BMW12

okres Česká Lípa
Milovník filmů a seriálů

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 15.7.2018  15:22

Krásný, pohádkový film o známém příběhu Krásky a zvířete. Je to krásně barvité, efekty jsou velmi dobré a Emma Watson září. Oceňuji velmi dobrý český dabing, líbilo se mi hlavně, že nadabovali i písně a nemusel jsem tak číst titulky. Jinak co mi trošku vadilo na filmu, že tam mohlo být o trochu méně těch písní. Ty sice byly celkem hezké, ale bylo jich tam až moc.

• 14.7.2018  12:34
    Život (2017)

Jo dobrý nápad na zfilmování. Každý si myslíme, že když objevíme život na Marsu, tak že to bude obrovský krok dopředu pro lidstvo. Jenže co když tamější život bude nepřátelský? Někteří vědci už teď varují, že na Zemi můžeme zatáhnout bakterie, které zničí lidstvo. Tady ten příběh odehrávající se na mezinárodní vesmírné stanici ISS mě bavil, herci také byli vybráni dobře. A konec hodně překvapil, jsem zvědavý, jestli se dočkáme pokračování.

• 12.7.2018  20:45

Povedený, emotivní, osobní film pojednávající o útocích bratrů Carnajevových na bostonském maratonu 2013. Ze začátku jsem měl pocit, že to režisér pojal jen jako rutinu, čímž myslím, že to točil tak, že to byl sice kvalitní film, ale byla to taková rutina v tomto žánru, že do toho útoku to nebylo až tak „wow“. Ale následně po tom útoku se to parádně rozjelo a teď po zhlédnutí celého filmu musím říci, že to byl dost osobní film. Režisér to pojal opravdu hodně emotivně, dal prostor postavám, které se té tragédie zúčastnili, ukázal nám, jak to vnímali a prožívali, a na konci filmu ty rozhovory skutečných obětí důležitost filmu (tragédie) jenom podtrhly. Na ten útok si velmi dobře pamatuji, sledoval jsem každý den, jestli už ty pachatele dopadli, takže jsem rád, že jsem se díky tomuto filmu dozvěděl ještě více podrobností o tom, jak to celé bylo.

• 28.6.2018  12:18

Logan: Wolverine je trošku jiný film, než ty klasické X-Menovské filmy. Je zde menší množství postav, děje se soustředí hlavně na tři postavy a ostatní jsou vedlejší. Profesor Charles Xavier už je regulérní stařík a Logan už také pomalu umírá. Přesto nám však naservíruje dostatek krvavé lázně. Já jsem měl vysoká očekávání, jak ten film každý chválil, a tak jsem čekal o něco epičtější příběh. Ale tak i tenhle byl dobrý, Hugh Jackman se hezky rozloučil s rolí Wolverina a předal pochodeň dál.

• 27.6.2018  19:30

V první řadě je nuté říci, že se jedna o kvalitní film, který diváka zabaví, je zde spousta akce a to finále je epické, opravdu luxusní bitka Konga s Lebkožroutem. Na druhou stranu King Kong z roku 2005 je lepší, hlavně co se týče scénáře. Ale jako líbilo se mi to, nenudil jsem se a určitě se kouknu na další filmy z této série.

• 26.6.2018  12:35
    John Wick 2 (2017)

John Wick je zpátky a opět kosí nepřátele. Opět skvělá akční jízda, spousta akce, spousta bitek, spousta střílení. Příběhově také dobré, dozvídáme se trochu více o hotelu Continental, akorát možná pasáž v Itálii nebyla tak záživná. Záporák v podání Riccarda Scamarcia byl skvělý. Těším se na třetí díl, kde už John Wick bude mít velký problém se udržet naživu.

• 24.6.2018  13:50
    Mlčení (2016)

Věřím v Boha, ale tohle byl hrozně pro křesťanskej film, až mi to vadilo. Navíc to bylo šíleně dlouhé a šíleně nudné. Fakt doporučuji na to vůbec nekoukat.

• 23.6.2018  18:45

Nic jsem od toho nečekal, ale dostal jsem zajímavý film. Příběh jednotky Bravo je pozoruhodný, líbily se mi jak scény z Iráku, tak i příběh odehrávající se v USA. Hlavní protagonisté byli fajn, dobře se na to koukalo.

• 22.6.2018  11:38

Tak tady v tom pokračování už má konečně příběh pořádné napětí a je zde méně sexu, což je fajn. Přeci jen film musí mít i nějaké příběh, nějaké napětí, být trochu akčnější, nemůže to být jen o sexu. A to tento třetí díl přesně splnil.

• 21.6.2018  14:17

Přišlo mi, že celý film je jenom o šukání. Příběh jakoby tam ani nebyl, prostě se jenom šukalo. Až k závěru to začalo být zajímavé z hlediska příběhu a bylo tam i nějaké napětí. Přesto mě však celý film z nějakého důvodu bavil, stejně jako první díl, tudíž musím dát 4*.

