BMW12

okres Česká Lípa
Milovník filmů a seriálů

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 12.10.2017  17:09

Hezká, milá pohádka pro děti, která ale potěší i dospělého diváka. Příběh se inspiruje Robinsonem Crusoe, ale není to ten klasický příběh, je to trošku inovované a to je jenom dobře, divák tak může sledovat nový, zajímavý příběh. Pochválit musím i výbornou animaci.

• 8.10.2017  18:04

Po prvních minutách jsem si říkal, že půjde o průměrnou americkou komedii s tradičními, občas trapnými vtipy. Ovšem s přibývajícím časem šla kvalita hodně nahoru a na konci jsem musel uznat, že šlo o velmi dobrou komedii. Byly tam dobré, vtipné situace a perfektní byl výběr písniček. Závěr potěšil, Dustymu se vrátilo přesně to, co dělal on Bradovi. :-D Těším se na pokračování.

• 7.10.2017  22:42

Všichni tvůrci si zaslouží velké uznání, protože natočit takhle dobré válečné drama v roce 1957, to je opravdu obdivuhodné. Nejedná se o žádnou střílečku, střílení tam prakticky skoro není, je to spíše psychologické drama, ovšem fakt to diváka zaujme. Stopáž se někomu může zdát delší, ale mě opravdu film po celou dobu bavil, je to napínavé. Jen na začátku, jak ten britský plukovník odmítá se svými důstojníky pracovat, to nebylo moudré rozhodnutí. Být tam kterýkoli jiný japonský velitel, tak je všechny hned postřílí. Takhle měli štěstí a povedlo se mu tu psychologickou válku vyhrát. Jinak ta melodie, jak si vojáci pískali, ta je moc povedená a chytlavá.

• 6.10.2017  14:24
    Triple 9 (2016)

Filmů s podobným příběhem najdeme asi více, skupina policistů sklouzne na dráhu zločinu a poctiví policisté musí přijít na to, že jejich kolegové se dali na dráhu zločinu. Je zde ohromné množství známých herců, i když né všichni jsou naplno využiti. Snímek není nějak převratný, ale zabaví a nenudí. Myslím, že hlavním tahounem filmu je Casey Affleck a ten prostě hrát umí a vybírá si dobré filmy. A bavil mě s ním i tenhle snímek.

• 4.10.2017  14:19

Tohle je totální blbost, tady je už scénář naprosto příšerný, takže to natáčení ani nemohlo dopadnout dobře.

• 3.10.2017  14:25

Jedná se o průměrný film o zmrtvýchvstání Ježíše. V první polovině se vyšetřuje zmizení Ježíšova těla, druhá polovina už pak probíhá podle Bible. Jakožto věřící hodnotím příběh pozitivně, ale že by šlo o nějaký převratný film, to říci nemohu.

• 1.10.2017  16:50
    Suburra (2015)

Příběh ze začátku nic moc, ale pak s přibývajícím časem mě to celkem chytlo. Ale nechápal jsem ty scény s papežem, ty jsou úplně mimo příběh. Film je natočen takovým zvláštním stylem, který mi úplně nesedl. Navíc po celý film hraje furt ta samá hudba dokola. Hodnotím průměrně.

• 29.9.2017  12:17
    Grimsby (2016)

Tentokráte průměrná komedie od Sachy Barona Cohena. Příběh mi hrozně připomínal bondovské parodie, jako je např. Johnny English a další. Takže tentokráte se nejednalo o žádný převratný nápad. Ale některé scény byly vtipné, např. jak byli v sloním zadku, to bylo hardcore. :-D

• 26.9.2017  17:29

Nevím jestli jsem blbej já nebo je blbej ten film. Ale sledovat jak se nějaká protivná babka bezdomovkyně vždy nakvartíruje k někomu domů nebo jenom na záchod, to mi jako moc zajímavý příběh nepřijde. Hlavně je nereálné, že ti lidé jí vždy k sobě pustí, i když jí tam nechtějí. Já mít barák a přijít mi tam taková bába bezdomovkyně, tak jí ženu svinskou holí a né, že si jí tam ubytuju...

