Matli

Aleš Matucha

okres Nymburk

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 31.3.2021  08:21

WTF? Takhle hutnou atmosféru jsem už dlouho neviděl, paráda! Konečeně projekt, u kterého chci hned vidět další díl.

• 20.3.2021  10:05

Tak konečně si Warneři můžou rozjet své další sólovky, nechápu, jak jsem mohl dát pět hvězd za původní verzi. Sniderova verze je minimálně o dva levely výš. Nebudu tu vypisovat důvody, ale parádně jsem se bavil celé 4 hodiny (pocitově 3). Já ty Sniderovi sloumoušny a filtr alá 300 Bitva u Thermopyl (hlavně u amazonek) prostě žeru. 87%

• 4.2.2021  10:17

Dokonalý! Jako vlastně vždy. Škoda že to finále nějak nepropojili s MCU.

• 15.12.2020  01:04

Ty španělský prdelky, to je prostě za pět:-)

• 6.12.2020  10:09

Jedinej člověk na naší planetě, který ví o čem mluví a který má právo na to říkat co říká. Za 70 let co zkoumá přírodu, se planeta fakt změnila, to nemůže nikdo popřít a on to celé prožil a zaznamenal, no klobouk dolů. Teď ještě aby to viděli všichni, začali se podle toho chovat a budem v cajku, ta reálná vize roku 2080 je docela strašidelná a to se to týká mých dětí. A ty záběry přírody, prostě nádhera, ve full HD je to luxus, natož v nějakém 8K. Paráda!

• 18.7.2020  01:41
    Dark - Déjà vu (S03E01) (epizoda) (2020)

To je prostě námrd. !!!!! Člověk se jakžtakž začne chytat a tvurci hneeeed podojej mozek dalším krásným chaosem. Američani mají co dohánět, respektive na toto téma nelze laťku uz přeskočit, leda v paralelním vesmíru:-)

• 20.6.2020  00:10
    Slunovrat (2019)

Po filmařské stránce je to kvalitní, na tu sluncem osvícenou louku se dá koukat jako do ohně, ale jinak ne že by to bylo na škodu, ale total psycho! Co víc dodat, asi ne pro každého. Viděna 171min verze. 61%

• 11.6.2020  17:14

Pátá hvězdička samozřejmě za MM. Jednak je nádherná, ale taaaaak roztomila, nebo to bylo tim parádnim dabingem?😊 Jinak film sam o sobě originalni (aby ne v ty dobe) a zabavny aaaaa ta Marilyn 😍. 85%

• 13.4.2020  19:49

Občas se to dalo, ale ten film je prostě špatně natočený, škoda těch hereckých výkonů Patricka Stewarta, měl se věnovat něčemu jinému. Holky hezký, ale to je asi tak vše, i ta akce hodně pokulhává, krom potetovanýho nácka, to je řízek, ale jinak nic moc. 38%

• 13.4.2020  19:44

Totální scénáristické porno. Tak jak byly předchozí díly relativně nudné a zmatené, tak tento díl to napravil (a vysvětlil). Užíval jsem si to maximálně od první minuty, kdy celkem bylo jasně nalajnováno o co pujde,ty dialogy a ten scénář, no prostě lahudka, která se jentak nevidí, prostě čumím. Poslední díl je taky dobrej, ale tento má navrch.

• 1.3.2020  23:41

To je taaaaaaaak nedocenenej film, ach jo. 88%

• 24.1.2020  22:57

Honička po lesích s vybornou hudbou, ale jinak nic vic. Ale ten zaver, to je parada, citovka vygradovana jednim z nejlepsich soundtracků a skvele natocene, ale jen ten finiš. 78%

• 27.11.2019  10:34

Horor to není, ale tolikrát jsem husinu u filmu snad ještě nikdy neměl. Kurevsky dobře natočený, ale je fakt nutné se předtím čerstvě podívat na Osvícení, jinak je to poloviční zážitek. Ta hudba, to tlukoucí srdce v pozadí celého filmu, ten scénář, kamera, hudba (Kubrickovská hudba), střih, no prostě paráda. Totální napětí tři čtvrtě filmu (což jsou cca 2 hodiny). Za mě luxus! 95%

• 25.11.2019  11:28

Žádná velká pecka se nekoná, to každopádně, ale proč jsem si sakra celou dobu říkal, že koukám na Páty element, jen s Elzou místo Milly? Hodně divný. Jinak hodně nudných písniček, alespoň ta Elza vypadala občas docela sexy :-D Hvězdička za Olafa. 68%

• 26.9.2019  00:53

To si dělaj prdel tím koncem? WTF? No každopádně celý díl je naprostý TOP filmařského umění, je plný adrenalinu a emocí. Murphymu bych dal oscara a Tomáš Tvrďák tomu dal korunu. Prostě 100%, bez debat! DOPRDELE ten závěr!!!!!!!!!!!

