Pod kupolí (2013) (seriál)

Ty dvě hvězdy jsou za první a druhou sérii. Třetí zničila co mohla, včetně samotné kupole. A takhle otevřený konec také každý určitě "ocení".

Rivalové (2013)

Aneb film o tom, kdy závody F1 a vše okolo nebylo tak sterilní jako je tomu dnes.

Světová válka Z (2013)

Úžasné, přesně podle mého gusta, žádný kecání a rovnou na věc. Díky za dvouhodinový orgáč!

La Bamba (1987)

Skvělý film, který víte jak dopadne a i přesto vás dostane...

Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)

K dokonalosti mi tam něco chybělo ale i tak se na to dívalo dobře. Sice se tam stále přesouváme z minulosti do přítomnosti a naopak ale je to udělané tak, že se člověk neztratí. Prvních pár dílů bylo na plný počet, pak to začlo místy trochu váznout. Každopádně nadprůměr.

Šéf Šanghaje (2012)

Je mi jedno, kde se Jing Wong inspiroval či opičil, nejsem takový "odbnorník" jako jiní. Hodnotím to podle toho, jestli se mi film prostě líbil nebo ne a tento film je opravdu skvělý! Yun-Fat Chow je borec, hudba je skvělá, válečné scény taktéž, u mě za jasný plný počet.

Chňapáci (2012)

Šlo tu vůbec o tu chobotnici nebo spíš o to okolo? :)

Pro Ellen (2012)

Naprosto zbytečný film. Akorát chápu, že to Kim So-yong natočila v USA- doma v Koreji by to asi neprošlo.

Bezedné moře (2011)

Perfektní Rachel Weisz na které to všechno stojí ale funguje to. A perfektní hudba k tomu.