Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Strážci nezklamali! Pokračování jak má být. Spousta fórů, parádní příběh i efekty, no prostě všechno. Režisér se inspiroval jedničkou a víc už z toho prostě vyždímat nemohl. Jediný co bych vytkl, tak výběr použitých písniček je prostě v jedničce lepší, ale to už je detajl. A IMAX pokoukání opět nemá chybu. 95%

Návrat Re-Animátora (2003)

Ptákovina pokračuje ptákovinou, ale koukat se na to dá, nic zvláštního, ale nic hroznýho. 38%

Lichožrouti (2016)

Na českou tvorbu je to slušná práce po všech směrech, ale jednou a dost a jednou za pět let v TV jako křoví. 44%

plakát

(Ne)šťastně až na věky (2006)

Lehce podprůměrná animace, na kterou se dá v pohodě koukat a příběh uplně nenudí, pro děti ideální. 52%

Wonder Woman (2017)

Co jsem očekával, to jsem dostal. Gal Gadot je prostě kus krásný ženský a umí se prodat, ikdyž svým hereckým umem nějak extra nesrší. Takže jsem hltal a užíval si každou vteřinu, v které se objevila. Celkově vzato to prolnutí krásné přírody s první světovou je dobře natočené, příběh taky nezaostává a originál hudební úseky (použito v Batman vs. Superman) od Zimmera tu nechybí a to jsou pro mě jen bodíky k dobru. Jen taková malá nejasnost mi vadí a to ta, že bohové ze starých řeckých bájí jsou ve stejném reálném čase jako superman a batman, to mi hlava nebere. 88%

Zpívej (2016)

Průměrný průměr. A že bych dával hvězdičku navíc za super výběr písniček, to se mi moc nechce. Ale hezké to je. 62%

Lék na život (2016)

Sice psycho, ale určitě jsem viděl větší filmy. Velmi dobře natočené, ale už to po pár dnech vyprchalo, takže žádný silný zážitech si z tohoto kusu neodnáším, což je asi škoda. Každopádně za podívání to stojí. 71%

plakát

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Plnohodnotné čtyři hvězdičky, přiznávám, že dějově je to takové suché a s porovnáním s jedničkou je to uplně bez té šťavnaté kovové atmosféry, ale furt to jsou transforméři a Michael Bay, který má stále velký oči a hodně peněz a všichni mu to žerou, hlavně v číně:-) Každopádně nevidět to v IMAXU, tak je to poloviční zážitek, krásně ostré 3Déčko a plno efektů, co víc si pro maximální audiovizuální požitek přát. Finální scéna je fakt monstrózní, to se musí uznat a hudba taky nezklamala. Představitelka hlavní ženské role je kočka i v blockbasteru a to ji v dost odvážných scénách znám i z DaVinchiho démonů, samozřejmě jsem ji tu nepoznal (od španělské inkvizice ke transformers je to sakra jiné líčení a kostýmy:-) ). Mark je samozřejmě nesmrtelnej, ale co. 85%

plakát

Legion - Chapter 7 (2017) (epizoda)

Konečně ty relativně smysluplný nesmysly dávají smysl a s efektama si tvůrci taky pěkně vyhrály, to bylo něco pro mě :-)

plakát

Kristína: Na bieleho koňa (2015) (hudební videoklip)

Pátá hvězdička za prvních 5 vteřin :-), jinak líbivá melodická písnička k ošklivé pohádce.