BMW12

okres Česká Lípa
Milovník filmů a seriálů

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 10.5.2020  14:20

Tak série Rychle a zběsile má svůj první spin-off. Z původní rodiny se nikdo neobjeví, je tu z hlavní série jen Hobbs a Shaw (+ jeho matka). O auta už zde vůbec nejde, ale ten film je nařachaný akcí od začátku až do konce. A já akci rád, takže v tomto směru jsem spokojený. Také mě baví to špičkování Dwayne Johnsona a Jasona Stathama. Je z nich dobrá dvojka. Potěšil i Idris Elba v roli záporáka. A překvapilo mě, když se ve filmu objevili i Ryan Reynolds a Kevin Hart. Já jsem tedy s filmem spokojen a ty 2 hoďky rychle uběhly.

• 25.4.2020  12:33
    Král (2019)

Tak tohle mě vůbec nebavilo. Vydržel jsem se dívat 40 minut a dostal jsem chabý příběh, který vůbec není zajímavý ani nijak napínavý.

• 18.4.2020  13:45

Moc milá romantická komedie s prvky fantasy, kdy rytíř ze 14. století přijde do roku 2019 a zamiluje se. Ta vánoční atmosféra na vás dýchá a zamilovaný příběh vás dostane. Vanesse Hudgens to zde moc sluší.

• 16.4.2020  16:03
    Irčan (2019)

Myslím si, že se jedná o kvalitní snímek, který si zaslouží 4*. Martin Scorsese prostě umít točit tenhle typ gangsterských filmů a především Robert De Niro zde válí, ale i Joe Pesci a další herecký ansábl předvedl skvělé výkony. Ovšem Scorsese to totálně, ale totálně přepískl s tou stopáží. A za to mu musím jednu hvězdu strhnout. Protože to se opravdu nedá zkouknout 3,5 hodinový film na jeden zátah...

• 15.4.2020  14:41
    Lví král (2019)

Animace naprosto skvělá, příběh také dobrý, i když mě to místy nebavilo. Ale je to určitě zajímavé, je to ideální rodinný film, kdy se sejde večer celá rodinka i s dětma a chtějí se na něco mrknout. Mladší publikum to ocení asi více než starší. Já dávám 3,5*.

• 14.4.2020  16:13
    Spolujízda (2019)

Je to taková zábavná akční jednohubka. Ale něco tomu chybí. Asi ten Dave Bautista v hlavní roli mi vadil, kdyby tam byl někdo jiný, tak bych tomu dal o hvězdičku více. Potěšil však Iko Uwais. Má to celkem dobrý humor, několikrát jsem se zasmál. Rozhodoval jsem se mezi 3-4 hvězdama, tak volím 3,5*.

• 13.4.2020  19:42

Tak tohle bylo rozhodně lepší než první díl! Spider-Man jede se školou na výlet do Evropy, kde musí opět zachraňovat lidské životy, ovšem jeho hlavním cílem je získat srdce MJ. Role záporáka zde byla parádní, Mysterio ztvárněný Jakem Gyllenhaalem byla skvělá volba. Film je vtipný, akční, romantický, do toho spousta hlášek. Líbí se mi i vztah Happyho s May. Prostě další skvělý počin od Marvelu.

• 13.4.2020  16:38
    Trestanec (2017)

Moc mě to nebavilo. Příběh je trošku zmatečný, Nikolaj Coster-Waldau neutáhne celovečerní film a dějově to nebyla žádná hitparáda.

• 12.4.2020  17:54
    Yesterday (2019)

První polovina filmu skvělá, celý svět zapomene na The Beatles, jediný, kdo si pamatuje jejich písně, je Jack. A tak se rozhodne toho využít ve svůj prospěch. Ovšem jakmile se to strhne k romantice, tak mě to přestává bavit. A ještě nastoupí na scénu nesympatická Kate McKinnon, takže za mě pouze 3*.

• 11.4.2020  13:02

První díl byl super, druhý díl začal také dobře, Bailey je u Ethana a Hannah, jenže pak ho čekají další životy a především jeho poslání být se CJ. Je to zajímavé, ale už ne tak jako první díl. Tam bylo více emocí, více zábavy a více dramatu. I když ani jedno z toho nechybí ani zde, v jedničce toho bylo více.

