Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Teorie velkého třesku - Stockholmský syndrom (2019) (epizoda)

Opravdu důstojné zakončení se vší parádou, jeden z nejvtipnějších dílů za hodně dlouhou dobu a zároveň hodně dojemné. Tahle banda mi bude chybět! A hodnocení za celý seriál? 88%

Dumbo (2019)

Vizuálně parádní, což jsem i od Burtona čekal (Dumbo moc hezky vymazlenej), ale to je tak asi vše. Prostě tak trošku nuda a když to nebaví ani děti, tak to už je co říct, krom teda pár scén, kde je Dumbo ve vzuchu. 60%

MOST! (2019) (TV seriál)

Kurva Dášeno sedni , tak to mě zabilo :-) Poslední díl asi TOP, jinak srovnatelné se Čtvrtou hvězdou, ne-li lepší. Že by to Trojan v hlavní roli vyzdvihl do filmového nebe? :-))) Každopádně seriál plný hustejch hlášek. Občas se vyskytl slabší díl, ale i tak jako celek to stojí za to. Pomyslnou hvězdičku navíc dávám kvůli tomu, že na Most mám krásné vzpomínky ;-) 81%

Voda pro slony (2011)

No, lehce více průměrně natočená pohádka z cirkusového prostředí s romantickou zápletkou v pozadí s podtitulem: Jak vycvičit slona. Robert patizón je krajně nesympatickej (chudák Reese) a Christopher Waltz zase na druhou stranu válí, takže spíše hvězdičku navíc za něj. 61%

plakát

Alita: Bojový Anděl (2019)

Jeden z mála filmů, kterému IMAX přidává ještě tak 25% zážitku navíc. Efekty a 3D na hodně dobré úrovni (o těch kukadlech ani nemluvě) a celkově scénář a film jako takový za jedna. Do Rodrigéze bych to netypoval. Už se těším na druhou projekci. 85%

Tísňové volání (2018)

Na Dánsko určitě slušný výkon, kór hlavního představitele, ale něco mi tam prostě chybí, možná pro mě ta veliká díra ve scénáři, proč se prostě nesebral a nejel na tu dálnici hned jak mu skončila šichta, ikdyby měl jezdit sem a tam. Vím že by třeba nepřišel na jádro pudla, ale bylo by to přirozenější, což asi režisér nechtěl, takže asi dobrý :-) 77%

plakát

Domek z karet - 72. kapitola (2018) (epizoda)

Nevím co proti tomu máte, je to jen seriál :-) Být celý díl stejně nahuštěnej jako je závěr, tak dám za 5*.

plakát

Pár nenormálních aktivit 2 (2014)

Pro uchylaky super záležitost, wayans je prostě dobrej a dokazuje to každým svým filmem a to ho nějak zvlášť nevyhledávam. Každopádně jsem se párkrát dost zasmál a to se v dnešní době cení. 77%

Chuckyho kult (2017)

Začátek nic extra, ale pak se to slušně rozjíždí,i po scenáristické stránce. Kult prostě jede😊 60%

plakát

Žraločí tornádo 4 (2016) (TV film)

Nejradši bych dal za pět, ale musím se držet. Grafickou stránku filmu vůbec neřeším, ale ty nápady, ten scénář a ty dialogy, to je jedna perla za druhou. Ty lidi co to tvořej musejí být fakt zhulený. A obchod s motorovýma pilama uprostřed lesa? Jako fakt? a to bych mohl pokračovat. No prostě výbornej film. Dokoukat to do konce, to chce pořádnou odvahu. 10%