Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

P.K. (2014)

U zadnyho filmu se mi zatim nestalo, ze bych si rikal:doufam ze jeste nebude konec a on furt nebyl. Takhle jsem se nenasmal uz hodne dlouho. Ale zadna blazniva komedie to nemi, proste vybormy scenar a myslenka a namet a indicka hudba. Kam se hrabou v hollywoodu s tema jejich kravinama. 96%

plakát

Lovci duchů - Just My Imagination (2015) (epizoda)

Tak takhle jsem se dlouho nezasmál, kam se hrabou veškeré komedie nebo scénky nebo jakýkoliv díl Big Bang Theory. Je to sice díl o kravině a s hlavní dějovou linií moc nesouvisí, ale ta neskutečná prdel tomu dává korunu :-)

plakát

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Tak pokud tohle nepromění všechny nominace na oscary, tak je ten filmovej svět fakt nespravedlivej:-) Naprostá pecka a těch prvních deset minut mě rozsekalo, dlouho jsem se takhle nezasmál a hlavně něčemu co ani vtipný být nemá. Jeden z mála filmů co jsou o ničem, ale s dokonalým scénářem, režií i hereckýma výkonama a ta hudba taky stojí za to. Za mě film roku (když nepočítám Marvelárny). 95%

plakát

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

I přes tu češtinu mě to hodně bavilo a o tom to přeci je. Původní film znám hodně dobře a nedá se to srovnávat, ale Dwayne jako vždy perlí, je to komik jak vyšitej :-) 85%

plakát

Domek z karet - 65. kapitola (2017) (epizoda)

Jo, pár detailů co nedávají moc smysl si člověk v celé sérii všimne, ale to co se odehrálo v posledních dvou vteřinách tohoto dílu mě opět dostalo. Underwoodovi prostě nezklamou :-) Paráda!

plakát

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Strážci nezklamali! Pokračování jak má být. Spousta fórů, parádní příběh i efekty, no prostě všechno. Režisér se inspiroval jedničkou a víc už z toho prostě vyždímat nemohl. Jediný co bych vytkl, tak výběr použitých písniček je prostě v jedničce lepší, ale to už je detajl. A IMAX pokoukání opět nemá chybu. 95%

Wonder Woman (2017)

Co jsem očekával, to jsem dostal. Gal Gadot je prostě kus krásný ženský a umí se prodat, ikdyž svým hereckým umem nějak extra nesrší. Takže jsem hltal a užíval si každou vteřinu, v které se objevila. Celkově vzato to prolnutí krásné přírody s první světovou je dobře natočené, příběh taky nezaostává a originál hudební úseky (použito v Batman vs. Superman) od Zimmera tu nechybí a to jsou pro mě jen bodíky k dobru. Jen taková malá nejasnost mi vadí a to ta, že bohové ze starých řeckých bájí jsou ve stejném reálném čase jako superman a batman, to mi hlava nebere. 88%

plakát

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Plnohodnotné čtyři hvězdičky, přiznávám, že dějově je to takové suché a s porovnáním s jedničkou je to uplně bez té šťavnaté kovové atmosféry, ale furt to jsou transforméři a Michael Bay, který má stále velký oči a hodně peněz a všichni mu to žerou, hlavně v číně:-) Každopádně nevidět to v IMAXU, tak je to poloviční zážitek, krásně ostré 3Déčko a plno efektů, co víc si pro maximální audiovizuální požitek přát. Finální scéna je fakt monstrózní, to se musí uznat a hudba taky nezklamala. Představitelka hlavní ženské role je kočka i v blockbasteru a to ji v dost odvážných scénách znám i z DaVinchiho démonů, samozřejmě jsem ji tu nepoznal (od španělské inkvizice ke transformers je to sakra jiné líčení a kostýmy:-) ). Mark je samozřejmě nesmrtelnej, ale co. 85%