• 9.4.2020  18:27
    Podfukářky (2019)

Ze začátku je to takové mdlé, je to spíše trapné, ale pak se to celkem rozjede a začne to být zajímavé. Ke konci už ale zase nic moc. Taková trapnější komedie s místy zajímavým příběhem.

• 9.4.2020  15:05

Tak to bylo příšerný. Příběh úplně o ničem a trapnější vtipy jsem snad neslyšel.

• 8.4.2020  15:28
    Rocketman (2019)

Já životopisná hudební dramata nemám rád, ale tak chtěl jsem se dozvědět něco o životě Eltona Johna, a tak jsem se na to mrknul. A hlavně zde hraje Taron Egerton, kterému ta role fakt sedla. No musím říci, že film je velmi dobře zpracován, líbilo se mi to a písničky také celkem dobré.

• 6.4.2020  16:28

Já si myslím, že to bylo dobré a film si nezasloužil býti nazýván propadákem. Za mě dobré sci-fi akční dobrodružství s vtipným Chrisem Hemsworthem. Chris byl ve své roli dobrý a líbila se mi i Tessa Thompson. Přesně se tahle dvojka k sobě hodila. A příběh také zajímavý, zvrat ke konci překvapivý, takže já se bavil.

• 5.4.2020  21:23

Za mě vcelku suprový film nabitý akcí a souboji. Prvních 40 minut je velice povedených, příběhově se to krásně vyvíjí. Poté je trochu hlušší pasáž, ale pak začnou ve velkém bojovat a to já miluju tyhlety souboje. Takže já jsem spokojen. Soundtrack filmu od Hanse Zimmera celkem dobrý, asi se hodí k X-Menům. Zklamáním byla akorát Jessica Chastain, nelíbila se mi, já jí celkově moc nemusím.

• 2.4.2020  20:58
    John Wick 3 (2019)

Třetí díl Johna Wicka se moc nezaměřuje na příběh, ale především na akci. A ta je opravdu luxusní, je tam jeden souboj za druhým, vidíme střílečky, kung-fu, bitky s mačetama, nožema, prostě od každého trochu. A ten kdo má rád akci a souboje, tak ten si bude chrochtat. Já mezi milovníky akčních soubojů patřím, takže já jsem s filmem naprosto spokojen.

• 1.4.2020  19:33

O Tedovi Bundym jsem dosud neslyšel, takže jsem rád, že se o něm natočil film. Byl to specifický člověk, navenek se tvářil hrozně mile a ženy ho milovaly, celou dobu prohlašoval, že je nevinný a člověk tak nevěděl, jak to doopravdy je. Konec byl tedy celkem šokující. Člověk opravdu nikdy neví, koho vedle sebe má.

• 31.3.2020  14:51

Tak i toto pokračování mě hodně bavilo. Parádní akční souboje monster, ve filmu jich je několik a tak si divák libuje v akci. Příběh také super, klaďasové v čele s Kylem Chandlerem a Kenem Watanebe a záporačka Vera Farmiga. Těším se na Godzilla vs Kong.

• 30.3.2020  17:31
    Aladin (2019)

Hraného Aladina jsem viděl někdy jako dítě, takže už si ho přesně ani nepamatuji. Hraná verze je zaměřená hlavně pro rodiny s dětmi. A to mi trošku vadilo. Základ příběhu je dobrý, i casting se celkem vydařil, ale já bych raději trošku drsnější, vážnější verzi. Hlavně ty muzikálové vložky byly úplně mimo, ty to celé kazily. Takže jak říkám, základ je dobrý, pointa, zápletka, děj také, ale příště vynechat ty muzikálové scény a pojmout to trochu vážněji.

• 29.3.2020  14:27

Jako dítě jsem Pokémony miloval, každou sobotu a neděli jsem vstával v 6h ráno, jen abych se v televizi mohl na ten seriál podívat. Teď přišlo zpracování do celovečerního filmu, a to hraného. Byl jsem zvědav, jak tvůrci zvládnout takovou náročnou látku zpracovat do celovečeráku. A myslím, že se jim to povedlo. Vizuální ztvárnění Pokémonů je úžasné a ta harmonie mezi Pokémy a lidmi skvěle ladí. Jen jsem trošku čekal jiný příběh, kde uvidíme i nějaké souboje Pokémonů a tak. V tomhle vidím trošku nevyužití potenciál. Každopádně ale hlavně s blížícím se závěrem se to skvěle rozjelo, děj začínal nabírat grády a nakonec to mělo skvělé vyústění i souboje. Pikachu se snažil být vtipný, hlavní hrdinové také celkem sympatičtí, takže já tomu dávám 3,5*.

