Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Legion - Chapter 4 (2017) (epizoda)

Co to je sakra za seriál, třičtvrtě dílu nechápu a dal bych hvězdičku za snahu a pak to vždycky tak rozjedou po všech stránkách, že bych to nejradši viděl v kině a dal pět hvězdiček. Na druhou stranu je to jiné než cokoliv jiného :-)

plakát

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Pátá hvězdička jentaktak. Pocitově to jsou prostě jen další piráti, ale baví to a svůj účel to plní na jedničku, parádní efekty, vtípky a hlavně naplno dobrodružně laděná dějová linie od začátku do konce. Veliké plus patří hudbě, po dlouhé době zase slyšet ty typické piráty v kině je prostě pastva pro uši, ikdyž to není Zimmer, tak ten základ tam je. 84% PS: potitulková scéna je:-)

plakát

Agenti S.H.I.E.L.D. - World's End (2017) (epizoda)

Prostě No Comment, každou vteřinu s Ghost Riderem jsem si užíval jako malej kluk (ikdyž mi v té roli ten herec moc nesedí). Nadstandardní kvalita seriálu se udržela až do posledního dílu série. A ten závěr.....WTF?

plakát

Supercrooo: Superstar (2005) (hudební videoklip) odpad!

To už normální lidi vymřeli? Chudák Bára, k čemu se to upsala, nechápu. Při sledování tohoto videoklipu jsem měl nutkání strčit si prsty do krku aby snadněji vyšel obsah mých střev na světlo světa, což si hodnocení tohoto pasquilu zaslouží. Dva recitující blbečci co plácají pátý přes devátý, jó, myšlenku ten text má určitě úchvatnou, ale to se na CSFD nehodnotí. -10%

plakát

Ash vs Evil Dead - Zase doma (2016) (epizoda)

Zase doma! Je to tady. Ten pravej Evil Dead je zpátky a pěkně postaru, žádný šílený efekty, prostě radost koukat :-)

plakát

Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Plně animovaný, takže zase trošku jiný, což je fajn. Průměrně koukatelné, ale žádná hitparáda se nekoná, ale pro děti je to víc zajímavější než cokoliv jiného, to každopádně. Ledové království nepočítám :-) 63%

Stoker (2013)

Tak takový filmečky můžu. Totální psycho vraždící maglajz hlavních hrdinů je perfektně zpracovaný a naprosto v pořádku. Člověk se hned vžije do všech rolí a každou minutou tuší, že bude nějaký zvrat. A taky že jo a furt něco :-) Na druhou stranu se bojím, že až si za dva roky přečtu název filmu, tak nebudu vědět o čem to bylo a o tom prostě je ta pátá hvězda. 78%

Trollové (2016)

Průměrný animák. Ale hvězdičku musím dát navíc za ty písničky co tam ty šmudlové zpívaj, parádní výběr, když ne děti, tak já jsem si filmeček užíval :-) 76%

Nevěsta Re-Animatora (1990)

Na rozdíl od jedničky je to vlastně nuda. Myšlenka dobrá, ale ten chtíč po zisku z prvního dílu tu prostě čiší. A ani to se kvalitativně tolik nepovedlo. O čem že to bylo??? 30%