Casino Royale (2006)

Oproti ostatnim dilum trochu vice originanlni a uz ne tak odpudive stereotypni.

Cesta za vítězstvím (2006)

Filmy ze sportovniho prostredi jsou pro mne vzdy necim pritazlive a jeste k tomu se jedna o basket. Vyvazeny film o nejvetsim prelomu v basketbalove historii a zapojeni cernosskych hracu do hry. Zadne prehnane pouzkazovani na minulost a jak to meli cerny hraci tezke a na druhou stranu kvalitni sportovni zabery.

Country club (2006)

Hezky vybarveny hospodsky. A nemyslim si, ze by jich na svete bylo malo :D. Takove usmevne. Na jedno podivani.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Vytecny vykon Maryl Streep, ktere se opravdu podarilo mrchu stvarnit tak jak by si kazdy predstavoval. Jeste k tomu dobre vybrana hudba a snimek, ktery je hoden vaseho oka je na svete. Sice mne modni svet a vse kolem toho nezajima ale v tomto pripade mi to vubec nevadilo.

Denní hlídka (2006)

Nekompromisne jsem unesen tak jako prvni byl zajimavy i tento. Porad nechapu co se snazi rict, to mne privadi k silenstvi a uz shanim knizku. Cekat na treti dil, tak mi praskne asi mozek. Zatim to vypada, ze reziser ma to ma hodne propracovane, snad se to nepokazi poslednim dilem. Uzasna atmosfera, strih a kamera delaji film uplne vyjimecnym.

Detonator (2006)

Akce dobra, nebyt Wesleyho, tak nevim co by na to filmu nejak uchvatilo. Pointa takovy, ze jeden muz vyvrazdi vsechny a pak utece s milionama a take hezkou zeno. Co vic si prat.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Pul filmu veverka, pul filmu zbytek. Pribeh plny lasky a dobrodruzstvi na ceste za zachranou lodi. Ze by Noemova archa. Ne opravdu ne. Zadny poradny gag, kteremu bych se zasmal. Pribeh osekany na nejvyssi moznou uroven a pulka filmu veverka, to je uz moc. Pritom mne to uz neprislo ftipne, jak se chudak honi za tim oriskem. Skoda.

Dobrý ročník (2006)

Pohoda, klid, vino, zpěv a krásné ženy, co víc si přát.

Dokonalý trik (2006)

Chtel jsem dat za tri ale po prozkoumani vsech faktu a prehrani si filmu znova jen tak v pameti. Nemuzu nijak nez za 4. Uz jen kvuli tomu, ze bych ostatnim filmum strasne nadrzoval. Tento film at uz se mi tak jevil, neni prumer uz jen hereckymi vykony. Opravdu se podarilo hlavni hrdiny stvarnit do takove podoby, ze ani jeden neni hodny ani zly. A teke je dobe si vsimat detailu, ktere opravdu jsou skryte a hraji velkou roli. Kde je pravda, to nikdo nevi. Klidne vam reknu sve tajemstvi, protze jste kouzelnik. Vam nikdo verit nebude.