• 19.6.2018  12:47

Velmi hezký příběh o psím pánovi Baileym. Ono je důležité říci, že celý příběh je založen na tom, že u psů funguje reinkarnace, tudíž když umřou, tak se znovu narodí. A proto Bailey prožil několik životů. První příběh se mi líbil nejvíce, tam do té rodiny mi Bailey seděl nejvíc. Ale tam mě naštval ten blbej kluk, jak zničil Ethanovi kariéru a vlastně celý život tou blbou petardou. Další životy byly také zajímavé, ale jsem rád za ten poslední, tvůrci to hezky vymysleli a příběh na sebe krásně navázal.

• 18.6.2018  13:53

Příběh o závodech ve vesmíru mezi USA a SSSR, tentokráte z pohledu USA, které chtělo mít prvního člověka ve vesmíru. Ovšem je to provázané s příběhem o rasové nerovnosti, o třech černoškách, které pracují pro NASA. Musím konstatovat, že se jim to povedlo, příběh je zajímavý, poučný a vůbec nenudí. Výběr hereckého obsazení se také povedl.

• 14.6.2018  13:50
    Zakladatel (2016)

Varování: Tento komentář může obsahovat spoilery. Výborný snímek o založení a rozšíření McDonaldu. Příběh je velmi poutavý a snad každý z nás se rád dozví, jak vůbec McDonald's vznikl, a to i já, který se tam moc nestravuje. Je fakt, že nebýt Kroce, tak by se možná McDonald's nikdy nerozšířil. Na druhou stranu musím říci, že Kroc byl hrozná svině. Já jsem jednoznačně na straně majitelů a myslím si, že to byla velká chyba zapojit do podnikání i Kroce. Původní majitelé vyráběli kvalitní burgry a nápoje, kdežto Kroc už pak nápoje jenom z prášku. A že bratři McDonaldové přistoupili na ústní dohodu, že budou dostávat doživotně 1% ze zisku je naprostý fail, nechápu jak to mohli odsouhlasit. Vždy všechno musí být písemně, navíc když věděli, jaká svině Kroc je...

• 13.6.2018  16:07
    Saljut-7 (2017)

Hodně, hodně dobré! To, že Rusové točí kvalitní snímky, je možná pro někoho překvapení, ale já už je sleduju pár let a jejich filmy jsou naprosto srovnatelné s těmi hollywoodskými. Tentokrát nám naservírovali vesmírné dobrodružství o vesmírné stanici Saljut 7. Příběh, efekty, herecké výkony i hudba jsou na skvělé úrovni. Je to také dost emotivní, opravdu se to povedlo.

• 12.6.2018  18:35

Je to jeden z těch lepších válečných filmů, navíc Rusové umí točit takovéto filmy. Bitva o Moskvu je zajímavá, vidíme tam i mnoho německých tanků a akce je tam dost ve druhé polovině. Ale přeci jen to mohlo být ještě více strhující, takhle je to „pouze“ dobrý film. A jak jistě víte, dobrý je za 3*.

• 10.6.2018  16:09

Tenhle typ filmů ze sanatorií a léčeben mám rád. Příběh se hezky postupně rozvíjí, zjišťujeme další a další fakta, celý film přemýšlíte, jak to ve skutečnosti je, co se tam opravdu děje. Dane DeHaan hlavní roli zvládl skvěle a Verbinski jako režisér potvrdil svoji kvalitu.

• 10.6.2018  12:19

Jako celek bych řekl, že to je lepší než první díl, který mě moc nenadchnul. Ale zase první díl měl pár fakt dobrých scén, což zase tady takovou zapamatovatelnou scénu nemáte. No pokračování se ale povedlo a jsem rád, že už tuto dvoudílnou sérii mám za sebou.

• 6.6.2018  19:07

Tohle je divnej film. Na začátku mě to nebavilo, přišlo mi to hodně zvláštní ten scénář. Ale pak po nějaké době mě to zaujalo a doukoukal jsem to. Ale stejně mám z toho filmu rozpoluplné pocity.

• 5.6.2018  22:01
    Lion (2016)

Uf, páni, tohle bylo vážně skvělé. Jak jistě víte, já většinou nečtu obsahy, nekoukám na trailery, takže je pro mě dá se říci každý film takovým překvapením. A tohle je velmi příjemné překvapení. Příběh Sarooa je velmi smutný, ale také šťastný. Je to parádně zfilmováno, hrozně mě ten příběh zaujal. Ten herec, jak hrál malého Sarooa, ten si zasloužil minimálně nominaci na Oscara, takový skvělý výkon od dítěte jsem ještě neviděl. Samozřejmě pak i Dave Patel v roli dospělého Sarooa se činil. A na závěr filmu skvělá píseň od Sii. Tohle doporučuji každému si pustit, opravdu velmi emotivní příběh.

