DJ Obelix

DJ Obelix

Martin Petřík

okres Kolín
překladatel

homepage

77 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 13.10.2011
  Board James (TV seriál) (2009)

  "Board" James Rolfe miluje deskové hry a rád se o ně podělí se světem. Když se pustí do hraní se svým stále podvádějícím kamarádem "Motherfucker" Mikem, ihned se vrátí do dětských let a často svádějí epické bitvy na život a na smrt.

  • 19.12.2009
  Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

  Jak dokáže jedna záhadná bouře zamávat životy pětice mladých Londýňanů? Rozhodně více, než by se na první pohled zdálo. Alisha, Curtis, Kelly, Nathan a Simon se nedobrovolně sešli při výkonu veřejně prospěšných prací za prohřešky, které ve své minulosti napáchali. Jednoho dne je však zastihne nejpodivnější meteorologická událost v historii Velké Británie, která v nich zanechá zvláštní schopnosti. Dokáží se však mladiství delikventi, kteří mají k hrdinským ideálům skutečně daleko, vypořádat s touto změnou, která může přinést více komplikací, než užitku? A zapůsobila bouře i na ostatní obyvatele Londýna? Svěží seriál z Velké Británie zajímavě kombinuje v jednotlivých epizodách akční, dramatické i černohumorné scény a díky uvěřitelnosti hlavních postav se MISFITS stávají jedním ze seriálových překvapení roku 2009.

  • 8.9.2009
  Fear Clinic (TV seriál) (2009)

  Děj tohoto ambiciózního webového projektu se odehrává na speciální klinice, kterou vede Dr. Andover (R. Englund), specialista na léčbu fobií. Pět mladých lidí se sem přijelo zbavit svých největších děsů, které však pod dohledem podivného doktora začínají v realitě jednotlivých pacientů ožívat. Není léčba Dr. Andovera horší než samotná nemoc?