BMW12

okres Česká Lípa
Milovník filmů a seriálů

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 13.12.2017  16:59

Hru World of Warcraft jsem nikdy nehrál, ale film mě bavil. Je to prostě akční fantasy řežba, do které skvěle zapadl i příběh. Většina uživatelů tady v komentářích píše, že se jim spíše líbili Orkové než lidé, já to mám zase naopak. Sympatičtější jsou mi lidé, hlavně Khadgarovi jsem dost fandil. Sice film není TOP jako třeba LOTR, ale myslím, že každý fanoušek fantasy žánru si tento film užije. A jenom bych dodal, že snad uvidíme pokračování, celkem mě i překvapil takhle otevřený konec.

• 12.12.2017  19:46

Takový retro snímek z prostředí 70. let., v čele se skvělými Russellem Crowem a Ryanem Goslingem. Krimi zápletka je povedená, příběh má hlavu i patu. Je to ještě navíc doplněno o husté, vtipné hlášky hlavní dvojice, takže se u filmu i pobavíte. Fakt dobrá oddechovka.

• 10.12.2017  20:40

To je blbina, ale fakt zábavná! Kevin Hart to opět zabíjí, on je neskutečnej, kdykoliv otevře hubu, tak se musím smát. :-D Dwayne Johnsnon roli komika také dobře zvládl, i když samozřejmě akční filmy mu jdou lépe. Ale povedlo se to, samozřejmě scénář v některých ohledech mohl být lépe napsán, ale jde hlavně o komedii a já se bavil.

• 5.12.2017  21:00

Stejná komediálně akční jízda jako v prvním dílu. I když toto pokračování se zaměřilo i více na sci-fíčko, do toho ta zábavná akční jízda s množstvím vtipů, hlavně od Mikeyho. Já se dobře bavil. :) Plus je tam opět Megan Fox ♥.

• 4.12.2017  20:29

Hned od úvodu je poznat, že se jedná o velice kvalitní snímek. Ono podobné filmy si možná někdo ani nechce pustit, protože ho obsahem či trailerem nezaujmou, ovšem to je chyba. Tyhle filmy jsou velice zajímavé a kvalitní. Mně se příběh Ramanujana a profesora Hardyho velmi líbil. Ramanujan byl matematický génius, ovšem pocházel z chudé Indie a nikdo mu nevěřil. Až právě profesor Hardy mu dal příležitost. A ještě, že to udělal, protože společně dokázali geniální věci, způsobili revoluci v matematice. Tohle je jeden z pozitivních konců tohoto příběhu. Příběh však má i negativní konec, bohužel.

• 3.12.2017  17:47
    Kolonie (2015)

Film podle skutečné události. Náboženské sekty fakt nemám rád, natahají tam hloupé lidi (normální člověk tam nevstoupí) a pak je tam drží a ponižují do konce života. Kolonie Dignidad je však navíc mučírnou chilské tajné policie, takže to vše, co se tam odehrává, je posvěcenou vládou. Je to opravdu hrozné, že ta kolonie existovala tolik let a trvalo tak dlouho, než se na všechno přišlo a lidi z kolonie osvobodili. Film je velice povedený, názorně nám ukázal, jak to v kolonii fungovalo. Herecké výkony Emmy Watson a Daniela Brühla jsou výborné, hlavně jak Daniel dokázal hrát i toho idiota. Jsem rád, že se to natočilo, protože jinak bych se o této události těžko dozvěděl.

• 1.12.2017  18:17
    Jako ty (2015)

Ocitáme se ve světě, kde je každý člověk naprogramovaný, dělá každý den to stejné, nemá žádné emoce, avšak najdou se dva lidé, kteří vnímají, že tato rutina je špatná. Ten rutinní svět bez emocí je velice nudný, což se i skvěle podařilo filmu zachytit, což je plus. Tím pádem však je i ten film trochu nudný, což je zase mínus. Celkově bych to tedy zhodnotil tak, že film je určitě zajímavý, akorát je celou dobu stejně pochmurný, nijak zvlášť se nerozvíjí.

• 30.11.2017  17:27

Dávám stejné hodnocení jako prvnímu dílu. Opět bych řekl, že se jedná o průměrný film. Příběh mi nepřišel moc dobře vymyšlený. Johnny Depp si mi také více líbil v prvním dílu, tady mi nepřišel nějak extra zapamatovatelný. I tak ale film dokáže jistým způsobem zaujmout a divák ty necelé 2 hoďky zvládne zkouknout bez problémů. Co bych však chtěl pochválit, je soudntrack, který se povedl a závěrečná píseň je mňamózní.

• 29.11.2017  17:43

Kirk Douglas válí ve válečném dramatu. Paradoxně ta jediná akční část, kdy se vojáci pokoušeli zaútočit na mraveniště, mi nesedla. Jelikož to bylo točeno v roce 1957 a ještě v noci, tak ty záběry postrádali kvalitu a spíš mě nudili. Za to část po neúspěšném útoku se mi líbilia dosti. Souboj mezi plukovníkem a generálem byl dokonalý, hlavně když se v něm jednalo o muže, kteří mají být odsouzeni za zbabělost. Je to opravdu k nevíře, že takovéhle obvinění se vůbec mohlo odehrát a ještě horší je rozsudek. Hold byla válka a někteří generálové byli padlí na hlavu.

