Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

plakát

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Emocionální porno, Oh my god! :-) Kdo na tomto seriálu vyrůstal musí dát za pět. A jinak ten nápad a úsilí dát všech šest herců dohromady a vytvořit jim program plný emocí, to je fakt mazec. A smál jsem se, hodně :-) 95%

plakát

The Haunting - Staré sídlo (2020) (epizoda)

WTF? Takhle hutnou atmosféru jsem už dlouho neviděl, paráda! Konečeně projekt, u kterého chci hned vidět další díl.

plakát

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Tak konečně si Warneři můžou rozjet své další sólovky, nechápu, jak jsem mohl dát pět hvězd za původní verzi. Sniderova verze je minimálně o dva levely výš. Nebudu tu vypisovat důvody, ale parádně jsem se bavil celé 4 hodiny (pocitově 3). Já ty Sniderovi sloumoušny a filtr alá 300 Bitva u Thermopyl (hlavně u amazonek) prostě žeru. 87%

plakát

David Attenborough: Život na naší planetě (2020)

Jedinej člověk na naší planetě, který ví o čem mluví a který má právo na to říkat co říká. Za 70 let co zkoumá přírodu, se planeta fakt změnila, to nemůže nikdo popřít a on to celé prožil a zaznamenal, no klobouk dolů. Teď ještě aby to viděli všichni, začali se podle toho chovat a budem v cajku, ta reálná vize roku 2080 je docela strašidelná a to se to týká mých dětí. A ty záběry přírody, prostě nádhera, ve full HD je to luxus, natož v nějakém 8K. Paráda!

plakát

Dark - Déjà vu (2020) (epizoda)

To je prostě námrd. !!!!! Člověk se jakžtakž začne chytat a tvurci hneeeed podojej mozek dalším krásným chaosem. Američani mají co dohánět, respektive na toto téma nelze laťku uz přeskočit, leda v paralelním vesmíru:-)

Slaměný vdovec (1955)

Pátá hvězdička samozřejmě za MM. Jednak je nádherná, ale taaaaak roztomila, nebo to bylo tim parádnim dabingem?😊 Jinak film sam o sobě originalni (aby ne v ty dobe) a zabavny aaaaa ta Marilyn 😍. 85%

plakát

Watchmen - A God Walks into a Bar (2019) (epizoda)

Totální scénáristické porno. Tak jak byly předchozí díly relativně nudné a zmatené, tak tento díl to napravil (a vysvětlil). Užíval jsem si to maximálně od první minuty, kdy celkem bylo jasně nalajnováno o co pujde,ty dialogy a ten scénář, no prostě lahudka, která se jentak nevidí, prostě čumím. Poslední díl je taky dobrej, ale tento má navrch.