Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Horor

Poslední recenze (1 810)

plakát

Grace a Frankie (2015) (seriál) 

Grace and Frankie je příjemná pohodovka, která je bravurně obsazená. Celá hlavní čtveřice jsou herecká esa, která za sebou mají řadu velkých rolí, skvělých výkonů a diváckých cen, což samozřejmě s velkou grácií prodávají i v tomto seriálu. Chemie mezi nimi funguje naprosto bezchybně. Seriál začíná tím, že pánové oznámí svým manželkám, že by se chtěli rozvést, aby mohli žít spolu. To donutí Grace a Frankie, aby se postavily na vlastní nohy a budovaly si něco pro sebe. Zatímco Sol a Robert se připravují na společný život. Nejprve sice z donucení, ale postupem času se Grace a Frankie stávají nerozlučnými parťačkami. Grace a Frankie není sitcom, který by vyvolával záchvaty smíchu. Spíš jde o hořkosladkou komedii, kdy postavy prožívají podzim svých životů a mají chuť s tím ještě něco udělat. A takhle to funguje na výbornou. Jak už jsem říkal, hlavní čtveřice je úžasná a jejich postavy jsou komplexní. Postavy jejich potomků jsou o něco méně propracované a působí jednorozměrně, to jim však nutně neubírá na zábavě, nekompromisní Brianna nebo naivní Coyote dokáží pobavit.

plakát

Krotitelé duchů: Odkaz (2021) 

Nostalgie je pěkná potvora, když se jí podaří trefit se do noty. Mám původní Ghostbusters rád a na tohle pokračování jsem se docela těšil. Osmdesátková atmosféra z toho kouká na dálku a dětské dobrodružství je fajn. Přijde mi, že je to pěkně navázané na původní filmy a odkazy dobře fungují. Minimarshmallows jsou hlavní baviči. Jediné, co mě trochu rušilo bylo obsazení Finna Wolfharda ze Stranger Things.

plakát

RocknRolla (2008) 

Pokud znáte Ritchieho styl, tak víte, co očekávat. Protože v podstatě přesně to RocknRolla doručí, i když je pravda, že v porovnání s jinými kousky jeho filmografie je to možná o něco klidnější styl vyprávění. Pořád je tady hromada postav, které sehrají důležitou roli a které jsou skvěle obsazené. Pořád nás čeká několik překvapivých zvratů, černého humoru a slušné akce. Sestava se tady sešla opravdu parádní, je vcelku škoda, že se Wild Bunch (zatím) nesešla k pokračování. I když poskládat tuhle sestavu v současné době by asi bylo docela dost nákladné.

Poslední hodnocení (2 956)

Grace a Frankie (2015) (seriál)

21.05.2022

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

21.05.2022

RocknRolla (2008)

09.05.2022

For All Mankind (2019) (seriál)

02.05.2022

Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)

02.05.2022

Count Me In (2021)

02.05.2022

Venom 2: Carnage přichází (2021)

11.04.2022

Dopesick (2021) (seriál)

09.04.2022

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

29.03.2022

Reklama

Poslední deníček (15)

The Batman

Londýn, 5.3.2022 Nový Batman je velkofilm, který stojí za vychutnání v kině, ale vzhledem k délce to musí být nějaké pohodlné. I když ty tři hodiny se rozhodně nevlečou a je pořád co sledovat. 

Myslím, že Robert Pattinson svým výkonem umlčel všechny, kteří jeho obsazení kritizovali, a doručil přesně to, co bylo třeba. Mě příběh jeho Batmana seděl. Celá ta temná stylizace fungovala perfektně a špína Gothamu byla bezchybná. O několik procent depresivnější to je hned v okamžiku, kdy je k tomu slyšet trochu Nirvany. Líbí se mi, co s filmem udělali a má to takový komiksový nádech, který se mi zamlouval. Tohle DC mě baví.

Navíc je skvělý i záporák Riddler, v podání Paula Dana, který snad ještě nikdy nebyl takhle zajímavý a Zoë Kravitz, která udělala Catwoman zatraceně sexy. 

Ovládací panel
23. nej uživatel Velká Británie
25 bodů

Reklama

Reklama