• 27.11.2017  16:52

Mě byl vždy sympatičtější Tarzan než-li Mauglí, ale to jenom tak pro info. Kniha džunglí je povedený snímek, příběh ubíhá rychlým tempem, je zábavný, postavy jsou dobře napsané. Jak už tady všichni zmiňují, vizuální stránka je asi perfektní, píšu "asi", protože jsem film bohužel nesehnal v dobré kvalitě a tak jsem si ten vizuál moc neužil. Každopádně ideální film pro pohodový sobotní rodinný večer.

• 26.11.2017  14:03

Největší poznatek, co jsem si z tohoto filmu odnesl je, že snad v žádném filmu nejsou záběry a scény takhle natahované. Ten film mohl mít v klidu o hodinu méně a mohlo to být daleko akčnější. Jenže mi přišlo, že scénář byl tak chudý a jednoduchý, že to prostě natahovali těmi nudnými záběry co to šlo. Základ filmu je dobrý, herecké obsazení taktéž, ovšem scénář je potřeba dopracovat a určitě vyměnit režiséra a kameramana.

• 24.11.2017  17:34
    Decibely lásky (2016)

Discopříběh se mi líbí, ale co mělo být tohle, to opravdu nevím. Pokračování tedy rozhodně ne, protože tohle nemělo s původním filmem nic společného. Vlastně ani nevím, o čem ten film vůbec měl být. Nemělo to žádný příběh, herecké výkony příšerné...

• 19.11.2017  17:27

Po dlouhých letech jsme se dočkali dalšího pokračování Návštěvníků. No už to bohužel není ten humor z předešlých dílů, tento díl je asi nejméně vtipný. Ale najdou se zde scény, při kterých se zasmějete. To období Velké Francouzské revoluce Návštěvníkům moc nesedlo, bylo to hodně dramatické a právě kvůli tomu i vymizel ten humor. Jinak Christian Clavier jako Jacquouillet vypadal jak Napoleon Bonaparte, možná to i byl záměr, jelikož Clavier právě Napoleona ztvránil ve čtyřdílné mini-sérii. Jinak ve snímku se mi líbilia herečka Sylvie Testud, ta mě asi nejvíce zaujala z toho nového obsazení. Závěr filmu naznačuje, že bychom se mohli dočkat dalšího dílu, tentokráte opět v jiné době. Nebudu prozrazovat ve které, ale nevím, jestli by to bylo vhodné to točit, potenciál Návštěvníků se dle mého názoru už vyčerpal. Každopádně Jacquiho „oukéééj“ nikdy neomrzí. :D

• 18.11.2017  19:12

Já nechápu, proč tohle točili? Vždyť to je úplně stejné jako první díl. Vím, že američané si točí svoje remaky evropských filmů, ale že tento remake bude režírovat stejný režisér původního filmu a budou zde hrát i Jean Reno a Christian Clavier? To mi opravdu hlava nebere, proč to všichni točili znovu. ... Jinak samozřejmě, že se tohle absolutně nevyrovná původnímu francouzkému filmu. Avšak 3* musím dát, protože Clavier a Reno jsou prostě vtipní i tady v tom.

• 16.11.2017  23:06
    Kriminálka Rumburk (amatérský film) (2016)

Hodně povedený amatérský snímek, příběh celkem dobrý, ale hlavně se mi líbili ty fórky, trošku to připomínalo Kameňák. Dále musím pochválit střih, lokace, herecké výkony. Mínusem snad zvuk, tam to mohlo být lepší. Jinak hudba ve filmu super a závěrečná melodie se mi dost líbila. Bylo vidět, že film je na slušné úrovni a myslím, že kluci mají budoucnost.

• 16.11.2017  11:34

Kluky (Peťana a STNa) sleduju rád už několik let, ale tohle se vůbec nepovedlo. Ono celkově už ty let's playe mě moc nebaví a tenhle krátkometrážní film také ne. Čekal bych od nich něco lepšího. Možná, že neměli finance, ale po tolika letech na youtube bych očekával, že se budou posouvat dále a tím pádem budou mít i vyšší rozpočty, tak jako je to u ostatních youtuberů.

• 14.11.2017  19:49

O něco horší než jednička, ale pořád dobré. Návštěvníci 2 mají pomalejší rozjezd, ale pak už je to opět zábava a dvojice Christian Clavier a Jean Reno vám prostě vykouzlí úsměv na tváři.

• 13.11.2017  19:37

Výborná francouzská komedie v čele s úžasnými Christianem Clavierem a Jeanem Reno. Příběh je hodně povedený, rytíři z cca 12. století se dostanou do současnosti a neví jak se v této době chovat a ani nic neznají. Je to hodně velká legrace, opravdu jsem se nasmál.

