Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Horor

Poslední recenze (1 817)

plakát

Advokát (2022) (seriál) 

Fanoušci knih od Michaela Connellyho, se mohou radovat. Nejdřív přišel Bosch a nyní dorazil i Mickey Haller a z vlastní zkušenosti můžu říct, že jeho soudní případy jsou vážně zajímavé a těším se na jejich zpracování. Myslím, že se seriálu podařilo oprostit od filmu, kde hrál hlavní roli Matthew McConaughey. Všiml jsem si, že mnoho lidí na internetu kritizovalo obsazení herce mexického původu. S tím osobně nemám problém, protože tentokrát se to drží předlohy, v knihách je Mickey Haller na půl mexičanem, po své matce. Takže myslím, že lidem spíš vadí to, že se nevrátil McConaughey. Nicméně podle mě je většina obsazení trefená dobře, i když jsem si nepředstavoval, že hned dvě postavy budou „šeptat“. Sám Connelly několik prohlásil, že kvůli právům na postavy se nestane, že by došlo na crossover Bosche a Hallera. Což je sice škoda, ale naprosto to chápu. Lincoln Lawyer má však i tak dostatečně zajímavé postavy, hlavně ústřední čtveřice a jejich vztah, je dobře napsaná. Předloha The Brass Verdict je vynikající kniha a zpracování se podařilo na výbornou. Mám takový pocit, že po další řadě půjdu s hodnocení ještě výše.

plakát

Liam: As It Was (2019) 

Dostal jsem zhruba to, co jsem čekal. You know, what I mean? Dokument Supersonic se mi líbil, hudba Oasis mě bavila a samostatná tvorba Liama Gallaghera mě taky baví dost. Tenhle dokument byl tak nějak natočenej jako promo před druhou deskou (Why Me? Why Not.), ale já si ho pustil až teď, před naposloucháváním třetí desky (C'mon You Know), tak snad to bude pořad šlapat.

plakát

Big Boys (2022) (seriál) 

Vypadá to, že se Channel 4 opět zadařilo přijít s komedií, která baví. Hlavní hrdinové Jack a Danny se seznamují coby spolubydlící na univerzitě a i když to na začátku nevypadá, tak se z nich stanou dobří přátelé.  Skvěle to vyvažuje humor dospívajících, co právě dorazili na vejšku s vážnějšími problémy, které se jim nevyhnou. Postavy jsou skvěle napsané a finále má zaděláno na slzavé údolí. Teď už jen doufat, že přijde pokračování. V hlavních rolích je pár známých tváří, Jacka hraje Dylan Llewellyn z Derry Girls, jeho matku Camille Coduri z Doctora Who, ale nejvýrazněji vyčnívá Jon Pointing v roli Dylana, který je ve své roli perfektní.

Poslední hodnocení (2 962)

Advokát (2022) (seriál)

27.06.2022

Liam: As It Was (2019)

26.06.2022

Big Boys (2022) (seriál)

25.06.2022

This Way Up (2019) (seriál)

20.06.2022

Top Gun: Maverick (2022)

20.06.2022

Kingsman: První mise (2021)

17.06.2022

Grace a Frankie (2015) (seriál)

21.05.2022

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

21.05.2022

RocknRolla (2008)

09.05.2022

Reklama

Poslední deníček (16)

Top Gun: Maverick

Eastleigh, 19.6. Prostě mi to nedalo a na pokračování Top Gunu jsem si do kina zašel. Po té chvále, která se valí za všech stran a neuvěřitelně vysokých hodnoceních nešlo odolat. Než jsem se k tomu dokopal, tak jsem se znovu podíval na první díl, aby mi zbytečně neutíkaly odkazy a pomohlo to. Nostalgie funguje, hudba šlape a musím uznat, že i příběh je lepší a závěr napínavější. První polovina sice nebyla nijak dokonalá, ale jak došlo na akci ve druhé části, tak se rázem dostavilo i slušné napětí. Tom Cruise si tu akci uživá ještě víc než předtím, je skvělé, že se vrátil i Val Kilmer a nové přírůstky v podobě Jennifer Connelly a Milese Tellera zapadly bez problémů. 

Ovládací panel
23. nej uživatel Velká Británie
25 bodů

Reklama

Reklama