Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Tajuplný ostrov (1973) (TV seriál)

Hvězdička za ústřední melodii, která je hoooodně chytlavá, ale jinak jsem rád, že to má jen 6 dílů. Krom posledního dílu, kde Omar Sharif měl konečně nějakej prostor pro sebe a celkově byl díl hodně dobrej, tak je to spíše nuda. Herecké výkony moc umělé nebo žádné a střih byl taky dost mimo. 41%

Lovec trolů (2010)

Filmy točené amatérskou kamerou sice nemusím, ale jakmile se v záběru objevil první trol, tak se má nejasná očekávání změnila v těšení co bude dál a ta kamera v kombinací s hodně dobře udělanejma trolama dává filmu ten správnej šmrnc. Trolů mohlo být sice víc, ale i tak. 71%

Gigant (1956)

Být o 60 let mladší a jít na to do kina, tak bych asi neváhal s plným hodnocením (sakra, to už bych byl mrtvej :-/ ), ale jinak to vidím jako celkem rozsáhlé romantické drama, kde se krom docela drsné Elizabeth Taylor nic moc neděje. Docela mi vadilo, jak tam jako všichni stárli, ale přitom nestárli a maskéři si mysleli, že šedivý vlasy zestárnou člověka o 30 let, i v té době mohli mít navíc. 60%

Chappie (2015)

Hodně velké překvapení, čekal jsem i lehkou záplavu slz (jako u Wall-iho), ale to se nekonalo. A vůbec to nevadí. Efekty jsou bezkonkureční, to jak jsou pohybově roboti vychytaný nemá chybu. A hlavně se člověk i zasměje. Sice mi tam pár věcí nesedlo, ale to nebudu ovlivňovat ostatní. Plná hvzdička navíc za soundtrack (když nepočítám hodně dobrý gangsta písničky), Hans Zimmer prostě umí a zase se předvedl. 88%

plakát

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

Trojka jede v podobných kolejích jako dvojka, žádnej zázrak to není, občas se člověk pousměje a tím to končí. Alespoň Ben Kingsley to obohatil svojí přítomností. 49%

Divočina (2014)

S Útěkem do divočiny se to nedá srovnat. Takové nemastné, neslané.... Reese jsem to trápení moc nevěřil, ani ten jakože těžkej bágl. Špatné to není, příroda je krásná, ale v podstatě se tam nic zvláštního neděje, bejt scénáristou, tak bych ji dal co proto :-) 57%

Pterodaktyl (2005)

Coolio v Příbrami, to je zajímavá kombinace a přítomnost Dr. Zelenky z SGA měl potěšila, ikdyž to nebyl hlavní hrdina, takže je jasné jak dopadl, ale i tak, takže za tyto dva je jedna hvězdička, jo a ještě trošku za uječenou bloncku v plavkách, jinak je to hroznej film, z efektů bych blil. 11%

Flash (2014) (TV seriál)

Po prvním díle spokojenost, uvidíme dál. Každopádně DC Comics pěkně šlape Marvelu na paty. Agents of SHIELD jsou sice lepší, ale Flash si běží pro pořádnou pochvalu.

Chicago (2002)

Hodně slušnej hereckej výkon od Katky ZetaDžounsový, ani tanečně a pěvecky na tom nebyla špatně, ale Renča byla lepší:) Zpívající Richard mi tam teda moc neseděl, ale to asi žádnej velkej herec. Jinak docela dobře promyšlená krimi zápletka hodně mile překvapila. 79%

plakát

Castle na zabití (2009) (TV seriál)

Poctivě sleduju a díl S07E15 patří mezi nejlepší díl veškeré seriálové tvorby, kterou znám ever, fakt hodně dobrý po všech stránkách, jen tak dál a pátá hvězda tento seriál nemine. Finální koment dám samozřejmě po oficiálním ukončení seriálu. A ten nastal teď, takže: Když to shrnu, tak se to nedá srovnat s žádnou kriminálkou (seriálem) dnešní doby, oba hlavní představitelé jsou sympatičtí a vtipný, úplně maximálně a rozmanitost jednotlivých dílů a ty šílený nápady, které dokážou tvůrci převíst do reálnýho světa a do reálných zločinů jsou luxusní. Určitě je potřeba vidět všechny díly, ne jen občas nějakej na Primě, pár dílů je bezvýznamných, ale ve finále to má pár velikých dějových linií, které se prolínají všemi sériemi. A Nathan Fillion je prostě řízek:-) 90%