Ignus.cz

Ignus.cz

Elvyn George Badelita

okres Břeclav
pozorovatel

homepage

30 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 14.7.2013
  Antje Traue
  (herečka)

  Antje Traue se narodila v Západním Německu, kde se zamilovala do herectví v opravdu brzkém věku, jako teenager. Antje absolvovala v Mnichově International Munich Art Lab, kde hrála hlavní postavu v divadelní hře West End Opera. Poté čtyři roky jezdila na divadelní turné po Evropě a po New Yorku ve společnosti dalších herců.

  V… (více)

  • 1.5.2013
  J.D. Williams
  (herec)

  Darnell "J.D." Williams narozen 22. dubna 1978 v městě Newark ve státě New Jersey je americký herec známý z rolí z seriálů HBO jako je Oz nebo The Wire.

  Williams studoval školu umění v Newarku. V jedné z jeho prvních větších divadelních rolí v Baltimorském Centerstage divadle, ztvárnil patnáctiletého míšence, který bojuje s… (více)

  • 3.8.2012
  Aaron Paul
  (herec)

  Narodil se a vyrůstal v Idahu. Otec je bývalý baptistický ministrant, takže Aaron byl už v ranném věku aktivní v církevních programech a hrál v křestanských vystoupeních. Chodil do Centennské střední školy v Boise v Idahu, kde se v osmé třídě rozhodl, že se stane hercem. Přidal se k divadelnímu odboru a začal být posedlý… (více)

  • 6.7.2012
  Jerome Flynn
  (herec)

  Jerome se narodil v Kentu v nemocnici Farnborought ve Velké Británii. Byl to to spíše vesnický kluk. Nejbližší město, Sevenoaks, byl pouze sedm mil daleko, ale pro Jeroma to bylo i přesto dost daleko, aby ho trápil nudný vesnický život, obklopen širými lány pole. Po příchodu ze školy chodíval, se svým bratrem Danielem a… (více)

  • 6.7.2012
  Donald Sumpter
  (herec)

  Narodil se 13. února roku 1943 ve Velké Británii. Jeden z jeho ranných a nejznámějších televizních počinů byl roku 1968 seriál DOCTOR WHO, kde hrál s doktorem Patrickem Troughtonem. Po boku Doctora Who se objevil opět roku 1972 v The Sea Devils s Johnem Partwee. a poté ve spin-offu The Sarah Jane Adventures.

  Jeho ranní filmová… (více)

  • 19.1.2008
  Leah Cairns
  (herečka)

  Kanadská herečka Leah Cairns je nejznámější pro svou roli Margaret "Racetrack" Edmondson na Sci-fi Channelu serie BATTLESTAR GALACTICA.

  Leah vyrostla v Kamloops, Britská Columbie. Absolvovala školu pro tanečnice, ale musela změnit plány kvuli autonehodě, při které si ve věku 16-ti let dlouhodobě zranila páteř. Její vůz srazil… (více)

  • 19.1.2008
  Grace Park
  (herečka)

  Herečka Grace Park se narodila 14. března 1974 v Los Angeles, Kalifornia. Její rodina se přestěhovala do Vancouveru v Kanadě, když jí bylo 22 měsíců. Grace tvrdí, že je Kanaďankou, ale zároveň uznává své korejské předky.

  Než začala s herectvím, pracovala jako modelka. Studovala na univerzitě British Columbia, kde získala titul… (více)

  • 19.1.2008
  David Zayas
  (herec)

  David se narodil v Portoriku, poté byl vychováván v Bronxu. David byl milovník filmů už od raného dětství, což na něho mělo velký vliv. Po absolvování vysoké školy nastoupil do Air Force a poté pokračuje v kariéře newyorského policisty, aby uživil svou rodinu.

  Davidův talent byl brzo rozpoznán a objevil se v mnoha divadelních… (více)

  • 19.1.2008
  Fulvio Cecere
  (herec)

  Narodil se italským rodičům, navštěvoval právnickou univerzitu Southwestern v Los Angeles, ale po jednom roce si uvědomil, že jeho skutečným povolaním je herectví. Začal chodit na hodiny herectví na UCLA a v příštích několika letech se objevil v mnoha celovečerních filmech a televizních show. Poslal svůj životopis několika… (více)

  • 19.1.2008
  Stephen Moyer
  (herec)

  Stephen Moyer se narodil v Bretwoodu v Essexu. Britský televizní a filmový herec, který hraje Billa Comptona v upírském drama TRUE BLOOD na HBO. Předtím byl velice známý pro svou roli Michaela Antonioniho v krátkodobé BBC sérii NY-LON (2004), ve kterém hrál s Rashida Jonesem.

  Stephen je také divadelní herec, objevil se v… (více)

  • 19.1.2008
  James Hong
  (herec)

  Hong se narodil v Minneapolis, Minnesota. Jeho otec, Frank W. Hong, emigroval z Hong Kongu přes Kanadu do Chicaga, byl majitelem restaurace. Hong ale zpočátku studoval v Hong Kongu a poté se vrátil zpět do USA ve věku deseti let. Vystudoval stavební inženýrství na univerzitě v jižní Kalifornii, ale později ho vyškolil v oboru… (více)

  • 19.1.2008
  Richard Pryor
  (herec)

  Narodil se 1.12. 1940 v Peoria, stát Illinois v USA. Vyrůstal v nevěstinci, který vlastnila jeho babička a kde také pracovala jeho matka. Otec byl stavební dělník, který v mládí boxoval. Richard Pryor už od malička projevoval skvělé hudební nadání, po místních nočních klubech hrál s rodinou na bicí, v tomto období se poznal s… (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace