mizérie. Pro mě velké zklamání. Dostali jsme 100x ohraný příběh. Jako když se u komedie ani jednou nezasmějete, tak je asi někde problém. Jinak na Scarlett Johansson už jsem si asi zvykl jako na akční hrdinku, protože do této komediální role mi vůbec nesedla. Navíc ten její krátký sestřih...

• 14.10.2018  20:38

Seriál mě bavil a film dopadl také dobře. Jde především o satiru, Petra Polnišová a Zuzana Šebová parodují dvě blavácké blbky Cuky a Luky. Samozřejmě nesmíte ten film brát vážně, je to prostě satirická komedie a podle mě se to povedlo. Ale chápu, že ne všem sedne taková satira.

• 14.10.2018  16:11

Po 20 minutách jsem byl znuděn a fakt jsem to chtěl vypnout. Ale rozhodl jsem se dívat dál a nakonec se z toho vyklubal zajímavý příběh. Vlastně se dá říci, že kdyby to nebylo tak zdlouhavé a příběh tak natažený, tak by si to i zasloužilo více než 3*. Ale bohužel film vyšel v takové podobě, jaké vyšel. Každopádně příběh je silný a chybu udělal Tom, že se rozhodl tu událost nenahlásit. Měl to udělat i přes to, že by tím naštval ženu. Pak samozřejmě dilema skutečné matky, jestli si svou dceru nechat (přesto že ji nepovažuje za matku) anebo ji nechat s „náhradní“ matkou (o které si myslí, že je její skutečná). Do téhle situace bych se fakt nechtěl dostat.

• 14.10.2018  13:28

Je otázka, kolik toho má společného tento film s původním seriálem, každopádně mám z toho trošku rozporuplné pocity. Začnu zostra, film se nejdříve tváří jako fekální komedie, avšak pak už se to střídá s vážnějším tónem. To je asi jediné mínus filmu, že neví kterým směrem se má přesně ubírat a je to taková kombinace. Teď však k pozitivnějším postřehům. Herecké obsazení je vybráno skvěle, na ženy se skvěle dívá a The Rock a Efron jsou herecká esa. Ty komediální scény a hlášky se mi líbili, tolik jich sice nebylo, ale zasmál jsem se u nich. Ale bylo fajn mít i vážnější tón v tom filmu, což nakonec také byl. Ale příště bych se ubíral asi jenom jedním směrem. Film mě koneckonců bavil, jsem rád i za cameo Davida Hasselhoffa a i Pamely Anderson, která tam však byla asi 5 vteřin. Mitch a jeho parta ode mě dostávají slušné 3,5*.

• 13.10.2018  19:53
    Rocco (2016)

Velmi dobrý dokumentární snímek o nejznámějším pornoherci světa – Rocco Siffredim. Divák se dozví, jaký je Rocco ve skutečnosti člověk, co je jeho prokletí a proč vlastně točí porno. Líbilo se mi, že jsme se i dostatečně podívali do zákulisí natáčení porna, jak to vše probíhá.

• 13.10.2018  14:34

Velmi hezký fantastično-romantický film. Příběh je dobře napsaný a především hlavní dvojice je velmi dobře vybraná, do toho příběhu se skvěle hodí, do svých rolí pasují. Hlavně Marija Pojezžajeva je fakt úžasná ve své roli. Během závěrečné scény pak uslyšíme nádhernou píseň od Jenii Lubich.

• 12.10.2018  20:04
    Mumie (2017)

Já se bavil, je tam dostatek akce, Tom Cruise i Russell Crowe jsou TOP herci, příběh také nebyl špatný, takže za mě spokojenost. Samozřejmě asi Mumie z 1999 byla lepší, a na tomhle filmu by možná šlo i pár věcí zlepšit, např. samotná mumie, více Hydea, ale film mě bavil, takže nemám dalších námitek.

• 8.10.2018  19:35

A fest, a fest, zadkem vrtí o sto šest. Tak chlapi, co?, chlapi, co?, prdel jako vrata, to má, tak jeď, tak jeď, jeď a zadkem vrť. Páni jako vrata a vezmeme to znovu, že žeru velkou prdel, to vůbec není kec. :-D

• 7.10.2018  20:14
    Ochránci (2017)

No scénář je slabý a i režie je taková divná. Ten film na mě působil hrozně hrrr, prostě to všechno šlo rychle a ty scény nebyly dotažené. Prostě filmům od Marvelu se to vůbec nemůže vyrovnat. Tady mi chybělo i jakékoli napětí, prostě se to nepovedlo. Ale třeba herecké obsazení není špatné a hlavně na Alinu Laninu se dobře dívá.

• 7.10.2018  17:09
    451 stupňů Fahrenheita (TV film) (2018)

Úvod filmu je zmatečný, já jsem vůbec nevěděl, do jakého světa jsem se to dostal a musel jsem si film stopnout a něco si o tom přečíst, abych byl vůbec v obraze. Následně už mi to dávalo celkem smysl a mohl jsem si tak ten příběh užívat. Je to takové průměrné sci-fi, možná trochu zvláštní svým příběhem. Film diváka zabaví, není to špatné, ale podruhé si to už určitě nepustím.

• 7.10.2018  13:50

Tak jsem si to po 10 letech pustil znovu a mé hodnocení zůstává u 3*. Seriál je dokonalý, ale tento film už tolik ne. Příběh mě až tolik nebavil, hlavně u seriálu se pořád směju, ale tady jsem se nezasmál snad ani jednou.

• 5.10.2018  20:51
    Vertigo (1958)

Příběh je určitě dobrý, ale film mě tak nějak trošku nudil. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí, děj filmu je mysteriózně-romantický, je tam i pár dobrých zvratů, ale má to přes 2 hodiny a tak je film zdlouhavý. Při poslední scéně jsem se musel smát, to bylo jasné, že to takhle dopadne.

• 23.9.2018  10:43
    Wonder Woman (2017)

Bombový film, nejlepší z dílny DC od roku 2012 (Nolanova batmanovská trilogie). Už od začátku mě zaujal ten mytologický příběh. Ve filmu je navíc epická hudba a Gal Gadot je naprosto fantastická v roli Wonder Woman. Výborný výkon předvedl také Chris Pine. A závěr filmu byl pro mě překvapující, nečekal jsem to a bylo to výborné vyvrcholení.

• 22.9.2018  13:26

Noo máme tady už páté pokračování Pirátů z Karibiku a jako hodnotím ho celkem pozitivně. Tvůrci se hodně snažili, aby tento snímek byl zábavný, tak jako Verbinskiho trilogie a z části se to daří. Příběh je vymyšlen dobře, není to žádná splácanina, prostě scenárista si dal práci a příběh má hlavu i patu. Nové postavy v podobě mladého Turnera a Carin Smythové jsou fajn. Jack Sparrow opět táhne celý film, ale už to není takové jako dřív, občas mi ty jeho vtipy přišly trapné. Ale vcelku jde o celkem povedený díl.

• 16.9.2018  18:07

Je to lepší než Prometheus. Příběh se mi hodně líbil až do doby, než přistáli na stejné planetě jako Prometheus. Já nechápu, proč se to zase odehrávalo na té stejné planetě, čekal jsem nějaký jiný příběh. V předchozím filmu se i mluvilo o tom, že chtějí najít stvořitele člověka, ale o tom tu není ani zmínka. Od toho výsadku na planetě to bylo jenom o vetřelcích. Ale jak říkám, první polovina filmu velmi dobrá a jako i to drama na planetě také dobré, ale jaksi mi uniká smysl, proč nevymysleli nějaký jiný příběh. Jinak závěr byl očekávaný, věděl jsem, že to takto dopadne. Každopádně bavilo mě to, a tak dávám 4*.

