BUD-SFIS

• 30.7.2008  17:57

Srdéčko mi zaplakalo.

• 30.7.2008  17:56
    Muzika (2007)

Ano jen tak dale a bude to krasa pohledet.

• 24.7.2008  01:28

Škoda pro ty co nečetli knihu. Nemají z toho filmu ani polovinu co ti, kteří se ponořily do temné četby a vyčkali dočtení a až po té shlédnutí snímku. Opravdu škoda těch souvislostí, které divák nepochopí. Ale zase tento film není pro každého a kdo chce z něho něco mít. První šáhne po knize.

• 4.1.2008  15:15

Jedním slovem nádhera

• 8.10.2007  17:02
    Pusinky (2007)

Řekl bych, že na český teenagerovský film úplně moc dobré ve srovnání s těmi Snow-Rafťáky. A jestli Karin Babinská bude pokračovat i nadále v takovém dobrém duchu, tak se snad má česká kinematografie ještě na co těšit.

• 8.10.2007  12:54
    Miss Potter (2006)

Uchu lahodící stará zdvořilá angličtina, oku zase krásné nádherná krajina a úžasná Renée toť jsou důvody proč film shlédnout a také být nadšen a šťasten z tohoto filmařského počinu.

• 1.10.2007  17:13

Neni nad to videt Johna jak uz z neho v prvnich deseti minutach tece krev a dava tem bastardum co proto. Krasna akce se vsim vsudy.

• 5.9.2007  23:05

výborné bojové scény s klasického tradičního kung fu které jen tak v novém provednení scény neuvidíte.

• 19.8.2007  21:57

Hodne silne drama. Pekne natocene s lehkosti a nenasilnym pristupem k divakovi. Maly kluk vtazen do party skinheadu, kteri se mu stavaji novym domovem a take hlavne otcem, ktereho ztratil ve valce.

• 16.7.2007  02:17

Dobre propracovana neobvykla vec.

• 13.7.2007  00:58

Dve a pul hodiny neco mocneho a pritom jemneho. Ja uz jsem to psal asi u vice komentaru k asijskym romantickum filmum ale tady si to znova neodpustim. Zacnem tim, ze nemam mam romanticke filmy. Ale kdyby byly alespon z poloviny tak dobre jako tento. Tak se budu divat i s chuti. Toto pustit do kin u nas bo snad dokonce do televize, tak doufam, ze by televizni spolecnosti krachly. Bo ty blafy, na co se divaj ty nase zenske, by si nikdo nedovolil ani pustit. Krasa a jeste jednou krasa.

• 19.6.2007  13:53

Není nad to, když někdo umí přitažlivě, energicky a akčně zpracovat nějakou část dějin. Ze začátku se vyvíjející děj pěkně pomalu s přihlédnutím na krásy Ugandy se mění v politickou tyranii a boj jednoho muže o život.

• 28.5.2007  18:50
    Roming (2007)

Tak to opravdu mozu. P*ca to byl dobre film. Perfektni hudba, ktera ma stavu a hodne poradarene herecke vykony.

• 26.3.2007  01:05

Pro mne asi nejlepsi filmovy zazitek tohoto druhu filmu po letech. Uzasna kamera a bitevni sceny, ktere nemaji obdoby. Zbytecne neprokombinovany dej, ktery by jen film poskodil. Nemam vytky proto tomuto majstrstichu. This Is Sparta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 24.3.2007  23:32

Takovy krasny podzim zivota, ktery nebyl vymalovan do ruzova ale do zivych barev normalniho vztahu po ctyriceti letech souziti dvou lidi. Krasne starecske vrtohy a k tomu manzelka. Manazelka, ktera uz jsi mysli, ze ji nema rad, ze od ni kazdy den odchazi, ze ji uz nemiluje a hlavne ze ho uz nepritahuje. Ale preci to tak vubec neni. Porad v dusi pro neho bude jedina. I kdyz predstavy jsou predstavy. Proste clovek, ktery ma rad vitani.