• 24.9.2017  21:56
    Ave, Caesar! (2016)

Dalo se na to dívat, ale koncept filmu se mi nelíbil. A i ten příběh byl takový divný, některé scény byly takové, že už jsem pomalu začal chápat pointu toho příběhu, načež pak přišly scény, které byly úplně mimo. Bylo to takové divné. Zklamalo mě také to, že Scarlett Johansson, Jonaha Hilla a některé další, dají na plakát, nalákají diváky na to, že budou hlavními postavami, ale skutečnost je taková, že se ve filmu objeví pouze na 3 minuty....

• 19.9.2017  20:51

Skvělý úvod s Justinem Bieberem, film začal jako vyloženě čistě akční film jak Mission Impossible. Pak se to začalo překlenovat do komedie a s blížícím se závěrem se z toho stala šílená blbina. Mě se to líbilo, podle mě to je na stejné úrovni jako první díl.

• 17.9.2017  16:14
    Brooklyn (2015)

Hezký romantický filmík, postava Saoirse Ronan mi byla sympatická a i samotná herečka svou roli zvládla výborně. Příběh je pěkný a dost jsem trnul, když se Eilis vrátila do Irska, jak se nakonec rozhodne, ale naštěstí se rozhodla správně. Mám i jednu výtku, občas se mi u některých scén zdálo, že jsou až moc dlouhé. Ale v souhrnu jde o hezký romantický film.

• 16.9.2017  19:43

Je vidět, že tenhle film měl vysoký rozpočet, protože vizuální stránka filmu je perfektní. Trošku horší je to s příběhem, který nebyl špatný, ale přišel mi tak trošku neuvěřitelný. Já miluju fantasy a jsem otevřený všem teoriím o tom, jak svět fungoval a funguje. Ale tady jsem měl trošku problém si představit, že by se tohle někdy v Egyptě opravdu stalo. Ale jinak byl příběh určitě zajímavý a napínavý. Chybělo mi však lepší herecké obsazení, protože tady vyčníval pouze Gerard Butler a ostatní byli tak trochu v jeho stínu. Dávám 3,5*.

• 15.9.2017  16:14

Nejdřív se vyjádřím k filmu jako takovému. Je to natočeno velmi dobře, je vidět, že je to práce Michaela Baye, protože ve filmu je spousta akce, což je dobře, protože já akci rád. A o to v tomhle filmu také jde, aby nám ukázal, jak se vojáci v Benghází museli vypořádat s výrazou přesilou muslimských útočníků. Takže z tohoto pohledu hodnotím film velmi dobře. Druhý odstavec mého komentáře věnuji politické situaci, která je ve filmu na začátku i na konci zdůrazněna. Kdyby se USA nesrala do Lybie, tak by nedošlo k rozvrácení toho státu, nedošlo by k přílivu migrantů do Evropy a nedošlo by vůbec k tomuto útoku na americký konzulát a nebyl by tak důvod, točit tenhle film. Za Kaddafího vše fungovalo, nebyl žádný problém.

• 14.9.2017  17:52

Průměrná komedie. Robert De Niro jako děda, který si chce vrznout, byl fajn. Ale Zacu Efronovi scénárista napsal velmi špatnou roli, Zac se do ní nehodil. A jak mu celý film nadávali, že je lesba a podobný blbosti, to bylo opravdu trapné. Doukoukal jsem to dokonce, nenudil jsem se, ale přeci jen, byla to celkem blbost, příběh nic moc.

• 14.9.2017  11:53

Fuj, sledovat Eddieho Redmayna jako ženu, to bylo odporné. Příběh nějakého transexuála, to fakt není pro mě. Jednu hvězdičku dávám za Amber Heard, na kterou je radost se dívat v každém filmu.

• 13.9.2017  13:52

Tohle je snad ještě lepší než první díl. Bombastická akční komedie, skvělá akční zápletka, Ice Cube jako vždy vynikající se svým kamenným výrazem, ale nejlepší je opět Kevin Hart, ten neskutečně válí. Já se na něm musel smát celý film, to je neuvěřitelný do jakých on se dokáže dostat situací a co on dokáže vypustit z pusy. Fakt pecka.

• 6.9.2017  13:33

Tímhle to tvůrci úplně zabili, tohle neberu jako pokračování Prciček. Dosadili do hlavní role totálně nesympatického týpka a že je prý jako Stiflerův mladší brácha. Jako bylo tam pár vtipných scén, ale tenhle film ani Sherminator a Jimův táta nemohli zachránit.

