Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Krátkometrážní

Poslední recenze (9)

plakát

Teorie velkého třesku (2007) (seriál) 

Naprosto úžasný seriál. Mám rád velmi vědu a proto se u toho často zasměji. Kdyby to bylo na mě, dal bych na první místo Červeného trpaslíka a hned po něm právě tento Velký třesk. Vtipné byla i pro mě informace, že herec Sheldona je na kluky, proto nemusel ani hrát svůj nezájem o ženy :-D. Komedie jak má být. Nic pro hňupy a negramoty ;-D.

plakát

Bídníci (2012) 

Naprosto krásné zpracování knižní podoby Bídníků. Naprosto mě to (kdysi dávno) oslnilo, když jsem to viděl poprvé. Muzikály mám rád jakožto správný obdivovatel kultury, takže mi to až tak moc nevadilo. Výběr herců: no podívejte se sami. Skoro všichni herci jsou uznávanými celebritami a fantasticky tam pasovali. Slova a všechny ty písně, prostě nádhera. Možná nejlepší muzikál všech dob. Velmi doporučuji. Kdo nezná Bídníky je bídník! :-D

plakát

Dumbo (1941) 

Velmi smutný a dojemný film. Jeden z dalšíchh klasik Disney, který naprosto zbožňuji. Kdo by neznal slona s příliš dlouhýma ušima? Pamatuji si, když jsem byl malý, že mě museli z kina táhnout a já s brekem a křikem plakal přes celé město. Při tomto filmu ukápne kapka slzy snad každému. Grafika je jako vždy naprostá fantazie a Dumbo zůstane navždy v našich srdcích. Jen mě trochu zklamala nová předělaná verze Dumba, nebylo to tak dobré, jak jsem si myslel, a jak jsem čekal. Příběh naprosto (samozřejmě jako vždy) velmi originální.

Poslední hodnocení (440)

Šifra mistra Leonarda (2006)

07.05.2021

Apollo 13 (1995)

07.05.2021

Zachraňte vojína Ryana (1998)

07.05.2021

Andělé a démoni (2009)

07.05.2021

Velká čínská zeď (2016)

24.04.2021

Koule (1998)

16.04.2021

Neprůstřelný mnich (2003)

09.04.2021

Předtucha (1947)

07.04.2021

Uloupená hranice (1947)

07.04.2021

Reklama

Poslední deníček (6)

Děkuji Vám mnohokrát a loučím se s Vámi,

opravdu moc jsem se zde bavil, a hrozně Vám za to děkuji :-). Jsem nadšen z této webové stránky a respektuji jeho tvůrce, pana Pomothyho. Tomu patří první poděkování. Dále také děkuji mnohokráte uživateli ComicGuyovi, který mi to zde velmi ulehčil a skvěle mo radil a držel palce. A měl velmi rozumné názory. Děkuji, ComicGuyi :-), jsi dobrý mládenec a věřím, že dosáhneš velkých úspěchů. Dále děkuji moc uživatelce Mianelia2050, která mi to zde také ulehčila a zastala se mě, když jsem to potřeboval. A moc hezky se o mě starala :-D. Děkuji, Mianelio2050, doufám, že se jednou staneš tou doktorkou, jak sis přála. Také děkuji uživateli Dangrowovi, který zde už sice není, ale velmi dobře jsem si s ním popovídal o dnešní době, za což mu děkuji moc. Děkuji, Dangrowe, doufám, že ti ta webová stránka vydrží a sklidí mnoho úspěchů. Děkuji i všem ostatním, kteří byli ochotní se se mnou bavit. A důvod, proč odcházím? Jsem už hold starší a mám i jiné záliby, než sedět několik hodin u počítače. A navíc sem už moc nechodím, tak abyste si nemysleli, že jsem natáhl bačkory :-DD. Přeji Vám nádherný zbytek prožitého života a nepromarněte ho, prosím Vás moc! Váš život neřídí osud, ale jen a pouze Váš mozek a zdravý rozum! Pokud bych se tu někdy zjevil, tak se mi buď: někdo naboural do účtu, nebo jsem se zbláznil, či jsem byl zvědav, co mi napíšete :-D. Samozřejmě všechny vzkazy určené mě můžete předat i uživatelce Mianelia2050, ta už mi to předá :-). Přeci jen mě navštěvuje každý víkend :-). A zde jedna z mých oblíbených písní, která byla použita ve filmu Vražda v Orient Expresu z knižní předlohy od mé oblíbené spisovatelky detektivek a královny zločinu Agathy Christie :-) (velmi doporučuji) : Loučím se s Vámi a hodně štěstí, i těm odpadům na této stránce ;-D.
Ovládací panel