• 27.7.2019  09:20

Finále netřeba asi komentovat, to byla asi jedna velká jízda, ale co mě naprosto rozsekalo, tak Nekonečný příběh, to se mi prostě vryje do paměti na hodně dlouho, prostě luxus, obrovská záplava emocí :-) Za třetí sérii - 79%

• 22.7.2019  00:28

Michael Bay je prostě bůh. Ty efekty, ty záběry, ten střih, ta kamera, za celková provázanost. Nemůžu jinak. 88%

• 21.7.2019  10:05
    Lví král (2019)

Timon a Pumba jsou best, ty by si zasloužili pátou hvězdičku, ale musím hodnotit film jako celek. Animace samozřejmě bezkonkurenční, ale to Disney kouzlo mi tam prostě nějak chybí. 76%

• 27.6.2019  07:45

Masterpiece prostě! Pokud člověk dokáže ocenit um, tak to musí být prostě TOP a to pro mě je. (ve své rovině, samozřejmě to nemůžu srovnávat s Predátorem nebo Avengers:-D ). 98%

• 21.5.2019  00:26

Opravdu důstojné zakončení se vší parádou, jeden z nejvtipnějších dílů za hodně dlouhou dobu a zároveň hodně dojemné. Tahle banda mi bude chybět! A hodnocení za celý seriál? 88%

• 31.3.2019  19:28
    Dumbo (2019)

Vizuálně parádní, což jsem i od Burtona čekal (Dumbo moc hezky vymazlenej), ale to je tak asi vše. Prostě tak trošku nuda a když to nebaví ani děti, tak to už je co říct, krom teda pár scén, kde je Dumbo ve vzuchu. 60%

• 27.2.2019  00:03
    MOST! (TV seriál) (2019)

Kurva Dášeno sedni , tak to mě zabilo :-) Poslední díl asi TOP, jinak srovnatelné se Čtvrtou hvězdou, ne-li lepší. Že by to Trojan v hlavní roli vyzdvihl do filmového nebe? :-))) Každopádně seriál plný hustejch hlášek. Občas se vyskytl slabší díl, ale i tak jako celek to stojí za to. Pomyslnou hvězdičku navíc dávám kvůli tomu, že na Most mám krásné vzpomínky ;-) 81%

• 26.2.2019  12:38

No, lehce více průměrně natočená pohádka z cirkusového prostředí s romantickou zápletkou v pozadí s podtitulem: Jak vycvičit slona. Robert patizón je krajně nesympatickej (chudák Reese) a Christopher Waltz zase na druhou stranu válí, takže spíše hvězdičku navíc za něj. 61%

• 26.2.2019  12:34

Jeden z mála filmů, kterému IMAX přidává ještě tak 25% zážitku navíc. Efekty a 3D na hodně dobré úrovni (o těch kukadlech ani nemluvě) a celkově scénář a film jako takový za jedna. Do Rodrigéze bych to netypoval. Už se těším na druhou projekci. 85%

• 26.2.2019  12:30

Na Dánsko určitě slušný výkon, kór hlavního představitele, ale něco mi tam prostě chybí, možná pro mě ta veliká díra ve scénáři, proč se prostě nesebral a nejel na tu dálnici hned jak mu skončila šichta, ikdyby měl jezdit sem a tam. Vím že by třeba nepřišel na jádro pudla, ale bylo by to přirozenější, což asi režisér nechtěl, takže asi dobrý :-) 77%

• 10.2.2019  01:27

Nevím co proti tomu máte, je to jen seriál :-) Být celý díl stejně nahuštěnej jako je závěr, tak dám za 5*.

• 10.2.2019  00:15

Pro uchylaky super záležitost, wayans je prostě dobrej a dokazuje to každým svým filmem a to ho nějak zvlášť nevyhledávam. Každopádně jsem se párkrát dost zasmál a to se v dnešní době cení. 77%

• 10.2.2019  00:12

Začátek nic extra, ale pak se to slušně rozjíždí,i po scenáristické stránce. Kult prostě jede😊 60%

• 23.8.2018  12:42
    Žraločí tornádo 4 (TV film) (2016)

Nejradši bych dal za pět, ale musím se držet. Grafickou stránku filmu vůbec neřeším, ale ty nápady, ten scénář a ty dialogy, to je jedna perla za druhou. Ty lidi co to tvořej musejí být fakt zhulený. A obchod s motorovýma pilama uprostřed lesa? Jako fakt? a to bych mohl pokračovat. No prostě výbornej film. Dokoukat to do konce, to chce pořádnou odvahu. 10%

• 31.5.2018  21:56

Začátek super, konec super, ale o čem to vlastně bylo? 50%