Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Dobrodružný
  • Krátkometrážní

Poslední recenze (80)

plakát

Ostrov smrti (2007) 

Neznámý slasher u který jsem si nebyl jistý jestli bude stát za to (byla to ztráta času), po celou dobu mě skoro každá postava lezla na mozek a našlo se tu málo postav který jsem si oblíbil ovšem jednu postavu jsem přestal mít rád a to z jednoho hlavního důvodu ale to nemůžu říct protože spoiler, co se týče komedie nebo hororu tak tady nefunguje ani jedna věc, vtipů tady není moc a když se nějaký ukáže tak je tady rozděluju do různých skupin a to je buď nudný nebo trapný ovšem byl tady jeden vtip který mě rozesmál ale jeden povedený vtip na celo večerní film prostě nestačí, samotná hororová atmosféra taky moc nefunguje hlavním důvodem asi bude tím že jsem neměl potřebu fandit nesympatickým postavám a taky to bude tím že se film moc nesnaží o děsivou atmosféru ovšem byla tady jedna část která mi přišla trochu děsivá ovšem to zas nemůžu říct jakou scénu protože nechci říkat spoilery, ovšem na konci jsem fandil jedné postavě kde byla dost napínavá část, ovšem co mě taky překvapilo jak je ve filmu spoustu narážek na známé hororové filmy, ovšem tenhle hororový slasher navždy zůstane v zapomnění a to je dobře. hodnotím Postavy 2/10 Příběh 2/10 Komedie 2/10 Horor 2/10 Celkově hodnotím ⭐ 2/10

plakát

Roadside Romeo (2008) 

Trochu jinačí Indická verze Romea a Julie se kterou dokonce polupracovalo Disney v tom případě by jste čekali že to bude možná dobrý bohužel ne tenhle animák se ani nedostal mezi standartní ani mezi ty průměrné animáky, místo toho se dostal mezi propadliště animák o kterých skoro nikdo neuslyší ani neuvidí na druhou stranu musím uznat že Indická hudba měla něco do sebe tak i písně které jsou sice chytlavé ale podle mě slouží jenom pro příběh aby se film někam posunul a taky aby ten film měl hodinu a půl na druhou stranu mi to tak zas tak nevadí protože písní je tady jenom čtyři takže tomuhle animáku některé věci odpustím, co se týče postav jestli jsou na tom dobře no ani ne, postavy jsou naprosto ploché u postav nějak nečekejte jestli dojde k nějakému dojemnýmu momentu který by něco nabídl, co se týče postav k tomuhle došlo až ke konci se kterým jsem nebyl nějak spokojený a to hlavně kvůli jedné naháněčce která my příjde hodně slabá a to taky kvůli ještě jedné věci a to je u hlavního záporáka který se změní na dobráka jenom díky tomu že ho zachrání hlavní postava i když k tomu nemá žádný důvod a na závěr animace která je velice průměrná, (jinak co se týče písní tak některé působí jak z nějakého video klipu z YouTubu) hodnotím, Animace 5/10 Postavy 2/10 Příběh 3/10 Písně 7/10 Celkově hodnotím ⭐⭐ 3/10

plakát

Triky s trpaslíky (2017) 

Tenhle typ animáku kde si hlavní postava musí najít nový kamarády na nové škole v novém domově nemůže každého zaujmout kvůli tomuhle klišé které všichni známe, co se týče vtipů tak tady mě nic nerozesmálo jen jsem pořád čekal na to až se zasměju ale to se nestalo, naštěstí moje mozkové buňky přežily páč tyhle vtípky u mě nevyvolali pocit vzteku, znechucení atd, nepřátele nevypadají nebezpečně spíš pravej opak což ani nedává filmu nějakou naději aby se ve filmu děla nějaká pořádná akce která by zaujala diváka, jediné co u mě furt drželo abych tomuhle filmu nedal 1 hvězdu je to klišé postav a příběhu které je sice ohrané na druhou stranu i ten scénář něco nabýdl tak proč u tohohle filmu nezůstat a nedokoukat to až od začátku až do konce, hodnotím Animace 9/10 Postavy 3/10 Příběh 3/10 Celkově hodnotím ⭐⭐ 3/10

Poslední hodnocení (807)

Zamilovat se (2017) (studentský film)

05.10.2022

Fireheart (2022)

22.09.2022

Rozkvétající myšlenka (2022) (amatérský film)

22.09.2022

Alenka v říši divů (2010)

10.09.2022

Top Gun (1986)

08.09.2022

Pravěk útočí (2007) (seriál)

06.09.2022

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

04.09.2022

Superpes (2007)

03.09.2022

Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (2009) (seriál)

