NON-STOP (2014)

Ideální thriller. 107 minut uběhlo jako prd a relativně stále se něco dělo. Možná jsem čekal více vyzvrácenější zvraty, ale to už bych chtěl asi moc. Co se taky dá v jednom letadle furt natáčet. 70%

Donnie Darko (2001)

Jednoduché a zároveň složité. Hodně zajímavě natočené a herecké výkony všech jsou taky na velmi dobré úrovni, jen jsem u toho trošku klimbal, takže pokud film nemá nějakej šmrnc a nedokáže mě něčím vtáhnout, tak je to vždy o hvězdičku méně a to se teď povedlo. 63%

Malý zázrak (2006)

Příběh hezkej, ale ta animace nic moc, Pixar je Pixar :-) 34%

Kick-Ass 2 (2013)

Hvězdička za Carreyho, hvězdička za soundtrack, hvězdička za i tak málo akční krvavé scény a mínus hvězdička za přiblblou myšlenku filmu, co víc dodat. 27%

Teď a tady (2012)

Smutnej film každou minutou, kór když člověk ví, že to dopadne špatně. Výborná Dakota, vše jsem jí věřil, hlavně na konci. Hudba taky stojí za zmínku, určitě o mnoho lepší než u spousty filmů tohoto typu. 78%

Husiti (2013)

Pavel Koutský měl asi pěkně nakropíno, když tvořil toto dílo. Jediná dobrá věc je, že je to docela poučný, ale jinak odpad jak vyšitej a to zpívání, to bych radši poslouchal zaseknutou kočku ve vokapu. 9%

Vzpomínky na lásku (2004)

Hezky natočené, ani délka režisérské verze nevadila, jen jsem čekal na pořádnej vodopád slz a ono nic. Na konci jsem měl trošičku na krajíčku, ale nic hroznýho. Každopádně smutné to bylo. Ty korejci mají ty filmy takový utahaný, občas i divný dialogy, což mi trošičku vadilo, ale jinak OK. 66%

Synthesizers (2012) (hudební videoklip)

Jinak to nejde. Nejlepší věc (krom Umy Thrman ve spodním prádle) na filmu Chlap na roztrhání je písnička na konci a navíc, když ve videoklipu k této písničce hraje Matthew, tak to nemá chybu a samozřejmě ´´hraje´´ parádně.

Chlap na roztrhání (2012)

Pohodová spíše romantika než komedie. Každopádně potěší hafo známých tváří (hlavně Uma byla sympatická :-) ) Za skouknutí to stojí. 62%

Téměř dokonalý zločin (2000)

Výborné krimi, kde by mohl být vrahem kdokoliv, každý má motiv a na konci je samozřejmě jen lehce předvídatelnej zvrat. Parádní výkon od všech lidí co se kolem filmu točej. Hodně známých herců včetně Cate, která je prostě jenička. Scénář je taky vymazlenej, docela překvapení od Billy Bob Thortona. Každopádně režie nemá chybu, starej známej Sam Raimi, kterýho znám. Jediná malá chybka je ta, že vím kdo je vrah, takže se na to už podruhý koukat nebudu:) 78