Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Max a maxipříšerky (2009)

Film vlastně o ničem, ale s dobrou myšlenkou pro vizualizaci příšerek. Hodně dobře udělané (animované nebo hrané?). Ale jinak jednoduchý děj, cesta hlavního hrdiny do jejich světa a zpátky + nějaké to běžné dobrodružství. 49%

May (2002)

Horor to sice není, ale záliba hlavní hrdinky je zajímavá a lehce krvavá. Sumasumárum průměr. Nenudí, ani nenadchne. 56%

Deadpool (2016)

Na rozdíl od jiných filmů, to co bylo v traileru byl hodně slabej odvar. Čekal jsem, že bude pan Pool sprostě hláškovat, ale to co tvůrci předvádějí nemá chybu. Hafo vtipných scének a hlášek, pár scén u kterých mi i tekly slzy smíchy a to se nedá říct u žádné komedie loňského roku. Každopádně po Marvelovské stránce je to lepší průměr ze světa X-menů, ale ten zbytek to dohnal na 93%. Soundtrack taky nemá chybu.

plakát

Atentát (2015) (TV seriál)

Hvězdička za snahu, ale v polovině jednoho dílu jsem to raději přepnul na TV Šlágr. 9%

Matador (2005)

Žádný zázrak, nájemný vrah, který není moc profesionální.Občas tam jsou dobré pasáže, ale spíše je to celé nenaplněné očekávání. 48%

Vřískot 4 (2011)

O maličko lepší než trojka, ale stále si Vřískot jede svojí lajnu průměrnosti, ono to ani jinak nejde. Je fajn, že tam jsou i po takové době stejní herci + dost známých seriálových herců. A vraha jsem uhodl na začátku jen z poloviny :-) 62%

Vřískot 3 (2000)

Další Vřískot se táhne v podobném stylu jako dvojka z čehož se už stává průměr. Nečekané odhalení na konci kdo je vrah je spíše samozřejmostí než kladnou vlastností filmu. 60%

Vrána (1994)

Když pominu fakt, že při natáčení umřel Lee, tak mě film sám o sobě nějak zvlášť nenadchnul, zajímavý určitě je s dobrou myšlenkou, ale jednou a dost. 57%