Matli

Aleš Matucha

okres Nymburk

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 23.8.2018  12:42
    Žraločí tornádo 4 (TV film) (2016)

Nejradši bych dal za pět, ale musím se držet. Grafickou stránku filmu vůbec neřeším, ale ty nápady, ten scénář a ty dialogy, to je jedna perla za druhou. Ty lidi co to tvořej musejí být fakt zhulený. A obchod s motorovýma pilama uprostřed lesa? Jako fakt? a to bych mohl pokračovat. No prostě výbornej film. Dokoukat to do konce, to chce pořádnou odvahu. 10%

• 31.5.2018  21:56

Začátek super, konec super, ale o čem to vlastně bylo? 50%

• 5.5.2018  09:33
    7 životů (2017)

Tak tohle je film pro mě, tohle já fakt můžu. Něco podobného vyskočí tak jednou za dva roky. Perfektní herecký výkon hlavní představitelky (hodný oskara) a hlavně ta pointa filmu, to je prostě můj šálek. A navíc celou dobu se něco děje, je to rychlý a dynamický a hlavně hodně dobře natočený (na to, že je to v Rumunsku), takže 95%

• 28.4.2018  20:57

Klobouk dolů, nedá se srovnávat s Thorem 3 ani se Strážcema galaxie, ale opět nejlepší Marvelovka. A myslím si, že nikdo nikdy co se týče promítání v kině nešokovat celý filmový svět závěrem tak jako Marvel. Prostě masakr po všech stránkách (drobné mouchy neřeším). 96%

• 21.4.2018  00:32

Poslední díly každé série tohoto seriálu jsou proste fenomenální. Fakt scénáristicky mazec. Nejlepší seroš, jen tak dal a dal a dal a dal:-)

• 5.3.2018  10:52

Celkem průměrně dobrý špionážní thriller s pár zvratama, takže určitě stojí za podívání, ale ta Jennifer, ta mě hodně mile překvapila :-) (na tom stole :-D ) 72%

• 18.2.2018  23:35
    P.K. (2014)

U zadnyho filmu se mi zatim nestalo, ze bych si rikal:doufam ze jeste nebude konec a on furt nebyl. Takhle jsem se nenasmal uz hodne dlouho. Ale zadna blazniva komedie to nemi, proste vybormy scenar a myslenka a namet a indicka hudba. Kam se hrabou v hollywoodu s tema jejich kravinama. 96%

• 15.2.2018  12:12
    Pocit viny (2007)

Pokud člověk nečte obsah, tak ten začátek je hodně veliký překvapení, pak je to spíše takové televizní drama s dobrým výkonem Umy. 63%

• 13.2.2018  23:42

Neni co resit, proste mazeeeeec.

• 25.1.2018  23:58

Tak takhle jsem se dlouho nezasmál, kam se hrabou veškeré komedie nebo scénky nebo jakýkoliv díl Big Bang Theory. Je to sice díl o kravině a s hlavní dějovou linií moc nesouvisí, ale ta neskutečná prdel tomu dává korunu :-)

• 8.1.2018  23:59

Tak pokud tohle nepromění všechny nominace na oscary, tak je ten filmovej svět fakt nespravedlivej:-) Naprostá pecka a těch prvních deset minut mě rozsekalo, dlouho jsem se takhle nezasmál a hlavně něčemu co ani vtipný být nemá. Jeden z mála filmů co jsou o ničem, ale s dokonalým scénářem, režií i hereckýma výkonama a ta hudba taky stojí za to. Za mě film roku (když nepočítám Marvelárny). 95%

• 6.1.2018  21:04

I přes tu češtinu mě to hodně bavilo a o tom to přeci je. Původní film znám hodně dobře a nedá se to srovnávat, ale Dwayne jako vždy perlí, je to komik jak vyšitej :-) 85%

• 27.12.2017  17:15
    Do krajek (TV pořad) (2017)

To neni pro holky :-)))

• 8.11.2017  22:55
    Zakladatel (2016)

Ty hambáče jsou prostě dobrý, ale po shlédnutí tohoto filmu na ně moc chuť nemám, už jen z těch morálních zásad. Michael Keaton je na oscara, nechápu že nemá ani nominaci. 81%

• 19.7.2017  23:58

Jo, pár detailů co nedávají moc smysl si člověk v celé sérii všimne, ale to co se odehrálo v posledních dvou vteřinách tohoto dílu mě opět dostalo. Underwoodovi prostě nezklamou :-) Paráda!

