Bod obnovy (2023)

Cesky “post-apo” z budoucnosti? Jako necekal jsem to dopredu, ale fakt se mi to libilo. Bavila me celkove ta atmosfera, zadny zbytecny kudrlinky a kraviny v pribehu, skvela produkce, proste bomba

Oppenheimer (2023)

Neskutecne pojatej vlastne “jen” zivotopisnej film, neuveritelna atmosfera, ten smysl pro detail, davat do jedne sceny dva protichudne pocity a tak… Odnasel jsem si z kina tezko popsatelny, ale nadherny pocit!

Ostrov (2023)

Kdyz jsem v uvodnich titulkach videl, ze hlavnim producentem je TV Prima, tak jsem si pomyslel cosi o tom, ze to zas bude sra**a. TV Prima proste a jednoduse neumi na me zapusobit pozitivne. Ale nakonec se z toho vyklubalo cosi velmi zajimaveho (kde byt mi vadily urcite detaily a nedokazal jsem se pres ne prenest), co se kompletne vyhlo vsem obvyklym traparnam a vlastne to byl supr film (s neuveritelnou prirodni scenerii). Velmi prijemne prekvapeni

The I-Land (2019) (seriál)

Ta jedna hvezdicka je jen za tu neuveritelne krasnou ostrovni prirodu. Vsechno ostatni v tom serialu bylo vyslovene tupy. Zato jsem rad, ze to melo takle jen par dilu, ze clovek na ten tupej konec nemusel cekat tak dlouho…

Manifest (2018) (seriál)

Myslim si, ze tomu serialu by neuskodilo mit o radu min. To vecne protahovani (hlavne ctvrte serie) mi prijde jen jako ublizujici celku. Presto tento zanr je presne muj salek caje a nemuzu ani hodnotit jinak. Od zacatku mi to pripominalo jeden z mych vubec nejoblibenejsich serialu - Lost. Jen teda ten je daleko vice propracovany (zaroven taky tak od poloviny daleko vice protahovany)

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Mis cojones!! Que puta madre de serie!!! Kdo na to nekoukal v originale nebo nemluvi spanelsky, tak asi mymu zacatku neporozumi, ale… Prvni dve rady (prvni loupez) mi prisla zdlouhava, mohla mit o x dilu min, casto to byla nuda. Treti a ctvrta rada tu nudu jeste zasadne prohloubila. Ale pata rada… A la mierda, ta aniz bych to uz vlastne cekal, ta tomu dala totalni korunu. Abych pravdu rekl, tak po treti rade jsem se na to koukal uz jenom ze zvedavosti - jak se sakra muzou dostat z toho ven. Posledni rada je jen vic nez top!! Jako uznavam, ze jsem se na to dival v dobe, kdy to uz cely bylo venku, koukat na to v dobe kdy ne, tak bych to asi nedokoukal… Dal jsem se pred casem na spanelskou kinematografii a totalne bavilo, jak to bylo proste jiny nez cokoli co znam. Tady mi misty (predevsim v prestrelkach) prislo, ze to je tupej Rambo, sra**a hollywoodu. A to vyznamne zhorsilo muj pohled na celej serial. Ale furt me tam drzelo to napeti z Profesorovo planu. A jsem rad, ze nepustilo. Mazec, jednim slovem mazec a navzdy zustane!

Budiž voda! (2021)

Kdyby tento dokument mel polovicni stopaz, bohate by to stacilo. Tu message by to predalo asi stejne. Takle to byla docela dost nuda, obzvlast proto, ze o samotnym stroji a jeho principu tam vlastne skoro nic neni…

Happy End (1967)

Tak tohle byl snad nejzvlastnejsi film, co jsem videl. Ale moc se mi libil

Gebrian versus (2012) (pořad)

V dnesni dobe vsech moznych kriminalek, strilecek, investigativnich blbcu a tak na me tenhle serial pusobi nesmirne dobre