• 28.3.2020  18:29
    Hellboy (2019)

Hellboy od Del Tora jsem neviděl, takže tohle je moje úplně první seznámení s tímto „hrdinou“. A bohužel musím říci, že Hellboy mi není sympatický. Už jenom ten jeho vzhled mě odrazuje a prostě ani tím chováním mi není po chuti. Většina těch jeho rádoby vtipných hlášek se mi nelíbila. Také se mi vůbec nelíbilo jak kamera, hlavně v první polovině filmu, zabírala detaily u těch hnusných monster, na to jsem se nemohl dívat. No ale nakonec dávám 3*, jelikož ten příběh nebyl úplně špatný, místy mě to zaujalo, takže jsem zvládl dokoukat celý film. A líbila se mi Milla Jovovich ve své roli.

• 21.3.2020  18:54

Zajímavý snímek ve kterém září Jesse Eisenberg, jemuž podobné role sedí. Avšak místy je to trošku nudnější, takže proto jen 3*.

• 20.3.2020  20:16

Dobré drama ohledně boje o přežití. Mads MIkkelsen je ze začátku sám a následně se mu tam zřítí ženština. Vydává se na cestu a doufá, že oba dva zachrání. Mohlo to být trošku napínavnější, ale jinak dobré, na konci jsem se už lekl, ale naštěstí to skončilo tak, jak mělo. :-)

• 18.3.2020  18:46
    Dumbo (2019)

Původního animovaného Dumba jsem neviděl, tak nemohu srovnávat. Zde se jedná o rodinný fantasy snímek, který neurazí, ale ani nenadchne. Základy to má dobré, ale chybělo tomu něco navíc, od Tima Burtona jsem měl vyšší očekávání, v jiných filmech projevil svůj potenciál naplno, kdežto tady ne.

• 17.3.2020  14:28

Klasický romantický film pro teenagery. Některé prvky se opakují z podobných filmů, ale některé prvky jsou specifické pro tento film. Celkově se jedná o pohodový film na jedno zhlédnutí.

• 15.3.2020  15:39
    Tolkien (2019)

Rád jsem se dozvěděl něco z mládí J.R.R Tolkiena, jednoho z nejznámějších spisovatelů historie. Ale nemohu tomu dát více než 3*, protože to bylo místy nudné, táhlo se to.

• 14.3.2020  14:36

Asi budu jeden z mála, ale mě se ten film nelíbil. Přišlo mi to hrozně zdlouhavé, nudné. Příběh absolutně nezajímavý, špatná celková atmosféra ve filmu. Nemělo mě to čím zaujmout.

• 8.3.2020  16:23
    Stockholm (2018)

Film podle skutečné události. Lars chce vysvobodit svého parťáka z vězení, a tak přepadne banku a vezme si rukojmí. No Lars na něčem jel, ale asi nebyl úplně špatný člověk, když nechtěl nikomu ublížit. Ale nechápal jsem toho šéfa policie, jak si byl jistý tím, že únosce nikomu neublíží. Tím svým chováním podle mě několikrát ohrozil bezpečí rukojmích. Každopádně zajímavý snímek.

• 7.3.2020  15:43
    Shazam! (2019)

Řekl bych, že se jedná o povedený film z dílny DC, ovšem není to tak dobré jako Wonder Woman či Aquaman. Začnu negativy, bylo pro mě trochu divné sledovat dospělého Zachary Leviho jak se chová jako dítě. V tomhle ta příběhová linka byla trošku horší. Ale jinak byl film povedený, i přes tu dlouhou stopáž mě film po celou dobu bavil a uteklo to hrozně rychle. Celkově to vidím na 3,5*.

• 1.3.2020  21:33

Moc hezký film. Je to takové poklidné komediální drama, příběh je na jednu strany vážný, ale je to natočeno s odlehčeným stylem, a to mi hodně sedlo. Film táhne především vynikající Viggo Mortensen, ten je ve své roli suprový. Ale i Mahershala Ali předvedl skvělý výkon.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34