• 5.9.2017  15:09

Asi se budu opakovat, ale i u třetího pokračování musím napsat, že jde o jednu z nejlepších komedií vůbec. Hned úvodní scéna naprosto luxusní a takhle to je až do konce. Ale nezapomenu jak Stifler žral to hovno, to jsem myslel, že se fakt pobleju. :-D Všechny tři díly si zaslouží 100% a určitě by si všechny tři zasloužili být v mé TOP 10, bohužel však není místo. :-/

• 4.9.2017  15:31

Luxusní pokračování teenagerské komedie. Opět jsem se celý film válel smíchy. Tahle legendární série je nepřekonatelná.

• 3.9.2017  18:37

Jedna z nejlepších komedií vůbec, od začátku do konce jsem se musel smát. :-D

• 2.9.2017  17:07
    Room (2015)

Toto téma je velice vhodné pro zfilmování. Děje se to i ve světě, je to příšerné, ale jako scénář filmu to může být zajímavé. Jenže se to úplně nepovedlo. Alespoň mě tam chybělo více napětí, více dramatičnosti, prostě mi to takhle zfilmované přišlo místy nezajímavé, nebyl jsem s postavami propojen. Dalo se to natočit lépe, přidat tam mnohem víc scén. Ale jinak výkon toho kluka byl obdivuhodný, zahrál svoji roli dobře.

• 1.9.2017  19:47

Vynikající romantická komedie. Musím pochválit výborný scénář, který si razí svou vlastní cestu a nekopíruje klišé z klasických romanťáren. Tady ten příběh byl vymyšlen dokonale a do jednotlivých rolí byli vybráni skvělí herci, kterým ty role přesně sedli. Film jsem si opravdu užil.

• 31.8.2017  17:49

Děti se na to dnes na Déčku dívaly a hodně se u toho nasmály. Jenom škoda, že to je souhrn krátkých starších epizod spojených do jednoho celku. Ale dětem se to líbilo a tak hodnotím 4*.

• 30.8.2017  19:41

Takhle má vypadat kvalitní kriminálka. Povedený příběh zasazený do 90. let, skvělý Liam Neeson v hlavní roli, napětí od začátku až do konce, a akcí se také nešetřilo.

• 29.8.2017  18:30

Film, který se nám snaží vysvětlit, jak vznikla ekonomická krize v roce 2008. Má to kvalitní obsazení a také se tvůrci hodně snaží divákovi vysvětlit jednotlivé pojmy a jak burza vůbec funguje, jenže já se v tom potom už docela ztrácel. Tu hlavní myšlenku asi pochopí každý, ale ty detaily už šli mimo mě.

• 28.8.2017  21:06

Cooltovní snímek. Bruce Willis ještě zamlada, s vlasama, jako hláškující soukromý detektiv. Tyhle filmy s ním žeru, tohle těžko bude někdo překonávat. Parádní příběh, akce, hlášky, prostě top.

• 28.8.2017  17:24
    Joy (2015)

Příběh o ženě, která v životě nic nedokázala, ale pak dostala nápad na fantastický mop, je určitě zajímavý, Joy musela překonat hodně překážek, aby se její výrobek stal úspěšným a udržela si ho. Natočeno je to ovšem takovým stylem, že chvílema je to opravdu napínavé, ale chvílemi zase nudné. Každopádně dalo se na to dívat.

• 27.8.2017  18:16
    Creed (2015)

Rockyho Balbou miluju, je to jedna z nejlepších filmových postav a filmových sérií. Tady v tom snímku už však Rockyho v ringu neuvidíme, ehm tedy uvidíme, ale jenom jako trenéra. Film se tedy zaměřuje hlavně na Adonise Creeda, kterého Rocky bude trénovat. Film je to dobrý, bavilo mě to a závěrečný souboj byl skvělý, jak se tam oba mlátili hlava nehlava. Ale přeci jen je to už trošku jiné, než když to bylo o Rockym a jeho boxování. Tady už je Rocky starý a nemocný. Takže film je to určitě kvalitní, vydařil se a určitě sérii neudělá ostudu. Ale předchozí filmy s Rockym v ringu byly lepší. :-)

• 26.8.2017  13:09

Skvělá vánoční komedie. Trio Gordon-Levitt, Rogen a Mackie je výborné, je tam vidět ta chemie mezi nimi. Člověk se u toho celkem dost nasměje, je tam i pár tuctových scén, ale většina je suprová. Mělo to i skvěle vymyšlený příběh a ta romantika do toho se hodila.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20