• 1.6.2018  19:44

Příběh dobrý a zajímavý, ale bylo to docela zdlouhavé, a tak nemohu jít výš než na 3*. Kdyby to bylo o 30 minut kratší a tím pádem by i děj rychleji odsejpal, tak by to bylo ideální. Jinak ale se potvrzuje, že Casey Affleck si vybírá kvalitní filmy se zajímavým scénářem. A dívám se, že dokonce vyhrál Oscara za svůj výkon. No proč ne, zahrál to dobře. I když já osobně bych upřednostnil Ryana Goslinga za La la land.

• 29.5.2018  21:14

Ze začátku mě trošku šokoval scénář, moc kvalitní mi nepřišel, hlavně proč tam je zas Dr. Isaacs. Ale postupně to všechno začalo dávat smysl a nakonec i po příběhové stránce je poslední díl série Resident Evil dobře ukončen. Ve filmu je opět velké množství akce, Milla Jovovich je super a celkově asi dobré zakončení série. I když bych se nezlobil, kdyby se natočil ještě jeden díl, kde by nám ukázali, jak kosí zbytky nepřátel a jak znovu dají do pořádku svět.

• 27.5.2018  12:59

K sérii se vrací režisér jedničky Paul W.S. Anderson. No příběhově to asi má celkem rezervy, ale já jsem se bavil, série Resident Evil je hlavně o akci a té je tady dostatek. Navíc Milla Jovovich je opět ve formě a je zábava se na ní dívat, jak kosí nepřátele.

• 25.5.2018  12:52

Asi zatím nejzábavnější díl série. Milla Jovovich už zde předvádí přesně to, co od ní očekáváme. Mačetama kosí jednoho zombíka za druhým. Také mi hodně sedlo prostředí filmu, apokalyptický svět, kde skoro nikdo nepřežil a hrstka přeživších se snaží přežít, to mi prostě sedne. Jinak nejlepší scéna z filmu rozhodně ta s havrany.

• 24.5.2018  16:25

Jednička se mi líbila, ale čekal jsem, že pokračování ten díl překoná. Ale bohužel nepřekonal. Jako je tam hodně akce, což je velké plus, ale mohly tam být ještě lepší kousky. Čekal jsem i příběhově trochu lepší zpracování, jednička na tom byla v tomto ohledu lépe. A přišlo mi, že zrovna v tomto díle ani Milla Jovovich tolik nezářila. Měla tam vlastně i konkurentku – Sienna Guillory, která vypadala jako její dvojnice, stejně voháknutá, stejný charakter atd.

• 23.5.2018  18:58
    Legenda Korry (TV seriál) (2012)

Náhodně jsem na to narazil, když jsem s dětma koukal na Déčko a no bylo to příšerné. Vůbec se mi to nelíbilo, prakticky není nic, co bych na tom mohl pochválit...

• 23.5.2018  16:10

Mně se to líbilo, děj filmu mě bavil, Milla Jovovich super, i když se asi jenom rozehřívala, v těch dalších filmech očekávám daleko více akčnějších a zběsilejších kousků. :) A také mám pocit, že ty další díly budou asi lepší, tady mi přeci jen přišlo, že je znát, že to je z roku 2002 a ještě nebyla tak dokonalá triková technologie.

• 15.5.2018  17:16

Akce fakt dobrý, výběr herců taktéž (Donnie Yen, Tony Jaa, Nina Dobrev), ale ty vtipný hlášky mi moc vtipné nepřišly. Tahle série není moc o příběhu, ale spíše o akci. Je fajn, že se to propojilo, že zde byl Vin Diesel a nakonec i Ice Cube. Ale jak už jsem psal u druhého dílu, Ice Cube mi do té role sedí více než Diesel. Jinak potěšil Neymar, sice jako hráče ho moc nemusím, za to jak simuluje, ale scény s ním potěšily. Každopádně jako všem dílům této série, i tady dávám 3*.

• 13.5.2018  10:47

Líbilo se mi to více než první díl, hlavně příběh byl lépe vymyšlen. Je tady také spousta akce, což bylo i v jedničce. A Ice Cube mi do této role sedí ještě lépe než Vin Diesel. Ale pořád mi přijde, že to je taková béčková série. Dávám 3,5*.

• 11.5.2018  12:29
    xXx (2002)

Takový ten béčkový film. Neurazí, ani nenadchne. Je tam spousta akce, což je plus. Naopak scénář je trošku horší, stejně tak i hudba, která mi vůbec nesedla. Jinak takové ty kousky jako, že si tam Vin Diesel skáče na motorce přes baráky nebo z letadla vyskočí na snowboardu a nic se mu nestane, to je fakt divné a dost to snižuje autenticitu filmu.

• 9.5.2018  12:07
    Spojenci (2016)

Špionážní romantické drama s Bradem Pittem a Marion Cotillard. Určitě se to zařadí mezi ty kvalitnější snímky, příběh byl dobrý a hlavně ve druhé polovině filmu se to rozjelo a konec byl zajímavý. Ale přeci jen hlavně ze začátku mi tam chybělo více akce, proto dávám 3,5*.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25