• 13.11.2017  14:42

Filmy z prostředí Afghánistánu mám raději ty o vojácích, kde je spousta akce, kdežto ty o reportérech jsou o něco horší. Tenhle snímek mě však celkem bavil, měl sympatickou hlavní hrdinku (Tina Frey), byla tam i docela akce a dějově to také šlo. Nelíbila se mi snad jen Margot Robbie, všichni z ní jsou úplně vycákaní, ale mě ta herečka nějak moc nebere. Filmu dávám 3,5*.

• 11.11.2017  17:40
    Sousedi 2 (2016)

Tohle pokračování kazí reputaci dobrému prvnímu dílu. Zvládnul jsem v pohodě dokoukat do konce, vyloženě mě to nenudilo, v pohodě jsem to zkouknul, takže ode mě film dostane 3* (čtěte 2,5*), ale asi spíše vypíšu jen věci, které se mi nelíbili. Seth Rogen a Rose Byrne už nejsou vtipní, jako v prvním díle. Sesterstvo v čele s Chloe Grace Moretz se mi tam vůbec nehodilo do toho filmu. Z Davea Franca udělala homosexuála, za to palec dolů. Zac Efron měl tentokrát úplně špatně napsanou postavu, všechno co dělal, bylo trapné, divím se, že tohle vůbec podstupoval. No asi tedy chápete, že bych se raději obešel bez tohoto pokračování.

• 6.11.2017  17:29

Zábavná blbina. Hlavní postava Ruďák mi byl sympatický, fandil jsem mu. Zelená prasata mě nějak neoslnila, ale do příběhu pasovala. Akorát toho krále prasat daboval Vlastimil Zavřel, takže to bylo, jako kdybych slyšel Homera Simpsona. Líbil se mi soundtrack, byly tam dobré songy, až tedy na jeden, skladbu "Behind blue eyes" nesnáším, je to nejhorší píseň všech dob! Ale ostatní songy byly pecka. Celkově je film zábavný, dospělý i malý divák si film užije.

• 5.11.2017  18:50

Průměrná komedie o tom, jak se naučit být single a že to není až tak špatné. Film je však spíše pro ženské publikum a tak mě to až zas tolik nebralo.

• 28.10.2017  13:33

Film jsem v dětství neviděl, pustil jsem si ho až teď. A nezaujal mě. Myslím, že se dá pro děti natočit daleko lepší film (pohádka) o stvoření světa.

• 28.10.2017  00:35

Průměrná emerická akční komedie. Nevím jestli to byl zrovna povedený scénář, spíše asi ne. V některých scénách bylo také vidět, jak se ústřední dvojice snaží být za každou cenu vtipná, ale nejde jim to. Přesto však film úplně nezatracuji, dalo se na to dívat, ale znova bych to už asi vidět nechtěl.

• 26.10.2017  22:32

Rozhodně lepší než klasický film Pýcha a předsudek. I zde se jedná o romantický příběh, který mi sedl, herci byli sympatičtí, ale bylo to vhodně proloženo zombíky, díky čemuž ten film nebyl nudný. Myslím si, že to celkem do sebe zapadlo, pro někoho je to možná neobvyklé, že máme v 19. století zombie stvoření, ale mě se ten nápad líbil a natočilo se to dobře.

• 25.10.2017  17:20
    DVTV (TV pořad) (2014)

2* za Veselovského, ten zbytek (Drtinová, Smetana) by zasloužil odpad.

• 25.10.2017  14:21

Přišlo mi, že tvůrci nevěděli na začátku jak tenhle film zasadit do příběhu z prvního dílu, tak trošku experimentovali a bylo to ze začátku trošku zmatené. Jakmile jsme však přestali skákat v minulosti a budoucnosti, a začala hlavní dějová linka, tak film získal na tempu a příběh začal být srozumitelný. Já za sebe říkám, že se mi toto pokračování Sněhurky bez Sněhurky líbilo, mělo to kvalitu a určitě filmu prospělo i skvělé herecké obsazení.

• 24.10.2017  15:00
    Orel Eddie (2016)

Na skoky na lyžích se občas mrknu, ale nijak zvlášť se o to nezajímám, tudíž jsem ani nevěděl, kdo byl Michael Edwards. Tento film nám však hezky od začátku odvypráví jeho příběh a je to velice zajímavý a silný příběh. Orel Eddie nám ukázal, že i když nejste ve svém sportu nejlepší, přesto můžete být úspěšný. Film je natočen skvěle, myslím, že se vše povedlo na jedničku a Egerton s Jackmanem předvedli vynikající herecké výkony.

• 23.10.2017  19:08
    Malý princ (2015)

Na začátku mě to jistým způsobem zaujalo, ale od poloviny už to byla šílená nuda, ani jsem to nedokoukal. Za prvé knížka Malý princ se mi nelíbí, nikdy mě nezaujala a za druhé bych tady ten příběh ve filmu pojal jinak. Nemohu hodnotit jinak než 1*, vůbec mě to nebavilo.

• 22.10.2017  19:58

Naposled jsem se na to díval s celou rodinou a všichni jsme se smáli od začátku do konce. Jedna z nejlepších československých komedií. :-)

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21