• 16.9.2018  14:46

Za mě nenáročný, pohodový akční thriller ideální na nedělní odpoledne. Film mě bavil, herecké obsazení je fajn a za mě si to určitě zaslouží 4*.

• 15.9.2018  18:44
    The Circle (2017)

Film nám ukazuje aktuální téma a dost možná i to, kam se svět za pár let dostane. Pomalu se vlastně začíná už teď. Všichni budeme sledování, každý o nás bude všechno vědět, kameru budeme moci vypnout jenom když půjdem na záchod, a na to budeme mít pouhé 3 minuty :-O. A ještě s tím vším souhlasíme a dobrovolně se necháme sledovat. No doufám, že tato doba nikdy nenastane, že budeme mít alespoň trochu soukromí ve svém životě. Film hodnotím 3,5*.

• 15.9.2018  15:43

Příběh se mi velmi líbil, takovéto dobrodružné výpravy mám rád. Navíc v hlavní roli je charismatický Charlie Hunnam. A Robertu Pattinsonovi jeho role také sedla. Problém tohoto filmu je, že je moc dlouhý a trošku utahaný. Kdyby to bylo o půl hodiny kratší, tak by to bylo ok. Jinak ale určitě to stojí za zhlédnutí, příběh se mi opravdu líbil.

• 14.9.2018  19:14
    Mimi šéf (2017)

Zajímavý nápad, který se určitě musí ocenit. Je to originální, celkem zábavné a rychle to odsejpá. Přesto však tomu něco chybí, možná i pár věcí v příběhu by se dalo změnit.

• 11.9.2018  19:42

Jedna z nejlepších epizod.

• 9.9.2018  15:14

Možná, že klasický historický film by Králi Artušovi seděl lépe. Ale Guy Ritchie se rozhodl z toho udělat fantasy. A nebylo to špatné, film mě bavil, mělo to dobré tempo, akci i příběh. Oceňuji také dobře vybrané herecké obsazení.

• 8.9.2018  14:40

Souhlasím s komentářem uživatelky Streeper. Nemám co bych více dodal.

• 7.9.2018  21:18

Nejočekávanější film roku! A má očekávání byla splněna! Režiséři Russoovi odvedli skvělou práci, nacpat takovou hromadu superhrdinů do jednoho filmu, to je kumšt. Natočili to nejlépe jak se dalo, některé postavy dostaly méně prostoru, ale jinak to udělat nešlo. Jinak abych se moc nerozepisoval, tak to napíšu jednoduše. Na tom filmu se mi líbilo všechno, Marvel je prostě jednička.

• 2.9.2018  19:44

Tohle mě bavilo! Příběh se mi líbil a po celý film je to samá akce. Potěšil mě Luke Skywalker a Kylo Ren, a taktéž jeho spojení s Rey. Tento film je prostě pecka.

• 2.9.2018  13:44

Jednoznačně dosud nejhorší film ze světa Star Wars. Vůbec mě to nebavilo, noví hrdinové nejsou ani trochu sympatičtí. Jediné pozitivum filmu je Darth Vader a Donnie Yen. Jinak mi ten příběh přišel slabý. Tohle se vůbec nemůže rovnat předchozím SW filmům.

• 31.8.2018  18:33

Tak konečně už i já mohu prohlásit, že jsem viděl všech 6 epizod Star Wars! A nakonec uznávám, že mě tato série chytla. Jak jsem se tomu bránil, tak jsem tomu nakonec podlehl. Tato epizoda 3 je akce od začátku do konce. Příběhově to je také fajn, ale hlavní je ta akční řežba. Sledujeme zrod Dartha Vadera a dost se mi líbí také postava Obi-wana Kenobiho. Skvělé zakončení prequelové trilogie.

• 26.8.2018  15:05

Zatím asi nejakčnější Star Wars. Máme tu dobrou zápletku, postupné odhalování nepřítele a nakonec epochální boj. Film je ovšem také dost zaměřen na lásku Anakina a Padmé, což dle mého názoru toho mohlo být méně. Jinak ale super film.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27