Skins (2007) (seriál)

skvele prve dve serie, ale na tie dalsie sa uz nejako necitim. vymenit 99 % hercov a nahradit ich "novou generaciou" je ako keby vytvorit novy serial....its not the same anymore

82. Annual Academy Awards (2010) (pořad)

v podstate som spokojny az na kategoriu najlepsi reziser...tam mal byt jasny cameron. bigelow mu nesiaha ani po paty a akademia uz dava oscary pomaly dobre ze nie z lutosti....prva zena uuuu

Spartakus (2010) (seriál)

po 2 dieloch nekompromisne 5ka....

Avatar (2009)

vyvraciam famy ze po 15min prestane bavit 3D CGI a bude zavisiet od pribehu. mna to bavilo celych 166min a 3D zasa nebolo tak okato zdoraznovane ze ano je to 3D. pribeh noooo moze byt:P najlepsia efektna cast: zostrelenie stromu:)to bola podivana:)

REC (2007)

nechapem ze ked chceli vediet izbu domovnika tak preco nepretocili pasku:D......inak som sa dost na tom nasmial:D

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

Kolik chcete? 10 milionu. V hotovosti. Deset milionu? Jo To ne, 10 milionu je moc. Je mi 82 let, to uz se nevyplatí. To mý radši rovnou zabijte. Perfektne!.....a v poslednom zabere stekajuca krv po vlase ma dostala = 5*

Ip Man (2008)

konecne film kde hlavny hrdina je bezpodmienecny gangster:) proste raz ked je dobry, tak je dobry a nikdy neprehra:) vo finalnej bitke tomu šupakovi nedal ani sancu :D ho zmastil jak žito:D

Marley a já (2008)

Chcel by som naozaj vediet ako nakecali Aniston a Wilsona na tento film....museli im ponuknut asi nejaky poklad:D 3/4 filmu pozeram na psa, ktory nedokaze na povel ani sadnut:D a poslednu stvrtinu pozeram na jeho pohreb a ako im bude vsetkym chybat......no proste what the hell?Jedina myslinka z toho filmu co za nieco stala bola: A dog has no use for fancy cars or big homes or designer clothes.A waterlogged stick will do just fine.A dog doesn't care if you're rich or poor...clever or dull, smart or dumb.Give 'em your heart and he'll give you his.