• 6.3.2007  14:26
    Tráva (2005)

Pro me v kazdem pripade plna palba. Hulba. No jeste, ze jsem tento film nevidel zhuleny, jinac bych to fakt nepobral. No a to ze jsem ho poradne ani tak nepobral. No jak to bylo silene, tak se mne to libilo a cim vicekrate jsem se na to dival, tim vice jsem mohl obdivovat krasu tohoto majstrstichu a ironii celeho projektu.

• 2.3.2007  01:50

Oproti ostatnim dilum trochu vice originanlni a uz ne tak odpudive stereotypni.

• 2.2.2007  02:05
    Vztek (1995)

Perfektni scenky, ktere opravdu nejdou zadnym zpusobem napodobit. mNo a ten Jarmush, to stoji za to. Hlasky jsou neprekonatelne. A jeste k tomu ta mozaika amiku, vychvalujici a mluvici o Brooklynu a jejich zemi jako o necem svatem. Mne privadela k silenstvi ale to udelalo film zajimavy a pak jsem se tesil na hned na scenky s Augimm a ostatnima.

• 26.1.2007  17:16
    Apocalypto (2006)

Reklama musi byt a proc nerict lidem, ze je to o necem, co se jeste nenatocilo (zanik mayske rise) ale oprak je pravdou. Film je postaven sice na plytkem ale hezkem pribehu a lasce, rodine a jinych hodnotach. Tak to na mne zapusobilo timto hodnoticim dojmem.

• 22.1.2007  12:19
    The Doors (1991)

Zivotni vykon V. Kilmera, ktery je opravdovy Morrison. Filmovy nevsedni zazitek, ktery se opakovanym poustenim je prohlubuje a musite si rict, ze Jim byl opravdu blazen. Velka pocta take O. Stoneovi, ze ten skvely pribeh nezkazil ale naopak naserviroval porci neceho, co nejde slovy popsat.

• 7.1.2007  13:06

Ano to je můj starý dobrý superman. Nepřemožitelný konající dobro a letající se slušivé pláštěnce. To je on, který je vždy pobíž.

• 2.1.2007  11:03

Vytecni herci, vytecni film co k tomu dodat.

• 26.12.2006  09:19

Vytecny vykon Maryl Streep, ktere se opravdu podarilo mrchu stvarnit tak jak by si kazdy predstavoval. Jeste k tomu dobre vybrana hudba a snimek, ktery je hoden vaseho oka je na svete. Sice mne modni svet a vse kolem toho nezajima ale v tomto pripade mi to vubec nevadilo.

• 5.12.2006  15:05

Hustá akce se skvelym Stathamem. Co více si přát.

• 8.11.2006  12:54

Velmi povedene ztvarneny pribeh o tajne pitve mimozemstana v Roswellu v roce 1947. Kdyz ma nekdo podnikaveho ducha, tak to stoji opravdu za to.

• 23.10.2006  17:19
    Golfový sen (2005)

Emoce. O to jde hlavne a ze jich bylo. Krasne vytvarovany pribeh. Byl jsem dojat.

• 19.10.2006  12:38
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Tento serial bych poustel vsem IT technikum po republice aby se neco noveho priucili. A vykonnost prace byla efektivni. Jinak britsky vytribeny humor to je proste klasika, kterou nikdy nepohrdnu. Skoda jen ze je zatim jen 6 dilu. Cekam na dalsi dilecky jak na smilovani bozi.

• 27.9.2006  00:16

Filmy ze sportovniho prostredi jsou pro mne vzdy necim pritazlive a jeste k tomu se jedna o basket. Vyvazeny film o nejvetsim prelomu v basketbalove historii a zapojeni cernosskych hracu do hry. Zadne prehnane pouzkazovani na minulost a jak to meli cerny hraci tezke a na druhou stranu kvalitni sportovni zabery.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14