A Band Called Death (2012)

Příběh černých protopunkerů DEATH je samozřejmě fascinující a super, zpracování dokumentu už je o něco horší. Hodně často se tu jede tzv. na emoce, nicméně dejte si to.

Absolvent (1967)

No to je jasný! To se musel zamilovat. Mike Nichols si ani nemohl přát lepší obsazení. Zlatý Technicolor.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Nepříliš vydařené pokračování, ale s několika skvělými vtípky...mezi které ale ten s "meditací" rozhodně nepatří.

A co dál... (1979)

Hodně nadějný příběh, ale je to špatně natočený, špatně setsříhaný, špatně napsaný, nic moc zahraný. Aha. Takže všechno špatně, bohužel. Ale byl v tom velký potenciál.

Action Jackson (1988)

Opravdu dost solidní akční béčko...Ale pochybuju že většina absolventů Hardvardu jsou takový bedny jako Carl Weathers!

Adaptace (2002)

Rozhodně velmi dobrý a strhující snímek. Díky perfeknímu výkonu Nicolase Cage a jeho vnitřním monologům ani na chvilku neztratíte pozornost. Kaufman je opradu zjevení, už se nemůžu dočkat na Eternal Sunshine of A Spotless Mind...

Aféra Thomase Crowna (1999)

Vůbec to není tak špatné, jak jsem podle nelichotivých recenzí čekal. Přesto mě dost zklamal výkon Rene Russo ve stylu "jsem děsně sexy a všechny vás dostanu" a jeho následná rozkolísanost. Nicméně Brosnan je sympaťák non plus ultra a McTiernan svoje řemeslo zvládá pořád dost dobře! I když dávám spíše 3 a půl hvězdy!

A Film About Coffee (2014)

Dalo by se na to koukat mnohem déle než 67 minut. Super věc!

Africká Královna (1951)

Katherine Hepburn mi tu přišla děsně otravná a její postava, suchá pobožná britka s vlasteneckými sklony, jakbysmet. Naopak Humphrey Bogart mě bavil v každém záběru, ale se 100% jistotou bych řekl že Bogart s Hustonem už natočili větší perli než je (trochu přeceňovaná) AFRICKÁ KRÁLOVNA.