Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Pokud chci točit pokračování, tak asi chci aby bylo lepší jak díly předtím a to si asi režisér neřekl. Stará dobrá akce to sice byla, ale už to smrdí takovým tím typickým americkým vyumělkováním. Abych shrnul mé poznatky: úvodní akce - velká slabota; finální akce - dost dobrý; zbytečných keců - spousta (dalo se to čekat); obsazení - super; Jet Li - nic nepředvedl (zklamání); celkově akční scény - mohlo by jich být víc; Banderas - nečekaně super (celej štáb by mu měl poděkovat); Snipes - kromě Bladea asi jeho nejlepší životní role (výbornej výkon); výbuchy - počítačová hrůza (jako kdyby nemohli dát pár tisíc dolarů navíc za dynamit nebo C4ku) a nakonec mi chybělo pískání (z filmu Most přes řeku Kwai) a písnička od Eminema, které zazněly v trailerech. 71%

Orphan (2009)

Dobrej horor, ale moc jsem se nebál. Lekačky skoro žádný a ta pravá atmoška (viz. V zajetí démonů nebo Kruh) taky chyběla. Dokola omílaný příběh, jediné plus je zvrat na konci, který bych fakt nečekal a který byl i zajímavě vymyšlen. Překvápko: Karel Roden v miniroličce:-) 58%

Dostaň ho tam (2010)

Ze začátku to na mě působilo dost nudně, ale ve finále to nebylo tak špatný. Pár vtípků a vtipnejch hlášek tam bylo. Je to ale spíš určený pro americké publikum. Katy Perry a Christinu Aguileru jsem nikde nepoznal, zato P. Diddy perlil. 41%

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Pohodový to je, ale až moc. V podstatě se celý film nic neděje (krom jediné trošku asertivní scény). Čekal jsem něco jiného, něco víc, lepší scénář i výkony, ale nedočkal jsem se. Jsou mnohem lepčí filmy podobného stylu. 28 %

plakát

Na život a na smrt (2013)

Pro skutečné příběhy mám vždycky slabost, takže očekávání byla naplněna, ale ne až po okraj. Začátek mírně nezáživnej, ale není to na škodu, zbytek filmu je pecka a místama i dost drsná. Jen ten konec mi tam nějak nesedí, ale asi to tak bylo. Přestřelka o které to vlastně celé je, je výborně natočená - kamera na jedničku. 80%

plakát

Jack Ryan: V utajení (2014)

Thriller jak má být, svižný od začátku do konce. Nemělo to sice tu šťávu jako Bourne nebo Hunt, ale i tak se mi to líbilo. Keira i Kevin zahráli na výbornou.73%

Frajeři ve Vegas (2013)

Lepší jako průměr, ale že bych se za břicho popadal, to úplně ne. Každopádně vtipné scénky i hlášky byly a ještě k tomu drobnej příběh v pozadí. Určitě je ale super vidět 3 nejznámější jména Hollywoodu v jednom filmu. 64%

Dopisy pro Julii (2010)

Romanťárna jako prase, přímo vyšvihnutý z příručky pro romantický filmy, kterých je mraky, ale tento měl hodně dobrou omáčku kolem, která vztah hlavní dvojce uplně přebila, což je dobře. Některé scény se odehrávaly uprostřed vinic a vinohradů, takže další + :-) 76%

Cesta (2009)

Myšlenka dobrá, i obsazení na velmi dobré úrovni (Viggo se do role fakt vžil), ale krom začátku to bylo docela utahaný a říkal jsem si, když už tam dojdou. Závěrečná scéna měla být dojemná, ale taky se nepovedlo. Něco tomu prostě chybí. V první půlce filmu krásnej soundtrack. 52%

Nepřítomnost (2011)

Nejhorší to nebylo, když pominu, že je to natáčenou nízkorozpočtovou kamerou. Za ty prachy velice slušná práce, několikrát mě i pěkně zamrazilo, ale určitě by se z toho dalo vyždímat víc. 49%