02.09.2022

Reklama

Poslední deníček (44)

FUJ FILMY V ROCE 2013

Mládeži nepřístupno - https://www.csfd.cz/film/275267-mladezi-nepristupno/galerie/?pageRating=2

Jen bůh odpouští - https://www.csfd.cz/film/288711-jen-buh-odpousti/prehled/

Empire State - https://www.csfd.cz/film/312712-empire-state/prehled/

Závod s časem - https://www.csfd.cz/film/322635-zavod-s-casem/prehled/

Vítejte v džungli - https://www.csfd.cz/film/311460-vitejte-v-dzungli/prehled/

Město nemrtvých - https://www.csfd.cz/film/312173-mesto-nemrtvych/prehled/

One Direction: This Is Us - https://www.csfd.cz/film/338789-one-direction-this-is-us/prehled/

Štvanec - https://www.csfd.cz/film/296639-stvanec/prehled/

Movie: The Movie 2V - https://www.csfd.cz/film/337437-movie-the-movie-2v/recenze/

Řezba v Tombstone - https://www.csfd.cz/film/320246-rezba-v-tombstone/prehled/

Uvnitř v hlavy - https://www.csfd.cz/film/332729-uvnitr-me-hlavy/prehled/

Kodové vysílání - https://www.csfd.cz/film/305555-kodovane-vysilani/prehled/

The To Do List - https://www.csfd.cz/film/298551-the-to-do-list/prehled/

Zvrácená sestřička - https://www.csfd.cz/film/299541-zvracena-sestricka/prehled/

Make Your Move - https://www.csfd.cz/film/321642-make-your-move/prehled/

12 kol: Reloaded - https://www.csfd.cz/film/326230-12-kol-reloaded/prehled/

Haunt - https://www.csfd.cz/film/122849-haunt/prehled/

Hříšná cesta do ráje - https://www.csfd.cz/film/339489-hrisna-cesta-do-raje/prehled/

Dorodružství s robotem - https://www.csfd.cz/film/332666-dobrodruzstvi-s-robotem/prehled/

The Wicked - https://www.csfd.cz/film/318389-the-wicked/prehled/

The Human Race - https://www.csfd.cz/film/315784-the-human-race/prehled/

Pekelná jízda - https://www.csfd.cz/film/342037-pekelna-jizda/prehled/

Případ zmizelé - https://www.csfd.cz/film/331603-prizrak-zmizele/prehled/

Bláznivé námluvy - https://www.csfd.cz/film/336020-blaznive-namluvy/prehled/

Krvavé zúčtování - https://www.csfd.cz/film/335415-krvave-zuctovani/prehled/

Výdejna zavazadel - https://www.csfd.cz/film/337734-vydejna-zavazadel/prehled/

Dark Touch - https://www.csfd.cz/film/320186-dark-touch/prehled/

Nothing Left to Fear - https://www.csfd.cz/film/310973-nothing-left-to-fear/prehled/

Bílá horečka - https://www.csfd.cz/film/330328-bila-horecka/prehled/

Ritual - https://www.csfd.cz/film/346529-ritual/prehled/

Babie leto - https://www.csfd.cz/film/351060-babie-leto/prehled/

Antisocial - https://www.csfd.cz/film/346802-antisocial/prehled/

All Hallows´ Eve - https://www.csfd.cz/film/272260-all-hallows-eve/prehled/

The Demented - https://www.csfd.cz/film/343046-the-demented/prehled/

Dark Circles - https://www.csfd.cz/film/312355-dark-circles/recenze/

Ďakujem, dobře - https://www.csfd.cz/film/332062-dakujem-dobre/prehled/

Para Elisa - https://www.csfd.cz/film/343612-para-elisa/prehled/

Citlivá na dotek - https://www.csfd.cz/film/330115-citliva-na-dotek/prehled/

Hotel inferno - https://www.csfd.cz/film/360330-hotel-inferno/prehled/

Stará křivda - https://www.csfd.cz/film/325615-stara-krivda/prehled/

V očekávání - https://www.csfd.cz/film/315147-v-ocekavani/prehled/

Cesta do Afriky - https://www.csfd.cz/film/376547-cesta-do-afriky/prehled/

Věř mi - https://www.csfd.cz/film/338294-ver-mi/prehled/

Lord of Tears - https://www.csfd.cz/film/354890-lord-of-tears/prehled/

Poslední láska Robina Hooda - https://www.csfd.cz/film/336650-posledni-laska-robina-hooda/prehled/

The best man holiday - https://www.csfd.cz/film/346334-the-best-man-holiday/prehled/

Milo - https://www.csfd.cz/film/336586-milo/prehled/

Reklama

Reklama