Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Legion - Chapter 7 (2017) (epizoda)

Konečně ty relativně smysluplný nesmysly dávají smysl a s efektama si tvůrci taky pěkně vyhrály, to bylo něco pro mě :-)

plakát

Kristína: Na bieleho koňa (2015) (hudební videoklip)

Pátá hvězdička za prvních 5 vteřin :-), jinak líbivá melodická písnička k ošklivé pohádce.

plakát

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Pátá hvězdička jentaktak. Pocitově to jsou prostě jen další piráti, ale baví to a svůj účel to plní na jedničku, parádní efekty, vtípky a hlavně naplno dobrodružně laděná dějová linie od začátku do konce. Veliké plus patří hudbě, po dlouhé době zase slyšet ty typické piráty v kině je prostě pastva pro uši, ikdyž to není Zimmer, tak ten základ tam je. 84% PS: potitulková scéna je:-)

plakát

Agenti S.H.I.E.L.D. - World's End (2017) (epizoda)

Prostě No Comment, každou vteřinu s Ghost Riderem jsem si užíval jako malej kluk (ikdyž mi v té roli ten herec moc nesedí). Nadstandardní kvalita seriálu se udržela až do posledního dílu série. A ten závěr.....WTF?

plakát

Ash vs Evil Dead - Zase doma (2016) (epizoda)

Zase doma! Je to tady. Ten pravej Evil Dead je zpátky a pěkně postaru, žádný šílený efekty, prostě radost koukat :-)

plakát

Agenti S.H.I.E.L.D. - No Regrets (2017) (epizoda)

Je asi zbytečné komentovat každý díl, ale tady si prostě musím ulevit :-) U žádnýho dílu žádnýho seriálu jsem si neříkal na konci: Panebože ať ještě není konec a samozřejmě teď jsem nasranej:-) To co hoši od Marvelu předvádějí po scénáristický stránce nemá obdoby. No prostě nejlepší série. A Agents of HYDRA - pecka :-D

plakát

Rychle a zběsile 8 (2017)

O maličko slabší než sedmička, v podstatě i méně šílenější, což je na druhou stranu i dobře, každopádně F&F si drží to své tempo, které se vyplatí vidět v biografu. Pátou hvězdičku ale spíše dávám za Stathama a mimčo, to nemělo chybu :-) A sranda taky byla. 82%

Logan: Wolverine (2017)

Naštěstí trailer neukázal skoro nic, za což jsem rád. Když pominu tu scrdovku na konci, která musí polechtat slzný kanálky i nefanouškům X-menů, tak ty akční brutální eRkový scény jsou prostě mazec a pátou hvězdičku musím dát ty holce, ta se umí sakra ohánět a když pak rozjela svoji španělštinu, tak mě rozsekala :-) 88%

Ip Man 3 (2015)

Plný počet musím dát za ty bitky, výborně natočené a ta choreografie nemá chybu. Konečně zase po dlouhé době pořádná bitkařina, nebo je to tím, že na víc filmů nemám čas?:-) Tyson jako Big Boss je hustej, ikdyž jsem mu to moc nevěřil, ale jeho fight mě překvapil, takže další body k dobru. 83%

Zúčtování (2016)

Normálně bych dal asi za čtyři, ale to co ve mě film vyvolal po třičtvrtěhodině si zaslouží hvězdičku. Zkraje chaotické vyprávění, ale potom se to neuvěřitelně dějově i akčně rozjede. Ben jako autista, který se s nikým nesere je hodně dobrej (nečekaně). Tvrzení, že je to Rainman vs. John Wick je lehce přehnaný, ale na druhou stranu trefný. 82%