Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Watchmen - A God Walks into a Bar (2019) (epizoda)

Totální scénáristické porno. Tak jak byly předchozí díly relativně nudné a zmatené, tak tento díl to napravil (a vysvětlil). Užíval jsem si to maximálně od první minuty, kdy celkem bylo jasně nalajnováno o co pujde,ty dialogy a ten scénář, no prostě lahudka, která se jentak nevidí, prostě čumím. Poslední díl je taky dobrej, ale tento má navrch.

Poslední Mohykán (1992)

Honička po lesích s vybornou hudbou, ale jinak nic vic. Ale ten zaver, to je parada, citovka vygradovana jednim z nejlepsich soundtracků a skvele natocene, ale jen ten finiš. 78%

plakát

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Horor to není, ale tolikrát jsem husinu u filmu snad ještě nikdy neměl. Kurevsky dobře natočený, ale je fakt nutné se předtím čerstvě podívat na Osvícení, jinak je to poloviční zážitek. Ta hudba, to tlukoucí srdce v pozadí celého filmu, ten scénář, kamera, hudba (Kubrickovská hudba), střih, no prostě paráda. Totální napětí tři čtvrtě filmu (což jsou cca 2 hodiny). Za mě luxus! 95%

plakát

Ledové království II (2019)

Žádná velká pecka se nekoná, to každopádně, ale proč jsem si sakra celou dobu říkal, že koukám na Páty element, jen s Elzou místo Milly? Hodně divný. Jinak hodně nudných písniček, alespoň ta Elza vypadala občas docela sexy :-D Hvězdička za Olafa. 68%

plakát

Gangy z Birminghamu - Pan Jones (2019) (epizoda)

To si dělaj prdel tím koncem? WTF? No každopádně celý díl je naprostý TOP filmařského umění, je plný adrenalinu a emocí. Murphymu bych dal oscara a Tomáš Tvrďák tomu dal korunu. Prostě 100%, bez debat! DOPRDELE ten závěr!!!!!!!!!!!

plakát

Stranger Things - Kapitola osmá: Bitva u Starcourtu (2019) (epizoda)

Finále netřeba asi komentovat, to byla asi jedna velká jízda, ale co mě naprosto rozsekalo, tak Nekonečný příběh, to se mi prostě vryje do paměti na hodně dlouho, prostě luxus, obrovská záplava emocí :-) Za třetí sérii - 79%

plakát

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Michael Bay je prostě bůh. Ty efekty, ty záběry, ten střih, ta kamera, za celková provázanost. Nemůžu jinak. 88%

Lví král (2019)

Timon a Pumba jsou best, ty by si zasloužili pátou hvězdičku, ale musím hodnotit film jako celek. Animace samozřejmě bezkonkurenční, ale to Disney kouzlo mi tam prostě nějak chybí. 76%

Největší showman (2017)

Masterpiece prostě! Pokud člověk dokáže ocenit um, tak to musí být prostě TOP a to pro mě je. (ve své rovině, samozřejmě to nemůžu srovnávat s Predátorem nebo Avengers:-D ). 98%