Čaroděj a bílý had (2011)

Čtvrtá hvězdička s odřenýma ušiskama. Začátek vypadal hodně dobře, prostě fantasy s krásnou animací, ale pak se to zvrtlo v romantickou pohádku s dobrýma efektama, ale občas až přehnanýma. Takže hvězdička spíše za první čtvrthodinku. 67%

Kniha džunglí (2016)

Na pohádku z toho už víc vyždímat asi nešlo, to je fakt a tvůrci se s tím poprali velmi dobře, ale podruhé už to vidět nemusím. Samozřejmě animace zvířat už lépe udělat nešla, to už je prostě dokonalost. 71%

Volejte Saulovi - Fifi (2016) (epizoda)

Pro dlouhé scény bez střihu a jediného slova mám prostě slabost, takže začátek dílu je luxus:-)

Bláznivá dovolená (2015)

Čekal jsem typickou americkou hovadinu s pokusem o humor, ale byl jsem mile překvapen. Film v podstatě o ničem, ale člověk se zasměje a ne málo, sice to jsou takové nucené vtípky, ale občas i originální a vkusné. 70%

Most špiónů (2015)

že by to byla nějaká pecka, to se říct nedá, ale Steven je prostě Steven a je to znát. Není to ani zbytečně utahaný na to že je to soudní případ a má to i slušnej spád. Mark Rylance si oscara zaslouží (když to porovnám s ostatníma nominovanýma) a hudba je hodně dobrá, Tomáš Novák se sakra snažil a zadařilo se. Určitě je to film, který je potřeba vidět, ale jen jednou za život :-) 70%

Cyberbully (2015) (TV film)

Herecký výkon malý Starkový je parádní, určitě se z ní něco vyklube až bude velká. Každopádně hodně dobře natočené na to, že je to jen v jedné místnosti a s jednou herečkou. 78 %

Mikrokosmos (1996)

Na 20 let starý dokument je to hodně dobrý, parádní záběry zvířátek nemají chybu, ale něco tomu chybí, asi full HD :-) Na premiéře bych dal jasných 5*. 80%

Legendy zítřka - Fail-Safe (2016) (epizoda)

Nejvíc mě dostala hláška Wentwortha Millera: It's not my first prison break a jeho úsměv. Kdo zná, pochopí :-)

Moderní doba (1936)

Chaplin je prostě výbornej herec a to nemluvím o tom, že si to i režíruje, dělá scénář a tvoří hudbu, ale na Diktátora to nemá. Každopádně úvodní scéna v továrně na lince nemá chybu, to je dokonalost a dá se na to koukat dokola a dokola :-) A je hustý, že po osmdesáti letech se nic nezměnilo. 70%

Room (2015)

První půhodinka se musí přetrpět, ale pak je to parádní jízda, krom poslední půlhodinky, ta se taky musí přetrpět :-) Escape kobercová scéna je výborná a dokonale natočená, jinak výkon klučiny si zaslouží oscara v kategorii do deseti let :-) Když to shrnu, tak hodně dobře natočené drama, které určitě stojí za podívání. 78%