• 7.7.2017  23:57

Kdybych mohl, dám 6*. Fakt mi tekly slzy smíchy, co víc dodat, závěr překvápko :-)

• 2.7.2017  22:53

Hezká animace, ale jinak nic extra, ani jsem se moc nezasmál, vlastně všechny fórky byly celkem suchý. I ty děti to přestává bavit, zlatej krteček :-) 24%

• 2.7.2017  22:51

Takový ten wau pocit tu absolutně chybí, ale jinak parádně zpracované, ta výprava, ty efekty a ta rozmanitost barev a detajlů. Má to celkem šmrnc, žádný velký okecávačky a na generálku se taky hezky kouká :-) 71%

• 28.6.2017  01:25

Nucená bláznivá komedie, u které se ani člověk pořádně nezasměje, jak je to typicky francouzsky nevtipný, Nějaká scéna se mi tam ale líbila, už ani nevím jaká, proto ta druhá hvězdička :-) 30%

• 28.6.2017  01:22

Že by další česká blbost s rádoby efektama? Trojan je samozřejmě výbornej, ale je ho tu škoda. Jednička dobrý, dvojka néééé. Film o spadnutým jabku, no to je teda térno! :-) 30%

• 28.6.2017  01:20
    Kruhy (2017)

Průměrný horor bez atmošky a bez výrazných lekaček. Na jedničku to absolutně nemá, lehké zklamání jak jsem čekal. 47%

• 28.6.2017  01:18

Strážci nezklamali! Pokračování jak má být. Spousta fórů, parádní příběh i efekty, no prostě všechno. Režisér se inspiroval jedničkou a víc už z toho prostě vyždímat nemohl. Jediný co bych vytkl, tak výběr použitých písniček je prostě v jedničce lepší, ale to už je detajl. A IMAX pokoukání opět nemá chybu. 95%

• 28.6.2017  01:14

Ptákovina pokračuje ptákovinou, ale koukat se na to dá, nic zvláštního, ale nic hroznýho. 38%

• 28.6.2017  01:10
    Lichožrouti (2016)

Na českou tvorbu je to slušná práce po všech směrech, ale jednou a dost a jednou za pět let v TV jako křoví. 44%

• 28.6.2017  01:08

Lehce podprůměrná animace, na kterou se dá v pohodě koukat a příběh uplně nenudí, pro děti ideální. 52%

• 28.6.2017  01:05
    Wonder Woman (2017)

Co jsem očekával, to jsem dostal. Gal Gadot je prostě kus krásný ženský a umí se prodat, ikdyž svým hereckým umem nějak extra nesrší. Takže jsem hltal a užíval si každou vteřinu, v které se objevila. Celkově vzato to prolnutí krásné přírody s první světovou je dobře natočené, příběh taky nezaostává a originál hudební úseky (použito v Batman vs. Superman) od Zimmera tu nechybí a to jsou pro mě jen bodíky k dobru. Jen taková malá nejasnost mi vadí a to ta, že bohové ze starých řeckých bájí jsou ve stejném reálném čase jako superman a batman, to mi hlava nebere. 88%

• 28.6.2017  00:57
    Zpívej (2016)

Průměrný průměr. A že bych dával hvězdičku navíc za super výběr písniček, to se mi moc nechce. Ale hezké to je. 62%

• 28.6.2017  00:55

Sice psycho, ale určitě jsem viděl větší filmy. Velmi dobře natočené, ale už to po pár dnech vyprchalo, takže žádný silný zážitech si z tohoto kusu neodnáším, což je asi škoda. Každopádně za podívání to stojí. 71%

• 28.6.2017  00:51

Plnohodnotné čtyři hvězdičky, přiznávám, že dějově je to takové suché a s porovnáním s jedničkou je to uplně bez té šťavnaté kovové atmosféry, ale furt to jsou transforméři a Michael Bay, který má stále velký oči a hodně peněz a všichni mu to žerou, hlavně v číně:-) Každopádně nevidět to v IMAXU, tak je to poloviční zážitek, krásně ostré 3Déčko a plno efektů, co víc si pro maximální audiovizuální požitek přát. Finální scéna je fakt monstrózní, to se musí uznat a hudba taky nezklamala. Představitelka hlavní ženské role je kočka i v blockbasteru a to ji v dost odvážných scénách znám i z DaVinchiho démonů, samozřejmě jsem ji tu nepoznal (od španělské inkvizice ke transformers je to sakra jiné líčení a kostýmy:-) ). Mark je samozřejmě nesmrtelnej, ale co. 85%

• 28.6.2017  00:40
    Legion - Chapter 7 (S01E07) (epizoda) (2017)

Konečně ty relativně smysluplný nesmysly dávají smysl a s efektama si tvůrci taky pěkně vyhrály, to bylo něco pro mě :-)

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39