Kluk spolkne vesmír (2024) (seriál)

Naaaadhera. Tam bylo vsechno. Prislo mi to jak grandiozni epos. Veci, ktery by jinde neprosly, tady prosli. Zmena hlavniho herce atd. Krasna kombinace zanru a hlavne se nebali bejt fakt drsny. Ani jednou se mi nestalo, ze bych si rek "to je skoda ze..."

Berlín (2023) (seriál)

Me to proste sere do pici. Strasne moc mi to tlaci, ze je to cool. A ze prcani je skvely. Seru vam na to do pici. Necpete mi to. Nebo jo, ale nejak chytre. Frikulínský a natahovaný. Vyliz mi péro!

Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Zatim jsem videl jeden dil a muzu teda zatim jen s jistotou rict, ze casting directora by meli vyhodit. Leda by dostal za ukol nevybrat ani jednu sympatickou postavu. Potom udelal super job Dokoukano: I kdyz to bylo plny clishe a nepochopitelnosti, tak si to dokazalo drzet napeti a moji pozornost. Krasnej priklad jak zkurenim posledniho dilu, muzem krasne zkurvit celej serial. Dekuji pekne. Asi jsem na tenhle serial moc malo hloupej :-/

Polární expres (2004)

Dlouho jsem se tomu branil, ze to bude az moc hezka detska blbost. Nevtipna atd. Ale Zemeckis a Hanks je tutovka. Fakt super. Absolutne ten believe vanocni spirit. A nevim, jestli je nakej film vic magickej nez tenhle. Super! Ale nutno videt urcite jedine behem vanoc, jinak to nezapusobi

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Za me super. Asi mi to fakt sedlo. Koukal bych se klidne 8 hodin. DiCaprio posledni 3 filmy hral celkem ňoumy, ale samozrejme luxus. Krasnej predkus. Kdyz maj sceny s Denirem, tak je to fakt radost. I nejaky ty Scorsese shoty tam jsou. Peknej remeslnej film se zajimavym a neokoukanym nametem. Super dialogy, herci, kamera. Co vic chtit. Jeste kdyz to stalo skoro stejne jak močovina The Killer :D

Nech svět světem (2023)

Nevim, jestli to bylo tak skvely, nebo mi to proste tak sedlo. Tohle proste byla filmarina doprdele. S tim si hrali. Luxusnejsi kameru jsem fakt hoooodne dlouho nevidel. Super skvele absurdni. Ethan je teda seschlej páprda, ale sedlo mu to tak. Vydrzel bych se na to divat 9 hodin

Leo (2023)

Je to fakt vtipny. Pisnicky jsou trapny, ale jako fakt jsem se nasmal. Asi nejvic u animaku. Hodne trefny joky

To Catch a Killer (2023)

Tam bylo vsechno. Perfecto! Kdyz kamera na zacatku sledovala prsty medica, vedel jsem, ze to bude dobry

Zabiják (2023)

Nevim, jestli se Fincher pokousel o neco originalniho, nebo na stary kolena ho prestava bavit smysl pribehu. Tady uplne chybel nakej konflikt, nebo hnaci motor. Proste typek se jde mstit, nikdo po nem u toho nejde, vsechno se mu na pohodo povedet. The End. Supr, diky 😂😂 Jinak samozrejme seper natoceny a bitka byla libova, ale to, co je na Finechrovi nejvic je podle me atmoska a to tady teda pro me nebylo. Posledni dobrej Fincher - Zmizela